Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
23. dec 2009

Janulka....myslim na vas a prajem ak by sme sa nahodou uz nepoculi , lahky porod a nadherny darcek pod stromcek 😵 .My sme si s mm kupili pod stromcek masazne kreslo (vlastne iba sedak- co sa polozi na normalne kreslo), fantasticky to masiruje krize, aj cely chrbat...ak chces prid 😵

janula.k
23. dec 2009

Violka dakujem 😵 a uzite si s mm kresielko 😉

janula.k
23. dec 2009

bettynka, super, ze ste k cundrlikovi trafili a este lepsie, ze babatko je ok, krvicka tiez bude 😉 Kedy mas vysledok?
A pocuj, uz si daj do pasu tt, 😉 🙂

riska
23. dec 2009

dievčata, ja sem sice ešte určite nakuknem, ale kedže viacere sa tu už neukažate, prajem vam všetkým krasne, spokojne a požehnane vianoce prežite v kruhu najbližších 🙂 🙂 🙂

skorki
23. dec 2009

Ahojte, uz sa zjavne venujete Vianociam, nie internetu. Dnes je tu tak tichucko...

Aj ja Vam chcem vsetkym zazelat naozaj stastne a vesele. Aby ta velka radost, ktora k nam zajtra pride, dokazala rozhoriet plamienky aj v nas.

Nech ste vsetky stastne! /a nie len pocas Vianoc 😵 /

janula.k
23. dec 2009

Baby, musim vam napisat..asi pred dvomi tyzdnami som stratila kluce, boli tam kluce aj od bytu mojich rodicov, aj od domu svokrovcov, aj od schranky, bicyklu atd..velmi ma to trapilo, nemala som predstavu, kde som ich mohla stratit. Naozaj mi to stale vrtalo hlavou a len som si opakovala, ze Boze, pomoz mi ich najst. A predchvilou som isla hladat do ulozneho priestoru pod nasou postelou vianocny baliaci papier z minuleho roka a uz som isla postel zatvarat a v tom mi padli oci do takej prepasky co deli čelo postele od ulozneho priestoru...neviem ci si to viete predstavit, ale to je jedno...proste v tej prepaske boli moje kluce 🙂 museli sa tam prepadnut, ked som ich mala na posteli. Ja som tomu nemohla uverit, nikdy by ma nenapadlo ich tam hladat...toto bola fakt nahoda..alebo skor Bozie riadenie, ze mi tam oci padli 🙂 juuuuuj ako som sa potesila 🙂

maria1610
23. dec 2009

Na jedličke sviečky svietia,
v jasliach leží Božie dieťa.
Nech vás jeho láska hreje,
žiari i v tmách beznádeje,
do sŕdc, duší vašich
vloží radosť,
šťastie, pokoj boží.

Prajem Vám všetkým milostiplné a požehnané Vianoce 😵

violoncielka
24. dec 2009

Ahoj babule

Prajem Vam Pozehnane sviatky,nech sa dieta Jezis narodi v nasich domacnostiach a srdciach.

My dnes vecer oslavime na SK sposob a zajtra cestujeme ku svokrovcom.Majte sa

Off

smejka
autor
24. dec 2009

pozehnane dni vsetkym VS ....vela lasky a pokoja nech prudi k vam z maleho Dietatka

azalka22
24. dec 2009

Malicky anjelik v okne stal a krasne Vianoce vsetkym ludom prial. Aby v Novom roku zdravie, stastie, lasku mali a stale sa na seba pekne usmievali.
Pozehnane Vianoce vsetkym ludom dobrej vole

Vam praje Azalka

a ps
nezabudnite prosit, prosit, a este raz prosit [najma VS a za VS a VT a VM].
Teraz je cas milosti, ked sa sam Boh dava ludom.

carmenuska
24. dec 2009

Ahojte, neviem co je tu nove...mali sme pokayenz pocitac a dnes uy je to ok tak len narzchlo Vam chcem zayelat stastne a vesele

darla27
24. dec 2009

Vianoce-čas ked sa plnia sny.Čas plný tajomstiev a sviatočnej nálady,čas na milé slovo čo dušu pohladí,
čas pozdraviť všetkych,ktorých máte radi...
Veselé Vianoce Vam vsetkym mile kamosky praje Darlus 🙂

margarita
24. dec 2009

Jeziskovi k jeho zajtrajsim oficialnym narodeninam prajeme vsetko najlepsie 😀 a vela darcekov 😉

a vam vsetkym ostatnym najma ten najkrajsi darcek, po ktorom vsetky tuzime, a to zdrave a stastne dietatko/a

my sme uz vo faze citania darcekov (knizkovych), a vytesovania sa z nasich prvych ozajstne rodinnych Vianoc...tak velmi tuzim po tom, aby ste to, vy Veriace SNAZILKY uz takto o rok zazivali tiez - neopisatelna radost. Ako sme sa zhodli s mm - my vlastne mame Vianoce kazdy den, odkedy mame Kristinku.

