Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
10. nov 2009

tak a potom ze po kom je klarka! 😝

danka24
10. nov 2009

ale dnes urcite budem skackat na lopte ale idem trosku poupratovat tak ze budem v pohybe tak snad zajtra poletime .. vcera bolo 9 dnes 10 a zajtra je 11 tak sa zajtra narodi aby sme mali narodky pekne za sebou janik 9 ja 10 a ona 11 😀

kaki
10. nov 2009

Danuska Ty máš dneska narodky? 😵
Tak to bude darček 😵

Ak máš tak VŠETKO NAJLEPŠIE 😵

lenkove
10. nov 2009

Kaki nema 😀
ma desiateho, ale januara 😉 aj mna prekvapila, ale som si ju skontrolovala na FB 😎
kazdopadne, vsetko naj aj tak 😀 😀

danka24
10. nov 2009

juuuuujjj kaki dakujem 2 mesiace vopred mi nikto nezablahozelal 😀 😀

danka24
10. nov 2009

a dakujem este raz za modlitby za nas dakuuujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm 😵

violoncielka
10. nov 2009

Taka jasne Dani myslime na Teba a uz skoro zaciname aj za teba tlacit 😀 😀 😀 .

Azalkaaaa....drzim palce a dnes vecer za azalku 😵

Margi mne sa to motto velmi paci...vsetko co som sa naucila v materskej skolke 😵 🙂 (vsak?)

Smejka tak drziiim aj vam silno silno palce 😵 🙂

Betty a nezabudam ani na teba..drz sa 😵

danka24
10. nov 2009

vcielka ja ti potom poviem ze ci si mi pomohla s tlacenim 😀 😀

violoncielka
10. nov 2009

OKi

rybka13
10. nov 2009

okis, tak dneska okrem zdravia sa modlime aj za Danku, Danka drz sa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 🙂 😀

smejka, myslime aj na Teba a Vase dievcatko...

rybka13
10. nov 2009

Azalka, myslime na Teba a cakame na spravicky..

danka24
10. nov 2009

baby ved ja zachvilku pojdem rodit ty brdo 😀 😀 😀 😀 ja si to vobec este neuvedomujem a vobec ani strach nemam 😀 😀 cim to je???

violoncielka
10. nov 2009

Danka a si fakt tehu? 😀 😀 😀

violoncielka
10. nov 2009

javascript:;

violoncielka
10. nov 2009

sorry zase som nieco pokaslala, ale uz sa mi nechce 😒 😅 🙄

lenkove
10. nov 2009

Violka
co si pokaslala?? 😀

Danuska,
ja viem, ze to je Panova milost a dakujem mu aj za teba, ze ta drzi vo svojom naruci a nedovoli sa ti bat 😵 😵 je to nas dobry, velmi dobry Ocko 😵 😵 Dakujeme, Ocko 😵 😵

ja som sa prave prejedla cokolady, co doniesla navsteva 😔 tie 2 kg co som schudla mam uz skoro cele spat 😝

violoncielka
10. nov 2009

Inac Danka mas moj obdiv...ja ako sa poznam by som uz asi chodila od nervozity po plafone....
Inac ty brdo ale to ubehlo...este si pamatam akoby to bolo vcera, ako si plakavala a bola nestastna a hop, sup ani sme sa nenazdali a za 5 dni bude zazrak na svete 😵

lenkove
10. nov 2009

Violka
Danka je mladucka, preto je taka v pohode 😀 a ma mladeho a pekneho manzela 😀 a k tomu, ta Panova milost co som ju spominala 😵 😵 😵 😵
Modlim sa Danuska za teba k Bohorodicke... a tesim sa s tebou 😵 😵 verim, ze sa tento mesiac do nasej temy narodi este jedno dietatko, zo srdiecka 😵

violoncielka
10. nov 2009

Aha Leni 😀 to iba stareny ako ja su nervozne (ha ha ha)..no skratka stare panny 😀 😀 😀

kaki
10. nov 2009

Violončielka a ty sa potom čuduješ že neni bábo? Tak šup šup... do "makania" 😉 😀

margarita
10. nov 2009

no veru danuska, pojdes rodit...inu moznost uz fakt nemas 😀 to je super,ze sa vobec nebojis, ved Ty si taka odvazna 😎 my na Teba myslime a urcite to bude super lahky a rychly porod, s Tvojim zivotnym optimizmom 😉

som nevedela, ze moje nove aktualne motto tu vyvola az taky zaujem 🙂 no ja som na MK uz menila motto niekolkoraz, aspon take 4x. Toto ma momentalne viac vystihuje. A rybka, nic si z toho nerob, ze Ti prislo zlozite, ono je...a tiez si myslim, ze viem celkom obstojne anglicky 😀 😎

dnes som na prechadzke pekne zmokla, ale aspon som sa umyla 😉

vsetkym zelam, aby ste napriek uprsanym dnom mali krasne slnecne obdobie...

Je to normalne, ze Kitty mi od rana doteraz este spala len 30minut? 😨 😕 ona je asi na baterky,alebo co 😉

riska
10. nov 2009

tak už rodime? 🙂 ved danka sa chysta až cez vikend kvoli manželovie, nie? 😀 no ale pravda je, že modliť sa môžeme aj dopredu 😉

smejkaaaa, tak nech to dobre dopadlo 😵

a verim, že azalka je už po a v dobrej nálade 😉

ostatne pisateľky zdraviiiim 🙂 🙂

riska
10. nov 2009

manželovi, nie manželovie 😉

riska
10. nov 2009

smejka, nech to dobre dopadne, nie dopadlo... som dnes nejaká popletená 😀 😀

lenkove
10. nov 2009

Dievcata
vsimli ste si temu o Omaelovi? 🤐 🤐 je tam vela slov o anjeloch a ani slovo o Bohu 🤐 🤐 🤐

danka24
10. nov 2009

ahooojteee
no nemusim cez vikend rodit mozem od teraz do rana do cca 7 a potom poobede o 16,30 😀 riska cim to je cim to je nieco nam netajis? 😉
margi no cesty spat nieje ale ked som si to vybrala tak to zvladneme nee niesom ziadne B 😀
vcielka neboj sa ty nic ked budes na mojom mieste sa tiez nebudes bat lebo si povies ked to zvladlo tolko zien tak ja to tiez zvladnem 😉a mozno fakt ako pise Lenka je to silou modlitby 😉
Lenka ty nieco chces od nas?ze take komplimenty nam tu hadzes sa budem cervenat 😵 😉 ale mas pravdu mame spolocneho skveleho OTCA a jemu patri velka VDAKA 😵
smejka drzkajte sa a verim ze na vianoce budete 4 😉
rybka a coho sa mam drzat? stola? 😀
inac viete co akurat skacem na fit lopte janka ma zomna urcite radost a bola som dnes aj vonku pochodit pomohlo ja myslim ze som aj nieco nastartovala som zvedava ako to bude pokracovat.. 😉
kaki a dufam ze ty tiez sup sup robis ..do "makania" 😀 😀

riska
10. nov 2009

danka, no tajim, som si trocha hrkla, kým som začala písať 😀 😀 no ešteže to mas takto pekne podelené - rodim od - do 😀
a janulka spominala okrem fit lopty aj sexik, hmmm? 😉 🙂 😅

lenkove
10. nov 2009

Riska
uz radsej nepi 😀 😀 😀

danka24
10. nov 2009

lenka moja rec 😀 no sexik neviem uvidime ale poviem vam nieje to s fit loptou pred sebou ono 😀

violoncielka
10. nov 2009

fiha....uz o com sa tu vsetko pise 😀