Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

slinti
12. mar 2010

Ahojte, sud nam (so Smejkou) znova odrocili.

pcolka
12. mar 2010

slinti-a do kelu!!! ☹ a prečo zas??? čakala som lepšie správy.....ale Boh asi vie prečo to tak je 😔

mimuška-akzuzs má pôstne predsvazatie a zriekla sa koníkovania, myslím že ja suzika tak isto 🤐 🤐

pcolka
12. mar 2010

mna by teda na Eifelovku nikto a za nič na svete nedostal, 😖 ani len pod ňu nie to ešte na nu-mám totižto takú nepísanú fóbiu z vysokých kovových konštrukcií, napr, taký obyčajný žel. most čo cez ne chodievajú vlaky, my robí problém....alebo aj väčší elekrický stĺp, ale pri tom mi nerobí problém výška ako taká....alebo si predstavte že neprejdem po schodoch vedľa takého "otvoreného" výťahu, čo vidieť tie všetky laná, káble a neviem čo všetko tam ešte je.... 😨 ....no tak zas viete neičo viac..... 😲 😲

muska30
12. mar 2010

ahojte,
po tom snezi uz mame slniecko 😵

pcolka,
skutocne sa treba detom venovat a potom vidiet aj pozitivne vysledky 😵
moj syn je sikovny, len este nepozorny, tiez nedava v diktatoch pozor na ciarky, dlzne, bodky.
zhanate nejaky nabytok, ked idete na vystavu? myslim, ze v sobotu tam bude najviac ludi 😒

mimuska,
aj nabuduce 😵 a trpezlivost chyba aj mne 😔
pocula som jeden pribeh, ze isty muz prosil Boha o vacsiu trpezlivost a Boh ho vyslysal a pozehnal mu 5 deti 😉 takze proste a dostanete 😵

slinti, smejka, to je mi luto, myslela som na Vas 😔

prajem pekny vikend 😵

muska30
12. mar 2010

rybka,
prajem vela zdravia eminke 🙂
ja som pribeh tej zeny pozerala na TV Lux, skutocne to vyzeralo ako zazrak a mala tam aj fotky dcerok. Myslim, ze jeden vajecnik mala funkcny 🙂

danka, ako sa dari Klarke? boli ste na poradni, ake mate miery?

danka24
12. mar 2010

ahojteee
smejka a slinty skoda 😔 ja nemam slov ..
muska ahojky no do poradne ideme az v aprili koncom na 5mesiace takze neviem ake miery mame ale urcite mame co ja viem asi tak cca 5.5kg a meriame neviem kolko musim ju pomerat len je to tazke .. je to take sidlo .. uz je hore ta vela pospala 😠

riska
12. mar 2010

ahojte, pekny skoro vikendik 😵 😵

smejka, už ma to fakticky štve 😠 😠 😠 ale my sa nevzdame 😉

pcolka, supeeeer, že dcerka dostala jednotku z diktatu, určite ju to povzbudi 🙂 aj minioslavu by ste mali vystrojiť 😀 😀
ty mas teda zaujimavu fobiu 😕 😉 ale každy mame niečo 😉

mimuska, tie nalady môžeš mať z hormonov....a kedy najbližšie k lekarke? sa ti tam minule zapačilo 😉

muska 😵

rybka, som rada, že emka sa ma lepšie 🙂 🙂 no prepáč, ja s vecičkami po eminke počitam, ved preto nič nekupujem 😀 😀 len dufam, že si potom tie vaše vecičky spoznate, aby som na každu vec nemusela lepiť papierik s menom, že od koho ich mam...to by boli fotky 😎 😀

danka, kraaasne rastie klarka 😵 aj na lyžovačku sa už chysta, tak rýchlo, kým je ešte nejaký sneh 😉

danka24
12. mar 2010

riska caves ved dnes je Piatooooooooooooooooook 😀 😀 😀
dik,klarka je uz pripravena ved okuliare uz ma 😉 😀

carmenuska
12. mar 2010

ahojte,
mimuska tak to z hormonov depkujeme spolu a ja este aj z toho ze si musim pichat sama. Mas to z duphastonu....na beton
a akzuzs ma post od compu a ide jej to poriadne. Ja pravy opak, pridem z toboty, zapnem a ficim 😖
krasny vikend
smejka - lady sa hnu, len zima nie a nie odist, ale ide jar.....a vyjde slniecko urcite

