Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
10. mar 2010

ahojte 🙂

dakujeme za blahozelanie 😵 Tieto dni travime dost vonku, ci je zima, alebo teplo 😉 a tento tyzden sme zahajili pokracovanie stavby nasho domu..tak dufam, ze s Bozou pomocou nam to pojde. 😔
Violka, aku bakteriu mas, ze nemozes sladke? Ja mam to iste...uz roky... 😔 a tiez neviem bez sladkeho prezit 😒
Klarke a Eminke skore uzdravenie, posielame pusinku 🙂

riska
10. mar 2010

ahojte, babulky 🙂

violka, nestraš, že až po velkej noci sem začnu dievčata opat chodiť 😲
carm, smejka, az, pcolka, kaki, elizka a ostatne, čo ste tu už dlho neboli, kde steeee?

janulka, aj ja prajem branuškovi všetko naj k jeho prvým meninkam 😵 😵

betty, počuvaj, ty sa fakt odrodiš aj sama 😎ty si ina frajerka 😀 ja som asi pred 2tt volala tete na antolsku, čo ma na starosti predpôrodne cvičenie a pripravu a ona, že čo tak skoro volam...vraj času dosť 😉 tak dufam, že nezmeškam vlastný pôrod 😀 😀
a dala mi sorbifer, 1 tabletku....ale myslim, že skor kvoli tomu, že naposledy som mala hodnotu Fe 16 a teraz kleslo na 6 😉

carmenuska
10. mar 2010

Ahojte, tak som tu, nestiham vas docitat....Ale pochopila som ze sa modlite za byvanie.....Ja sa pridam od dnes, len napiste ako!!!! A dakujem Kaki, ze ju to napadlo, velmi sa to hodi, po tych problemoch s pozemkom, mame dalsie, ale trosku zasvietilo slniecko, tak dufam, ze toto uz vyjde. No ale co, mame kde byvat, mozno nam chce tym Boh nieco povedat...len keby som vedela co. Poslem Vam sem jeden link, kuknite to, je to hrozne a tyka sa to aj mojej osoby, mozno vas to bude zaujimat....ucila som jedno dievcatko, co je tam spominane v pripravnom rocniku....
a dalsia srava- kamos, co mi bol ako brat od mala, mal havarku, on zije ale zena co s nim bola, neprezila ☹ ☹ som z toho mimo, mozete si na neho spomenut v modlitbach, je uplne mimo a my tiez.
Fakt nemam cas sem choddit, ale ja sa polepsim 🙂 Kaki kedy mas termim??
myslim na vsetky a ked vidim tie pasy betty a riske, no krasa!!!!!

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/palba

riska
10. mar 2010

carm, špeci pre teba skopirovane, čo napisala kaki 🙂

Ahojte,
takze myslim ze by sme sa mohli zacat modlit od pondelka deviatnik k sv. Filomene (cas - ako komu vyhovuje).
Umysel navrhujem cisto za BYVANIE.
Kazda nech sa modlime za akekolvek potreby, ale dajme teraz prosim spolocny umysel za byvanie. Ja myslim ze je to momentalne silna potreba aby sa veci pohli vpred.

Modlitbu:
kazda sa vlastnymi slovami prihovorili u tejto mucenicky o vypocutie a orodovanie za nas v otazkach byvania + kazdy den jeden desiatok radostneho ruzenca (ktory je vam prave srdcu blizky). Toto vsetko pocas 9 dni. Zaciname v pondelok.
No a ten nas standardny desiatok (co mame podelene) sa nemeni.

