Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

rybka13
6. nov 2009

betty, tak v nemocke predsa 😠
Len ty pekne oddychuja posluchaj ujov doktorov, ved take krvacanie nie je sranda, dufam, ze uz coskoro nam oznamis, ze miminku bije srdiecko ..
a ako internetujes z nemocky, cez mobil?

suzzika, no veru margi ma pravdu, len ahojte a nic viac?
azalka, ty si nase zlaticko, stale sa za nas modlis na omsi 😉
kaki, eliska, co budete robit cez vikend?
muska,a ako mala dnes? uz je lepsie?
ano, skorki by sa uz mohla ozvat, a seka tu uz nebola dobre dlho 😅

rybka13
6. nov 2009

margi, to som rada, ze Kitty na v hlavicke vsetko ako ma byt 😀 resp. ja som o tom ani nepochybovala, ved je mudra po maminke 🙂 hoci sa podoba na ocka.. 🙂
No ved ja nevravim, ze mm nie je sympatak, on je v podstate aj fajn chlap, ale raz za cas by som nanho vyliala vedro studenej vody 😀 , napr. dnes ma zas tak na...l, ze .... no nebudem to rozoberat.

riska, fotka nie je z karibiku, kiez by! 🙂 je to turecko a tie stromceky su bananovniky v hotelovej zahrade... chcela som nejaku peknu farebnu fotku 😉

rybka13
6. nov 2009

kaki, a si zlata a nezistna, ze si navrhla sa modlit za zdravie nasich deticiek, narodenych aj nenarodenych.
dobre mi to padlo, lebo niekedy ma napadne v tom teseni sa na rybiatko, ze co ak.... a my sme aj testy na vsakovake postihy nemali bohvieake 😖

A aj narodene deticky nejak chorlaveju, tak mozno by sme jeden pond/ utorok mohli hodit na tento umysel, alebo aj za zdravie nas vsetkych, nielen za deticky, ale aj snazilky tehulky a maminky....
By sme po dusickach mali tyzden modlitieb za zdravie 🙂 kym sa zacne nejaky novy deviatnik....
No a vlastne mozme aj za zdravie manzelov - ale tu mam skor na mysli dusevne zdravie hehe 😀 😀 😀
Ale nie, ved aj manzelov musime mat zdravych, ved nech sa o nas poriadne vladzu starat, nie?

muska30
7. nov 2009

ahojte,
dakujem, ze na nas s mojou malou myslite 🙂 uz jej je lepsie, ale dost kasle 😖

bettynka,
drzte sa s babatkom 😵
ja som bola tiez prve tyzdne tehu v nemocke, krvacala a spinila som a tiez nevedeli, ze preco, dostala som magneziove injekcie a infuzie a zabralo to 😵

margi,
tak je Kristinka v poriadku 😵

rybka,
suhlasim s modlitbou za zdravie, nasi manzelia potrebuju hlavne to dusevne 😵

azalka,
vdaka za modlitby 😉

peknu sobotu vsetkym 😵 😵 😵

janula.k
7. nov 2009

ahojte dievcata 🙂 nesiel nam net, tak som sa neozvala. V stredu sme mali poradnu, nas kobližek je v poriadku, povedala som jej aj o tom pade, tak pozrela aj placentu, ale vraj keby nieco s nou bolo tak krvacam. Tak som od samej radosti pobehala po obchodoch a nakupila kopec drobnosti pre babatko.
Bettynka kopec zien je v zaciatkoch tehu v nemocke, tak to tam vydrz a mysli len na svoju fazulku. Stoji to za to.
Rybka teda vy ste s muzom sympoši, aj ked priznam sa, predstavovala som si vas uplne inak 😅
Azalka, Muska, Margi, Kaki, Lenka, Riska... 😵 😵 😵
a Danuska su stale 2v1, vcera som s nou pisala, isli na spoved 🙂

janula.k
7. nov 2009

Violka, aj mne sa paci meno Francesco 😵 keby zijem v taliansku, tak dam svojmu synovi take meno 😉

violoncielka
7. nov 2009

betty tak tfuj tfuj tfuj....drziiim strasne mooooc palce.

