Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
20. apr 2010

Aha, lalia uz chapem....niekto mi stal na vedeni...Ja tam ziadne take znacky nemam. tak to je asi dobre nie?? Ale to je jedno, za pokus nic nedam a neodradis ma, neboj 😉 keby som sa dala tymto odradit, to by uz bolo so mnou velmi zle, po tom vsetkom co som od januara zazila 😀

lenkove
20. apr 2010

tak veru, Lalia ja suhlasim s Riskou 🙂 a ze nevies argumentovat ci co, a pritom 🤐 🤐 sa mozem skryt...
inak, ahojte... 😎

azalka22
20. apr 2010

no Jonas-pozerala som na to i ja, nedalo mi to,mala som tu popisane tie datumy [ci spravne, to neviem, nejak som to neluskala do podrobnosti]...ale nic z toho a ako napisala Kaki, preco verit hviezdam, ked je tu ich Stvoritel? a caka, kedy ho kto bude prosit a ziadat a neunavne mu predkladat svoje prosby, ziale, trapenia, ale i radosti?
a o.i. treba si dat popozerat svoje telo, a pocuvat ho, ved predsa hviezdy ti neodstrania endom. ani zrasty, ani ti z nich nenabehne ukazkova ovu - teda vediet, na com som 🙂

carmenuska - v kupeloch, ah, az teraz mi to dochadza, ze v podstate bolo fajn, len pre mna ako celi bola strava daco strasne...no keby sme tam boli dve, napr si viem predstavit Kaki kludne vedla mna ako sa cvachceme v bazene 😀
ale som vdacna i za tuto skusenost. 🙂 srdecne vas vsetky pozdravujem

jaja25
20. apr 2010

No Lakrimosa, súhlasím úplne so všetkým čo si napísala. Nevedela by som to tak povedať, ale tak to cítim... 😉

darla27
20. apr 2010

Dobry vecer, dievcata k tomu Jonasovi: Rizikove stupne pre dany datum mozneho pocatia vam tam moze napisat len ked viete svoj cas narodenia s presnostou na 4 minuty, inak len den predpokladaneho pocatia.
Ja nevidim dovod, preco by to malo byt zakazane alebo co, ved uz ked sa vysetruje folikulometria
sa jedna o planovane pocatia, od spontannosti to ma poriadne daleko,
ked ti lekar povie vtedy bude ovulka treba sa snazilkovat. 😀 😝
Vratim sa este k tomu celibatu: je ine ked si muz najde milenku /hoc je to nespravne/ a ine je ked zneuzije dieta,
ktore sa nevie branit a nevie mozno ani co sa s nim deje, neviem si predstavit nic horsie.. ☹
Ja si myslim ze keby mal knazi moznost sa ozenit, tak by to mnohi urobili, myslim ze keby riesili podobne problemy ako my, pozerali by sa na mnohe veci inak, tym som si ista.
Namieta sa, ze predsa zili v rodinach, ale.. povedzme si, je ine zit v rodine ako dieta a ine ako manzel a otec.

jaja25
20. apr 2010

Myslím na vás všetky čo sa snažíte, aby ste dostali ten nádherný darček od Boha- dieťa.

darla27
20. apr 2010

Este som zabudla dodat k tym Jonasovym vypoctom: PanJonas hovori, ze funguje to len na tych, co nemaju pricinu neplodnosti,
aj ked teda je tolko moznych vysetreni, ze vzdy sa da nieco najst. 🤐
Na kazdeho plati vsak nieco ine, mne moze pomoct zazrak, Azalke kupele, niekomu laparka, niekomu IVF, niekomu aj nic.
Je to vsak v spravnych rukach, tym som si ista.. (aj ked teda ja necinne cakat nemienim 😀 )

muska30
21. apr 2010

ahojte,
dnes je tu ticho, ziadna zaujimava debata 😒
my sme uz po obede, dcerka spi, tak ja tiez trochu oddychujem 😉
jaja25, cakas uz tretie dietatko, ako to zvladas?
pekny den vsetkym 😵

carmenuska
21. apr 2010

ahojte, tak co sa dnes stalo? Kde ste?

violoncielka
21. apr 2010

Ahojte....som sa akurat vratila zo skusky orch, tak si idem vylozit nohy a dnes uz nic nebudem veru robit. 🙂 🙂 🙂.
Vidim, ze tiez sa pripojite neskor...no to ja uz budem v risi snov.
Tak vas zdravim, ahooooj

akzuzs
21. apr 2010

Ahojte, len vás pozdravujem, nestíham čítať, ale myslíme v modlitbách zo synčekom na vás a držte sa
Ja idem upratovať a hup do postieľky a ráno 4:00 kikirikííííííííí 😀

riska
22. apr 2010

teda baby, hanba...kde sa všetky flakate? 😝 😝 😎
ja som bola dnes posledny raz na poradni u mojej doktorky, o 2tt už začnem chodiť do nemocky 😕 a absolvovala som aj zubarku a všetko dopadlo o.k, tak sa tešim 😵
len ak mate nejaký dobrý tip proti paleniu zahy, sem s nim 😉

smejka
autor
22. apr 2010

ahoj riska...tak uz sa ti blizi 😉 ...jeej ale to zbehlo 😎 ...mas vybaveneho porodnika?

