Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
19. feb 2010

nosim ale nie vela, iba pri vareni a chystani jedla.. 😅

smejka
autor
19. feb 2010

ach jaj aj ja by som uz chcela byt nosicka 😉 ...nosila by som i nasho slonika...len si to neviem predstavit 😀

muska30
19. feb 2010

dobre rano,
musim pochvalit dcerku, vcera to oducanie zvladla len s jednymi mokrymi pancuskami 😉 a rano mala suchu plienku, ale bola hore uz o pol siestej 😨

lenka,
ak idu Ivke zubky, tak jej kup v lekarni gelik proti bolesti, je ich viac druhov napr. Mundisal 🙂

smejka,
ako sa dari Matuskovi, je v skolke?

smejka
autor
19. feb 2010

muska ahoj 🙂
tak ste sikovnice....kolko ma presne dcerka ked sa uz oducate?
ano je v skolke....paci sa mu tam....buduci tyzden nas cakaju prazdniny 😎

smejka
autor
19. feb 2010

vzhrali sme....huraaaaa 😵
pekny den vsetkym 🙂

muska30
19. feb 2010

margi,
s ucenim na nocnik som zacala s dcerkou od roka, ale to sa este nepytala, len ja som ju pravidelne posadila, ked sa napila cajiku, alebo mliecka. Teraz ma rok a 10 mesiacov a uz rozprava a krici mami, kako, tak uz letim pre nocnik a posadim ju 😉
a si ma pobavila Tvojou navstevou s Kiky u rehabilatcnej sestricky 😉 jasny priklad, ze dieta nespolupracuje, aj my sme tak podobne skoncili, ked mal syn 3 roky a v skolke si narazil prst a boli sme s nim na pohotovosti.

lenkove
19. feb 2010

muska
gelik mam, odporucala mi ho lekarka nieco na o...

Smejka
aj tebe pekny den 😵 aj ostanym 🙂

riska
19. feb 2010

smejka, huraaaa 🙂 🙂 🙂

violoncielka
19. feb 2010

ahoj babule, pekny den 😵

riska
19. feb 2010

tak ste zasa všetky zdúchli? 😉

margi, pači sa mi, aka je kiki osobnosť už od malička 😵

rybka, mne pri tej tvojej úvahe napadlo to isté, čo mojej strii 🙂 - keby sme všetky otehotneli na lúsknutie prsta, tak by neboli VS a nespoznali by sme sa 😉

a všetkým pekný piatooooook 🙂 🙂 🙂

mimuska77
19. feb 2010

Caute babulky,všetkým krásny a požehnaný dník 🙂

jej baby aže končíme s deviatnikom,ved ja som si neviem prečo myslela,že končíme 24.02. a teraz listujem kalendár,že ved včera bol deviaty,to teda nesmierne ubehlo takže teraz sa budem tešit na dalšie deviatniky ak sa na niečom dohodnete budem rada a pokračujeme v modlitbičkách 😅

Riska to máš fakt pravdu nikdy by som nespoznala Vás a ani by som netušila akú silu tu na VS máme v spoločných modlitbách 🙂 Je to úžasné 😅

Muska a nech teda to odúčanie od plienočky je bez nehod,ale kedže je to dcérka 😉 tak by to malo byt šikovnučko 😉

smejka aj ja sa teším hurááááááá!!!Fanúšička hokeja som od roku 1993 🙂

Betty hod potom výsledok vyšetka 😉 Verím,že to bude dobré neboj inak aj ja sa bojím na pondelok,ale zároven sa teším že už naozaj budem vediet o čo u mna ide 😉

muska30
19. feb 2010

ahojte,
no asi som moju princeznu prechvalila, lebo dnes doobeda boli az dve nehody ☹ ale my baby sa nevzdame a pokracujeme 😉

mimuska, mozme dalej pokracovat v nejakom deviatniku, pripadne inej modlitbe, ja sa pridam 🙂

prajem pekny zacinajuci vikend 😵 😵 😵

kaki
19. feb 2010

Ahojte...
ja zatiaľ nemám nič nové, ale keď sa niečo pohne dám vedieť.

Som za to aby sme sa modlili čokolvek a akokoľvek dlho spolu. Som teraz za šťastné tehotenstvá a pôrody.
Potom by sme mohli dať niečo špeci za ado-povolania. čo Vy na to?

