Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
18. nov 2009

Kaki a vy mate aku diagnozu? prepac, ze som zabudla 😔

lenkove
18. nov 2009

Janulka 😵 😵 ked ja sa bojim, ze porodim predcasne 😵 😵 😀 lazkaj si, zlatusik 🙂 ani mne sa Danka neozvala 😕

groka
18. nov 2009

baby bettynka krvaca z maternice aspon tak mi pisala a ze to sa stava jej povedali a ze sa jej odlupuju zvysky sliznice,ale to co je okolo babatka,to je v poriadku,zatial viem tolkoto

kaki
18. nov 2009

janulka, my nemáme diagnózu sme obaja podla doterajších vyšetrení OK

janula.k
18. nov 2009

Leni 😵 ale neporodis predcasne neboj, vsetko stihnes kupit vcas 🙂 Tipujem, ze este dnes nam sem Dankin Janik napise, ze Klarka je uz na svete 🙂
Kaki a ake doterajsie vysetrenia mate za sebou? super, ze vsetko je zatial ok. Ono ked sa ozaj vsetko vysetri a vyluci, tak potom clovek uz ozaj nezmoze nic, vlastne bez Pana Boha nezmoze aj tak nic...ale ja som sa vzdy riadila tym, ze "pomoz si clovek, aj Boh ti pomoze". Preto sa vrhni na dalsie vysetrenia, mozno to je cesta...mozno sa na nieco pride 😉 ale samozrejme, rob ako to citis ty, obdivujem ta 🙂
Groka, dakujeme za spravicky o Bettynke a pozdravujeme ju 😵

groka
18. nov 2009

janulka odovzdam,vecer jej budem pisat

lubkabb
18. nov 2009

ahoj groka, máš IP.

danka24
18. nov 2009

Ahojte tak sme doma nenechali si ma tam ale mam taky pocit ze sa to pomaly rozbieha mozno zajtra sa narodi Klarka bolo by dobre .. a Janik napise nebojte sa 😉 oni ma tam nechaju az 10dni po termine a boli sme dnes na utz prietoky aj ctg su v poriadku 😵 😵
Bety drzkaaajte saaa a myslime na vas 😵
Janka a Lenka ked pojdem v noci do nemocnice tak vam prezvonim a nebudete spat ani vy 😝 😀 nielen ja 😀
dakujem ze na mna myslite a pozdravujem vsetkyyyyyyy vsetucickeeeee babulky 😵 😵 😵

janula.k
18. nov 2009

Danka akurat som ta chcela prezvonit..ty si to tusila, ze? uz som myslela, ze fučíš na porodnej sale 😀
No ked budes takto prenasat, tak mozno budeme rodit spolu 😀 🤐 😀 😵 a kludne prezvanaj ked to na teba pride, budem s tebou hore celu noc 🙂

danka24
18. nov 2009

janulka ja som tiez na teba myslela ze dnes si neprezvanala ale poobede som bola v predajni s mamkou lebo kolegyna bola na alergologii s dcerou .. ale bolo dobre trosku som sa rozhybala popredavala som si .. 😵 😵 a vidim ze ty si dopadla dobre v poradni tak som rada a rodit spolu urcite nebudeme 😝 ja chcem SAMA 😀 😉

rybka13
18. nov 2009

danka, tak kiez by sa to uz rozbehlo, ale ak by aj nie zajtra, ale pozajtra, tak 20/11/2009 je velmi pekny datum...
janulka, tak super, ze je vsetko v poriadku, uz mas 35 tt, 36 tt je na narodenie uz tiez oki 😉

kaki, fajn ze znova pises viac, budem na teba specko mysliet, nech jasne vies co dalej... ale tej gyndosky behni este raz, nevykasli sa na to...

pozdravujem Carmenusku 😵 aj ked ma pauzicku od konika

groka, pozdrav Betty, musi to byt psycho ked stale krvaca, verme, ze mimi je bojovnik a bude sa silno drzkat maminky...

lenka, riska, ahojte 😉
leni a deje sa nieco nove, ked myslis, ze porodis predcasne? 😕 nejak malo o tom pises, tak hadam je vsetko na dobrej ceste, hm?

