Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
27. okt 2009

a ešte mi napadlo, že budem zajtra držať palce aj azalke, aby dobre pochodila a prišla s dobrými správami 😵

riska
27. okt 2009

betty, to je riadna dialnica 😕 😀 🙂

bettynka222
27. okt 2009

aj ja drzim palce azalke a na predchadzajucej strane som vam est enieco pisala...ale sak kuknite v labume, lebo ho ajtak zachvilu zmazem , alebo az zajtra?

riska
27. okt 2009

betty, taaaaaak na teba budem myslieť, aby to dopadlo ako v tom panelaku 😉

darla27
27. okt 2009

Betty, ty si normalne tehotna do kelu! 😀 😀 😀 😵
Dobre to dopadne, si dalsia, vidite ze Marta fakt zaucinkovala. Ja sa to budem modlit az do konca roku,
lebo to je pred mojou navstevou Pinterka posledna moznost.

Riska a chcu Vas poslat na nejake vzdelavacie kurzy? Je to sila, niekto berie peniaze ze vymysla uplne hovadiny. 😠

bettynka222
27. okt 2009

riska ani nehovor o hovadinach v robote.....to vzdycky zozena nejakeho manazera pracovneho casu a ten vymysla, za aky cas mas vykonat to a to a pritom to sam nikdy nerobil......

darlusik no ja ti neviem, znov aopakujem, ziadne priznaky nemam...a citala osm prave letak....falosne pozitivny test samoze objavit pri cyste vajecnika alebo pri mimomaternicovom...takze zatial sa len modlime a dufajme..ach

darla27
27. okt 2009

Riska este o tom Pinterovi: Mne sa nepacil absolutne, nam nedal ziadnu sancu na prirodzene otehotnenie kvoli spg. ktory byval v GF okolo normy, ale tam nerobievaju uplny rozbor ako vo FC.
Ale muzovi sa pacil ze jednal na rovinu, aj ked nam teda zahmlil pred ocami ked nam povedal ze kde sme boli doteraz. To sa v dnesnej dobe chodi na IVF asi po roku neuspechu snazenia.
Tak to by ma fakt zaujimalo, ako sa to uz raz mohlo stat. To bol fakt zazrak! Keby to dopadlo dobre, ani by sme dnes nevedeli ze sme neplodni /fuj to je hrozne slovo/ a boli by sme "za vodou" a nemuseli sme vozit na casualplayi vody z lidlu ale krasne babuso.

Betty ja som nepovedala ze si pisala o nom v dobrom, ved v tejto teme mame na redukciu rovnaky nazor vsetky kedze sme veriace. Podme na medicinu a budeme gynekologicky. No amen teda. 😀
Betty uz som sa zblaznila. 😀 Fakt krasne palicky, v ktorej lekarni predavaju take?
To koloval raz po konikovi taky vtip: pride snazilka do lekarne a povie : prosim si jeden dvojpalickovy test. 😀

riska
27. okt 2009

darla, mna už riaditel prihlasil na nejaké školenie IKT... ale ja nechceeeeem 😠

betty, ale pri cyste by predsa nevidel dutinku, nie?

carmenuska
27. okt 2009

aj ja chcem taky dvojpalickovy test

carmenuska
27. okt 2009

betty je to jasne vsetko.......

carmenuska
27. okt 2009

kocky a tu dutinku kedy najskor uvidi doki? V ktorom tyzdni? Darla, betty nadejne gynekologicky vysvetlite mi to 🙂
Inak Betty si si vsimla ze v poslednej dobe sa ja vypytujem viac ako ty? 😀

darla27
27. okt 2009

Betty modlime sa a dufame s tebou. Na priznaky kasli, ja som okrem toho ze sa mi tocila hlava a nechutila mi kava nemala absolutne nic. Teda este som bola nepricetna, lebo tiez som nemyslela ze by to mohlo byt ono, skor som si myslela cysta alebo mmt a nebolo to tak.
Muzik co na to hovori?

Riska a teba nelakaju velke prachy za kredity co s tymi kurzami ziskas? 😀
Inak ak ten kurz nedokoncis tak sa musia zan vratit peniaze. 😀 😀 😀

riska
27. okt 2009

carm, ahoj 🙂 podla mojich gynekol. vedomosti dutinku vidno okolo 5tt

riska
27. okt 2009

betty, podla mna na priznaky je ešte skoro 🙂
to akože ešte ja budem musieť vratiť peniaze? 😀 😀 😀 supeeer a ty nejdeš na školenie?