A klábosite pekne. Dobre sa Vás číta 🙂

elizka
19. feb 2010

ahojte babulky ...... požehnaný výkend 😉

kaki
19. feb 2010

Elizka aj Tebe 😵

margarita
19. feb 2010

lakrimosa - ja nemam doktorat a ani rybka nie (ibazeby mi nieco tajila 😉 )

smejka - ja skoro ani neviem, ze su OH 😉 teda obcas v radii nieco zapocujem, ale telka sa u nas ani moc nezapina, este aj vecerne spravy dokaze nasa motorova mys aspon 3x prepnut, ked ukoristi dialkovy ovladac...

muska - ja asi zacnem s nocnikovanim az neskor, zatial mam problem ju uz aj prebalit, ako sa hned hadze na brucho a odlieza mi kade-lahsie 😀 ked mala pred mesiacom tie crevne bakterie, a mali sme doniest vzorku mocu...to bola ina sranda, ju tam posadit a dufat, ze to urobi ked prave my potrebujeme...zatial sa jej nocnik ako napad velmi nepozdava.

betty, preco sa nehlasis o info z uzv? 😠 😕 😕 😕

vidis riska ,my uz mame aj rovnake napady, no asi to striovstvo funguje aj takto 😀
a nenudis sa este na tej PNke? (to je provokacia, ale aj mna sa to casto pytali, tak rypem...)

elizka, mimus, vcielka, lenka, kaki...hromadne ahoooojte 🙂

margarita
19. feb 2010

s modlenim, ja sa stale vytrvalo modlievam ten denny desiatok a v deviatniku by som pokracovala aj do zblbnutia 😉 ani som si nevsimla, ze uz sme ho akoze mali skoncit 😀

dnes tu bola ta kamoska s malym, no zabavili sme sa, pokecali, dobre bolo. A zase som sa dozvedela, ake mame uzasne dobre a poslusne dieta - raz darmo, vymodlene su skratka uz take 😉
Takze vsetky tehulky a najma snazilky - mate sa na co tesit 🙂

a janulka ako, uz som Ta tu dlhsie nezazrela,a danka by tiez mohla aj viac napisat, ako ide zivot a tak.

my ideme v nedelu na krstiny Kikinmu bratrancovi, tak som zvedava, ako to zvladneme, taka vacsia rodinna akcia.

carmenuska
19. feb 2010

ahojte, vsetky vas zdravim a prajem pekny nastavajuci vikend a pekne prazdniny Zilincankam 😀 juuuj sa tesim. Baby ja uz mam ms 8.den /mavam max. 5 dni/ je to normalne? A dostala som to na 20 dc? Hm? Poradte, mam to spomenut dokimu? Uz mam z toho nervy ze to trva tak dlho a aj mm je uz nervozny 😀 😀 😀 . Ako postujete? Ja som si zatial este nic neodoprela, fuj hamba mi

lakrimosa
19. feb 2010

Ahojte babulky, chcem vám všetkým úprimne poďakovať za modlitby a ďakujem aj "našim" svätým patrónom. Dnes som bola u lekára a povedal mi, že mám konečne dobré výsledky vyšetrení, čo je prvýkrát takmer po 3 rokoch. Je to neuveriteľné....vôbec som to nečakala. To je pre povzbudenie...

francis
19. feb 2010

ahojte 🙂 tak lakrimosa super povzbudenie modlitba robí divy 😉
carmenuska to môže byť aj mne to občas robí a nechápem prečo možno aj keď je veľa starostí,mne pre zmenu teraz počas deviatnika zase meškali ale prišli ☹škoda
pozdravujem všetky VS aj VT a aj maminy a želám pekný víkend ikeď u nás prší............nech nás Pánbožko žehná a kropí 🙂

mimuska77
19. feb 2010

Cauko Carmen pokiaľ mávaš 5 dní tak to nie je normálne,ale na druhej strane to môže byť aj od prechladnutia,poprípade ak si brala ATB netreba sa báť,ak by Ti to neprešlo porad sa s dokim 😉

Lakrimosa to je ozaj super správička ja osobne tiež cítim tú silu modlitieb 😅 takže nech si skoro nájdeš dve //
😉

Muska drobné nehôdky sú povolené,predsa len to chce čas 😉

Margi tuším máš aj pravdu s tou Janulkou,Jani čo je nové?

