Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
23. nov 2009

jeeej, ahoj Maria!
Ako sa mate?? 🙂

Inak, Muska, ja suhlasim s Kaki 🙂

kaki
23. nov 2009

Maria, takto dodatočne: Všetko najlepšie k narodeninám 😵

Lenkove so mnou súhlasí 😵 To je aká pocta, keď prezidentka vyjadrí súhlas so mnou 😵

lenkove
23. nov 2009

opica 😝
a pekne dupkaj u lekarky, nedaj sa zastrasit (bububu!!!)

Ja nemam nepeknu jesen, len som velmi,velmi smutna, pre niektore veci 😢 😢 ale to som vam uz pisala . 😢
Spomente si vo svojich modlitbach aj na opustene deticky niekedy 😔

kaki
23. nov 2009

Lenkoveeeeeeeeeeeeeeee, ja Ťa mám rada a nesmúť moc 😉
Všetko bude, aj opustené deti budú mať rodičov 😵. Veď je toľko dobrých ľudí na tejto zemi.... 😵
Ako ste vy Lenkovci, Smejkovci.... 😵 Ste proste super.... Takže myslím na Vás a aj Vaše deti 😵

Dupky, dup..... 😅

lenkove
23. nov 2009

Kaki, si zlata, naozaj, ale ja som to nemyslela na mna a na inych "nahradnych" rodicov.. takych deticiek je len na Slovensku 6 tisic.. a nehovoriac o celom svete 😔 viem, ze je vela biedy a smutku v zivote ale tato ma teraz velmi boli.. tak ako velmi boli ina nespravodlivost na svete.. ale ta tu bola a bude vzdy, to je vsetko 😕

ty sa dnes drz a podaj spravy 🙂 ides na hemato, genetiku a imuno? 😉

maria1610
23. nov 2009

Leni uz je to ovela lepsie, uz su obaja zase v skolke, este stale cakame na termin diagnostiky toho autizmu, ale beriem to uz troska lepsie - na jednej strane to bude velka ulava, ked viem ako na tom skutocne je a co s nim robit, aby sa zo situacie vytlklo len to najlepsie pre neho...

Pridala som dve vcerajsie fotky - ak chcete - kuk

Kaki, dakujem pekne 🙂

lenkove
23. nov 2009

Maria,
to vam verim.. budem drzat palce 😔 teraz aj syncekovi mojej byv. spoluziacky zistili autizmus, rovnako v troch rokoch.. ale pre nich to bol sok, maly bol inak "v norme"... Myslim na vas... Pan je stale s vami 🙂 😵

carmenuska
23. nov 2009

Ahojte, tak ja mam posledny den chripkovych prazdnin a uz mam depky z prace, po dlhsej dobe sa mi nechceeeeeee. A este cakam ms, dufam ze rychlo pride, na vikend mame nieco na plane, tak dufam, ze uz bude po nej a nebude ma otravovat...
Maria- to mi je luto s tym autizmom, minuly rok som jedneho ucila, viem co to je a ako ti musi byt. No mas moj obdiv obdivujem vsetkych rodicov, co sa s laskou staraju o taketo deticky a drzim prsty, nech to dobre dopadne...A kde mu budu robit diagnostiku v Andrease? tam su najlepsi, ale asu tam dlhe cakacie doby.
Kaki dupaj, ja uz mam hematku za sebou. A ostatne neviem kde sa robia- imuno a genetika. Kto uz z vas baby na tom bol a co sa tam robi?????

muska30
23. nov 2009

violka, kaki, lenka,
vdaka 😵 kedze laska ide aj cez zaludok, tak asi idem rychlo nieco navarit, to manzela najviac potesi 😀
ale je to tak na cas, potom sa zas pochytime za blbosti 😒

kaki,
vela stastia u gyn. 😵

maria,
tak uz su chlapci v skolke, kolektiv deti im prospeje a prajem Ti vela sil 😉

violoncielka
23. nov 2009

Kaki a Leni klobuk dole 😵 ...ste na tom lepsie ako ja 😵 .Ja som egoista a lenivec a mm vie vyborne varit...tak nech sa realizuje niekedy aj on 😵

Maria chlapci su zlatunki....a ja viem obe moje neterky(tie najstarsie) sa trosku na mna podobaju 😵

elizka
23. nov 2009

ahojte babulky......