darla27
27. okt 2009

Dutinka je podla mna vidiet tak v 5 tt, pokial nebola ovu prilis neskoro. Od 21 DPO bije uz aj srdiecko, teda ked je vsetko tak ako ma byt. Takze ked niekomu meska ms par dni, doki by uz mal cosi vidiet.
Carmenuska kludne sa pytaj. Ja by som bola radsej tehotna nez takato chytra. 😀

rybka13
27. okt 2009

ahojte, teda 4 stranky, vy ste tohoj popisali dnes 😉
Prepanajana Betty, ziadny kyret kym Ta nepozrie este nejaky iny doktor, ved to su // uplne ukazkove...
Budem sa dnes vecer modlit nech Ta uz da nejaky normalny doktor konecne dokopy, lebo totalna dezorientacia v Tvojich diagnozach... kiez by si bola nova tehula...dobre, ved pockajme...
A tie cysty su mozno z Clostylu, nie?

darla27
27. okt 2009

No jasne ze idem. A na take ktore som nechcela.
Pokial by som do decembra oteho, tak idem hned na PN a kaslem na nich.
Ja chcem ist do porodnice a nie na blbe skolenie. To bude zase ako zlet carodejnic. 😝

bettynka222
27. okt 2009

darla no gynekologicky radsej nie....to by som teda fakt nedokazala robit....ale take andrologicky 😀 to bol samozrjeme vtip...najviac by ma bavila genetika, ale to je strasne tazkeeeeee

riska IKT su informacno-komunikacne technologie...urcite s adozvies nieco zaujimave 😀 😉

carmenusik nevsimla som si....mas mozno viac otezok, ale moje su sialenejsie 😀 no ten moj videl dutinku dnes, meska mi ms 5 dni, ale ked som bola pred troma tyzdnami u dokiho, tak hovoril ze cysta je este z minula a ziadne tehu teraz nebude mozne....takze palicky ti pozicat mozem, ale ci k niecomu budu, to je otazne...inak to kvoli darle som si spravila test 😀 esteze som si ich prestahovala z domceka. inak si zoberte, ked som sa strazila, jedla zdravo, bral alistovku a davala si pozor tak nic a teraz ked osm sa ets eaj na listovku vykaslala, bola osm nahnevana kvoli tumoru, na aute som v poslednom case vyberala vsetky jamy a vymole a sliznica drzi....cudne, ze? ale carmenusik v letkau je napisane, ze pozitivny test moze vyvolat aj cysta na vajecniku a ja mam predsa uz dve 😀

ozaqj a dnes sa modlime uz o 21:00, ze? lebo sa posuval cas, tak aby to bolo presne 😀 ajtak vecer uz nebudem vladat, lebo posledny tyzden a pol vstavam o 5 rano... 😕

darla27
27. okt 2009

Betty preco nie? Uplatnili by sme si vyhradu vo svedomi a operovali by sme ine veci.
Alebo radsej urologicky? 😀 😀 😀 Chcem ta trosku rozveselit..
Aha, teraz mi to docvaklo ze androlog je v podstate to iste.
Dakujem ze si kvoli mne robila test, si ma potesila.
V poslednom case aj ja jazdim tak vseliako, ale moja sliznica ocividne nema taku volu ako tvoja.
A dobre si povedala ze "moze sposobit cysta na vajecniku" - ale ty mas dutinku v maternici tak co? 😉

bettynka222
27. okt 2009

darlusik no ale ved vies kao vyzera to sono...doki musi mat silnu davku fantazie aby tam nieco videl. skoro som ho vytocila, lebo osm ho vkuse presvidcala o vsetkom moznom len nie o tehu. a zahlasil mi ze mam PCO...to ma trosku sokol inak. som zvedava co zahlasi zajtra..ale uz s atma ajtka trepat nebudem, napadnem eliasa..ajked asi ma dovcu, tak nejakeho zastupujuceho dokiho

rybka13
27. okt 2009

no ja sa modlim tiez o 22.00 😉
azalka, drzime palce, podaj spravicky co Ti povedal doki..
Darla, inak ja chapem ze sa na vec pozeras rozumovo, ja som bola tiez taka, niekedy som si myslela ze naco sa budem modlit silne a nasilu za dieta, ak ma Boh ine plany, mi to prislo, ze to nema vyznam... a dokonca som sa burila, ze musim Boha prosit a zobronit... tak neviem, asi som pysna 😖 a o to viac vdacna, ze nam pozehnal mimi napriek mojim hriechom...

lenkove mas pravdu, margin kocik je velmi pekny a lahucky.. len pre nas Trocha nizky, moj mm by si musel cupnut aby dovidel na babo alebo sa silno prehnut pri jeho vyske 😀

Janulka, aj mne sa pacil celkom Takko a hlavne ma velmi dobru cenu, ale tiez sa mi zdal tazky... a my napr. budeme kocik dost prevlacat v aute... ale ak vy nebudete, tak mozno mozno Vam bude vyhovovat..
My sme nas kocik objednali v 33 tt, co bol uz tiez najvyssi cas.
Inak moje rybiatko dnes v noci skoro nespalo (ja som zasa zaspala az o 4 rano ☹ ) a tak tlacilo, kopkalo, ze som prvy krat chytila vaznu depku, ze co ked sa zacina porod... cez den sa znova trocha posunulo vyssie, tak hadam su moje obavy zazehnane 😀 a ostaneme zopar tyzdnov 2v1..