margi, see u tomorrow 😀

danka24
18. nov 2009

ahojte rybiatka moje 😵 lenze zajtra je 19/11/2009 takze to je tiez pekny datum 😀 este viac sa hodi 😀 a pocuj ty sa ako citis?ved ty mozes rodit uz ved si 38tt supeeerrr jak to rychlo zbehlo 😉

janula.k
18. nov 2009

Danka akeho Sama? ty budes mat predsa Klarku 😝 a ani som nevedela, ze mas kolegynu 😕 niekoho ste zobrali namiesto teba?
Rybka ahoj 😵 aj si vcera este nieco kupila? a kludne davaj rady ohladom porodu a dychania 😉 nakoniec bude aj muzik pri porode?

danka24
18. nov 2009

Janka no dobre tak si ma odhalila 😀 😀 ano zobrali sme na dohodu babu je velmi sikovna 😉

skorki
18. nov 2009

Ahojte babulky,

Kaki, moja...nebud smutna...ja tu nechcem chodit s nejakymi radami, ved sama najlepsie vies...ale mozno by bolo fakt dobre trosku zacat obhanat tie vysetrenia. Mozno len preto, aby ste si boli isti, ze je vsetko ok.
Ja som mala minuly tyzden zaujimavy zazitok. Volala som so znamou, ktora mala ist na laparku, lebo sa im vyse roka nedarilo. A kedze som zistila, ze je uz niekolko dni na PN, myslela som si, ze uz ma po zakroku a je doma. Volam - ahoj, no co ako laparka, si ok? A ona - no vies, u nas sa to uz vyriesilo bez laparky 😉 . Tak mi to prislo mile - scenar ako u Danky....Len je na PN, lebo trosku krvacala, ale zatial sa drzi.
Kaki - co sa tyka toho vztahu s mojou maminkou, je asi az moc otvoreny. 😀 Niekedy sa ma spyta na taku vec, co sa normalne cervenam. A dokaze mi davat take rady - ze ako treba lezat "po" a ako treba drzat nohy "po" 😀 😀 😀 no niekedy ju proste musim stopnut a povedat, ze doooossst, mami, toto mi fakt nemusis vysvetlovat. 😀
Viete co mi vyviedla naposledy? Tento vikend som doma oslavovala okruhlinu./mala som ju podstatne skor, ale kedze sme dlho neboli doma, tak sme to oslavili tuto nedelu/ Na stole ma cakala torta so svieckou v tvare 18-tky... 😀 😀 😀
Babulky, uzite si krasny vecer. Danka - drzime palce 😉 , Rybka, Janulka - Vy sa nam opatrujte. Betty - myslim na Teba a vsetky ostatne zdravim!!!

margarita
18. nov 2009

danuska, no to ma podrz, ze 10 dni nechaju prenasat prvorodicku 😎 mne moj porodnik vravel, ze prvorodicky hned den po termine beru do nemocky, pre istotu...ale zase ak mate take dobre vysledky z utz, tak asi to ide.

rybka, tak dufam, ze fakt prides, radsej Kitty zajtra pre istotu aj ucesem 😀 ked budeme mat navstevu...

kaki, a co to stretko? si nieco nadhodila a potom v zapale prace a zhrnania 😉 ten napad nejako zakapal 😵

leni, velmi Ti zelam ten predcasny porod, a mas to uz tak nahnute? 😉
janulka, Ty radsej nerod skor a pockaj si do toho Silvestra, nech je sranda 😀

skorki - to mas super vztah s maminou,bud rada kym Ti o tom len hovori a nechce Ti to aj predviest osobne 🙂

a coze je so smejkou, suzzikou a indzes?
som od nich dlhsie nic necitala...

lenkove
18. nov 2009

Danka
teda, este vzdy niiiiic 😵 😵 si pamatam ako Evitkamalicka prenasala 😀 no uvidime, co nam zajtrajsok prinesie 😵 😵 😵

Ste zlate, ze sa na nas pytate, my naozaj NIC, ale verim, ze to nebude dlho trvat, mam tusak 😵 ale nic viac ako tusak 😵 prenasat nemienim! 😵 😉