Jani krasne meno vsak? Ale tu nie je absolutne zvyk davat dietatu take meno ako maju rodicia...takze musime vybrat (teda ak to bude aktualne) ine a najlepsie take aby bolo aj talianske aj slovenske 🙂
Mne sa tiez tie rybkine foto pacia a hlavne je mi zivym prikladom, ze sa v tehotenstve nemusi zarucene pribrat. Toho sa fakt desim...ale vidim ze to ide 😉
Margi tak sa tesiiim ze Kitty je OK 😵
Peknu sobotu a nedelu
Inac akurat som domodelovala nejake ozdoby zo slaneho cesta...ved to je lepsie nez plastelina 😵 ...nemala som farby tak som farbila len cervenou paprikou...takze su vsetci anjeli tehlovo bely...Musim to potom vyskusat s deckami -tie sa budu tesit a hlavne je dobre to ze to mozu dat aj do ust 😵
No viem....som beznadejny pripad 😀
tak pa

riska
7. nov 2009

bettyyyyy, držte sa aj s drobčekom, nemocka sice nič moc 😖 ale aspon si pod kontrolou... a ked sa ti bude dať, tak sa ozvi, čo nové, sme strašne zvedavé 🙂

janulka, super, že je všetko o.k, ani sa nečudujem, že si sa vrhla na nákupy 😵 😵 a myslime aj na danku 😉

muska, tak len nech sa to rýchlo zlepšuje 😉 zdravie detičiek je naozaj strašne dôležité 😔

violka 😵 😵 😵

rybka13
7. nov 2009

ahojte, co robite? ja som si vstupila do svedomia a pobalila dnes takmer kompletne tasky do porodnice, lebo vcera v noci som sa trocha vylakala, prichadzali take pravidelne bolesti krizov, nastastie sa nezosilnovali... takze taska je zbalena, radsej 4 tyzdne dopredu, ako potom stresovat na poslednu chvilu este k tomu mozno s kontrakciami 😀

janulka a ako si si nas predstavovala, mladsich? hehe 😀 no my uz nie sme ziadni mladasi, 35-tka na krku 🙂
pozdrav danku, nech sa este ukaze pred porodom..

violka, takze som zivym prikladom ako nepribrat? ale zlatik ja som pribrala, myslim ze doteraz tak 11 kg a za ten mesiac do porodu to bude isto este dalsie 2-3 kilka 😠
Ale pravda je, ze som sa bala, ze brusko bude este vacsie, aj znami mi vravia, ze ho nemam take velke a ked sa porovnam s niektorymi tehu kamoskami, tak fakt je tusim mensie...
Bala som sa lebo mam prirodzeny nabeh na obezitu, vzdy mam brusko 😝 len asi o 2 cm mensie ako na fotke zo 17 tt 😠

rybka13
7. nov 2009

Ale celkom milym prekvapenim pre mna bolo, ze som pribrala iba do bruska, nohy, boky, a ine proporcie ostali tusim rovnake, dokonca ani nie som napuchnuta v tvari a po celom tele, coho som sa fakt bala... (teda okrem prstov na rukach, tie opuchaju statocne)

violoncielka
8. nov 2009

Rybka ja som si ta napriklad predstavovala omnoho rozmernejsiu...ked stale tak o sebe negativne rozpravas...a ved ty si uplne normalna zena 😉 a pristane vam to spolu 😵

Tiez vam prisla IP? 😕 ....

Mm akurat umyva schody...tak ho musim potom za to nalezite pochvalit. Vcera sme sa trochu chytili koli PC 🙄 ....ale nastastie ja ani on sa nedokazeme dlho hnevat. Aspon som nemusela robit veceru 😀 😀 😀 . Ja ked sa nastvem tak vtedy poviem ze kazdy sa postara sam o to co bude jest na veceru 😀 😀 😀

Juuuuj tento november nie je uplne idealny mesiac....nemah ho rada...fuuuj.Ale sa mi zda, ze uz zacina pomalicky vykukovat slnko ..jupiii 😎

violoncielka
8. nov 2009

Riska ciao...17 budete mat prazdniny nie? 😵

rybka13
8. nov 2009

viol, aj mne prisla iP od nejakej lilix 😕 este som to nepozerala.