Inak Vás všetky pozdravujem a myslím na Vás v modlitbách 😅

Kaki to nové modlenie som za,ak sa dohodneme môžme za tehule a úspešné pôrody 😅

mimuska77
19. feb 2010

francis neboj najbližšie nedorazí 😉

A ja tú Vašu silu potrebujem na pondelok ked si pôjdem pre výsledky... 😉

lakrimosa
19. feb 2010

Samozrejme sa pripájam k modleniu za tehule a úspešné pôrody a tiež za Mimuskine výsledky. Ale povedzte, čo konkrétne sa treba modliť, alebo je to individuálne?

mimuska77
19. feb 2010

Jej Lakrimosa dakujem,si poklad 😉

francis
19. feb 2010

mimuska díky kiežby to tak bolo za toľké roky snaženia u nás už by aj bolo na čase veríme 🙂

bettynka222
19. feb 2010

ahojte 🙂

margi na mna skusala vyhrazneho smajlika 😀 ale mam ospravedlnenie, vysetrenie malo byt o 18:45 vecer ale v stredu a ja som to doplietla 😀 ale doki ajtak nestihal a vsekto mal poposuvane. ja osm sa odstala dovnutra o 9 vecer - skoro som sa pocurala 😀

no tak co robil nas matko vcera na utz? otocil sa chrbatikom ked ho zacal dr skumat, vytrcil mu ritku, doktor mi stlacal brucho pri jeho hlavicke, bol taky naivny ze si myslel, ze sa mu otoci z profilu. ale matka tak vytocil, ze mu zaboxoval do sondy a zaboril hlavicku do maternicu, takze bolo po fotke 😀 no a makto ma uz 395 g, ma pluca, branicu, zaludok atd, videli sme kao sa zatvaraju a otvaraju sdcove chlopne, ma uz v mozgu aj mozocek, vyzera ze nema downa, ma bicepsy a krasne kosticky, videli sme jeho hornu peru, ocko, nostek 😵 a viac si uz nepamatam, lebo sme tam uz s matkom zaspavali 😀

leni som toho nazoru ze v dome ma byt na znak toho, ze v nom niekto byva neporiadok 😀 pamatam si ze to tu kedysi davno margi riesila 😉 a paci sa mi, ze si ivanka zvyka. uvidis, za chvilku to bude za vami 🙂

snazilocky myslim na vas a drzim vam palce. mozme teraz skusit tie tehotenstva uspesne a porody, potom pre zmenu mamicky s detickami, zas snazilky a este rychlo porody kym s riskou porodime 😀

riska co ja viem ci cisarak nie je nieco strasne....ja sa ho uplne desim. ozaj aku ma polohu malinka? ja dufma, ze matko sa otoci, teraz ma dost zaujimavu poziciu - klaci, v podbrusku mu vytrca ritka, hlavicku ma niekde pri mojom pupku a pod nou ruciciky 😕

zdravim vas vsetky a dakujem ze ste na mna mysleli. inak ten hlien je obcas zlty a obcas normlany....no ved uvidim, ak do pondelka neprejde, tak asi zavolam dokine

inak rybka, tuism my uz v usiach pisti menej. nemohlo to byt tym zelezom? ci je to blbost? mozbo si teraz chudokrvna aj ty, hm? 😕

margarita
19. feb 2010

carm - suhlasim s mimuskou, ze to moze byt ovplyvnene liekmi a stresom a celkovo, ja teda mavam vzdy aspon 7 dni, tak tych 5 by som brala viac 😉 ale zase raz som krvacala - este za slobodna - asi tak 16...uz na 10.den mi to bolo silne divne, sla som k dokimu, dal mi lieky, nezabrali....potom injekcie dajake a fakt skoro po 3 tyzdnoch mi to zastavilo. To som xela vediet, ze z coho to mam, a on mi len odvrkol (kedze ma mohol vysetrit ledva tak cez konecnik 😉) ze je to skratka stresom a hotovo. Fakt, ze som vtedy v robote ucila aj 12 vyucovacich hodin denne 😀 ale potom som mala aj vacsie a horsie stresy a uz sa mi to nestalo....tak az sa Ti to nezda, zajdi/zavolaj tam a uvidis, co povedia.

lakrimosa - tesim sa, ze mas dobre vysledky. A maju Ti robit este nejake ine vysetrenia, lebo ak je to dobre, tak potom kde moze byt pes zakopany? 😎

francis - viem, ze si sa tu uz mihla kedysi ale pre Alzheimerom napadnute dementne zeny na MD (na cele so mnou) 😉 nenapises kratko o sebe, ze ako preco a kolko a kde? 😀 ale len co mozes prezradit, nech Ta viem zaradit, a osobnejsie za Teba prosit 😉 Diky.

