Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
15. aug 2009

babule moje
to nebol vylet, to bola tortura... 60 km po kopcekoch, som v koncoch.. ale na druhej strane stastna, lebo vsetko vrcanie co bolo medzi nami doma je prec.. hes hes a ostan si tam.. akesi mame tazsie obdobie,asi tym,ze vsetci kamosi po dovolenkach a sme tu uplne sami, takze tak.. inak, aj vcera sme si spravili romanticky piknik v noci pri Dunaji.. tak asi aj to pomohlo 😀
pekny vecer, ja idem po nase plnene paprky na bulharsky sposob, mnaaam 🙂

lenkove
15. aug 2009

Smejka
ten ablum..NADHERA. aj torticka a kyticka 🙂 a Matusko 😵 😵 😵 😵 😵 je velmi pekny chlapcek. Nase K princezne sa budu asi bit 😀 (neviem ci ste si vsimli,ze tu mame same K, Kristinku, Klarku, Karolinku). a moj tip na stany:
veeeeeeeeeeeeeela 😀 😀 😀 😀

danka24
15. aug 2009

ahojte - dobre ranko 😀
tak smejka nadherneee fotecky a matusko je riadny fesacik 😉 a taku fajnu torticku by som si hned dala juuj si mi normalne spravila chutky co tak mi kusok poslat? 😉
Lenka konecne som pochopila co si tu napisalla pred chvilkou ze ake K princezne .. vies trosku mi to pomaly pali 😀
ale mas pravdu zatial na svete su len 2 a to krasky Kristinka a Karolinka a Klarka je zatial v brusku ale vam posiela veelky kopancek 😉 a aky tip na stany??? 😕
my mame u nas dnes prikazany sviatok mame odpust .. takze sme mali aj hosti az KE segra s manzelom sme im navarili fajny obedik svieckovu a kuraciu polievocku a samozrejme aj kavu a nabalili sme ich a poslali domov 😀 boli na vikend .. aspon sme neboli sami .. nasi pridu asi v pondelok takze koniec vylihovania .. 😀 ale tesime sa na nich 😵

cervena_ciapocka
15. aug 2009

Ahojte
Chcem reagovat na to co napisala Smejka - o tom liste a adopciach 😔 je to presne tak ako pise ...
mna obcas vie vytocit aj to ked knaz povie v kazni ze treba mat deti, ze ich treba prijat ... ako keby sme to ani nechceli ☹ a casto je to jedina vec za ktoru pocas kazdej omse prosime.
A tiez robia kadejake kampane za odchod deti z decakov ... a tiez keby to slo tak ako by sme chceli tak je tam dnes len zopar deti 😔

danka24
15. aug 2009

a vsetkym prajem krasny vikendik odychujte .. a smejka ked pracujes tak prijemnu sluzbu 😵

lenkove
15. aug 2009

Danka
no ved sa Smejka pyta kolko stanov sa zmesti do ich zahrady, ze velaaaa nieeeeeeeeee 😀 😀 😀
a este mame 2 Kristinky, Indzes a Majkuska 😉 A jednu Suziku ml. Mariinho Matka a Patka no deti ako smeti 😵 😵 😵 😵

danka24
15. aug 2009

ahaaa no vidiiis mne to niejako nepali 😀 😀 😀

smejka
autor
15. aug 2009

ahojte 🙂
som rada ze vas kvetinky potesili a ze nasa hlavna kvetinka bude zatial v prevahe medzi babami 😉
danka dakujem...mas odpisane moje sluzby??? 😕 😀
ked som sla do prace mala som este v hlave prispevok co vam napisem....ale v tom navale prace mi akosi vyfucal z hlavy 😲
nebudte prosim smutne....tema IVF tu vzdy rozprudi taku zvlastnu vlnu 😖
modlime sa o to uprimnejsie aby sme zvladli toto nase narocne obdobie....ono je neskutocne krasne....lebo sme mlade zdrave krasne....mame vsetkeho dostatok....s odstupom rokov zistime ake pozehnane obdobie to bolo....ved stale mame NADEJ dat zivot....zazraky sa deju....
mozno si myslite ze som naivka....no ja v to verim ze kazda sa dockame 😔

marrad
15. aug 2009

dievcata nevedela som ze tu uz riesite ten list, zalozila som prispevok no asi mi ho zrusia

marione74
15. aug 2009

dievcata, musim povedat ze ten dnesny pastiersky list bol tak jednostranny, ze po kazni musela vyjst s mm von, a vyrevat sa.
Margi, teraz uz viem jedno, ten list adresovany na biskupsky urad isto napisem, ale nie otvoreny, ale sukromny a uz teraz som zvedava, ci dostanem odpoved...
Suhlasim z Darlou, ako by bolo jednoduche si adoptovat dieta... a ponukat to ako jedinu alternativu.

smejka
autor
15. aug 2009

a este som chcela ze ani knazi nevedia co vsetko obnasa adopcia...preto ja sa s mojimi problemami ohladom ado uz nezdoverujem knazovi i ked ma tazia a niekedy by mi to pomohlo....no nemam dobru skusenost 😖 ....ono obdiv je jedna z reakcii u ludi....a zase videnie ado iba v svetle: "aj tak to nebude nikdy vase dieta...s tym treba ratat" je zase druha stranka chapania mnohych ludi i knazov.....no my rodicia deti zo srdiecka potrebujeme pochopenie...povzbudenie....tak isto ako kazdy iny rodic....ved dieta je vzdy dieta...
a aby ste pochopili ja sa necitim ina ako ostatni rodicia....a svoje dieta beriem uplne ako svoje dieta....teda sem tam i po zadku sa ujde 🙂

marrad
15. aug 2009

dufam ze nakoniec zacnu vzjednavat s poslanacami abz uzakonili zakon, kde by zakazali .....