inak super si ma pobavila, s tou vecerou 😀 , ja totiz pouzivam tu istu metodu ako pomstu - hladomor hehe 🙂
Len my sa naopak dokazeme dlho hnevat, obaja sme tvrdohlavi, po piatkovej blbej skriepke je stale ticho 😒
Takze vcera som si urobila oblubene jedlo, ale vyslovene jednu porciu iba pre mna a polozila som si ju pred seba na stol a este som odbehla, nech sa mm zbiehaju slinky 🙂 Takze mm je uz treti den o chlebe a salame, ale co uz... inu metodu ako vytrestat chlapa nepoznam... 😅 (ked neozehlim kosele, je mu to jedno, oblecie si to aj tak... 😖 a to sa potom ja hanbim... 😖)
Predpokladam, ze uz to tichou nas dlho nevydrzi, bud sa zmierime dnes - navarim viac jedla a urcite bude chciet jest 😎 alebo sa vezme a pojde sa najest do restiky, co robieva ked uz ticho trva viac ako 2 dni 😠

riska
8. nov 2009

rybka, ty si ale riadna potvora, uvariť si jeho oblubene jedlo... som sa pobavila 😀 😀 😀

violka a ten tvoj čo papal? 😀 budeme mať volno, ale nielen učky 😉

no ked už o tom tolko rozpravate, my ideme mať lososa, už sa mi slinky zbiehaju 😎

danka24
8. nov 2009

ahojte
tak my sme este doma stale 2v1 a najhorsie na tom je ze ma straasne boli hrdlo celu noc som poriadne nespala 😠 nasadila som si panadol a kvapky do nosa dufam ze zaberu.. zajtra idem do poradne som zvedava co a ako .. no uz sa nevieme dockat kedy mala sa narodi najhorsie na tom je to cakanie..
Bety drzkajte sa aj s miminkom a verim ze to dosiahnete do uspesneho konca a o 8 mesiacov budes drzat svoje babatko v naruci 😵
Rybka ako sa citis?
vcielka no slniecko by sa zislo aj tu posli ho kusok 😵 😵 ako sa citis moja?
ahoojte vsetkyyyyyyy pozdravujeme vas a posielame kopanceky 😵 😵

janula.k
8. nov 2009

ahoj ahoj 🙂
my mame dnes hody, tak lezim cely den s tanierikom zakuskov na brusku a uz sa nevladzem ani hybat, fuj take obzerstvo! 😠 😅
Rybka, neviem si vas predstavit s tymi pokojnymi tvarami na fotkach, ako sa viete hnevat aj niekolko dni 😝
Violka, ani ja nemam rada november, je pochmurny, ale milujem farby jesene 😵 a v novembri sme mali aj svadbu 😵
danuska vsak vy uz tahate 40 😎 parada, uz sa nevieme ani my dockat malej Klarky. 😉 Nech sa ti hrdielko skoro zahoji. Kloktaj slanu vodu, mne to vzdy pomaha.

danka24
8. nov 2009

janulka janik mi kupil stopangin tak kloktam toto a ty sa neobzieraj tolko lebo budes tucna 😀 a obzerstvo je hriech 😀 😀 dakujem ze na mna myslite a zakusky posli niejake aj nam pochutnali by sme si aj my 😉

janula.k
8. nov 2009

dani tucna netucna ale dychat nemozem! 😀 teraz som isla dole do kuchyne s tym, ze si dam len acidofilne mlieko a skoncila som s reznom a zemiakovym salatom 😅 vsak ja viem, ze obzerstvo je hriech 😔 hadam ma Pan Boh pod tymto hriechom poznamku, ze tehule maju odpustene 😵

lenkove
8. nov 2009

ahojte,
ake krasna tehulkovska stranka, skoro sa mi nechcelo vstupit sem 😀
Janulka
jasne, ze tehulienky to maju odpustene 😉 a isto aj to, ze nechaju slnko zapadat nad svojim hnevom ako Rybka 😀 my sa s mm vieme hnevat tak pat minut (to je uz dlho). Ja sa vyvadim, ale tym to zo mna opadne a hned sa zacnem liskat, ze na neho kricim 😀 Ja mam asi nejaku schizu 😉

