Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
2. sep 2009

Jaaaaj ja som si nezapalila sviecu.....a modlila som sa to cez den...budeme sa modlit v jednu hodinu? priznam sa, ze ja dost casto pri telke vecer zaspim a vtedy ma uz nik nedostane na modlenie...ale ak ano tak to snad tych 9 utorkov vydrzim 😉
jemineeee vcera sme mali tu poradu 3 hodiny sme sa bavili o nicom...no nevidim to velmi ruzovo ani tento rok..hlavne, ze bolo tolko reci:to sa zmeni a toto, bude vela koncertov.....(taliani -vela reci a skutek utek ☹ ). Zaciname ucit az v oktobri..tak este mam mesiac od nich pokoj 😉
Bettynka vitaj spat, som rada ze si prisla s prevetranou hlavou 😀 , toto je spravny smer ktorym si sa vybrala.
Darla to je fakt kto si neprezije neuveri.....ja som sa minule rozpravala s manzelom mm. sesternice (vek 34on a 31 ona) a on povedal, ze teraz sa este na dieta absolutne neciti a pritom maju obaja super pracu, kupili si byt (sice este polovicu musia 10 rokov splacat) maju 2 auta- a oni sa necitia 😒
a ked som mu povedala, ze ja by som prijala 2,3 deti skoro odpadol..povedal, ze oni max. 1 dieta... Tiez som ostala soknuta 😒 😠
Tak veru....no nie je to sranda ten zivot? 😅
Riska veriiiim v silu aj sv. Marty... a tiez mi prislo smiesne modlit sa so zopnutymi rukami pred PC 😀

violoncielka
2. sep 2009

Smejuska, neboj prisla nam na pomoc aj sv. Marta 🙂

violoncielka
2. sep 2009

Dufam, ze Lenkovie nesla na dovolenku so SkyE. ? 😨 🤐 .

kaki
2. sep 2009

Ahojte,
práve som napísala strašne dlhý príspevok, ale vymazal sa mi 😠
Asi to tak malo byť.

Mám Vás rada... vaše príspevky sú v poslednom čase mimoriadne supiš. Vítam nové kočky, ďakujem aj za vaše príspevky.
A od najbližšieho utorku sa pridávam k Vám a k sv. Marte... a modlím sa s Vami... 😉

PS: videla som deti ráno kráčať do školy s kvetinkami. A myslela som hneď z rán na Vás....
No čo pani učiteľky? Máte vyzdobené byty kvietkami??? 😵

bettynka222
2. sep 2009

ahojte smejka, vcielka a kaki a aj ostatne co sa dnes pridaju 😉

aj ja som sa modlila po tme s notebookom. aj sviecka bola. len chudak mm sa cudoval tym zvlastnym vonam v spalni (a pritom sviecka nemala ziadne parfumacie 😀)

muska30
2. sep 2009

ahojte,
riska, margi, dakujem za pekne zelanie mojmu malemu. Prvy den sme zvladli vyborne, v triede ma aj kamaratov zo skolky, tak bol spokojny. Sedi v prvej lavici, aspon bude pod dozorom pani ucitelky.
Kaki, tiez sme niesli kvietok pani ucitelke, mala celu kopu 🙂
violka, ja som rada, ze mam dve deti, ale mozno este jedno by som prijala. Je to dost narocne. Moja sestra ma tri deti ale niekedy je z nich uz uplne vycerpana. Ale sme velmi vdacne Bohu, ze ich mame
🙂

suzzika
2. sep 2009

Dievčatá ahojte 😵

Zuzanka už je v škôlke a ja na ňu stále myslím, dúfam, že aj zajtra tam bude chcieť ísť... 😎
Karolínka je vonku s babkou a ja robím tieto najnutnejšie a najdôležitejšie veci... 😀
A čo sa deje s modlením niečo nové, dúfam, že ste rátali so mnou....a že ma uvediete do obrazu...PA 🙂

muska30
2. sep 2009

smejka, bettynka prajem pekny den 🙂 aj vsetkym ostatnym zienkam 🙂

riska
2. sep 2009

ahojte 🙂
zdravím všetkých škôlkárov, školákov a ostatných pracujúcich a materskodovolenkujúcich 😀
ja som už konečne doma a hlava mi ide prasknut 😠
kaki, myslím, že ten až 1 kvet, ktorý som dostala, niekam určite umiestnim 😀 😀

kaki
2. sep 2009

Riska a kam teda niesli tie deti tie kvety?
či tie BA deti sú špeciálny prípad? ☹
Som tak verila že budeś mať doma kvetín ako po svojej svadbe 😵

rikuska21
2. sep 2009

Riska,ak chces mrkni album a podla mna aj jeden kvet je prekvapenie, tak si ho uzi

elizka
2. sep 2009

ahojte babule
všetky vás srdečne zdravím

kým sa mi podarilo vás dočítať, končím v práci 😀 .....pridávam sa k utorkovej modlitbe, už sa veľmi teším na ktorú to "zabere" 😅 /verím, že na všetky a to spoločné rátanie TT bude úžasné/

