Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
26. okt 2009

Elizka... Dnes som pracovala jak drak... 😕
Ale myslím na Vás aj keď makám, alebo keď som tu neni 🙂

margarita
26. okt 2009

ja tak isto, ako kaki - kaki moj vzor 😎 . Niezeby som tolko makala 😀 ale v tom, ze na vas myslim, aj ked som tu neni.

nas pluotik je zatial neprekonatelny, ale je to dalsia dobra hracka, do ktorej sa da trieskat,lomcovat nou a pripadne aj olizovat tycky 🙂

lenkove
26. okt 2009

ahojte
ja som sa nejako pochorela, dufam, ze uz zajtra budem ok, asi sa siri chripka vzduchom 😝

Myslim na vas a aj ja verim v stastne buduce tehulkovske obdobie 😵

smejka
autor
26. okt 2009

ahojte 🙂
tiez verim v nase krasne obdobia....tie co prezivame prave teraz a ktore nas cakaju 🙂 myslim na vas 😔

carmenuska
26. okt 2009

Ahojte, aj ja na vas myslim.....mne sa isto do rana dostavi ms, mam zas po nalade, vsetko tomu nasvedcuje...a to mi moj doki povedal ze uz nic viac nedokaze robit...no uz mi ostava jedine spolahnut sa Bozi zazrak- ale to je take tazke, zas mam depku aspn ze sa vam mozes vyrozpravat, vy jedine to chapete

bettynka222
26. okt 2009

carmen tak ja tu tovju ms beriem...mne by sa zisla 😀

rybka13
26. okt 2009

muska a tiez si lezala s tym makkym krckom alebo si normalne chodila?
janulka, a preco teda budes mat cisarsky? co sa mimi neotocilo?
to som rada, ze Danka je v poriadku, ved ona je na rade uz v novembri ako prva, mohla by sa ozvat co a ako! 😉
Mas pravdu janulka, my tehule do 10 tyzdnov odrodime, takze chce to dalsiu vlnu tehuliek z radov veriacich snaziliek 😉 aspon tri nove tehule 😉 dnes si na to spomeniem o 22.00 ked budem na Vas vsetky mysliet...

rybka13
26. okt 2009

a budem mysliet aj na babule s adopciou... nech sa pohnu lady a mame novu maminu aj v tychto radoch...

darla27
26. okt 2009

Ahojte Kaki, Lenkove, Riska, Margi, Smejka, Carm, Bettynka aj Rybicka a vsetky ostatne.
Ako sa mate? Nejake pozitivne novinky nie su?
Rybka uz mate aj mena? Viem ze pohlavie uzkostlivo tajis ale ake mas nachystane mena by si mohla povedat.
Lenkove vela tekutin a vitaminy a bude to Ok. Ja sa tiez citim nejak divne,
vzdy si hovorimze sa dam zaockovat proti chripke ale nikdy nie som uplne fit .
Betty obkladas, obkladas? 😀 Mne uz dochadzaju bylinky na caj, ale baby pisali ze ked u nej boli ze nemala.. 😒
Carm co sa deje? Uz meska MS? Inak priznaky MS a tehotenske su rovnake, takze nic nie je stratene. 😉

bettynka222
26. okt 2009

darla ja som obklad skusala raz a vydrzalo mi to asi 5 minut...a odvtedy som to uz radsej neskusala 😀

rybka janulka ma ist cisarskym kvoli tomu, ze lakarka po jej predchadzajucom trapeni uz nechce nic riskovat. no a mozno by ju janka mala pocuvnut. ja sa niekedy v tom, co mi ini hovoria snaizm identifikovat rady od Boha. kotvie, mozno to ma nejaky skryty zmysel. aj suzzika sa tomu branila a nakoniec zistila, ze to bolo to najlepsie co sa jej mohlo stat, kedze mala mala omotanu pupocnu snuru okolo hlavicky 😔

dnes je marta..skoro by som zabudla. a kolkata? uz posledna, nie?

darla27
26. okt 2009

Preco ti to vydrzalo 5 minut? 😅 Mne to drzi celu noc, ale tiez momentalne neobkladam.
A dnes nie je Marta,ved nie je utorok. Je deviata, aj u niekoho zabrala?
Mne po novom bolo poradene ze na potlacenie imunitnej reakcie organizmu sa uziva omega nenasytena kyselina, ale neviem teda, zda sa mi to vsetko na jedno kopyto, nic nezabera. 😝
Co mas nove? Citala som ze uz byvate sami?