Danuska
liec sa moja.. aj mojho mm boli hrdielko, nosi salik 😉 a vela sa tuli 🙂

a co ste robili dnes? My sme boli v kostoliku, potom k nam prisla kamoska na obed, medzitym som bola na plavarni 😉 po obediku sme isli na vylet, ale hrad bol zatvoreny, tak sme sa len pofotili (dosli sme o pol piatej, uz sa stievalo) a dali si na utesenie kolacik v cukrarni 😀
na plavarni my tak bolo luto, ze nechodim castejsie a to je pritom jediny sport, pri ktorom sa ozaj uvolnim 😕
😀

janula.k
8. nov 2009

Leni ahoj 😵 zavidim taky aktivny dnik, uzivajte si to s mm 😉 aj ja sa vzdy radsej vyvadim ako ticho mlcat par dni...to by som nevydrzala 😀 a mojmu mm uz po par minutach mlcania chyba moje kecanie 😀 nastastie 😎

lucetta
8. nov 2009

ahojte vsetky, velmi srdecne vas pozdravujem 😉
myslim na vas a po tak dlhej dobe co som tu naposledy bola sa tu udialo vselico a ja akosi nestiham...klasika 😀 ale vytesujem sa ako tehulkam mesiace pribudaju a pomaly sa budu vytesovat z babetiek...a to este len nedavno o nich snivali..to je super 🙂
nechcem byt trapna , ale hoci kedy si spomeniem na akciu 'digestor" a az ma tak zahreje pri dusi.
co sa nas tyka nic noveho, hladina ustalena 🙂 😉 snad si teda sem tam spomeniete i na mna v modlitbach, na nepravidelne prispievajucu ale stale na vas mysliacu VS 😎
pozehnane dni , vela slnka v dusi, pa

lenkove
8. nov 2009

inak my bolo luto 😀 to je dobreeeeeeeeeeeeeee 😀

Janulka, uzivame si 😵 ved ked budeme mat o rok deticky, tak to uz nebude take lahke, nie? 😀
kocik uz mas domka?
a vcera sme boli na nakupy, nakupili sme detickam darceky, Patke neterke nabytok pre Barbie, mm synovcov Playmobil zeriav a stavebnicu Lego a krstniatku krasnu stavebnicu 🙂 velmi sme sa tesili, ale sme vela minuli 😲 aj mi to bolo luto, ze sme mohli nieco rozumnesie kupit, edukacne a tak... ale kto ich rozmazna, ak nie my 😀 mamicky, vsak mozu bezdenti rozmaznavat vase deticky? 😀

lenkove
8. nov 2009

a viete co je bezdenti 😀 bezdetni 😉
ked tu nemame Bettynku, tak preklepuju ini 😉

margarita
8. nov 2009

leni, jasneeee, nie ze mozu, ale ba priam musia 😀 a edukacne hracky su blbost, podla mna. Napr.Kiki ma teraz najradsej take hovadiny ako kelimky od jogurtov rozkladat, stuzky a snurky rozvazovat,prazdnu 2l PET flasu kotulat...neviem naco jej je tolko plysakov a podobne, ked vedu vankuse, varesky a ine veci beznej potreby. 🙂 iste to suvisi aj s vekom, ale myslim, ze vychovava sa inak, ako hrackami. No ale to zatial si iba myslim, neviem to zarucit 🙂

lucett - super, ze si sa zase raz prisla ukazat. Aj ja mam akciu digestor v kolonke: najlepsia grilovacka, na akej som doteraz bola 😀 fakt 😉

vsetky vas zdravim, a odchadzam, kym mi do mozgu dorazia tie info o reznoch a zakuskoch, co som citala,lebo potom vyjem celu chladnicku 🙂

vsetkym pracujucim zelam krasny uspesny tyzden a tehulkam stastny bliziaci sa porod