a dnes bol taky zvlastny Stedry den, teda uplne iny ako po ine roky, lebo este cez obed som bola vonku 2 hodiny na prechadzke, nikde ani zivej duse, len par psickarov som stretla, keby som nevedela, ze je Stedry den, tak si myslim, ze Bratislavu vystrielali 😀
Potom sme sli pozriet moju babku, a otca do nemocky a mojej mame odniest darceky pre celu rodinu, takze sme koledovali ostosest 🙂
a az potom sme si urobili vlastnu veceru a pomodlili sa, najedli a vybalovali darceky.
Kristinka mala najvacsiu radost z 3 balikov chrumiek (jej najmilsich)a potom zo vsetkych ostatnych darcekovych tasiek a papierov, cim viac suchotali, tym vacsiu...darceky v nich evidentne prehliadala 😀 no bolo to uuuuuzasne...

zajtra ideme k nasim na obed (teda k mame, a za otcom na navstevu), a pozajtra vyrazame k svokrovcom, odkial prideme az buduci rok 😉

tak sa tymto prispevkom pre tento najblizsi cas lucim, ale snad zapnem net aj tam, nech viem, kedy a ako Janulka porodila...myslim na vsetky, na nu uplne specialne teraz 🙂

mimmi77
24. dec 2009

Ahojte, chcem Vám všetkým zaželeť krááááásne, pokojné a požehnané vianoce !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rybka13
24. dec 2009

ahojte dievcata, prajem Vam vsetkym krasne a pozehnane vianoce a myslim na Vas v modlitbach.

riska
25. dec 2009

tak ako ste prežili štedrý den? 😵 😉 dufam, že tak krasne ako my 🙂

ja sa tiež na par dni odmlčim, hoci my sa vratime ešte tento rok.... neviem či sa mi podari dostať sa na net, budem sa snažiť, lebo budem zvedava, čo s janulkou.... ak by sa mi to nepodarilo, snad mi nejaka dobra duša da vedieť, že sa čosi deje 😉
tak sa majte a janulkaaaa, drž sa 🙂 🙂 🙂

janula.k
25. dec 2009

ahojte dievcata 🙂 my sme boli vcera s mm v kostole pre svetielko, vecera bola u nasich a potom sme prisli domov a rozbalili este darceky so svokrovcami a svagrovcami. Dnes sa citim akosi choro, nadcha, hrdlo..uplne som malatna a slaba..neviem si predstavit, ze by som mala terez tlacit.. 😅 Budem v posteli cely den 😒 Uzite si sviatky v pokoji s najblizsimi. 😵
mam vas rada a dakujem, ze na mna myslite 🙂

mimuska77
25. dec 2009

caute babulky prajem Vám aj ja krásne vianočné sviatky,bohatého Ježiška na tehu vírusky a hlavne na zdravé bábätká 🙂

indzes
25. dec 2009

Všetkým Vám prajem a od narodeného Ježiška vyprosujem pokojné a požehnané Vianoce. 🙂

janula.k
26. dec 2009

ahojte,
tak u mna sa to zhorsilo...nadcha je uplne hrozna, uz som aj kaslat zacala a citim sa uplne pod psa.. 😔
indzes, napis nieco viac ako sa mate, ake su dievcata,..porod.. 😉

terasa
26. dec 2009

Ahojte som tu nova mozem sa ku vam pridat

janula.k
26. dec 2009

terasa, jasne pridaj sa. 😉 ako dlho snazilkujete? 🙂

terasa
26. dec 2009

dakujem ti my sa snazime 1 rok a pol

terasa
26. dec 2009

vidim ze ty cakas babatko
ako dlho ste sa vy snazili?

janula.k
26. dec 2009

Terasa, ano cakame vytuzene vymodlene babatko 🙂 cakali sme na nho 3 roky, medzitym som 3x krat potratila..
A u vas je aj nejaka pricina preco sa zatial nedari, alebo jednoducho len cakate kedy to pride? 🙂

terasa
26. dec 2009

Ja mam viacej zdravotnych problemov,bohuzial som aj podstupila niekolko operacii ☹
zacala som v septembri chodit do centra

terasa
27. dec 2009

Prijemne doobedie prajem,pozehnanu nedelu

darla27
27. dec 2009

Ako sa vsetky mate? Tusim sa vsetky postime od konika, to je aj dobre, to je znamenie ze sa venujeme viacej svojim polovickam a mnohe z Vas uz aj detickam. Na vsetky myslim a dufam ze ste dostali darceky co Vas potesili.
Ja som v tomto ohlade nad mieru spokojna, len mi tam chybal ten po ktorom najviac tuzim.
Ma hrozne pobavil mm, ked sa ma pytal co mi ma kupit tak ja na to ze babatko a on ze : kde ho maju v akcii? 😀
Velmi si uzivam tie caste navstevy kostola, citim sa tak ... skoro spokojne. 😵

Janulka to som nevedela ze ste sa tak dlho snazili. Uz sa tesim, az napises ze si ides pre svoj poklad do porodnice, urcite daj vediet ked pojdete na to, nech na ta myslime. 🙂

Terasa vitaj medzi nami. 😉 Kam chodis do CAR?

danka24
27. dec 2009

ahojte. tak my uz nemame doma pohance ale krestance 😉 Klarka bola tichucko celu omsu ani sa nezobudila ked ju krstili Pan bol s nami .. a modlidby boli vyslisane 😵
Prepacte ale ani som vam nepopriala Pozehnane sviatky nebolo kedy ist na net lebo posledne dni boli strasnee...ale uz to bude len a len lepsie 😵
Janka tesiiim sa na sms ze rodiiimeee 😀 😀
Krasnu nedelu

danka24
27. dec 2009

smejka ako je to s dievcatkom a lenka vy ste sa boli uz pozriet na vas pokladik?