Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
15. jan 2010

leni, ja ťa zahlušim....musim ist vyhrabať kalendar 😝 prečo nie su meniny aj v mobile? 😀

bettynka222
15. jan 2010

ahojteeeee 🙂

carmenuska neboj sa ado, to co sa deje jednej z nas sa snad nestava casto. su mnohi, co nemali ziaden problem... nechapempreco sa im toto deje ☹ som rada ze sa dotycny rozhybal a snazi sa takto verejne pomoct. inak poznam jeednu rodinnu pravnicku, ale nedavno sa jej narodilo druhe babo, tak pochybujem, ze by mala cas 😒

leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja som ju videlaaaaaaa 😵 😵 😵 minule som nestihla, ale tentokrat som sa aj ja mohla pozriet na vase stastie 🙂

skorki
15. jan 2010

Leni, Ty si tajnostkarka 😠 /dam Ti takehoto skaredeho smajla/...A iidem vyhrabat kalendar... 😀

riska
15. jan 2010

skorki, ja to ivanka 🙂 (alebo ivonka) 🙂 🙂 🙂 inak krasne meno, ja mam ivanku v širšom výbere pre dievčatko 😵

skorki
15. jan 2010

Ano, uz viem. 🙂 Ved to je naozaj krasne meno. 😵 😵 😵

skorki
15. jan 2010

Leni, ja si uz tie fotky pozeram asi 10-ty krat... 😵

lenkove
15. jan 2010

baby
ozaj sa velmi tesime a hlavne sa tesime s Panom.. lebo ked si to vsetko pospajam, vsetko, tak take nieco nie je dielo nahody.. je to cielavedomy proces Niekoho, kto nas miluje a kto veri, ze sa rozhodneme podla Jeho vedenia..

lucetta
15. jan 2010

skorki, ty si ku komu chodila v iscare? lebo v prosanuse robi aj ten marsik a jeho mi odporucili...

lenkove
15. jan 2010

Skorki
😵 😵 😵
ja sa na nu tiez neviem vynadivat.. mame fotocky, ked bola mensia.. ked som ich videla, tak mi bolo luto, ze sme spolu neboli.. 😔 😔 ze som take krasne dietatko "prepasla"... ale nasli sme sa a Pan zahoji kazdu ranku 😵 😵
inak, ma tri zuby, sama papa piskotku, hovori "tatatata" mm ziari ako lampionik, ze to je on 😵 😵 😀 😀 ma rada spievanie, zvuky, hudbu, najma husle 😀 😀

lucetta
15. jan 2010

leni a bola doteraz v nahr.rodine alebo v dd?
normalne mam pocit, ze sa na vas podoba
je rozkosna a tie ocka 😉 joj a tie tucnucke rucky, vybockavala by som ich jedna radost 😢
potom dame stretko a budem spievat 😀

riska
15. jan 2010

aj mne normalne napadlo, že sa na lenkovcov podoba 🙂

skorki
15. jan 2010

Vidis Leni, ona hned vedela, ako si omota Tvojho mm okolo prsta 😉

Lucet, ja som do Iscare nechodila za nikym. My sme tam boli cielene len na tom spmg. A v Prosanuse nechodim za Marsikom, takze neviem... 🤐

margarita
15. jan 2010

v prvom rade gratulujem lenkovcom k ich krasnemu dievcatku, je naozaj rozkosna a tiez sa mi zda, ze ako by im z oka vypadla - to tiez nebude nahoda 😉 len nech to vsetko uz hladko prebehne do zdarneho konca.

k tomu blogu a jeho obsahu - skoda reci 😔 tiez som toho nazoru, ze ak treba nejaku peticiu alebo co, podpisem to a obidem aj pol Petrzky, aby tych podpisov bolo viacej 😎
Alebo si najblizsie stretko urobme pred ministerstvom prace a tych socialnych veci atd...a budeme v spravach 😀

zelam skore uzdravenie vsetkym chorym - kaki, skorkiovcom a aj inym, ak taki su 🙂

violka, ja tiez myslim, ze viem, kto je majkl 😉 ale myslela som, ze ho vyprovokujem k dalsiemu jubilejnemu druhemu prispevku 😀 a zatial nist 😝 no co uz narobim...