mimus - verim, ze vysledky budu take, aby si sa pohla dalej, a dokina bude ustretova a sikovna aj nadalej. Urcite nieco s Tebou vymysli 😉

betty - tak super, ze ste OK. Inak ja som mala hlien vselijaky a dost vela pocas tehu...kym nie je krvavy, vraj to netreba riesit. Tehule vylucuju kadeco 😀 tak sa neboj viac nez je treba.
Ad zelezo : ja som chudokrvna ako svina 😉ale nikdy mi v usiach nepiskalo. Mozno keby si sa tam nesparala tym klincom, zeby sa to zlepsilo samo 😉 😀

margarita
19. feb 2010

Este sa s vami xem podelit o "zabavnu" prihodu dnesneho vecera. Kamoska s malym odisli po 16.00 a okolo 18.00 mi zrazu vola...ale to nebola ona, ale jej muz (videla som ho asi 2x v zivote). A pyta sa ma, ze ako sa mam, a ci som zdrava a ci sa citim dobre...To som uz zacinala o sebe lahko pochybovat, a tak som sa ho spytala do telefonu, ze preco sa ma pyta a co mi akoze ma byt a ci uz zniem "choro" aj od pocutia. 🙂
Potom mi aj napadlo, ci on nahodou nie je nejaky diler zivotneho poistenia, lebo s takym zaujmom sa spytoval na to moje zdravie a vobec 🙂 a tak z neho vyslo nakoniec, ze jeho zena, po prichode od nas domov, sa citi dost zle, a najma od zaludka a brucha a tak.
Tak reku ze ci mne tiez nieco nie je, a kedy bol u nas naposledy okresny hygienik (jasne, ze to s tym hygienikom sa on nepytal, to je len tak basnicka dramaticka vsuvka) 😀
Branila som sa,ze fakt nic, a rybe tiez nemalo co byt, tak sme to uzavreli s tym, ze ona ma asi crevnu chripku, a ze teda nech si vydezinfikujem byt a hlavne nech Kiki neochorie.
No citim sa ako blbecka, ze pride niekto ku mne, a ja ho priotravim, hoci mne nic nie je.
😒
Tak verim, ze bude v poho, a ze to chytila niekde v buse.

To vam pisem preto, aby ste si, Blavacky, dali na mna bacha, a asi mi uz nikto na navstevu nepride 😀

bettynka222
19. feb 2010

margi vdaka za radu, klincovu terapiu z denneho programu vylucim 😀 inak k tej kamoske - ak jej bolo zle hend po prichode od teba, tak to uz v sebe mala urcite predtym, lebo choroby sa tak rychlo neprejavuju. jeidne ze by si ju fakt otravila 😀 pocuj ale dufam ze to odnich nechytite...

riska est esom zabudla...pamatas ako som minule machrovala, ze mam tep do stovky? tak dne sosm sa skoro zadusila. vobec som sa nestihala nadychovat, tep 116...tak blbo mi nebolo ani pocas cvicenia 😕

janula.k
20. feb 2010

Ahojte, pozehnane postne obdobie prajem 🙂
nemaaam cas 😀
neviem co sa tu deje, fakt nestiham nic..tento tyzden sa k nam sypali navstevy, jak z roztrhnuteho vreca..furt som robila chlebicky, piekla kolaciky..A drobec ma tiez dost zamestnava, tuto noc nespinkal od pol druhej 😕 len tak mrncal a potom rano spustil taky krik, ze sme sa vylakali, ze mu nieco je...nastastie sa rychlo ukludnil.
Ale je zlatucky, uz sa na nas krasne škeri a zacina blabotat 🙂
Ja som mala kontrolu u gyn. po sestonedeli. Brala mi aj krv, vraj nejake baby, co rodili tam kde ja, mali zvysene nejake pecenove hodnoty..tak som aj ja zvedava na vysledok. Dalej pekne kojime, maternica je stiahnuta, jazva zahojena. 🙂
Moj dedko sa ma uz ovela lepsie, ak si spominate, mali sme ho na JIS. Uz je prevezeny na geriatriu. Len som trochu vystrasena z toho, ze som ho bola dva krat pozriet a az potom som sa dozvedela od primarky toho odd. ze ja ako kojaca zena, nemozem chodit k cloveku, ktory ma otvorenu ranu...tak sa teraz bojim, ci som nedostala nejaku infekciu...lebo aj ma popichavaju a pobolievaju prsia ☹