rybka13
8. nov 2009

margi, ved to je super, usetris na hrackach 🙂 ... inak nechytam sa na Tvoje motto... darmo, tehule maju dlhe vedenie 😉
lucett, jasne ze na Teba myslime, skoda, ze nechodis castejsie, chybas nam 😕
danka, dakujem posledne 2 dni sa citim celkom dobre, tak napis zajtra co Ti povedali v poradni....
janulka, kludne sa najedz, kym Ti chuti, ved ty si chuducka, tak mozes
😉
lenkove, no ved aj ja sa s mm vzdy vyhadam, len potom praveze zacne to ticho 😒 neprejde to vymenou nazorov.. a s pokojnou tvarou (navonok) sa hnevame dalej 😔 az po par dnoch sa mm zacne tvarit, ze sa nic nestalo 😠

rybka13
8. nov 2009

dievcata, este som pridala 2 fotecky rybiatka zo 14 tt z 3D utz, viem, ze ma fascinovalo vtedy ze take malilinke stvoreniatko v brusku uz vyzera ako cloviecik 🙂

rybka13
8. nov 2009

mam k tomu aj videa, ako sa tocilo z chrbatika na bok a brusko, alebo ako si suchalo rucickami ocka, ale to sa sem asi neda dat, len fotky.. 😨

muska30
9. nov 2009

ahojte,

lenka,
urobili ste dobry nakup darcekov, deticky sa urcite potesia 😉 mojmu synovi sa tiez najviac paci lego a playmobil. A edukacne hracky kupuje moja bezdetna slobodna svagrina, maly ked od nej dostal minuly rok matemamtiku pre predskolaka, tak bol sklamany 😒 pripadne mu kupi knihy 😉

tehulky,
danka, janulka, rybka,
uz sa Vam to krati 😉
ja som tiez ku koncu tehu jedla vsetko, co som videla 😀 a tak som aj skoncila, mala som skoro 20 kg navyse, ale postupne som to skoro vsetko schudla 😉

muska30
9. nov 2009

lucetka,
myslime aj na Teba, aj na vsetky prispievajuce aj neprispievajuce VS, VT, VM 😉

riska,
tak ste mali zdravy obedik, rybky ja casto nevarim 😉

margi,
s hrackami mas pravdu, malu tiez bavi vsetko ine, ale teraz uz beha s kocikom a vozi babiky 😉

rybka,
Vase rybiatko na utz je milucke 😉
a dobre si to vyriesila s manzelom, ze mu nenavaris 😀 ale ja uz varim pre styroch, tak vzdy zostane aj pre mm, aj keby som nechcela 😀 a s tichou domacnostou to poznam ☹ vacsinou musim urobit prvy krok ja, mm je strasne tvrdohlavy ☹

kaki
9. nov 2009

Ahojte,
prišla som Vás pozdraviť, po víkende 🙂

Ako sa máte?
Vidím že sa tu vo veľkom "trestajú manželia".
Aj ja niekedy chcem "vytrestať" toho mojho.... Ale asi to nie je správne. Snažím sa "kontrolovať" a modliť sa za to aby som pochopila prečo je taký ☹.

Napíklad včera ma veľmi nahneval.
Sľuboval, ako mi pomôže a namiesto toho mi od rána do 13:00 iba pílil uši. O 13:00 som vypeniala a potom som tvárila že všetko v pohode akurá som bola bez záumu o neho.
No a viete ako sa to skončilo? Do kostola som išla večer sama. ☹ Moj "starostlivý" manžel sa neunúval ☹ Prvý krát za naše manželstvo ☹.
Celú cestu do kostola aj z kostola som sa za neho modlila. Aj ta to, aby som prišla domov kľudná a nenahnevaná, že je lenivý a neporiadny. A Boh mi pomohol.
Prišla som domov, pozdravila som sa a zavrela sa v kuchini. Spravila som lievance, dala mu z nich.
Premýšlala som nad tým, aby to nevnímal ako odmenu ☹, za jeho správanie.
Nechala som ho samého sa najesť zapla som TV a bola ticho. A on potom prišiel, ospravedlnil sa......
Ešte dokonca aj ráno mi hovoril, že ho to mrzí.... že bude už poriadnejší.

Takže ďakujem Bohu za pomoc
😵