riska
22. apr 2010

jeeej, smejka, ahooooj 🙂 😉 ako sa mavate?
no zatial nie, iba odporučaneho, u nas v ba na antolskej to funguje tak za pochodu a ako pride....tak uvidim o tie 2tt, čo mi povedia 😕

muska30
22. apr 2010

riska,
na palanie zahy je dobre pit mlieko 😉 aj ked ja som ho pila len na silu, vyslovene mi nechutilo. a ked budes chodit do nemocky, tak to na monitorovanie srdiecka a na prietoky plodovej vody 🙂
smejka,
ako pokracujete s dievcatkom, je nieco nove?

smejka
autor
22. apr 2010

riska tak vybavuj ako rybka 🙂 ...a cajik uz pijes ci este zavcasu?
muska ahoj....uz ste zdrave? my po starom....stale ocakavame zmenu....je to presne rok co sme zacali nieco podnikat 😒
Pan ma s nami ale plany.... 😔 😕 😅

riska
22. apr 2010

muska, dik 🙂
smejka, čaj začnem piť, až ked margi nakáže 😀 😀
musite vytrvať...a my s vami budeme "bojovať", až kym dievčatko nebude doma 😔 🙂

smejka
autor
22. apr 2010

riska tvoja Ninka bude skor na svete ako dievcatko u nas...no poviem pravdu uz tomu nedavame velku sancu....dosiahli co chceli...natiahli cas....ale radsej to neriesim....buduci tyzden je sud a bude snad definitivna bodka

smejka
autor
22. apr 2010

lenka kuk 🙂 ...krasavicu mate...ako som uz pisala 🙂

lenkove
22. apr 2010

ahojte
no ja som len skopirovala link a nic nenapisala, mala som hovor 🙂 tak teda teraz: pozrite si nasu dcerusu 🙂
ahoj Smejka 🙂
a ahojte ostatne 🙂 🙂

lenkove
22. apr 2010

Smejka... k tvojim riadkom 😔 😔 nadej ale mame.. 😔

smejka
autor
22. apr 2010

lenka nadej je vzdy....ano....ale okolnostami sa akosi straca...ale nezufame...ved zivot ide dalej a nie je dobre zastavit sa na jednom bode a viac sa nehnut a smutit..
a dakujem za podporu 🙂

carmenuska
22. apr 2010

smejka- uplne ta chapem, casto na Vas myslim
Leni- to meno Skorica sa jej taaaak hodi, to si vystihla uplne presne. ja zlatunka, kedy ma rocik? Uz chystate tortu??? Uz vie aj povedat mama???
riska- ja si pamatam, ked si mi pisala, ze si bola v poradni hned na zaciatku...do kelu a uz koncis
kocky- myslite na nas prosim v pondelok

lenkove
22. apr 2010

Smejka
ste silni.... 😔

Carmenuska, my vieme slov!! mamam (to som ja) tata (to je tata) mama (to je hracia babika) baba (to je vevericka a teraz uz kazde zvieratko) papa (papat) ne-ne (prudky nesuhlas) tak (suhlas s vlastnym konanim) meeeeeeeme (medved) papaj (papagaj) ssssssssssssss (had) ta! (tava) . Podla slovnej zasoby mozete urobit spravny zaver, ze moje dieta je blazon do zvieratiek - kreslenych, drevenych, plysovych.. a knih.. cela ja 😀 😀 😀
jemna motorika uplne super, vyzbierava mi vsetky vlasy z koberca 🙄 hruba tiez v norme, este nechodi, ale popri nabytku ukroky, za jednu ruku.. dnes uz aj zadok zdvihla a "kracala" po styroch, ked utekala za loptou.. 😵 😵
no tesi nas velmi, zelam vam taku radost 😵

lenkove
22. apr 2010

a rocik mame... v nedelu!!! 😵 😵
tortu pecie maminka, pridu jej kamosi, bude party!!!! 😀 😀

smejka
autor
22. apr 2010

Lenka paradicka 🙂 ...tak si to uzite v zdravi a radosti a pekne oslavte velky den 🙂
carmeuska ahoj 🙂

carmenuska
22. apr 2010

ahoooj smejka- ideme to tu rozprudit? 😀
leni- vsak ty mozes robit diagnostiky deti 😀 no, ako si to tu pekne popisala ty mamam....to sa musi uzasne pocuvat co?

lenkove
22. apr 2010

jaj, Carmenuska, krasne 🙂
a najma teraz, ked je mm doma a ide s nou von on a ked sa vratia, ona sa na mna nalepi a tesi sa ze ma vidi a stiska ma a tuli sa 😵 😵 je taka uzasna 😵 😵 az zasnem ako to nas Pan zariadil s nami 😵

smejka
autor
22. apr 2010

carmenuska mozme 😉 ...len ako sa poznam tak v poslednej dobe nemam tolku vydrz 😉
lenka vy ste teda siiiikovnoo naviazane 😵 ...uzas 🙂