Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
5. jan 2010

jej danka...ty si daniela?.....tak sa pripajam ku kaki 🙂
a ja ze slavis s tou druhou varkou 😉

danka24
5. jan 2010

smejka ano som daniela 😉 dakujem ..aspon budes vediet ze oslavujeme spolu 😵 😵

lucetta
5. jan 2010

ahojte, aj ja sa pridavam k blahozelaniu Andream🙂 a dodatocne tiez k Dankam🙂

kaki
5. jan 2010

Ale aj Lucie neoslavovali tak dávno 😀
A dôvod na prianie milostí a darov od Boha sa vždy môže najsť, takže aj Tebe Lucettka ich prjem v hojnosti 😵

smejka
autor
5. jan 2010

kaki zase sa pripajam....i rybke 😉
danka tak odteraz navzdy spolu 😅

kaki
5. jan 2010

Kto sa ešte objaví? Komu ešte zaprajem v priamom prenose? 😀 😉

danka24
5. jan 2010

kaki a ty kedy oslavujes meninky?a narodky budes mat teraz v januari kedy?
lucetka ahoj dakujem 😵 😵

smejka
autor
5. jan 2010

kaki tvoja dvojicka bude mat pozajtra narodky 😉 😎

kaki
5. jan 2010

Aj mne zaprajte 🙂 Ja mám narodky dneska 😀

smejka
autor
5. jan 2010

kaki vazne? 😕 😅

kaki
5. jan 2010

No Matuškovi pozajtra zaprajem.... 😀 😵
Danka Ty si teda pamätáš 😀

kaki
5. jan 2010

Vážne stará korčula dnes oslavuje 🙂 Ale len tak potichučku 😀

carmenuska
5. jan 2010

Kaki vazne mas narodky? No vy ste sa tu dnes zisli, same oslavenkyne...Este raz vsetkym vsetko najlepsie

danka24
5. jan 2010

kakii vseeetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee veeeeeeeeeeeeeeeeeeelaaaaaaaaa Boziiiiiich milosti aby o rok ste boli uz 3 a veela zdravia,stastia,lasky a nech ta mm poslucha 😀 😵 😵 cmuuk odomna aj od Klarky 😵 😵

smejka
autor
5. jan 2010

jeej tak to mame my VS akosi nahusto 🙂
kaki tak ti zelam az ta tato radost a chut kracat dalej neopusta...az mas stale zacco dakovat a chvalit 😵 ....a nech Pan zhliadne na teba a pozehna ti to po com najviac tuzis 😔 😵

kaki
5. jan 2010

ĎAKUJEEEEEEEEEEEEEEEM 😵
Som rada....
Najprv som chcela utajiť svoje narodky, ale keď si tu tak krásne prajeme 😵 Ako by som to mohla utajovať?

smejka
autor
5. jan 2010

kaki a budes mat taku krasnu tortu ako mas na foto v pase? 😉

azalka22
5. jan 2010

jeej, Kaki, tak aj odo mna, vsetko naj 😉

rybka= ja mam jednu o svatych: Slavomir Ravik = O svetcich a patronech
dost obsazna

kaki
5. jan 2010

Neviem či mi niekto napečie.
Tá čo je v pase bola 30-kovská. Takže špeciálna 😵
Ale prekvapčo určite bude 😉 Ja sa s tortami netrápim, aj soletky ma poteśia 😀

smejka
autor
5. jan 2010

kaki 😀
k soletkam dobre sampano a je to 🙂

kaki
5. jan 2010

No aj šampáňo može byť 🙂
Asi idem dať nejaké vychlladiť 😉

Čo poviete? Priprávim si romantiku?
No dobre, tak ste ma ukecali, idem zapáliť sviečku a budem dúfať, že nedohorí skôr ako príde domov moj manžel 😀

smejka
autor
5. jan 2010

kaki tak krasnu romantiku...potichucku oslavuj 😉 ...a daj vediet ake prekvapko ti prpravil tm 🙂

janula.k
5. jan 2010

ahojte sykorky 🙂 kedze som nedostala ziadnu ip s celkovym zhrnutim co je tu nove, som donutena vas docitat 😉
vidim, ze sa tu dnes oslavuje, tak danuske dodatocne vsetko naj k meninkam a kaki k dnesnym narodeninkam 😵

ako je na tom Lenka a Smejka s dievcatkami?
Riska a Bettynka ako tehulkujete? Riska uz su aj nejake pohyby? 😉
a co Margin otec? uz je lepsie?
carmenuska nejake novinky? tie vysledky uz mas?
violka ake boli sviatky v italy?
a co ostatne ako sa mate?