A dievcata, ste sikulky s tym menom pre nase rybiatko 😉 aj ked nemozem prezradit, to meno v Vasich typoch zaznelo 🙂
Viol, myslime v piatok na Teba...

bettynka222
27. okt 2009

babule utekam ku kamoske, lebo sa tu doma asi zjasim ako darlusik 😀 😵 zajtra vam napisem ci zijem a ci ma nahodou nezavreli v nemocke...ajked uz sa mi o tom parkrat snivalo a zakazdym sami zo zakrokovne pdarilo ujst ajked sombola priviazane...mam uz trening 😀 som asi cvok, ze?

darla27
27. okt 2009

Betty ja na tvojom mieste asi zmenim doktora. Ako ti moze povedat ze mas pco bez laparky?
Len z toho ze neovulujes prirodzene? A neovulujes?
Mna byvaly gyn presviedcal o tom tie ze neovulujem, ale ked som mu nastvana hodila grafy BT na stol tak nevedel ani co to je! A taky nam ma pomoct? Ja uz od lekarov neocakavam ze mi pomozu, lebo oni sami nevedia preco to nejde, pretoze ani jeden dovod nie je jednoznacny.

Rybka fakt posobim na teba takym dojmom? U mna sa totizto zastavuje rozum nad vecmi ktore mi prichadzaju
do cesty a necitim sa absolutne rozumna, teda aspon v poslednom case.
A okrem Marty a obcas nejakych specialnych sa nemodlim, lebo odo mna sa to Bohu akosi nedostava,
tak mam take utlmove obdobie v tychto veciach.
Rybka vsimla si si , ze my dve sme take nocne pisatelky? 😀 /Bettynka je len vecerna/ 😀
Je to proste Sofia, nemusis to ani priznavat, u nas je Sofia kazde druhe narodene babo. 😉
Co ma Violka v piatok?

maria1610
27. okt 2009

Betty, co to citam?????? Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufam moc, ze je to tehu, moc Ti to prajem, ale samozrejme aj ostatnym. Priznam sa, ze ja som sa Martu nemodlila vobec, som asi moc nesolidarna, co? ☹ Necitim sa momentalne na to. ☹
Som dost zmatena, a stale sa tocim okolo toho, ze ci dalsie tehu nie je len moja vola a moja tuzba, ale ci je to skutocne ta spravna cesta pre mna - ci sa nemam naplno venovat nasim chalanom, ci by som nejakym sposobom "neukratila" Filipka, kedze potrebuje taku zvysenu starostlivost a tak dookola...

lenkove
27. okt 2009

Maria,
dobrych ludi sa vsade vela zmesti.. A dalsie deticky ti mozu s Filipkom pomahat 😵 neboj sa, ked ti Pan chce pozehnat dietatko, tak vam ho pozehna a v spravnom case 😵 😵

Darla
Violka ma tu operaciu na maternici 😔

bettynka222
27. okt 2009

no uz osm spat ja vcerna pisatelka 😀 ale uz zaspavam. odkedy byvame v novom poriadne som sa nevyspala a ja teda spavam dost vela. a inak vsetci sa ma vypytovali co s ami snivalo, no a mne asi az taky stvrty den a samozrejme o otm ako unikam z nemocky...al eot som uz tusim pisala, ze? no aspon mam nacviceny utek....

rybka no akoze ked s anepotvrdi tehu, tak kyretaz kvoli tomu polypu....no ale ja ani o tom enchcem ani pocut. ja osm mala nemocky dost teda. a pockam co s tym rohom. som volala tete anke a z emi odviaze maternicu aby sa to upratalo...vraj sa ot da. plienku uz mam, len este zohnat trojmetrovu snur...ale kde 😕

maria zlatko dakujem aja ja dufam,z e u vas sa to vyriesi same a co najlepsimmoznym psosobom 😉

ach zase prehadzujte pismenka, medxery atd 😀

darla27
27. okt 2009

Betty pises este horsie nez pred tym, ty si si niecoho lupla u kamosky? 😀
Sucitim s tebou s tym spanim, mne sa tiez spanok akosi pokazil a to sa muz donedavna smial ze spim skor nez dopadnem na postel, no teraz je to katastrofa. 😝
Betty nenechaj si robit nijaku kyretaz pokial sa nevyluci tehotenstvo.