lucule
12. mar 2010

ahoj holky, promin te ze vam vstupuji do diskuze, ale asi pred rokem jsem do tohoto tematu taky parkrat prispivala- to jsem byla jeste snazilka a vypadalo to, ze se nam snad prirozene nikdy nepodari otehotnet, ale pred rokem jsem se zacala modlit ke sv. Norbertu - modlitbu jsem nasla v katolickem tydeniku, kde take psaly ze za neplodne pary se modli sestry z Doksan http://www.klasterdoksany.cz/modlitbyzavas.htm , a tak jsem i jim napsala a poprosila je, zda by se za nas mohli take primluvit ve svych modlitbach. Do par dnu mi odepsaly, ze uz se za nas modli a pak mi prisli vysledky z vysetreni a konecne se vedelo kde je problem- lecba trvala temer rok. Pred pul rokem jsem se zacala modlit i ke sv. Judovi Tadeasovi... A nyni jsem tehotna a neverim tomu, ze to byla jenom nahoda, ale ze mi k tomu nekdo shora pomohl 😉
Holky moc Vam preji, aby se vam brzy podarilo otehotnet....

carmenuska
12. mar 2010

Lucule- krasne 🙂 gratulujem a nech vsetko dobre dopadne.

margarita
12. mar 2010

ahojte,
vsetko som rychlo stihla precitat, ale uz nestiham kazdej odpisat nieco pekne a konkretne 😒
tak len vedzte, ze na vas myslime.
Uz sme zase zdrave, Kitty aj zaockovana, zatial bez nejakych negativnych dosledkov 😉
a tesim sa na vikend, ze konecne zase porobim aj nejake domace prace, ked poslem to nase male sidlo 😀 s mm na prechadzku.

kaki, drz sa, aj vsetky ostatne, smejka a vobec vsetky, co vas teraz cakaju nejake "neprijemnosti"

betty - uz horim zvedavostou nad tou Tvojou otazkou v IP, co mi posles 😎

riska - pekne brusko, vybavicka je stale u nas, caka na vas 😉

azalka22
12. mar 2010

ahojte, pozdravujem z kupelov.

mimuska77
12. mar 2010

Cauko azalka,tak ty už takto kúpeľuješ?A ako sa nám máš? 😵 😵 😵 😵 😵

Ostatným odpíšem len si porobenkám robotku,lebo som na nočnej,ale pšt nikomu to nehovorte 😀 😉 😉 😉

mimuska77
12. mar 2010

Pcolka aha takže aksusz aj suzika sú takéto poriadnice 😉 😅 ,ja sa neviem od PC odtrhnúť 😀

slinti to ma veľmi mrzí.... 😔

danka,inak Klárka dobrý výber mena 😵 😵 😵

Riska,asi budeš mať pravdu hormony si so mnou robia,čo chcú,ale už sa mi to podarilo zažehnať,tak sa teším 😵 😵 😵
No a u doki sa mi fakt lúbilo a návšteva ma neminie po dobratí dufíku,lebo ho mám brať 10 dní a potom mi ostane len 5 takže budem potrebovať recept a to si ma dokina "podá" a povie čo dalej ..... 😵 😵 😵

carmenka dík za "spoluúčasť",ked hovoríš že na beton tak to tak bude 😉 Nech to aj teba čo najskor prejde 😵

lucule díky dobrý tip 😉 a aj ja ti gratulujeeeeeeeeeeeeeem a teším sa s Tebou,a ved prídi sem častejšie 😵
Margi tak to je super,Kitty je bojovník 😉 😉 😉

Cauteeeeee všetky 😅 😅 😅

margarita
12. mar 2010

mimus, aj ja mam nocnu 😀 lebo som sa konecne dokopala k tomu, ze som aktualizovala fotoalbum
To je ako prva z tych mojich planovanych vikendovych domacich prac 😉
tak prijemnu nocnu, dobru noc ostatnym 🙂

darla27
12. mar 2010

Ale co to? Mame nocnu viacere? 😀
Ahojte babule. 🙂 Uz len Rybicka chyba. 😉

margarita
13. mar 2010

jeeej, darla, ani Ty nemozes este spat? 🙂

mimuska77
13. mar 2010

Caute babule,ja tu "ponocujem",lebo prístroj meria a meria a meria do nemoty,ale ja som zvyknutá,takže do 03:30 a potom možno hodím hlavu na stôl........

margi kuknem fotoalbum,ale ja som taká trubka že ja si tam neviem dať fotky 😉 😒

mimuska77
13. mar 2010

Margi teda minimargi je nenormálne zlatá,krásna, fotogenická slečna 😵 😅 😅 😅
A tie dundušky líčenká hned by som jej ich vystískala a vybožkala 😅 😅 😅
Ale aj krásne sprievodné vety k nim ,výstižné 😉

mimuska77
13. mar 2010

A ešte muska30 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵
rybka nech sa Eminka uzdraví 😅

lalia123
13. mar 2010

Dobre rano dievcata,

Ja Vas dlho citam a rada by som sa k Vam pridala 🙂 Dnes rano som si pozrela krasne fotky malej Kitty od Margarity normalne mam z toho lepsie naladu 😀 . Krasne fotky a este krajsie komentare!

