Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

suzzika
11. máj 2009

Ozaj Margi no veď jasné, že sadra nie? 😀

kaki
11. máj 2009

Suzzika 😉

No dnes je skvelý deň.... A Vy ste kde???

riska
11. máj 2009

ahojte 😉
smejka, no vidiš, že si to zmakla, ti šikulka 🙂 však to bolo o rodine, neeee? 😀
lenka, a zasa je preč 😕 ako HP? už niečo vieš?
kaki, ahoj, aj ja si myslim, že toto je prudko pozitivna a hlavne intelektualne tema 😀
skorkiiii 😉
sadrova suzzi - ahoj 🙂

violoncielka
11. máj 2009

ahoj babule,zazraky sa deju,ale mne az na buduce 😉

Dr.mi povedala,ze jedina mozne vysetrenie ktore mi odporuca ona je hysteroskopia.....imunologia povedala nie je potrebna,lebo sa vytvorili krasne embryjka...jedina mozna vec preco sa nezachytia moze byt nejaka malformacia vo vnutri maternice...takze 22.5 idem na toto vysetrenie.....Dufam,ze sa konecne nieco zisti.....
Majte sa krasne a vdaka za modlitby...aj vdaka nim som sa pozviechala......
Ved vo stvrtok som si robila test....takze uz som sa vyplakala....a idem dalej.
riska Antonia hrala celkom fajn...ona je aj celkom zlata,ale ta mama je jeden velky stresssss. (inac Riska si dobra,ze si to zapamatala,,,,myslim meno 😉 )
A dnes som ucila aj toho malinkeho 6 rocneho...joj taky je zlatucky.....na konci skoro odpadol od smadu povedal s vyplazenym jazykom " maestra ho tanta sete" (ucitelka mam strasny smad) tak som ho napajala mojou vodou z vodovodu 🙂 .....
Este ze sa mozem takto realizovat.....

margarita
11. máj 2009

ahojte,
teda tu sa toho dnes zomlelo - dve svokry 😀

mary - hej, stava sa to...ja som necakala ani dvojicky a tiez som si vypocula, ze stava sa to...aj prvy, aj druhy raz sa to "stalo". Do tretice, chvalabohu, vsak uz prisli na to, co robit, aby sa to "nestalo". A tiez som si myslela, ze je to len tym, ze velmi chcem dieta. No niekedy asi nie. Ale Tvoj postoj je spravny - neda sa nic ine, ako cakat, kedy Boh zasiahne a posle nam sem na svet dalsie dietatko 😉 mohol by ich zhodit naraz kooopec:
pre smejku, lenkove, risku, kaki, skorki, violoncielku, lucettku, mary, majkusku...atd atd.

ja som dnes bola na prechadzke na cintorine - tam je vam taky klud 😀 😎 a hlavne tien a lavicky 😵

skorki
11. máj 2009

Ahojte babulky,

Tak ja dnes definitivne hlasim neuspech tohto cyklu - zacinam spinit, takze je to opat v...haji. Nezabral ani Clostil.
Ale, hovorim si, dobre je tak, ved ako by som mohla behat tehotna po Tatrach, nie?

Vsetky Vas zdravim, uzite si krasny vecer.

riska
11. máj 2009

violka 😔
hysteroskopia to je rtg s kontrastnou latkou, ale bez narkozy? 😕 a genetiku nechceš?
antonia mala šťastie 😀 ked už ju aj na MK spominame 😉
aj ja chcem byť maestra 😵 to je take pekne 😵

margarita
11. máj 2009

vcielka - mm mi tu prave vravi, ze aj jeho kamarat so zenou mali problem otehotniet a chodili kade-tade po vsetkych Caroch na slovensku, a potom nejaky lekar tiez navrhol toto vysetrenie, zvrasnili jej tam sliznicu maternice a potom sa im zadarilo uplne prirodzene...tak super, ze aspon nieco s Tebou idu robit. Dufam, ze to pomoze 😉

riska
11. máj 2009

skorki 😔 fakticky? a do kelu ☹

riska
11. máj 2009

margi a pokecala si si? 😉

margarita
11. máj 2009

skorki,skoda...ved by si nemusela behat, iba by si sa tak promenadovala 😉 tak nabuduce, jasne? 😀

riska, ani moc nie, tie dve babicky s krhlickami co tam boli na mna hadzali pohorsene pohlady, ale Kristinka spala, takze traumu z toho nema, snad 😉
riska - uz mas mejla, tak zajtra pekne vytlac tu pracu a hlavne nech je dedusko konzultant spokojny
😵

violoncielka
11. máj 2009

Baby dnes som scitala o centre v Brne.....Ze tam v pohode robia IVF soft a da sa aj s clostylbegitom....To je super ,ze tie hormony nezatazuju telo.....no keby som bola na SK tak idem do Brna.....tu je soft strasne drahy.....
Riska ja som sa jej pytala,ci to boli a ona povedala,ze je to ako menstruacia.....mozno myslela tu diagnosticku....nie operacnu...Ja neviem....zajtra jej este volam,aby sme sa dohodli.Dobre je ze to robi ona (tak sa aspon pozname)

riska
11. máj 2009

margi, vdaka, už som si ho našla 😉

riska
11. máj 2009

violka, to brno zaujalo aj mna 😉 nechceš to skusiť? či by ti to nevyšlo časovo?