Rybka, s mechurom to mam take, ze ho citim, pobolieva..nie je to take typicke, ze by ma palilo pri cikani, ale proste ho citim..snazim sa byt co najviac v teple. Dnes som bola na kontrolu na hematologii, dufam, ze uz koncim s injekciami.

A co sa tyka toho mojho porodu,...velmi velmi som sa bala, lebo som bola dost chora..ten kasel a nadcha..este hodinu pred cs sa ma jedna zo sestriciek opytala, ze a to vam idu robit cs a vy ste chora? Velmi som sa bala, ze to prelozia alebo co...No a samotny cs so spinalom, poviem vam, nic prijemne, nechcem to uz zazit...a nie som stale vnutorne s tym vyrovnana, ze som to musela podstupit...zvlast, ked som potom na izbe zostala s mamickou, ktora porodila prirodzene a velmi rychlo..Bolo mi to luto. A po cs su veru dobre bolesti..ani pohnut som sa nemohla,..ale uz vecer som musela na nohy a na druhy den som uz mala malinkeho pri sebe a odvtedy nonostop..tak som zabudla na vsetky bolesti a zacala som kojit..
Dievcata, naozaj vam chcem vsetkym este raz podakovat za kazdu modlitbu a myslienku. Som stastna, ze to mame vsetko za sebou a ze mame doma tak vzacny a krasny dar od Boha..A kazdej kazduckej jednej z vas to prajem zazit.

darla27
5. jan 2010

Ahoj Janulka, uz ste s Brankom doma? Ja som myslela, ze po cisaraku sa nepusta domov po 4 dnoch ako pri normalnom porode. Neboj, nikde nie je napisane, ze ked si mala raz cisarsky, tak dalsie babo sa nemoze narodit prirodzene, poznam viacej pripadov, takze je to urcite mozne. 😉
Kazdopadne je krasne, ze aj napriek cs si sa tak pekne rozkojila, ved sa vravi, ze v takychto pripadoch mliecko pristupuje neskor alebo aj vobec, takze super !

Kaki tebe vsetko najlepsie k narodeninam, Danuske k meninam, kedze nevieme svoje mena vzajomne /aspon ja viem len niektorych/ tak je pochopitelne ze si nezablahozelame.
Vzdy sa musite zverejnit, teda tie ktore nechcete byt inkognito. 😀 😉

riska
5. jan 2010

aj ja som vedela, že smejka je andrejka a zabudla som 😔 tak smejka - všetko všetúčko najlepšie, nech si spokojna a šťastna a nech sa ti rodinka pekne rozrasta 😵 😵

danka, aj tebe oneskorene všetko naj k meninam, nech ste aj s klarkou zdrave a spokojne 😵 😵

no a kakiiiii, čo sa zatajušeš? všetko najlepšie ti prajem naozaj a z celeho ♥ a aspon tebe budem môcť časom zablahoželať aj osobne, dufam, že čoskoro 😉

janulka, super, že si doma a ozývaš sa nam 🙂 musi to byť krasne mať doma takeho maleho chrustika 😵 😵 ja babo zatial necitim, no snad už čoskoro sa ozve 😉

smejka
autor
5. jan 2010

riska dakujem 🙂 ...a si ospravedlnena....ved i tehulka 😉 ...riska kedy budete vediet ci to bude ona alebo on? 😎 ...kedy mozme zacat tipovat? 😕

smejka
autor
5. jan 2010

...ved si tehulka 😅

mimuska77
5. jan 2010

Caute babuľky,tak aj ja Vás pozdravujem síce som tu len na pol oka,lebo som v robotke,ale Kaki dakujem Ti veľmi pekne,že si ma zadelila do modlitieb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 A čo to tu čítam,že máš narodky?
Takže milá Kaki všetko len to najlepšie,hlavne veľa zdravia,šťastia,Božieho požehnania a nech sa Ti splní všetulinko všetko a hlavne nech si tento rok tehulka 😉

Pozdravujem aj ostatné babulky aj Janulku a teším sa,že už je s Braňuškom doma 🙂 🙂 🙂

mimuska77
5. jan 2010

Smeji a na Teba som zabudla,takže Tebe zas všetko len to naj k meninkám 🙂

smejka
autor
5. jan 2010

mimuska vdaka 🙂 kde pracujes? mas nocnu? 😕