bettynka222
26. okt 2009

ano sami 😵 konecneeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 na tu imunitu zabera prave to chilly, baby co boli na umelom o otm pisali, z eto brali az do transferu ci co. no mne to vydrzalo tka kratko, lebo som ten obklad odhodila...vadil mi 😀

darla27
26. okt 2009

Betty co nevydrzis? Si myslis ze mne nevadil? Prvu noc som sa s tym vobec nevyspala, ale od vtedy v pohode,
nasla som si na to svoj system, len 2 cykli obkladam a nic z toho. 😀
Minule ked som kupovala krabicu tvarohov som sa musela smiat sama na sebe.
Chilii pred transferom? 😀 Umele by malo vyjst vacsine aj bez chilli. Len sa rozhodnut ze?
Co sa tu minule riesili homeopatika, zistili ste ako sa na to pozera cirkev?
Ja uzivam na hlasivky homeopaticke cukriky bezne a ani by ma nenapadlo ze by s tym mal mat niekto problem. 🙄

rybka13
26. okt 2009

ahoj darla, ako sa mas? co sa neukazes castejsie? 😉
A preco chces potlacit imunitu? Boli ste na imuno v Prahe? Ak ano, ake boli vysledky?

Ohladom homeopatik myslim Azalka dala par stranok dozadu officialne vyjadrenie, tak mrkni ak chces...

Betty, hm nejak sa stale nechytam preco by janulka mala ist cisarakom, ved praveze ked musela lezkat a ak by sa otvarala, tak to je indikacia ze by mohla skor porodit ako zienky co pevne drzia zatvorene, nie? 😒
Janulka nechcem o Tebe bez Teba 😅 , tak preco cisarak?
Ano, ved ako Boh chce, ak mne povedia ze cisarak, tak dobre, lebo ja podla toho co citam neviem co je horsie alebo lepsie... 😀

darla27
26. okt 2009

Rybka bola, ale to uz je davno, to si len Bettynka spomenula ze IVFkarky z nejakej temy to uzivali, ale nevedela som preco, lebo ja som si myslela ze chilli len lepsie prekrvuje sliznicu maternice, ale ze ma nejaky suvis s imuno som netusila.
Takze s tymi homeopatikami je to ako? Moze sa to ci nie? O chvilu nam zakazu aj dychat.
Ked budem zajtra stihat tak si to precitam. Inak tu je co nove? Mas vybrane mena?

rybka13
26. okt 2009

S tymi homeo je to tak neutralne podla mna.. moze to byt aj zle, ale nemusi.... tak si vyber 😉 Mne by boli divne tie, ktore by mi niekto kazal 21 krat zahrkat... alebo ja neviem 7x lebo je to magicke cislo....
Ale tie z lekarne, co ja viem... ale aj tak si asi kupim normalne lieky.. len teraz v tehu som nemohla, tak preto mam teraz homeo, co sa vraj v tehu moze... ale aj tak len nutne to beriem...

Mena, no zlatko to je tiez prekvapko 🙂 Vies ak by ma nahodou niekto z rodiny vysmiroval v tejto temicke... tak radsej nenapisem 😉 ved uz len 6 tt a vsetko bude prezradene...
Ale meno mame pekne.... len to mi vadi, ze ja mam rada originalitu a toto meno je vraj momentalne najpouzivanejsie v Petrzalke.. a obavam sa ze aj na celom Slovensku 😠 No, co uz ked sme si na neho zvykli a mm sa tak paci 😅

darla27
26. okt 2009

Kto by ta tu smiroval? Ved tu nemame ani jedna fotku. 😉
Neviem preco, ale tipujem dievcatko, ze mam pravdu. 😀
Strasne to letiiiiiiiiiii, o chvilu sa budete tesit spolu s babom pod Vianocnym stromcekom.
Kocik uz mate kupeny?
Tak to s tymi instrukciami na homeopatika ze 21 krat premiesat to je ozaj ako wodoo.