Lenkove dakujem ze si ma uviedla do obrazu. O aku operaciu sa jedna? Nie HSK?
Ale vlastne to nie je operacia tak asi nie.

Maria nevycitaj si svoju tuzbu, ked budete mat babo aj chlapci sa urcite potesia a bude u Vas veselo.
Ja som vzdy chcela 4, ale teraz som realista a stacilo by mi aj jedno keby sa to dalo zariadit.
A ze sa ti nechce modlit chapem, lebo aj ja sa za 5 minut budem musiet do toho dotlacit. 😔
Ale ked som povedala ze vydrzim, tak to urobim a domodlim sa to.

bettynka222
27. okt 2009

darlusik nelupla, az teraz toho vinka co ho mam predpisane kvoli tlaku 😉
inak dnes som bola hore uz o styroch....to asi kvoli otmu posunu, ze? a musim sa vzdy v noci najest az potom ist znova spat....no proste tu na byte osm nejaka pokazena. dnes som o 4 rnao napriklad naplnila a zapla umyvacku 😀 mm ma skoro zabil 😀 inak aj aj som vzdy chcela styri deti a teraz budem rada ak budem mat vobec volake.....ale uvidime este ako dopadneme. podla mna sa budeme obcas spolu prehanat po parku s ansimi vlastnymi detickami a ked nam to obom nevyjde, tak sa pustime spolu do ado 😉 a budeme si este aj skakat do reci a amozme ist studovt aj tu medinu 😀 ach nedavajte mi viiiiiiino, ja nie osm na alkohol 😀
neboj, nic si nenecham robit, nemocky sa bojim ako certa 😝

violka myslime na tebaaaaaaa. a lenusik aj tebe idu nieco robit? ach to je hruuuuuza. ja sa bojim, ze ked ot tehu nebude a ani nic zl esa neudeje v podobe mimona, tak mi budu chciet nieco robit s tou rankou na krcku...bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🤐

darla27
27. okt 2009

No ja uz mam domodlene, zvladla som to. 😵
Betty mi sme ako duracellky nemusime ani spavat ake sme hyperaktivne.
Ved si minule hovorila ze cervene nelubis ze ti to nechuti? Ved ked si tehotna radsej nechlastaj. 🤐 😀
Nechcem vidiet moje dieta co bude za divocina, dufam ze bude po ockovi radsej.
O adopcii sa nemusime bavit, mm je zasadne proti ale keby zmenil nazor tak asi nad tym budem vazne uvazovat,
ale je tak nekompromisny v tomto.. A ani rodicia sa k tomu nestavaju nic moc.

Takze zajtra myslime na Bettynku-nasu vsetecku a v piatok na Talianku Violku, ok budem pamatat.

margarita
27. okt 2009

no chvilu na vas clovek nedava pozor a kolko toho popisete 😀
a este aj pozitivne tehu testy su tu po albumoch, len to som uz nestihla...skoda, ale verim, ze naozaj moze byt nefalosne pozitivny 😉

betty - Ty nabuduce informuj globalne, a nie take, ze to je asi mmt tehu a potom zrazu ze ale ved sa to este moze presunut,take mi nerob soky, hej? ja sa tu potom modlim, aby si zvladla zakrok, ak bude nutny, a Ty zatial nacvicujes v spanku uteky z nemocky 😀 no bacha, lebo ak by si utiekla z tej porodnice raz 😉 tak Ti prisiju opustenie novorodenca. Nikam radsej neutekaj, vino odloz a chod pekne spinkat. Zajtra podaj spravy, len co sa bude dat.

darla - ja som tiez ten pripad, ze ked doktor povie, posluchnem. ked sme mali zakaz snazilkovat, davali sme si desneho bacha 😎 ale ako vidis, asi sa trochu neposlusnosti obcas aj vyplaca.

rybka - do kazdeho kocika sa budes musiet zohybat tak cca 56x za prechadzku 😀 uznavam, ze ma nizky podvozok pri chodzi, ale je to super v tom, ze ked sedis na lavicke, tak sa nemusis ani trosku dvihat a nahybat dnu, ale vidis tam dietatko len tak. Cize to asi skonstruoval nejaky obzvlast pohodlny Nemec, aby ani zadkom nebolo treba pohnut. 😉

leni - preferencie na kocik mame uplne rovnake 😉

riska - naco by si chodila na IKT skolenie, ved povedz, ze ficis na MK a FB a bude jasne, ze si v IKT doma 🙂

maria - suhlasim s tym, ze ak Boh chce dalsie dietatko pre vas, posle vam ho, a ak nie, tak to potom nemusis riesit 🙂