Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
27. apr 2009

ahojte babule,
no myslim na vas na kazdu a jej specialny umysel 😉 nestiham pisat kazdej osobne, tak len takto kolektivne, ved ja sa polepsim a az sa bude dat, budem aj podrobnejsia, len som precitala nech viem, co ma ktora pred/za sebou

😵

smejka
autor
28. apr 2009

marione asi nas ma to posunut a nestagnovat na mieste....a pri posune i posilnit
v dannej chvili sa burime...nechapeme....no casom pochopime
tesim sa z teba 🙂
lenka ahoj 😎

violoncielka
28. apr 2009

ahojte a dobre ranko,
musime bojovat,len tak ma ten zivot cenu.Ked som sa prestahovala minuly rok do Italy tak som bola uplne zmierena so vsetkym.Vravela som si tak si vydata a tvoje miesto je pri manzelovi,takze sa nebur!!! Snazila som sa zmierit ,ze uz nemam stabilnu pracu,ze nemame deti ...aj som sa citila celkom v pohode,netrapila som sa varila som upratovala a zila bez cielov......jeden den som sa zobudila a povedala si do kelu!!!! ved nemozem tu sediet ako stara zena a cakat na koniec!!! ved som este mlada tak musim sa pokusit zabojovat!!!ved mam vela moznosti musim bojovat.A je to pravda,keby som neskusala vsetko mozne asi by som si potom o par rokov trieskala hlavu omur (ze ja sprosta,preco som sa aspon nepokusila?????)
Takze smejka odvahu!!!! a my sa modlime za teba a malicku,ved vidis sila modlitby je obrovska,
objimam vas vsetky.Pekny den

smejka
autor
28. apr 2009

violoncielka vdaka za povzbudenie ist dalej 🙂 ....nesediet ako stara zena a bedakat 😒 ....vsetko si uvedomujem a teda verim... 😔

smejka
autor
28. apr 2009

a este jeden utrzok z dnesneho zamyslenia...Boh obracia zle na dobre... 😔 ....nadej zije 🙂

lenkove
28. apr 2009

Ahojte,
Violka - krasne svedectvo.. 😔 naozaj krasne...
ja som uz napisala Smejke do IP aj ze Odvaznemu stastie praje 😉 tak sa nebojme a podme za cielmi.. ja utekam po praci, nech potom nebedakam ako stara zena ze nestiham 😀 😀
mam vas vsetky rada a velmi dakujem Panovi, ze nas takto spojil.. lebo aj ked tu travim niekedy mozno privela chvil z mojho volneho aj pracovneho casu 🤐 moja viera sa zmenila.. Kazdy den ma nutite mysliet na Pana, na jeho cesty a zamery.. a zistovat, ze jedine co sa da, je bojovat a modlit sa.. teda pracovat a modlit sa ako je heslo aj nasho sucasneho papeza 😀 tak idem!

kaki
28. apr 2009

danka24, nie som //, ale raz budem dúfam 🙂 A ak nebudem tak si adoptujeme... 😀
Ja budem milovať adoptované ako svoje 🙂 Veď bude naše... S tým ja nemám problém 🙂 Uvidíme ako sa k tomu postaví mm. Lebo zatiaľ sa netvári moc nadšene.... Ale ja to mám v sebe vyriešené....

Lenkove ja trávim veľa času na MK (moj manžel by mi naložil keby to vie 😀 ) ale ja mám dobrý pocit z tohoto spoločenstva.... Je na osoh mojej duše. Ďakujem 🙂

lenkove
28. apr 2009

ahojte babule
idem sa stazovat 😖
vratil sa mi vytok, tak som zbehla do karlovky na polikliniku, a vraj beru len tych, co maju trvaly pobyt v Karlovke 🙄 ale pani doktorka, ktoru budem mat spolocnu s Riskou to isti 😀 ale az zajtra 😔 koniec stazovaniu 😵 papa

smejka
autor
28. apr 2009

lenka teda teda to zdravotnictvo 🙂
no tesim sa ze sa zbiehate k dr ktora ma spravne hodnoty 🙂