marione74
15. aug 2009

skorki, smejka, margi, vdaka za povzbudive slova...
kukulik, vdaka za podporu ...

danka24
15. aug 2009

smejka ano mam opisane tvoje sluzby 😉 a dobre ze som nepocula ten pastiersky list..

smejka
autor
15. aug 2009

jeej a co vy buntosite?? 🙂 ...Klarka kopka? 😉

danka24
15. aug 2009

ano kopka .. 😉 nemozem spat som sa vyspala cez spravy az do pol 9 a teraz nedavno som dojedla chlieb s tlacenkou a paprikou a je mi tazko.. ☹

marione74
15. aug 2009

Shidielko, je mi jedno ci ma admin vymaze z Modreho konika, ale chcem Ti odrazat nasledovne:

- Nediktuj nam o com sa mame na nasej teme rozpravat a o com nie!!!!
- Ak neveris, ze si niekto da po uspesnom UO vlozit zmrazene embryjka, tak to je Tvoj problem... ked uz chodis na MK a citujes z inych tem, tak si precitaj aj o tom kolko dievcat sa snazi po uspesnom UO o dalsie deti prostrednictvom KET.

-Nepoznam ani jednu veriacu snazilku co by chcela nejake zo svojich embryjok vyhodit alebo nebodaj dovolit s ostatnymi oplodnenymi vajickami manupulovat (tymto argumentom sa ohanali aj biskupi v liste, co ma dost boli ze si toto o svojich oveckam myslia...neviem odkial nadobudli pocit, ze nas veriace pary by mali pred takym niecim vystrihat.... ved ako hovoria dievcata, kazda z nas to preberala z knazom a bolo to nenormalne tazke rozhodnutie)
- A predstav taku trufalost - moj knaz mi tiez nepovedal nie !!! Vdaka nemu som dospela rychlejsie k rozhodnutiu ist na ivf, inak by mi to mozno trvalo dalsie roky... nemyslis, ze by ho mali vlastne exkomunikovat z cirkvi?

Dievcata, vidim ze vznikla dokonca tema o pastierskom liste....
Asi sa tu dlhsie neukazem, je mi zo vsetkeho totiz 'sick'. Nechcem sa uz zaoberat OU vobec, jedno viem, ze by som to urobila znova. Mimik ma prave kopka, tak asi tiez suhlasi ....

Myslim na Vas vsetky kamaratky veriace snazilky v modlitbach, hlavne v pondelky vecer. Drzte sa.

danka24
15. aug 2009

marione pozdrav drobceka od klarky a odkaz mu ze aj my ho mame radi 😉

babulka123
15. aug 2009

danka a cudujes sa ?? heheheh ahooooj cmuk ti posielam ..

danka24
15. aug 2009

jee babul blahozelaame ani sms si neposlala 😠 aj my malej ninke posielame cmuuuk nech ste zdraveee a co nespite?

babulka123
15. aug 2009

danka prepac.. ale sms posielal marek, a ja ..noooo nejako nestiham ..hehehe

ale nie , malinka je uzasna, stale spinka.. a teraz.. cakam kedy pojdem kojit tak vyuzivam cas...
aspon na chvilku ... ale uz pojdem lebo uz mrnka.. ale teraz nakojim a do rana mam pokoj, spinka tak 6-8 hod v noci takze paraaaada..

mirip
15. aug 2009

Ahoj danka aj ty ponocuješ? Ej ale ti pekne nabiehajú tt 🙂 takže dievčatko aj vy? to bude báb na svete 😀

danka24
15. aug 2009

jeee mirip ahooj ano aj ja ponocujem 😀 ano to bude bab na svete a na slovensku same krasavice 😵 😵 len tebe to niejako rychlejsie pribuda ako to robis? 😉

hanka v pohode .. 😉 myslela som na vas .. tak nech vam to vydrzi a posielam malej krizicek na cielko 😵 😵

mirip
15. aug 2009

že by som skor otehotnela ako ty? 😀 😀 😀 😀 ale nie práveže mne sa zdá že to ide strašne pomalyyyyyyy

danka24
15. aug 2009

a vy co nespite?

mirip
15. aug 2009

nie malá síce nekope ale ked sa naťahuje je to ešte horšie to sa na jednom boku vystrčí hlavička a na druhom nečakané kopanec do vaječníka

danka24
15. aug 2009

jee tak to musi byt zaujimave.. 😉 mna to este len caka 😵 😵

smejka
autor
15. aug 2009

ste sa tu nejak rozbehli 🙂
danka ty mas teda apetit 🙂 ....no mas vyhodu ze to mozes zhodit na Klarku 😉
marione opatrujte sa 🙂

danka24
15. aug 2009

smejka a ty co mas pracu? 😕 no mam momentalne som sa rozbehla a margot neviem nikdy odolat 😀

danka24
15. aug 2009

moj mm uz davno spii ani netusi ze tam niesom.. 😀 keby ma teraz videl ze sedim za pc a vobec sa mi nechce spat tak neviem co by hovoril.. vidis smejka robime ti spolocnost .. aby ti nocna rychlejsie zbehla 😀