Zelam Vam krasny vikend 🙂

maria1610
13. mar 2010

Margi uuuuuuuuuuuuzasne fotky a este lepsie komentare 😵

francis
13. mar 2010

Ahojte 🙂
mimuška díky máš pravdu to slniečko by bolo super a aj tá správička ešte lepšia keby bola,zatiaľ je taká,že to bol pms a s tým blbá nálada 😒 Takže prišla mesačnica ☹ No pevne verím,že prídu aj lepšie dni 😵
margaritka krásne dieťatko a fotečky super hned mám lepšiu náladičku keď vidím také krásne díte.Želám všetko dobré a nech je hlavne zdravučká 🙂
Myslím na vás všetky a želám pekný víkendík a hlavne požehnaný 😅

rybka13
13. mar 2010

ahojte, margi supis fotecky 🙂
smejka ☹
pcolka, tesim sa z vasich diktatov 😉

ahoj lalia, vitaj medzi nami a pripievaj 😉

zdravim Vas vsetky a prajem krasny zbytok vikendu..

Tak my uz sme chori vsetci, nielen Ema, mm ma crevnu chripku a ja nadchu a boli ma hrdlo ☹ este ze Emke uz je troska lepsie... ak zase nieco nelapne od nas, ze ano, mam pocit, ze sa cely byt hyri virusmi 😅
Boze nech uz je teplo...

bettynka222
13. mar 2010

ahojte 🙂

smejka no akoooooooo? moje uboziatko, je to nechutne ako vas stale natahuju 😔

pcolka no sikovna je mala slecna 🙂

mimuska ja som sa trpezlivosti trosku naucila za posledneho pol roka - da sa to, leb treba silnu volu (a asi aj sokovu terapiu, ale tu ti neprajem 😝) a jasne ze za to moze dufac, ja som mala clositl 😝 a teda sa tie hormony so mnou riadne pohrali. neviem ci som tu vtedy pod ich vplyvom aj nejaku debatu nerozprudila 😕 😀 no a co sa tyka vybavicky, ja ziandu nenakupujem - mam v "pozicke" 😀

slinti coze? 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takze moj prvy prispevok...uz nasiel odpoved 😔

lucule grautlujem 😉

margi teisme sa z vasho znovunajdeneho zdravia 😵 aaaaa na otazku sa este odhodlavam 😀

lalia vitaj 😉

rybka rychlo sa uzdravte. ja mam od dnesneho rana pocit z eosm chora tiez 😝 vsetci su tu chori a kychaju a dychaju na man a na jedlo 😝 asi ma slahne 😒

rybka13
13. mar 2010

betty, tak si preventivne slahni nejake vitaminky, B-ecko a C-ecko aspon
vies co som ja robila ked som bola tehu a zdalo sa mi ze ma ide boliet hrdlo? pouzivala som zubnu vodu 😀 lebo kloktadla a tie neoanginy na cumlanie nemozes, a mala som pocit, ze ta voda zabija bakterie v ustach a ze tym padom sa nedostanu do hrdla 😉 niekedy som mala pocit, ze to fakt pomohlo... predsa len to je dezinfekcia..

darla27
13. mar 2010

Rybi Emuska je este tak malinka a uz je chorucka? Tak nech sa skoro vyzdravie. 😉
Ja mam zase cez vikend po dlhej dobe prehodeny rezim, cez den spim a v noci som hore - ako mala. 😠
Ja som sa tento tyzden citila tiez zle, ako keby som mala byt chora, ale mozno mi len prednison znizil imunitu, tak sa na mna nalepili nejake bacily, ale rozohnala som to tonami vitaminov, jem ich tolko, ze by som popri tom nemusela jest uz nic, ale povedz si ze nezer ine.. 😀

janula.k
14. mar 2010

ahojte,

Margi, Kristinka je nadherna, uplne zlatucke dievcatko 😵
Mimuska, uz ti odkladam veci po Brankovi, neboj, mame vela takych neutralnych, tak vyuzijes aj pri babe 😉
Rybka, Eminka a ocko, rychlo sa uzdravte 🙂
Luculke gratulujem a vitam Laliu 😵
Bettynka ty sa chorym radsej vyhybaj ak sa da 😒
Pozdravujem aj Azalku do kupelov aj Darlus, Francis, Smejku ☹ Carmenusku, Musku, Danusku..a vsetky ostatne 😵

baby, mne zacali tak divoko padat vlasy...okrem Calibrumu pre tehotne a dojciace zeny neberiem nic a netusim, ci nieco mozem brat a ak ano, tak co... 😒 Inak mam pod okom aj pigmentovu skrvrnu, ktora sa mi objavila hned na druhy den po porode a tiez netusim, ci mi este niekedy zmizne... 😕