Skorki, 😵

rybka13
18. nov 2009

🙂 Leni, kiez by to vyslo a uz skoro, budes skvela mamina, som si ista

skorki ahoj 😉 tak to mas super ze mamina je taka vesela kopa, ze 18 😀 ja by som bola rada, keby som mala vacsi zmysel pre humor, podla mna to v rodine je, alebo nie je a u nas nikto nema nejaky extra vyrazny 😠

margi, ak rybiatko nebude moc nizko a nechyti ma kontrakcia, tak sa vidime aspon nachvilku 😀

Danka, ano aj 19/11/2009 je pekny datum 🙂
Ja som sa rozhodla ze chcem tieto terminy, tie sa mi pacia 😀 22/11/2009 alebo 29/11/2009, potom 02/12/2009 alebo 09/12/2009 😀 proste sa mi paci ked je viac rovnakych cislic v datume 😀, ja som taka nenarocna ze? 😀
Ano Dani, v podstate mozem uz hockedy porodit ved uz je to len vyse 2 tyzdnov do terminu, ale ja sa este nechystam 😨 este nie som pripravena, este potrebujem dosiahnut ten 39 tt alebo co... 😝 😀
mam pocit, ze rybiatko sa posunulo vyssie, uz netlaci tak casto nizko ako v 8 mesiaci.
Zajtra ideme do poradne a aj na utz, tak Vam napisem co si o tom mysli doki.. ale citim, ze narastlo, mam uz tazsie brusko ako pred 2 tt, ale tak nejak sa to da vydrzat... ved co mi ine ostava ze ano 😉

janulka, vcera teta na cviceni mi poslala take papiere o porode a o vyzive po porode, myslim ze celkom dobre rady, tak ked mi do IP posles email, tak Ti to preposlem.
A vcera som kupila dvoje take malilinke pancusky, lebo sa mi zdalo ze rybiatko ich bude nutne potrebovat, ale teraz mam pocit, ze stacili aj jedny zatial 😕
A este deku a plachty do postielky v Ikei, maju to tam za uplne smiesne ceny.. a maju tam aj spacie vaky ak by si chcela, to som nevedela, ja uz jeden mam odinakial, myslim ze je to prakticka vec.

rybka13
18. nov 2009

idem babule, chce sa mi nejak spat, co je zazrak ze tak 'skoro' 😝, dnes som totiz zaspala o pol piatej rano!! toto je chore, ved rybiatko bude mat uplne opacny rezim, lebo potom spim samozrejme cele doobedie, dnes napr. do druhej poobede... neviem to nejak otocit cele, tak letim do postele a skusim spat.. papa

muska30
19. nov 2009

ahojte dievcence,
u nas je hmla jak v Londyne, dufam ze to skoro prejde 😉
mala si pozera letak hraciek Dracika a vybera si, co jej ma Jezisko priniest 😀

skorki,
Ty mas naozaj vtipnu maminu 😀 mas ju ako kamosku 😉

rybka,
no pancusky zo zaciatku nevyuzijes, pre take malinke babo su lepsie dupacky, tie su cistobavlnene a spaci vak sme tiez nvyuzili, lebo kym bola dcerka mala, tak mala zavinovacku a potom, ked sa uz hybala v tom nechcela byt 🙂
a rybiatko sa mozno narodi presne na termin 😉

janulka,
aj Tebe sa to uz krati a ku koncu roka nam tu pribudnu tri babenka a mozno aj viac, ked sa to posuri u lenky a smejky 🙂

lenka, smejka,
teraz ste na rade so zazrakmi Vy dve 😉

groka,
pozdrav od nas battynku, ze na nu myslime 🙂

muska30
19. nov 2009

riska,
tak dobra sprava, ked mas hormony v poriadku, uz sa to aj u Teba polepsilo 😉

kaki,
mas silnu vieru v Boha, urcite budu coskoro zazraky aj u Teba 🙂

margi,
ked Kristinka uz sedi v sportaku, tak asi uz nebude chciet spinkat vonku, ale mozno ju to pozeranie unavi a zaspi 😉

suzzika
19. nov 2009

Ahojte ja som tu...na skok...Všetkym Alžbetkám, Betkám a Betynkám prajem všetko najlepšie 😵 Vôbec nič o vás neviem, nestíham čítať ☹ Ak by si bola Kaki taká zlata a uviedla ma trochu do obrazu /ale môže ktorákoľvek 😉 /Danka s Klárkou to majú za pár. O tých, ktoré mám na FB tak mám aj prehľad no o vás ostatných nič... 😔 Modlenie nejaké nové?A nejaké novinky?