v práci sa to už konečne trošku ukľudnilo, tak múže napísať 🙂

danuška, gratulujeeeeeem 🙂 .... veľa zdravíčka, lásky, Božieho požehnania a milostí pre Klárku a jej rodičov, nech máte vždy z nej len radosť 🙂

kaki, dup, dup, dup ...... držím palce, ak sa nedá doklopať, požičiame ti motorovú pílu 😀 ...... neaká cesta musí byť 🙂

rybka, janka ..... tešíme sa na ďalšie bábenka, držte sa 😉

lenka, kostol, plaváreň, obedík ...to je super..... nebuď smutnučká, skôr či neskôr na každého raz dojde 😉

violončielka, prečo egoista 😨 , však nikde nie je napísané, že musí variť len žena ..... hoci aj u nás je to nepísané pravidlo 😵

babulky, kedy plánujete to stretko????? ...... my by sme mali ísť do Ba asi 4.12. až do nedele ..... ak by ste plánovali vtedy, tak by som sa veľmi rada s vami stretla 😉

riska, skorki, margi, muska, carmenuška, mária, suzzika .... ahojte 🙂

riska
23. nov 2009

maria, chalani su fešaci, o chvilu ti začnu behať za babami 😉

muska, nech sa kriza rýchlo strati 😔

kaki, som straaasne zvedava, čo dnes vydupeš na gynde 😉

lenka, 6 tisic? 😔 😔

carm, ja som na imune bola v heliose v martine, ale musiš mať papier od svojho gyn... a na genetiku som sa objednala do ba do železničnej nemocnice, tiež musiš mať odporúčanie.... a vlastne ti všade beru krv (na genetike obom) a potom skúúúmaju 🙂

violka, ty egoista a lenivec? 😕 tak o tom dost pochybujem 😉

azalka22
23. nov 2009

ahojte dievcata, ja len pozravim vospolok. dnes mi je ooovela lepsie, ziadne krutihlavy a podobne stavy [vysadila som jedny lieky, tak predpokladam, ze z toho mi tak mohlo byt]. troska sme s mm dnes poupratovali, aj som si pobudla vonku a uz budem len dnu. rozhodujem sa, kedy nastupit do prace, uvidim, kedy ma brusko prestane tak pobolievat. pekny dnik vsetkym a
kaki, daj vediet co u dr.... som zvedava 😉

seka
23. nov 2009

ahojte, kočky. tak baby mám už v škole, a vo štvrtok ide manžel na tie mandle, tak prosím myslite na nás.. viem, že to nič nie je , výber mandlí, ale pri jeho diagnóze sa bojím aj takejto jednoduchej operácie, snáď nám Nebeský Otec pomôže a bude všetko dobré...zvládol horšie a ťažšie choroby, tak snáď toto bude ok.

carmen, hocikedy sa môžeš pýtať, keď budeš mať čas.... 😉

maria-chalani sú krásny veľmi pekné detičky...... 😵

to kaki dnes tak veľmi "dupoce" 😀 .....až sem to počujem, alebo že by to nebola ona???? 😵
a už aj niečo "vydupkala"????

muska-neboj kríza snáď pominie, v každom vzťahu príde takéto obdobie, i keď u nás je to vždy manžel čo príde prvý........ale so mňa si v tomto príklad radšej neber!!! 😵 😉

rybka13
23. nov 2009

azal, to som rada, ze uz je ti lepsie 😉
carm, ja mam imuno z Prahy a genetiku z kramarov, ako pisala riska, je to vysetrenie z krvi, ale priprav sa, ze na imuno sa caka na vysledky aspon mesiac (+ mesiac na termin) a genetika 3 mesiace na vysledky... tak ak to nemas, tak sup sup do toho 😉
kaki, tesim sa z Teba a cakam na spravicky.. 🙂
maria, Tvoji chlapci su strasne zlati 😉
Leni, smejka, moja modlitba zajtra o 22.00 je za Vas, nech uz niektore z tych 6 tisic deticiek ma svoju rodinku 😔
viol, som rada, ze sa mas dobre, napriek pocasiu 😀

muska, je mi luto ze mate ticho a taliansko na striedacku, uplne ta chapem, my sa tiez v poslednej dobe casto pochytime 😖 Ja nemam silu ako kaki a lenkove vzdy prist s laskou... vcera sa mi to nahodou podarilo a to ma stalo tolko premahania, ze som si za to vyratuvala zasluhy v nebi 😉
Vidim ze ani Tvoj sa nikdy neospravedlni, lebo samozrejme, ze si mysli, ze ma pravdu on, ze ano...
Takze ja tak trocha schvalujem, ze nevaris, nech vie, ze nie je vsetko v poriadku, zvlast ked vies ze aj ty mas kus pravdy preco sa hnevat... 😅 ved deti a ty nie su hladne, takze...
Mne v takychto chvilach pomoze ked si precitam nejaku kapitolu z knihy od Dale Carnegie 'Ako sa zbavit starosti a konecne zacat zit'. To mi pomoze nejak prijat fakt, ze ked uz veci nedokazem zmenit, tak sa musim zmierit s nevyhnutnym 🙂
Myslim na Teba, nech sa to cim skor utrasie..