O nej si isto kazda najde co chce vediet a pri nasich prosbach je dolezite vediet aj:
Niet takej kategórie osôb, ktorým by nepomáhala akýmkoľvek spôsobom, akýmikoľvek spôsobmi milostí deťom, jej pomoc je zázračná vo všetkých potrebách, večných alebo dočasných, je veľmi súcitná k chorým, utrápeným matkám, je výnimočne láskavá a starostlivá.

violoncielka
10. mar 2010

Carmenuska...ty brdo!!! Zostala som v nemom uzase 😔

violoncielka
10. mar 2010

Riska ahooooj

smejka
autor
10. mar 2010

ahojte
riska tu som...len akosi niet casu...finisujem v skole....praca a posledne skusky 😝 ...plus nase divoke obdobie okolo ado 😔
ak chcete kuknite http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/222243/Keby...
myslim vsak na vas 🙂

riska
10. mar 2010

violka, smejka - ahojteee 🙂

smejka, drzim palce 😉

carm, ja som videla reportaž v spravach, stačilo mi ☹

smejka
autor
10. mar 2010

riska dakujeme 🙂 ....aj ty sa pomalicky finisujes 😉 ....sa tesim
inak v piatok sa sudime 😝

kaki
10. mar 2010

Ahojte 🙂
No ja sa modlím za BÝVANIE ako najatá 😵

Nepíšem, lebo akosi nemám čo... 😅
Termín mám už na 100% 16.3. tak si prosím napíšte do diárov 😀 a prosím modlite sa poobede za mňa 😔
Už teraz Vám ďakujem 😵 .

Reportáže mi neide spústiť takže neviem o čo ide, ale myslím na Vás a Vaše potreby 😔 aj keď ich nepoznám
😉 - ja ani nemusím.

Pozdravujem Vás všetky 😵

riska
10. mar 2010

smejka, no mas toho dosť...myslim na vas 😉

kaki, prečo poobede? 😕

a som si vstupila do svedomia a pridala foto bruška 😵

carmenuska
10. mar 2010

jeeej riska, mala riadne rastoe. Ved ty coskoro rodis.......ved popis trosku co vsetko mate, zhanate, daj foto...no vies, ze ma vsetko zaujima. na to si cas najdem, kuknut veci pre malu risicku 🙂

darla27
10. mar 2010

Ahojte, Risinka ty mas krasne brusko, aj ja uz chcem take. 😵
Baby ja som taka nervozna, nech uz je vsetko za mnou. 😒
Maja nechcem ti brat v ziadnom pripade iluzie, ale vyjadrenia typu ze cas hra v tvoj prospech /pri 4 mesiacoch ja teraz hodnotim u mna ako strateny cas, pretoze ja sama som to odsuvala niekolko rokov a bola si ista, ze to nebudem musiet riesit az takto radikalne. Treba si vsak povedat, ze IVF nie je vseliek ale bohuzial len pokus ako mat sancu na babo - ale nemusi to vyjst vobec.
Vcera som sa za byvanie modlila uz skoro v spanku, aka som bola unavena, ale myslim ze som to dokoncila. 😀
Viol, na co dieta ked budes onedlho tehu?
Ale tiez sa na nu chystam najneskor o mesiac ked bude len jedna palicka. 😒

lenkove
10. mar 2010

vcera mala laparku aj Krtecko, ak si este spominate.. a aj moja svagrinka ma mat, ale stale ju odsuvaju, uz je uplne nestastna.. marec - laparkuj starec 😀 😀

Carmenuska, mas odomna IP. 🙂 Ja som parkrat bola v stanovenom case na urcenom mieste a nevidela som nikoho nad 16 rokov 😕 😕 ale od prazdnin nie, zmenili sme casy, aby sme sa stretavali s Akzus a ona zmenila termin, lebo jej nevyhovoval, tak sme stale same 😀 😀 ale dnes pride sesternicka Ivanke, aj moj bracek a svagrinka a moja mamicka, ktora ostane tyyyyyyzdeeeen 😀

lakrimosa
10. mar 2010

Ahojte!!!! modlím sa...