janula.k
2. sep 2009

ahojte 🙂 zdravim vas vsetky po dlllhej dobe 😅 Velmi ste mi chybali. My sme doma po tyzdnovom pobyte v nemocnici, sme v poriadku, len ma trosku brusko bolelo 😒
Nemam sancu vas docitat, len dufam, ze ste vsetky zdrave a spokojne 🙂 😉

bettynka222
2. sep 2009

suzzi neboj nic sa nemeni, desiatok ostava. ale kazdy utorok sa modlime k svatej marte pri sviecke (a pri PC 😀)

janka vitaj doma z nemocky a pekne si v zdravi uzivaj druhu polku tehulkovania 😉

muska, riska, kaki, elizka ahojteeeee 🙂 a zdravim aj nepritomne smejku, lenkove, margi a vsetky 🙂

kaki
2. sep 2009

janulka? A ty nás takto stroho odbavíš??? 😲 No my sme zvedavé na dieťatko čo to bude? A ako sa bude volať? 😵 Ty to všetko vieš a ja dúfam že aj povieš 😉 😵

carmenuska
2. sep 2009

Ahojte vsetky, riska aj mne hlava praska a ja som lepsia ja som dostala 1 kvet a jednu kyticu 🙂 ale nemam ich doma, nechcelo sa mi to trepat vlakom tak mam aspon peknu triedu
janulka- vitaj, myslela som na teba
aj ja vitam nove kocky
a este som vam chcela povedat ze aj ja sa pridavam k utorkovemu modlenieu, ale az od buduceho tyzdna a ze na vas myslim, aj ked tu moc neprispievam. My nemame nic nove, akurat sa mi uplne pobabral cyklus od tej laparky- stale sa mi skracuje, teraz som dostala ms o tyzden skor 😲 tak nerozumiem tomu. V piatok hned po ms mam ist k dokimu, brali mi krv na onkomarkery tak uvidime, dufam ze nebudem musiet tie injekcie a ak nie, ideme stimulovat clostilom- lebo ja som to mala len 1 mesiac (koli vysokemu davkovaniu som mala ten hyperstimulacny syndrom) tak uvidime. Inak sme sa s mm rozhodli pre adopciu- uplne vazne, tak som spokojna. Len neviem kedy sa do toho dame. Teraz mam toho v skole vela a ked sa to ustali, pojdeme asi vyplnit ziadost...a kolotoc moze zacat. Tak drzte palce.

riska
2. sep 2009

kaki, možno to je tou ba, ale na konci roka býva tých kvietkov viac 🙂 ale ako písala rikuška, aj ten 1 potešil 😵

elizka, vitaj, aka bola dovolenka?

janulka, ahoooj, čítať nas nemusiš, ale napísať by si mohla, nie? danka sa nam tu minule vyškierala, že vie, čo čakaš a my to stále nevieme a už by sme chceli...tak nas nenapínaj 🙂

carm, wau, adopcia, tak to gratulujem k zavažnemu rozhodnutiu a moooc držím palce, hlavne nech to má prebieha bez zbytočných naťahovačiek 😔

carmenuska
2. sep 2009

Ano jani, cakame 🙂 no riska zavazne rozhodnutie to kazdopadne je, ale aj napriek tomu chceme robit vsetko pre to, aby bolo vlastne....ale uz sme sa rozhodli

carmenuska
2. sep 2009

Jeeeej konecne sa mi podarilo zmazat album 🙂 vdaka riska 🙂

riska
2. sep 2009

no my sa z toho až tak netešíme, ale nie je začo 😉

margarita
2. sep 2009

ahojte,
tesim sa, ze sa tu ukazali aj suzzika, rikuska a carmen po dlhsej dobe 😉 a ze nam to tu tak pekne zije.
NO a janulka tiez, a ja ani nie som tak zvedava na pohlavie, ako skor na to, aky teda bol ten ultrazvuk a ci sa aj jej ten ujo doktor tak ratal ako mne... 😉

riska - ako by na ten Tvoj kvet povedal mm : "ale ved lespie ako druotom do oka, nie? " asi tak 😵 verim, ze na konci skolskeho roka Ti to bude uz fuk, kolko kvetov dostanes, lebo uz tam nebudes 😎

kaki - aj mne uz zoparkrat zmazalo dlhsie prispevky, lebo blbec system Ta odhlasi ak dlhsie nie si aktivna 😠 a tak Ti prezradiiim (ale len Tebe, psssst 😉 ),ze uz to robim tak, ze si prispevok napisem cely v Poznamkovom bloku alebo Worde a potom ho len skopcim a je to. Takze aby si si nemyslela, ze to tak rychlo pisem alebo co.
A Ty si sa, moja, este furt nepochvalila, ake byliny Ti tetuska naordinovala
😉