Riska 🙂

rybka13
23. nov 2009

seka, myslime na vas vo stvrtok...

rybka13
23. nov 2009

janulka kde si, vsetko ok? dufam, ze nerodis 😕 teraz som ja na rade 😀

kaki
23. nov 2009

Ahojte všetky. No aspoň že som dve hodiny v čakárni dobre využila a poriadne sa modlila. Ani neviem koľko rôznych modlitieb za Vás všetky dnes padlo. Dúfam že aspoň niekoľko padne na úrodnú pôdu 🙂

No a ako som dopadla ja?
Skúšala som aj pevnosť podlahy, aj slzy.... 😢
Ale doktorku nič neobmäkčilo. 😔
Povedala že ma poslala do Gyn-Fivu a tak spravila pre mňa všetko čo mohla 😢 😔

Takže dnes som ešte nič nejedla a som tak maximálne sklamaná ako len môžem byť ☹ (možno je to tým hladom 😉 ).
Buď budem musieť zmeniť gynekológa, alebo poidem dupať ako číslo do gyn-fivu ☹
Zasa raz som mala pocit, že sa mi doktorka nebude venovať, lebo by z toho nič nemala ☹.
Ale teraz nemám síl prísť na to čo ďalej.
Teraz som jak malé kura iba samé otázky a bezmocnosť ☹ A čakám kedy poidem na pekáč.

kaki
23. nov 2009

Opýtala som sa doktorky, či niekedy potrebovala lekárov.
Ona mi na to povedala že nie.
Som jej povedala že nech ďakuje Bohu, lebo nie je moc príjemné byť číslom.
Pozrela na mňa zhrozene...
Ale žiaľ, inak lekárov (s ktorými som mala doteraz skúsenosť) nehodnotím... 😔 😨 ☹ 😢

Veríte že sa ani neunúvala na mňa pozrieť (lebo som bola na kontrole pred 11 mesiacmi a pár dňami a "nárok" má na to raz ročne)?

groka
23. nov 2009

babule ahojte,neviem ci bettynka pisala,ale uz je doma a nekrvaca,ale vrraj ide k svokrovcom,lebo sa jej kruti hlava a musi byt len v posteli

azalka22
23. nov 2009

kaki moja, to silne zavana zmenou dr. 😒
pridas sa ku mne? 😉 ja tiez menim...teda este musim pockat, kym si otvori amb. u nas/ze od januara som pocula/
ved od vas k nam nie je daleko a mozme to riesit spolu aspon sa nebudeme nudit v cakarni 😎

azalka22
23. nov 2009

ma to byt plne vybavena amb spolu s labakom na krvne testy. tak som velmi zvedava. ze je velmi mila dotycna dr.

kaki
23. nov 2009

Azalka, asi bude nutná zmena.
Lebo po tejto skúsenosti s "úprimnou a milou" doktorku by som k nej asi nechcela ísť ani keby som bola 100-krát tehotná 😉 😔

A som rada, že Ty si už OK 🙂 Hlavne pi-pi-a pi 🙂

janula.k
23. nov 2009

ahojte 🙂 rybka nestras, ano vsetko ok, este nerodim ani sa nechystam 😉 jasne ze ty a rybiatko ste na rade 😵 inak ja si tiez myslim, ze cakate chlapceka 😉 zajtra mam poradnu v nemocnici uz, tak som zvedava.
Kaki ja som za zmenu lekara, nebud z toho nestastna, so mnou tiez moj byvaly lekar nic nerobil, teraz mam super lekarku 😉
violku, musku, azalku, seku, risku, carmenusku, lenusku, margi a vsetky ostatne zdravim 😵

janula.k
23. nov 2009

hura hura bettynka je doma 🙂

riska
23. nov 2009

kaki, no to nemyslis vazne 😠 😠 😠 určite zmeniť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hura, tešime sa z bettynky a čakame na prispevky od nej 😵

maria1610
23. nov 2009

Kaki aj ja sa prihovaram za zmenu 🙂
Betty, tesim sa, ze si uz doma...
Rybka, ja si myslim ze dievcatko, neviem, sudim podla kvietkovanej autosedacky 😵
Carm, ano objednavali sme sa do Andreasu, a cakame na navrhnuty termin - vies ako to tam chodi? Poznas niekoho, kto tam bol? Ako prebieha takato diagnostika?
Leni, Riska, Margi, Muska, Seka, Janulka a ostatne ahojteeeeeeeeeeee 😵

bettynka222
23. nov 2009

ahojte babulky som domaaaaaaaaaaa 😵 a velmi pekne vam dakujem za to, ze ste na nas mysleli 🙂 boli tu otazky o hematome - tuism riska 😕 no nie, hematom nemam, vraj to asi vsetko tlaci na krcok a v nom praskaju cievky ci co, ale to su len dohady...presne to nevedeli urcit

margi nie este ma neriedili, stale mam lieky proti krvacaniu, ale injekcie nastastie uz od stvrtka nemam....

