Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
28. júl 2009

tak nie Pavlinka? tak to si musim premysliet 😀
napis nam este ako sa mate, ako sa citis, co Kristinka hovori brusku a tak 🙂

a ja sa tesim, ze som tehotna 😀 chcela som si dat ticker, ale neviem ako, spytam sa Lienocky a potom si dam 😀

indzes
28. júl 2009

dakujem dani 🙂

riška,jakubko je krásne meno,ale vybrali sme iné 🙂

kaki
28. júl 2009

Lenkove 😵
Boli sme na manželských stretnutiach... vraj najlepšie čo sa manšelom na slovensku ponúka (akože spoločensvo, duchovno, a rieśením vzťahových problémov).
Niečo také podobné robí aj moja sestra s manželom v nemecku pre manželov...

Bolo tam 8 tém a manželské páry hovorili vlastné svedectvá... ako žili a prežili... Naozaj to pre nich muselo byť náročné.... Trvalo to od nedele do nedele... A bolo tam veľmi veľa programu...
Nečakala som že to bude také ako bolo a aj sme zvažovali či zostať alebo ísť domov... Ale vydržali sme a myslím že sme sa rozhodli správne... Bolo tam cítiť Boha vo všetkom čo sa dialo... 😔

lenkove
28. júl 2009

aj ja blahozelam, zazraky nase 🙂 🙂 🙂
a pridi k nam este niekedy, nech sa tesime tvojmu drobcekovi 😵

a chlapcek Tomasko a dievcatko Lenicka 😀 ci nieee? a ked nieeee, preco? mojim rodicom sa tie mena tak pacili, ze ich dali svojim detom 😀

lenkove
28. júl 2009

Kaki
ja viem,ze ste mali byt v Stiavnici, vsak? Myslela som si, ze to bude taky trosku volnejsi program a toto muselo byt ozaj krasne duchovno.. som rada, ze vas Pan posilnil.. 🙂 😵

danka24
28. júl 2009

jee kaki tak to muselo byt silne.. ale ja si myslim ze urcite to malo nieco doseba.. 😉

riska
28. júl 2009

kaki, super 😉 hlavne, aby si to prežívala ešte dlllllllllllllllho 😉

indzes, jakubko je take pekne meno a ty ho prečo nechceš? 😔 😀

lenkove
28. júl 2009

Riska
ani ja neviem preco 🙂 ma nieco tajne v talone 🙂 🙂 🙂

kaki
28. júl 2009

Riska,
no musím na sebe veľa pracovať aby som to prežívala ešte dlho 🙂
Uvidíme čo zvládnem...

Ale celý týždeň v BB som necvičila Mojžišovej cviky ☹
ale už zasa cvićím, aj keď mrzí ma ten vynechaný týždeň ☹ A ani neviem či mám zavolať na ďalšie stretnute u doktorky keď som takto vynechala týźdeň ☹

kaki
28. júl 2009

A inak na fotke nie som jak Teodora 😀
Som tam ako čerstvá 30-tnička 😵

Som vyčerpaná, ale plná radosti a ani neviem čo by som Vám napísala, aby som aj Vám kúsok radosti dala 😵

skorki
28. júl 2009

Suzi, gratulujem!!!
Tak je nas o jednu viac. 😉 Zelam vela zdravia!

A pozdravujem Vas vsetky. 😉

danka24
28. júl 2009

soletka alias teodora tak vsetko najlepsie k tvojej 30 😵 😵 😵 😵 velaaa vela zdravia a bozich milostiiii 😵 😵 😵

kaki
28. júl 2009

Danka v 😀 januári to bolo 🙂 ale ďakujem 🙂

bettynka222
28. júl 2009

suzzi grarulujeeeem 😵 inak pekne meno vybrala...aj ja ho mam zaskrtnute 🙂

inak babule co ste cvcili mojzisku...ono sa to fakt musi cvicit kazdy den? lebo mne sa teda kazdy nechce a nie vzdy mi to aj vyjde. a inak doktorka mi hovorila ze ked sa naucim spravne dychat, bude mi stacit polhodka denne 🙂 inak niekde som zachytila ze aj margi chodila k pracharovej. aj tebe potom menila cviky?