my sme dnes boli zase raz na kontrole cvicenia Vojtovky, zase nas pochvalili, a ze "este chvilu" cvicit, aby kladla rovno chodidla pri tom chodeni...tak uz hadam sme v cielovej rovinke, hned potom ju prihlasim na krasokorculovanie 🙂

tak vam tu vsetkym zelam prijemny oddychovy vikend, dobru noc
😵

margarita
15. jan 2010

a este mi napadlo, ked betty uz skoro napisala to svoje cislo uctu a vsetko o sebe prezradila, ze by ma zaujimalo, kolko mas betty vlastne rokov? tipujem, ked si mala nedavno tie statnice, ze tak 23-24 cca?
Prezradis? 😉

bettynka222
16. jan 2010

margi detektiv by z teba síce bol dobrý, ale po maturite som pracovne veľa cestovala, takze výška bola neskôr, a aj počas vysky som v tom pokračovala, takze som ju úspešne ukončila ako 26 ročná. A ak si správny detektiv, tak v čísle pri mojom mene odhalis dátum narodenia 😉

carmenuska
16. jan 2010

leni, daj ich tam este nachvilku, zasa som to prepasla, alebo mi posli foto Ip alebo ako.... ☹ Juuj aj ja som zvedava na nu...

laskykvet2
16. jan 2010

ahojky prosim vas neviem kam s mojou otazkou,neviem do ktorej temy ju zaradit🙂 chcela by som sa opytat,brala som tabletky hak a vcera som sa rozhodla ich vysadit,tuzim po babetku, mala som si ju vziat o 21.00 s priatelom sme sa milovali hned na to vecer....vyslo mi ze vcera to bol 14 den od zaciatku poslednej menstruacie-to by mali byt este aj plodne dni ci sa mylim?....ja len by som chcela vediet ci je moznost otehotniet hned na prvy sup🙂velmi by som sa potesilo🙂

lenkove
16. jan 2010

camenuska, posli mi v IP tvoj mail, dobre? 🙂 poslem ti ju mailom 🙂

akzuzs
16. jan 2010

Ahojte všetky, Carm z toho si nič nerob, ja som tu maličkú nevidela ani pred tým ani teraz 😢 Leni ešte ráááááááááááz prosííííííííííííííííííííííííííííííííííme aj s Carm

akzuzs
16. jan 2010

Evanjelium na dnešný deň:

Evanjelium podľa Marka - Mk 2,13–17
13Znova vyšiel k moru. Celé zástupy prichádzali k nemu a on ich učil. 14Ako šiel okolo, videl na mýtnici sedieť Alfejovho syna Léviho a povedal mu: „Poď za mnou!“ On vstal a išiel za ním. 15Keď potom Ježiš sedel v jeho dome za stolom, stolovali s ním a s jeho učeníkmi aj mnohí mýtnici a hriešnici, lebo ich bolo mnoho a nasledovali ho. 16Keď ho zákonníci zo skupiny farizejov videli jesť s hriešnikmi a mýtnikmi, hovorili jeho učeníkom: „Prečo jedáva s mýtnikmi a hriešnikmi?“ 17Ježiš to začul a povedal im: „Lekára nepotrebujú zdraví, ale chorí. Neprišiel som volať spravodlivých, ale hriešnikov.“

skorki
16. jan 2010

Dobry vecer,

Ako je tu dnes tichucko 🙂 , dufam, ze prezivate prijemnu sobotu. Zajtra sa ma riadne rozsnezit, tak som zvedava... My sme v kludovom rezime, mm ma ATB, takze ho setrim - /ale akurat som mu strcial vysavac do ruky, aby mal aspon trosku pohybu 😀/
Pa a pekny vecer 😉

carmenuska
16. jan 2010

Ahojte, hej skorki, mame pohodovu sobotu a boli sme sa prejst na pozemku, ktory ak Pan da, bude onedlho nas a mozno tam vyrastie aj nas vysnivany domcek. Velmi by sme chceli, uvidime, ci je to B. vola. A oprala som moje svadobne saty- dlho som sa odhodlavala, lebo som sa bala ze sa mi s nimi nieco stane a nebudem mat pamiatku ale prezili to a mozem si ich obliect na karneval v skole 😀 😀 MM mi vymyslel masku bez chystania, budem biela pani 😀 😀

lenkove
16. jan 2010

ahojte 🙂
nasim Kristinkam vsetko naj k meninam 🙂

akzuzs
17. jan 2010

Dobré požehnáné nedeľné ráno!!!!!
Nech je meno Pánovo pochválene od tohoto času až na veky vekov Amen