ani nie dva tyzdne sme byvali sami a asi budeme musiet ist k svokrovcom...lebo teda ja mam kvoli tomu krvacaniu zakazane uplne vsetko a mm chudacik vobec nestiha, ma vela roboty.....

jeeeej carmenusik sa tu ukazal 😵 neboj, budete mat babatko...ja kazdy den myslim na snazilky, lebo velmi dobre viem ake je to tazke ☹ najviac sa mi pacilo, ako mi moja matka, ked sme mali zakazane snazilkvanie na polroka zavolala a radila mi kupit psa, ze potom otehotniem bez problemov...hmmm, ten pes mal asi presvedcit lekarov o tom, ze uz je vsetko v poriakdu ci co? ani teraz sa s nou nedokazem bavit. trikrat denne s ama pyta co je nove, strasne ma stresuje a chce sa s tym mojim tehotenstvom chvalit v praci....ja ju nechapem., a ked osm sa jej snaizla vysvetlit, ze prvych 12 tt je kritickych, tak ona ze ved stat sa moze neico hocikedy a ze taketo nieco v zivota nepocula (to o tych 12 tt)....ja osm z nej na nervy...a preto idem radsej k svokre 😅 no ale odbocila osm a chcela som napisat z ena vas vsetky velmi myslim......ne azalku, skorki a violku aby s aco najskor vyliecili a pustili do snazilkovania, na smejku s lenuskou aby mali svoje adopciatka, ale aj vlastne 😉 na carmenusku, aby dobre vyuzila svoje foliky 😵 seku, kaki, risku, mariu, eliziatko a aj na vsetky ostatne, ale teraqz som dost mimo...strasne sa mi toci hlava, tlak mam horsi ako obvykle, tak mi to nemysli 😀

jeeeej klarka je tu 😵 gratulujeeeeeeeeeeeem. a ten porod siel dost rychlo, ze? to by taky mohol byt kazdy 😀

carmenuska
23. nov 2009

Betty vitaj doma, ja viem ze bdeme mat, ked nie vlastne, tak adoptovane 🙂 ja si to vydupem....
Holky a fotky takto pridat?? margi, rybka hm???

skorki
23. nov 2009

Ahojte,

Kaki...no teda...ja by som sa fakt otocila na pate a sla prec. 😠 Ja viem, ze mozem vyzerat ako rozmaznana, ale gynekologicke vysetrenie je samo o sebe neprijemne a mat pri tom aj neprijemneho lekara...no neviem. Tak ja radim - ist do sukromneho centra. Je ich uz ako hub po dazdi. Sice sa plati, ale mam aspon istotu, ze od sestricky pocnuc, konciac lekarom, sa ku mne spravaju slusne. Je inak smutne, ze si za slusnost clovek musi doplacat...Aj ked - cest vynimkam! Kaki, a ake vysetrenia Ti uz vlastne robila? Urobila Ti vobec nieco - /HP, sono, stimulaciu../?
Vies, ono toho Gynfivu by som sa az tak nebala. Myslim si, ze u nich budes mat aspon istotu, ze Ta poslu na vsetky vysetrenia. A od toho, ze Ta budu volat cislom sa treba odosobnit a brat to tak, ze chrania Tvoje sukromie. Ja by som nechcela, aby na chodbe volali moje meno...Neboj - mozno to bolo dnes bolave, ale co ak Ti to ukazalo spravny smer? Myslim na Teba, ved Ty si bojovnicka, vydupkas si to potrebne!!! 😉
Betynka, vitaj. Tak dufam, ze sa u svokrovcov budu o Teba vzorne starat. Len sa pekne setri.
Myslim na Vas vsetky - aj na tie vesele, i na tie smutne, tie co krizuju aj tie, co mate doba lepsie obdobie...Drzte sa 🙂

Maria - chlapci su krasni 🙂 !!! Elizka, to je super, ze budes v BA. My sme rozmyslali aj nad sobotnym obedom v meste 😕 😵 , tak urcite daj vediet, ci pridete a ja by som sa rada stretla 🙂
Seka - Tvojmu mm idu vyberat mandle? Ups...no nie je to prijemne, ale nakup mu vela zmrzliny - to vraj pomaha.

Idem este poslat nejake tie tabulecky do roboty / 😲 / a pojdem do hajan. Dobru nocku.