maria1610
28. júl 2009

Jeeeeeeeeeeej az teraz citam o Suzzike a malickej Karolinke - nech Vam rastie do krasy a robi Vam len radost, este raz blahozelam.
Kocky, ale aj ja mozem ponuknut zenichov - ved mam predsa dvoch chlapcov 🙂

lenkove
28. júl 2009

Jeeej, Ahoj Maria
ja sa priznam, na tvojich dvoch som skoro uplne zabudla 😵 to znamena,ze k nam malo chodis 😀
kedy cestujete?

maria1610
28. júl 2009

Leni buduci tyzden, tento vikend ma este cakaju skusky z toho kurzu vizaze a potom pojdeme oddychovat 😉

lenkove
28. júl 2009

waw, to zbehlo! uz skusky!
drzim palce, ale isto to dopadne dobre 🙂 o dovolenke ani nehovorim 🙂

smejka
autor
28. júl 2009

ahojte 🙂
nie som tu a tu sa rodi 🙂 ....blahozelam suzzike ku krasnemu dievcatku 🙂 ...az ste vsetci zdravi a stastni 😵 ..a Pan vas zehna 😔
idem vas pocitat....lebo akosi nwevladzem posledne dni 😝
myslim na vas a som s vami vo svojch myslienkach 🙂

darla27
28. júl 2009

Babule to som normálne prekvapená že by to bolo s tou diagnózou až tak vážne?
To som len tak náhodou spomenula, výsledky viem už cez mesiac, ale až teraz som sa dostala priamo k papieru na ktorom mám výsledky, tak som sa len informovala že čo to je.. 😅
Ja som mala pocit, že to nič nie je, nejaká kyselina listová by predsa nezapríčinila že nemôžem tak dlho otehotnieť, no teraz fakt neviem..
Každopádne zájdem aj na hematológiu keď budem mať trochu čas a zistím ako sa veci majú.
Ďakujem Vám 😵
Danka, ja už mám vybrané pre dievčatko iné meno, ale Klárka je tiež moooooooc pekné. 😉
Len aby som ho mala komu dať, chcem dúfať že raz.. 🤐
Margi ale sme sa tu zisli trombofilne mutantky a ani sme to najprv netusili, no dokelu, my sme partia. 😀 😀 😀
Blahoželám Suzike ku Karolínke, to je tiež jedno z najkrajších mien pre dievčatko.
Inak nechcem byť teraz chytrá keď som včera tipovala chlapčeka, ale ja som mala intuíciu že to bude bábika, ale na fotkách v albume vyzerala oproti prvému tehotenstvu oveľa krajšia, tak som povedala že chlapček - vtedy vraj ženy opeknejú. No mne by stačilo aj dievčatko, veď nemusím sa pozerať v tehu do zrkadla. 😀 😀 😀
Bettynka už som ti odpísala, bolo to vyčerpávajúce. 😀
Riska daj vedieť čo ste vybavili, som hrooooooozne zvedavá. 😉

darla27
28. júl 2009

Inak zdravím všetky! 🙂
Kaki podľa čoho cvičíš Mojžišku? Aj mne to odporučili v Prahe že sa mám zapísať do kurzu, ale neviem že by sa to niekde cvičilo. Ja som síce na takéto veci lajdáčka, ale aspoň sem tam by som to cvičila, ale neviem ako..
Skorki ty si bola dnes veľmi stručná, dve vety a si v ťahu. 😀 Tak nech sa ti darí. 😉
Smejus co nevládzeš posledné dni? Nebodaj máš depkovacie obdobie? 😕

lubka0506
28. júl 2009

...ahoj kočky čo jenové??? 🙂 Dlho som sa neozvala akosi som nemala čas a teraz už žijem pomaly prípravami na dovču!!! Už sa teším ako vypnem... A vy sa ako máte??????????????