Evanjelium:
Evanjelium podľa Jána - Jn 2,1–11
1Na tretí deň bola v Káne Galilejskej svadba. Bola tam aj Ježišova matka. 2Na svadbu pozvali aj Ježiša a jeho učeníkov. 3Keď sa minulo víno, povedala Ježišovi jeho matka: „Nemajú víno.“ 4Ježiš jej odpovedal: „Čo mňa a teba do toho, žena? Ešte neprišla moja hodina.“ 5Jeho matka povedala obsluhujúcim: „Urobte všetko, čo vám povie!“

6Stálo tam šesť kamenných nádob na vodu, ktoré slúžili na očisťovanie, ako bolo zvykom u Židov, každá na dve až tri miery. 7Ježiš im povedal: „Naplňte nádoby vodou!“ A naplnili ich až po okraj. 8Potom im povedal: „Teraz načrite a zaneste starejšiemu!“ A oni zaniesli. 9Keď starejší ochutnal vodu premenenú na víno - on nevedel, skade je, ale obsluhujúci, čo načierali vodu, to vedeli -, zavolal si ženícha 10a vravel mu: „Každý človek podáva najprv dobré víno a horšie až potom, keď si hostia upili. Ty si zachoval dobré víno až doteraz.“ 11Toto urobil Ježiš v Káne Galilejskej ako prvé zo znamení a zjavil svoju slávu. A jeho učeníci uverili v neho.

lenkove
17. jan 2010

ahojte dievcata
krasnu nedelu prajem.. ja som po kostole, isli sme potom s mm na kavu do pekarne.. on do prace a ja domov, obed varit.. tu v noci snezilo, cestou do kostola mrznuco mrholilo, z kostola divoko snezilo a teraz mokro prsi.. no to je pocasie...

ako sa mate? a co Smejka? ma nieco nove? myslim na nu a modlim sa za vsetky bolave srdiecka 😔 😔

suzzika
17. jan 2010

Požehnanú nedeľu všetkým 😵

Dodatočne nášmu "vymodlenčiatku" všetko naj k 1.meninkám a ak sú tu aj nejaké iné Kristínky tak im samozrejme tiež 😵

Ja som dnes bez sv.omše, lebo od Zuzanky chytila nejakého asi bacila Karolínka a tak sme mali rušnú noc a čakáme ako bude ďalej...

Z dnešného evanjelia jasne vyplýva, že aj keď to nebolo zjavne "v pláne" Ježiš urobil, o čo ho požiadala jeho mamka. Skúsme svoje prosby predkladať najprv jej - určite sa dostanú "protekčne" skôr na rad 😵 A pridávam sa k Lenke:
"Mami, za všetky boľavé srdiečka, poteš ich a uzdrav!AMEN!" 😔

hviezdickamaria
17. jan 2010

prajem krasny nedelny podvecer, my sme sa nedavno vratili s oslavy svokrovej 60tky a rano sme prisli z kurzu Rut, a pisem, lebo vam chcem povedat, ze ziadny problem nie je pre Boha nemozny... je neskutocne, ake veci Boh dokaze... 😵 na tom kurze sme poculi vela svedectiev od parov, ktorym lekari povedali, ze nikdy v zivote nebudu mat deticky (uz maju 2 malicke dcerky), alebo mali byt postihnute (a su zdrave ako buk 😀 )... to je neskutocne, co Boh v nasom zivote moze spravit, ak tomu budeme verit a modlit sa za to... NECHAPEM!!! 😀
ked som pocuvala tie svedectva, tak mam silny matersky pocit, ze bud som, alebo sa to musi zmenit uz v dalsom cykle 😎 a ja sa taaak tesim, aj ked to mozno teraz nevyjde, tak urcite to raz vyjde, veeelmi tomu verim a budeme sa za to s manzelom este viac a viac modlit 😅

takze verte! som neskutocne povzbudena zo vsetkeho. juchuuuuu 😀 😀 😀

bettynka222
17. jan 2010

hviezdicka 🙂

bettynka222
17. jan 2010

jeeej aj ja sa pridavam ku grtaulaciam pre kitty 😉

smejka
autor
17. jan 2010

hviezdicka je dobre ze verite 😔
pozdravujem vas vsetky...a dakujem... 😔