rybka13
26. okt 2009

Kocarik je objednany, mal by dorazit okolo terminu porodu 😒 No ved prinajhorsom ho prve 2 tyzdne mat nebudeme, ved byvame 3 min autom od porodnice tak neva...

toto je kocarik - ten co ma cislo 925925
http://www.gesslein.de/farben-loop.htm

toto som si urobila radost a objednala som si este jednu vymenitelnu vlozku do sportaka navyse 🙂 (ta oranzova 705)
http://www.gesslein.de/themenwelt3.htm

a toto je vajicko (zaroven aj autosedacka do auta) - cislo 921921
http://www.gesslein.de/babygo.htm

To sa mi na tejto Gesslein znacke paci, ze si mozes jednotlive casti trojkombinovaneho kocika hocijako farebne skombinovat.... a to mne viac nebolo treba 😀
Ale nielen farby.... samozrejme ze sme chceli v prvom rade kvalitny a tento vraj naozaj je...

darla27
26. okt 2009

Rybka no musim uznat, ze mas naozaj dobry vkus. Kocik je to fakt pekny.
S tych vymenitelnych podloziek je ta pomarancova najkrajsia.
Mne sa paci tento, ale u nas je to jedno, jedine ze by som v nom vozila vody z lidlu, lebo mi don chyba napln. 😀
http://babygroup.cz/casualplay/agatha-ruiz-de-l...
Mne sa tiez paci ked sa daju menit niektore casti ale hlavne prehadzovatelna rukovat.

darla27
26. okt 2009

Alebo teda tento ale jedine s tou srdieckovou kolekciou.
http://babygroup.cz/casualplay/disney/kolekce-d...
Ale taka farba kocika je dost riziko, pokial clovek nevie ze na 100% to bude dievca, l
lebo ta cervena je na zivo taka trochu do cerveno-ruzova.
A u nas som ho s tymto potahom nikomu nevidela, takze by som borcovala. 😀

rybka13
26. okt 2009

Hm pekny a zaujimavy, taky origos 😉
Neboj, aj ja som si myslela, ze sa nikdy nedockam.. 😔 a nebudem si uzivat tieto uzasne radosti pripravy na babatko... Vidis ze aj kocik som si objadnala na poslednu chvilu, akoby som sa podvedome bala skor... chapes....

Musime sa snazit verit, ze vsetko dobre dopadne, ze Boh naplni nase tuzby co mame v srdci, aj ked nikdy nevieme ako a kedy presne... pevne verim Darla ze aj Tvoje ... tak ako pomaly plni moje.

rybka13
26. okt 2009

vies ze som stretla 2 maminy v posl dobe co mali sytocerveny kocik a mali chlapcekov? 😀 skratka sa im taka farba paci a hotovo 🙂

muska30
27. okt 2009

ahojte,
dnes je utorok 😉 deviatnik uz koncime, tak cakame na zazraky 😉

rybka,
kocik je pekny, my sme mali pri synovi kocik sivy v kombinacii s tehlovocervenou 🙂
pri synovi som lezala celu tehu, ale pri malej som uz len oddychovala, nemusela som stale lezat, ale ked sa zle citis, radsej si polezkaj 😉

elizka
27. okt 2009

ahoj babulky....

rybka, kočiar je nádherný 🙂 ..... táto značka je aj moja srdcovka, segra má tehlový a je veľmi ľahučký

darla, ja si myslím, že každá sa raz dočkáme, niektoré skôr, iné neskôr, ale verím že dočkáme 😉

muska, to už máme za sebou 9 utorkou 😕 .... to teda letí

kaki, bettynka, margi, skorki, riska, janka, danka ..... a všetky ostatné ahooooj

violoncielka
27. okt 2009

Ahoj Babenky
uz bude 9 ty utorok? ved Kaki pisala ze 8smy 😕 . Priznam sa ja to neratam...tak sa pre istotu pomodlim aj nabuduce 😉 .
Darla ahoooj, nahodou to by si mala super kocik do lidlu 😀 😀 😀 . Ale ja si tiez pozeram kociky, vybavicky atd. No skratka "snivajte s nami" 😀
A to, ze neuvidime vysledky Martinej pomoci hned- s tym som ratala 😉 . Ono sa to vyriesilo v nas a teraz si budeme "niest" cochvila dosledky. Aj ked som vyslovila prosbu pred patrom Piom tak sa to neuskutocnilo hned, tiez som si musela 3 mesiace pockat 😵 .
Neboj to co sa ma stat sa stane a ja verim, ze to bude OK.