margarita
2. sep 2009

no a este sa vam musim pochvalit, ze som dnes bola jednym z objektov skumania socialnej antropologie. Jedna holka robi diplomovku na temu nieco ako: Porovnanie prezivania viery v zenskom prostredi pred a po roku 1989 na Slovensku. A ma tam uviest co najviac prikladov z praxe - zeny rozneho veku, stavu, vierovyznania a ine...tak som jej odpovedala na mile a celkom zaujimave otazky, a pripadala som si chvilami ako ucastnik SNP na besede v pionierskom klube 😉 ze skratka uz starnem, ked 22rocna baba pocuva so zaujatim o nasich stretkach pocas socializmu.
🙂

riska
2. sep 2009

margi, no čo nepovieš, tak teba už aj skúmaju 😀 😀

inak babulky, ozvala sa lenka na FB a ona naozaj letela bo bulharska so sky europe 😕

margarita
2. sep 2009

ale do kelu 😎 aj so Sky Europe? a co teraz? pridu naspat stopom? mozno by sme ukecali Fica, nech po nu posle vladny special, ked je uz ta prezidentka, co vy na to ? 😀

ano riska, ja som vdacny objekt vedy (ci uz mediciny alebo socialnej antropologie). Na psychiatriu dozrievam len postupne, ale raz to verim, dotiahnem aj tam.

😎

riska
2. sep 2009

lenka nas pozdravuje, snad sa už nejako dopravia, vraj prinajhoršom na somarikovi su do vianoc doma 😀 😀 ale berie to celkom v pohode 😉
tak bru noc, zajtra treba zasa pracovať...

kaki
3. sep 2009

Ahojte,
margi Ty si zvedavka 😉 Nič extra zvláštne mi teta nenaordinovala lebo nemám diagnózu 😝
Iba také bežné veci ako ženský čaj, veľké dávky vitamínu E a vínové obklady 😀. Zatiaľ som ale obkladala len per orálne 😀

Inak na Vás všetky myslím na snažilky aj na dovolenkárky aj na skoromamičy 😉

elizka
3. sep 2009

ahojte...

kaki díky 😉 .....však aj ty si skoromamička 🙂 ....možno už aj, len o tom ešte nevieš.......ako sa ti dnes pracuje?......ty nevieš, že víno najlepšie lieči z vnútra?..tak len pokračuj 😀

seka
3. sep 2009

Ahojte, baby....konečne som dočítala zameškané! neozvala som sa, lebo som nemala čas, a mám doma slabý signál na net, ale občas som si prečítala čo máte nové. som rada, že Marta sa ujala, a zapojili sme sa všetky do nej!
mala som dva dni dovolenky, lebo aj ja mám prváčku a škôlkárku.predškoláčku, takže sme včera mali veľký deň. včera prišlo ľúto tej menšej a dnes zase tej staršej v škole, už keď som odchádzala, a mne s ňou, keď som ju videla, ale nakoniec sme to nejako ústáli obidve, a bolo dobre....
pchceli ste niečo vedieť o deťoch-tak sú to dve baby, takže prispievam do toho "babinca" majú 5 a 6 rokov a sú to biologické sestry. a máme ich v adopcii, nie v pestúnstve!
tak vám všetkým prajem pekný deň, a musím už ísť pracovať, ale určite sem mrknem, takže sa ozvem........carmenuske-určite neoľutujete že ste sa rozhodli pre adopciu, pomôžete nejakému dieťatku, a aj sebe. a práve teraz nám do klubu, pribudnú manželia, ktorím sa tiež nedarilo, a keď sa rozhodli pre adpociu a podali si žiadosť tak o dva týždne na to sa dozvedela, že je tehotná, teraz majú pol ročné dievčatko a berú si chlapčeka z domova........keď mi to hovorili, až mi zimomriavky naskakovali.....
takže zatiaľ čaute baby!!! 🙂

janula.k
3. sep 2009

no ahojte, prepacte ze vcera len tak stroho, ale bolo mi tu za pc akosi nepohodlne tak som si isla lahnut 🙂
neviem, co vam vsetko napisala danuska, tak zacnem po poriadku...margi, na morfologickom utz u dr. Holana bolo super, sice hovoril dost potichu, ale kazdy kutik maleho telicka starostlivo prebadal a skonstatoval, ze nase dietatko je zdrave. Vsetko je tak, ako ma byt. Samozrejme, povedal nam aj pohlavie, uplne bez zavahania, cierne na bielom 🙂 Tak cakam zopar typov a potom vam to poviem 😀 nech je trochu vzruso 😅
No a na druhy den som uz bola v nemocnici, lebo uz par dni ma pobolievali krize a brusko a sem tam mi aj stvrdlo, tak som uplne vyplasena utekala k mojej doktorke a ona ma poslala pre istotu do nemocnice, kde si ma nechali par dni, dostavala som magneziove infuzky, po ktorych sa mi ulavilo. Zrejme budem mat citlivejsiu maternicu, ktora reaguje na intenzivnejsie pohyby babatka...
a este by sa mohla najst nejaka dobra dusa, ktora mi zhrnie, co sa tu udialo nove... 😕 hm?

danka24
3. sep 2009

ahoj janulka vsetko som im povedala 😀 😀 a mozem zacat tipovat aj ja?? 😀 😀