riska
11. máj 2009

tak niečo na rozveselenie: viete prečo boh stvoril prvého muža? lebo vždy sa začina od nuly 😀
viete, prečo maju muži nohy do o? lebo všetko nepodstatné je v zátvorkách 😀
viete, aký je rozdiel medzi jogurtom a mužom? v jogurte je aspon nejaka kultura 😀

inak ja mam mužov rada (teda najma toho mojho), aby ste si nemysleli 😵

violoncielka
11. máj 2009

skorki...nebud smutna.....

violoncielka
11. máj 2009

Riska...to by som musela byt cely mesiac na SK...a PD je dost daleko od Brna....no a manzel neviem neviem ci by sa mu podarilo zobrat si nejaky ten tyzden volna...uz ma toho za sebou dost (myslim volna).......Inac musi to byt super...strasne ma to zaujalo
A hlavne ja ked pojdem na spoved poviem fararovi,ze ta tuzba po dietati je taka silna ,ze zena je ochotna zobrat na seba aj tarchu hriechu....(alebo to je kravina...potom si bude mysliet ze sa hram na Jezisa)...nie poviem mu,ze som vedome isla proti Cirkvi....a nemam pocit viny.....vobec neviem ci sa mam spovedat,ked uz teraz som ochotna ist este raz ... 😒 .

Inac Margi kiez by to bola pravda....normalne mi to dodalo opat nadej....

riska
11. máj 2009

ach ved toto, s tou spovedou je to zložité 😖 ja už teraz viem, že keby sa mi ivf nahodou podarilo, určite by som nelutovala, že som na neho šla... ale bolo by mi luto, že som šla voči cirkvi a jej prikazaniam 😒 čo z toho vyplýva????
keby som tak vedela 😕

danka24
11. máj 2009

ahojte
vcielka skoda tak som tomu verila.. ale prajem ti vela siil do dalsieho boja 😵 😵
skorki ja som brala 2mesiace clostil a nic neotehotnela som a hned dalsi mesiac po dobrati clostilu som otehotnela takze nezufaj.. 😉
pozdravujem vsetky ostatneeee myslim na vas vsetkyychhh 😵 😵
smejka ja som vedela ze tu skusku zmaknes ved niesi ziadne B 😀

riska
11. máj 2009

inak mam vas veeelmi pozdraviť od lucetky - cuketky 😉 nemaju net, lebo finišuju na dome, maluju a tak... ale velmi na nas mysli... ved aj my na nu 🙂 stale čaká na výsledky z endo 😒

riska
11. máj 2009

danka, ako bolo na svadbe? dufam, že si poslala koláče... zajtra čakam poštara 😀

danka24
11. máj 2009

riska na svadbe bolo super len som este strasne unavena a nevyspata... a kolace som poslala s bocianom 😀

riska
11. máj 2009

dani, len aby sa tými koláčmi nezadusil 😀

danka24
11. máj 2009

riska myslis... 😀 to by ho bola skoda ...ved ja chcem aby ti priniesol babatko 😵 😵

riska
11. máj 2009

ved ja viem 😉 babatko a veterníky, o.k? 😵

danka24
11. máj 2009

riska veterniky sme nemali len venceky 😀 😀 ok idem do sprchy paa pekny vecer 😎

riska
11. máj 2009

to je jedno, hlavne nech pride babatko 😉 paaaa 😉

smejka
autor
11. máj 2009

ahojte 🙂
az teraz som si vsimla foto z krstin 🙂 ....male krsteniatko krasa 😵 ...uplna pohodicka 😵 ....no a krstni rodicia tiez uplna pohodicka 😵 ....krasa 😵 ...sa tesim z vas strie 😉
je pondelok 😔 ....no este dobiehame cas ked nesiel internet lebo u nas bola hrozna burka s krupencom...Matusko sa bal az plakal chuda ☹ ....tak teraz ideme tlacit nieco do skoly...dalsia skuska sa blizi 😠
danka vytancena....lenka odcestovana....skorki ☹ ....dufala som....a violoncielka s novou silou 😔
myslim na vas 😔

smejka
autor
11. máj 2009

a zabudla som privitat nove tvare 🙂 ...speci vivien 😉 ....prid zase 🙂

kaki
12. máj 2009

No a ja som si myslela že to víde... ☹ Violončielka aj Skorki.... ☹ Nechápem.... Ale stále verím.