Rybka tak gratulujem ku krasnemu ultralahkemu kociku 😵 . Moj favorit http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=8958. Ale vlastne ja chcem dvojicky 😀 😀 😀

Tak sa mi majte krasne, tesim sa z malej Kiki (ze ma novu hracku 😵 ).
Riska kedy mate prazdniny? Si aspon trosku oddychnes 😵

Danka myslime na Vas...uz coskoro bdu mat VS druhe dieta 😵

bettynka222
27. okt 2009

rybka kedze mate vybrate najpouzivanejsie meno na slovensku, tak to bude bud jakub, alebo mis sofia...teda apson podla mna a mojich vypoctov a merani 😀

viol aj ja chcem dvojicky 😉 chcela som vela deti a kym nam to znova povolia, tak to budu skoro dva roky...no tak to musime nejako urychlit. al etrojicku su uz asi moc 😀

ahojte vsetky 🙂

violoncielka
27. okt 2009

Tak ti Betty posielam tip:
http://www.culladelbimbo.it/dettaglio.asp?art=6464
😀 😀 😀

bettynka222
27. okt 2009

hmmm, no celkom prakticke, len keby bol inej farby, napriklad fialkovy 😀 inak ja som chcela najprv styri deti, po tych potratoch som od smutku zahlasila ze chcem sest, tak teraz lem dufam, ze sa mi to nesplni naraz 😀 😀 😀

inak idem tomu dokimu, co som tam mala ist vcera ale mal tam plnu ordinaciu a bola som tam s niekym kto s aponahlala. uz mam auto zase u seba, tak tam pockam aj keby sa co dialo 😀 a ten moj dr. stale neberie, no tak ja uz neviem co za utvary mi tam rastu 😕

janula.k
27. okt 2009

caute 🙂
ja tipujem u rybky mena Filip a pre babu Ema, Nela, Nina 🙂 (rybka, cerpam z tvojho zoznamu ha ha) a tieto mena mi vysli ako momentalne najpouzivanejsie na SK.
Bettynka pekne si to vysvetlila s tym mojim cisarakom, az mi je to divnô 🙂 Rybka, moja gynekologicka mi povedala, ze ci chcem po tom vsetkom riskovat, ze by sa mohlo nieco stat pri prirodzenom porode. Uvidim, co mi povie lekarka v nemocnici, ku ktorej zacnem chodit od 34tt. Moj krcok zatial drzi, je dlhy a neotvara sa chvalabohu.
Ze ked budem v 9.mesiaci na rozpadnutie, tak mozem rodit prirodzene..povedala..takze tak. Je to u Boha Otca, ako to vsetko dopadne 😉
a Violka ty si mi neodpovedala, ktory den ides na tu operaciu..alebo som to prehliadla 😅 a super, ze uz mate vytipovane kociky..ja furt nic 😀

margarita
27. okt 2009

pozeram, ze sa tu vyberaju kociky, pekneeee veru vsetky tie linky.
Ja zase ale po mojich skusenostiach nedam dopustit na ten nas, ma asi najvacsiu vanicku na svete 😀 kedze sa mi tam zmesti 8mesacna Kiki dlhana 😎 a to este naobliekana a v zimnom fusaku.
Uz by som rada ju pacla aj do sportiaku, len cakam, kedy sa jej bude chciet naozaj posadit, teda kedy mi zacne z tej hlbokej vanicky vyskakovat...uz to dlho nepotrva 😉

rybka, co ja teda viem, ze sa vravi, ze cisarak je "horsi" preto, lebo je to predsa len operacia, nie prirodzeny fyziologicky porod. Ale ked je nutny, myslim, ze stokrat lepsie nez by babo malo byt ohrozene...ale zase janulka je aj tromboska, a tam je udajne lepsie prirodzene,ak to ide, lebo pri zakroku je to krvacanie este ine ako prirodzene...ale to su take moje spojene bludy, co si pamatam, neber to ako odborny lekarsky vyklad, hej?