elizka
19. nov 2009

ahojte babulky......

suzzika, ešte raz ďakujem 😉

lenka, smejka ..... niečo mi uniklo???? 🙂 ..... žeby účinky Marty boli už tu 🙂

kaki, nesmúť 😉 .....neaké nové vyšetrenia vás určite posunú dopredu 😎

danka, držžžžííííííím palce nech to už máš za sebou a Klárka sa na teba usmieva 😀

bettynka, držte sa, bábenko je určite silné 😉

riska, skorki, janulka, rybka, muska ...... a vsetky ostatné ahoooooj

elizka
19. nov 2009

margi, tak Kitty má nové fáro, to bude mať zase krajší pohľad na BA 😀

kaki, nestíham, máme v robote Francúzov a navyše aj francúzskych auditorov a robia si audit 😎....tak si to vieš predstaviť, beháme všetci ako špinavé handry 😀 a také blbosti od nás chcú 😕 ....... včera som vypisovala všetkých zamestnancou a ích príjmy 😝 no riadna blbosť ....... asi sa ím zdá, že moc zarábame, však vo francúzsku je min. mzda 1 200 EUR 😕 a to sa isto nechytám 😵 ....... ale už mám konečne opravené autíčko, tak sa veľmi tešííííííííííííííííííííííím 😀 ......... a naše snažilkovanie je momentálne na bode mrazu ..... nie že by nič nebolo, ale o nič sa moc nesnažím, nekontrolujem, nepozorujem - rozumieš 😉

muska30
19. nov 2009

ahoj elizka,
v robote mas teda toho dost, tak potom uz nevladzes ani snazilkovat 😀

muska30
19. nov 2009

dobre, ze mas opravene auticko, hned sa Ti lepsie jazdi 😉
a uz si zdrava ? minule si pisala, ze sa zle citis 😉

riska
19. nov 2009

tak čo? žiadne nočne prezvánanie? 😵

leni, smejka, aj na vas myslim, aby mala klarka čoskoro kamošky 🙂 a aj na rybiatko a januliatko, samozrejme 😵

skorki, nechodi tvoja maminka nahodou tajne na MK? ked ti dava také odborné rady 😀 a ty si mala okruhliny a ani si sa nepochvalila? 😕 no bolo by načim sa stretnut a oslaviť skorkinu 18-tku 😉

suzzika, teeeda, takto nas zanedbavaš 😎 som zvedava, ako ti to kaki zasa pekne zhrnie 😀

a kaki, šup-šup k doktorke, ked sa vrati z dovolenky, ona si iba predlžila oslavy 17. novembra 😉

elizka, a to francuzi nepoznaju slovenský meninový kalendar alebo čo? 😕 😉

muska, a tvoja mala už je úplne zdrava?

a ešte by ma zaujimalo, čo je s azalkou. az - kde si? 😕

elizka
19. nov 2009

muska, v utorok som bola na masáži, lebo som sa nemohla ani s postele postaviť ☹ ....... povedal mi, že mám obidve ľadviny opuchnuté a prechladnuté , tak teraz pijem čajíky raz urologický a raz čistiaci, ale je mi moc lepšie 🙂 ..... a vy ste zdraví? 🙂

elizka
19. nov 2009

ahoj riska, vidíš nepoznajú 😀 .... dávajú mi zabrať a já by som mala oslavovať 😉 a surfovať na MK

kaki
19. nov 2009

Aj ja prajem oslávenkyňám všetko najlepšie a aj ešte lepšie 😵

Nebojte sa Vy o mňa, ja som nezmar 😉 🙂 😀
V pondelok idem kam? No predsa dupať nôžkami ku tete gynekologičke 😀

Dnes svieti slniečko a hneď sa mi lepšie dýcha. Margi, užívate si privolanú jar 😀?