smejka
autor
28. apr 2009

v tej prvej vete mal byt iny smajlos 🙂 ...teda opravujem 😠

lenkove
28. apr 2009

smejka, nevadi.. ani ten smajlos, ani ta poliklinika.. do zajtra vydrzim a pojdem k dobrej lekarke 😵

lenkove
28. apr 2009

len hlupe je to, ze mam aj bolesti, ako pri zapale moc. mechura 😅 😅 no to som zvedava, co mi vsetko najdu 🤐 a ja ze preco nemozem otehotniet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (opat cierny humor, kto by nevedel 😀 😀 )

danka24
28. apr 2009

lenka ty vecna optimistka 😀 😀 prajem vam krasny dnik
ps: janka ved uz napis tu nieco 😀 😀

smejka
autor
28. apr 2009

janka je tehulka danka? 😕

danka24
28. apr 2009

fakt? 😨

lenkove
28. apr 2009

co su to tu za suskandy? 🙂 mate dalsiu tehulienku? 🙂

smejka
autor
28. apr 2009

lenka mate? 😕 🙂

lenkove
28. apr 2009

co?
Smejuska, ty si zacala s Janulkou, tak najprv napis co si myslela, ja som len reakcia na tvoju otazku 😀 😕 😕

lenkove
28. apr 2009

pridu a zmiznu, no pekne 😕

smejka
autor
28. apr 2009

kuk 😎

lenkove
28. apr 2009

Smejka
teda!
inak s tymi okuliarmi vyzeras ako mafiozo 😎

janula.k
28. apr 2009

Drahe moje, dnes som si nasla opat pozitivny testik, z hlbky srdca vas prosim vsetky o modlitbu. Zajtra mam vysledky hcg. Sestricka z hematologie mi povedala, ze doktorka mi nenasadi injekcie skor ako v 8tt. Lenze ja som uz dva krat potratila pred 8tt 😔 Som bezradna. Prosim, myslite na mna v modlitbach.

smejka
autor
28. apr 2009

janulka napis IP margaritke....tusim i ona zacala liecbu v nejakom tyzdni
myslime na teba aby bolo vsetko v poriadku a ty si donosila krasne dietatko 🙂

kaki
28. apr 2009

juchuuuuuuuu 🙂, janula.k
no a že sa nedejú v tejto téme už len dobré veci 🙂????
len a len dobré.... Sila aká radosť 🙂 Modlím sa modlím... aby sa radosti len množilo..... 🙂

lenkove
28. apr 2009

Janulka... myslim na vas, presilno.. modlit sa budem..
tentokrat to uz zachytia, neboj sa.. 😔
nebrala si nic? ani anopyrin, ani piridoxin? 😕 Margi ti poradi najlepsie.. my sa budeme modlit..

kaki
28. apr 2009

jediné čo mi neide do hlavy je smejka.... a jej dievčatko.... ☹ Ale verím v silu..... Takže aj to sa musí vyriešiť.

lenkove
28. apr 2009

Kaki
ja sa tesim velmi, ale naozaj radovat sa budem ked bude Janulke svietit v pase 38tt... 😵 Janulka, myslime na teba..

lenkove
28. apr 2009

Dievcata!
ja som skoro zabudla!
Dnes je pamiatka sv. Gianny Mollovej! ktora je patronkou tehotnych.. pomodlite sa aj k nej o prihovor.. ! ja sa vynasnazim ist dnes aj na omsu.. 😔

lenkove
28. apr 2009

Sv. Jana Berettová-Mollová, matka
Sviatok: 28. apríl http://www.knazi.sk/svati/jsvaty.php?svid=7
v liturgickom kalendari este nie je, ale v kostole to vyhlasovali.. aj na nete to visi.. babulky, prilezitost prosit o prihovor, nielen za Janulku, ale za vsetky, nezabudnite.. 😵

janula.k
28. apr 2009

babulky, Kaki, Lenka a smejka velka vdaka. Mam velky strach.
Leni nie, nic som nebrala, B6 si davam ale anopyrin nie. Ved ja som teraz mala dostat prvu mrchu po kyrete.
Ale verim, ze ten/ta, ktoru nosim pod srdcom je bojovnik a velmi chce prist na svet. Dufam, ze mi niekto, nejaky lekar pomoze.
A Janu Mollovu tiez poznam. Oroduj za nas sv. Giana Mollova