Violončielka, to som rada, že sme tu už s Majou2 tri skoroštyridsiatničky 🙂 aspoň sa necítim byť taká stará...
Inak tiež sa snažím schudnúť, lebo lekár mi povedal, že to treba, tak cvičím, ale sladké je moja smrť!!!!! No a stačí, keĎ sa objaví stres v práci - čo je takmer stále - a potom mi už len s prepáčením zadok trčí z chladničky, najlepšie o desiatej večer 😝

Maja a kvôli čomu ideš na genetiku? - to som ešte neabsovovala...

Kaki, zvládneš to, neboj sa!!!!! POtom budeš mať také pekné bruško ako Riska a Bettynka- kukla som foto 😵 a budeš tu "nariekať" nad tehotenskými starosťami 🙂

Darla, mám rovnaký názor na IVF, a čo sa týka času, dospela som k názoru, že sa to nedá uponáhľať.
Uvedomila som si vlastnú bezmocnosť a obmedzenosť ľudských hraníc.

POzdravujem každú z vás osobitne!!!!!

lakrimosa
10. mar 2010

Carmenuska, je mi to ľúto...

Lenkove, veľmi dobrý príspevok! Je to tak, nevážime si , čo Boh pre nás robí, aspoň ja - namiesto toho mu vyčítam, hento - tamto. Ale v tom najhlbšom vnútri cítim, že ma vedie, aj keď nechápem celkom, kam...

carmenuska
10. mar 2010

Leni a ty si v kontakte s Akzuzs? Ako to , ze si ma nevidela? A deti vychadzali? Stavam tam medzi dverami a pozeram kociariky, ci ta nahodou neuvidim 😀 aj ked ideme na obed. A ty ma budes ako poznat?? 😀 ja teba z fotiek poznam, ale ty? Zeby podla kricania?

vivien2505
10. mar 2010

Vdaka carmenuska za link, môžete pozrieť aj diskusiu. 😉 Diskutovali a ani príspevok nevideli. 😔

http://www.markiza.sk/clanok-relacia/palba/5215...

bettynka222
10. mar 2010

ahojte 🙂

margi otazka pride v ip....uz s ana nu odhodlavam...ale davam ti cas na pripravu, aby ta to nedorazilo 😀

jeeeej, aj ja gratulujem brankovi 😵

violka kandidoza tu urcite nezvysuje potrebu sladkeho 😀 ale okrem cukru by si mala vylucit asi aj biele pecivo a plesnove syry a take tie kvasinkove piva. jedz jogurtiky a kup si v lekarni laktobacily v tabletkach - su vlemi ucinne a nezatazuju organizmus...navyse ti pomozu na travenie 😉

riska odrodim aj teba ked chces 😀 akurat riesim porodne kresla - v ruzomberku maju dobre, ale v TT prevazne po leziacky s nohami hore 😝 ale jedno vrja maju dobre, ale nemaju take dobre podpery pod nohy o ktore sa da opriet. ake su kresla na antolskej?

smejuisk piaotk je vas 🙂 verim ze sa vsetko pohne spravnym smerom 😔

carmenusik som rada ze si sa ukazala 😵 uz sa citis fyzicky lepsie? si zdravucka? kedy zacinas s clositlom? ci mas toho teraz tolko, ze na take veci ani nemyslis? 😔

kaki utorok na teba vsetky budeme mysliet 🙂 nech vsetko dobre dopadne 🙂

zdravim vsetky babulky a specialne vsetkym VS prajem aby ste mohli "nariekat" nad tehu starostami ako povedala lakrimoska 😵

darla27
10. mar 2010

Betty vyriesila som to nasledovne: davam si listovku 400stovku rano aj vecer. Moze byt. 😀
Ty nerod za nikoho, nevies co ta caka, kazdy radsej za seba. 😉
Mne sa zda brutalne ako privazuju nohy tymi remenmi, ale si hovorim, to budem riesit az to bude aktualne.
Aky kociar mas vybraty? Ci este ziadny?