riska
28. júl 2009

jeej, ved aj maria a chlapca a hned dvakrat 😀 🙂

kaki, vôbec nevadi, že si týžden necvičila, ja som tak tiež bola, ale doktorke som povedala, že som týžden necvičila, lebo som bola na dovolenke a nebol problem 😉 a aj ja ti dodatočne blahoželám k narodeninám 😵

smejka, skorki - ahojteee

darla, kaki mala cviky na dvd, ktoré mala odo mna a ja som ho mala od margi a tá ho mala od doktorky 🙂
a čo konkretne ťa zaujíma? 😀

darla27
28. júl 2009

No najlepšie to, kto by mi to dvd napálil. 😀 Že som tak smelá.. 🤐 🤐 🤐 😎
Ako ste vybavili? Povedala Vám každej to isté? Aký si mala z nej pocit? Teda ak ste k nej nakoniec išli.. 😉

riska
28. júl 2009

žeby ja? 😀
teta bola zlatá, dala čajík a nariadila obklady 🙂 čaj nam dala rovnaký, ale obklady rôzne... a strašne pozitivne na nas s pahu zapôsobila 😉

darla27
28. júl 2009

Risinka bude taka zlatucka a prinesie mi to v stredu? 😵 dakujeeeeeeeeem
Tak to je super, viera je polovica úspechu. 🙂
Mne kazala tvaroh a lanove semienka, dala vam to niektorej?
Ja som este nezacala, lebo teraz mam leto rozbehane, urcite by som to nedavala kazdy vecer a nemalo by to ziadny ucinok a este k tomu v teme o nej baby pisali ze im hovorila aby sa neopalovali ked piju bylinky, takze zacnem az neskor.

bettynka222
28. júl 2009

baby o com to tu pisete? ake bylinky? ja najskor ze o rehabilitacnej v suvislosti s mojziskou....ale uz sa mi to nejak nezdalo s tymi bylinkami 😀 nooo odpise mi niekto k tej mojziske? fakt ot treba kazdy den? idem si ta precitat darla, snad si sa tak nerozpisala kao ja 😀

riska
28. júl 2009

risinka bude taka zlatučka 😀 tak take sme nedostali 😀
betty, bylinkarka anna kopacová, kukni temu 😉

bettynka222
28. júl 2009

ahaaa niekde som tu taku temu videla. noooo, co s tou mojziskou? odpovie mi nejaka cvicitelka?
ozaj babule a co si myslite o dr. jonasovi? ospravedlnujem sa ak ste to uz niekde riesili, ale ja osm sa pridala az teraz v dvojke teme...takze nepoznam na vase nazory (mozno pride raz na pretras aj UO 😀). no lebo on tvrdi ze svoju metofu zasvatil Panne Marii...ale nasi saleziani maju teda iny nazor na to... 😒 a ja som si tym tiez nie celkom ista, ze je to spravne...ach jaj,a le vedelo by to pekne ulahcit zivot 😅

darla27
28. júl 2009

Risinka je poklad, tesim sa. 😵
Betty ja som mala rozpis od Jonáša, ale neviem.. 😅 podľa mňa to funguje len u úplne zdravých ľudí.
Inak cirkev ho neberie,ale nezakazuje to. Poznám prípady kedy to fungovalo, že po rokoch neplodnosti to podľa Jonášového rozpisu vyšlo.
Bettynka keď začneme riešiť tému UO , tak sa tu do nás zase niekto obuje. 😀
Vedia to pochopiť väčšinou len dlhodobé snažilky pre ktoré je to jediná reálna šanca. 😔
Tiež som bola "chytrá" keď sa ma to netýkalo, takže ja hovorím "nikdy nehovor nikdy"