bettynka222
10. mar 2010

darlus u nas neprivazuju uz. mne skor ide o polohu - nema byt antigravitacna, lebo to spomaluje porod a znizuje tlak, ktory teda mam uz ajtka dost nizky 😝
nie, nemoze byt. musis jej brat viac. listovku 10 mg, femibion 800 a raz mesacne B12 do zadku. od potvrdenia tehu este aj magne B6 - to mi kazala aj pani Anka.

darla27
10. mar 2010

To myslis ze beriem malo listovky???????? A ja ze sa predavkuvavam. 😲
Tak teraz neviem..
Inak som rada ze nemam tie injekcie do brucha, uz by som bola ako sitko. 😀
Jednoducho budem musiet vystacit s tym co mam, ked nahodou otehu, tak pojdem k mojmu gynekologovi a poradim sa s nim, pokial mi clexan bude ochotny predpisat tak ho nasadim, ale ked nie, budem sa musiet spolahnut ze to dopadne podla vole Bozej.

bettynka222
10. mar 2010

no ale ty urcite beries 400 mikrogramov, nie miligramov, ze?
aj ja som nakoniec rada,z e som bez fraxiku - dufam ze mi to vydrzi 😉 podla man to dopadne dobre, ale zacni brat okamzite to co som ti napisala. nechces predsa, aby babatko malo razstep bruska alebo chrbtice, hmmm?

darla27
10. mar 2010

No na krabicke je taka divna hodnota, ale miligram to asi nebude.
Ja som myslela ze femibion je to iste co listovka , len su tam navyse nejake vitaminy.
Betty ja uz vsetko beriem s rezervou, ja si hovorim ze nase babky nic nebrali a ziadne razstepy deti nemali.
Tak isto mam nazor aj na agolutin /a to hovori babam aj nasa bylinkarka/ ze moze sposobit potrat.
Ja si hovorim ze mozem spravit vsetko aby som otehotnela, ale ked to babo mat nemas, nepomoze ti ani kila vitaminov ani udrziavacka - to by som si uz nikdy pichnut nedala.

bettynka222
10. mar 2010

darla tak mne pichali agolutin lebo som bola u ineho dr a toho som ukecala, kedze som krvacala. moj by mi to nepichol, lebo vraj som mala zlte teliesko od zaciatku a teda progesteronu dost..ale ot som nevedela, ked predtym tvrdil ze mam tumor a nie zlte teliesko.
pochybujem ze agolutin je nebzpecny, ale tie vitaminy co som pisala dolezite su. ano femibion je listovka, ale malo jej tam je. a nase stare matere - teda aspon tvoje to mozno nemali, ale moja konkretne ano a az po troch potratoch brala taketo veci . odtial som to aj podedila 😉

slinti
10. mar 2010

kto je na Facebook-u a pridá sa k názoru...

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=349297...

maria1610
10. mar 2010

Ahojte - nestiham, no docitam vas - mali sme plny predlzeny vikend a od vcera mame aj dalsiu diagnozu naviac - autizmus ☹

darla27
10. mar 2010

Aha, no u nas som v celej rodine jedina, ktora potratila, u nas je deti habadej len mi nic. 😠
Ja mam na to nazor, ze keby mi nepichli agolutin, mozno som potratila spontanne a nemusela som ist na kyret kvoli ktoremu mi "vyrobili" moju diagnozu a teraz na sebe musim robit hokusy-pokusy.
Babo by sa pravdepodobne potratilo same a ja by som mala uz dalsie dve doma. 🤐
Kupim si teda este femibion a to ostatne zacnem brat ked budem niekedy nahodou tehu.

bettynka222
10. mar 2010

maria 😔 ale j e dobre ze to viete...

darla27
10. mar 2010

Maria ☹ jedine co ma napada je, ze kazdy dostavame taky kriz, ktory sme schopny zvladnut, takze ty musis byt ozaj silna zena! Drzim palce, nemas to lahke, ale napriek tomu musim povedat, ze mas krasnych syncekov - oboch! 😔