Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

sisab
13. máj 2009

Dievcata, chcem vas poprosit o modlitbu za nase jedine embrijko. Zajtra by mal byt transfer, tak prosim, aby vydrzalo. Dakujem 😔

riska
13. máj 2009

ahojte, dnes dlhý den, porada a tak 😠
suzzi, tak zajtra utz? som zvedava, potom sa nezabudni ozvať 😉 ty si bola pred 5 rokmi slobodná? šikulka, čo si všetko stihla 😀
margi, takže somarik? ta musi byť ale zlatá 😵
carm, trošičku krvacať môžeš, toho sa neboj 😉 inak ja som tesne po laparke dostala kvasinku 😒 neviem, či to bola nahoda alebo nie, ale na tvojom mieste by som si nasadila probiotika 😉
lenka, jaj, tie vaše super výletiky 🙂a technika je potvora, takto ťa nechať v štichu 😝
sisab, spolahni sa 😉

lenkove
13. máj 2009

Riska
ahooooj 🙂 my tam ideme normalne na dovolenku 😉 dvanasti 😀 aj moja krstna dcera 😵 😵 😵 😵 😵

riska
13. máj 2009

lenka, riadna masovka 😀 a to moja krstna dcera je ako pozadu, ked nejde na dovču? hmm? 😀 😀

lenkove
13. máj 2009

myslim, ze moja krstna dcera je tak o mesiac-dva starsia, tak moze dovolenkovat 😀 ale len pod mojim dohladom! 😵
A masovka to nakoniec nebude, boli sme takto aj minuly rok a bolo to neuveritelne prijemne 🙂 mame vlastne rezervovane tri velke apartmany 🙂 a vy uz vychystani do Talianska? 🙂 Ja som dnes volala mamke, co ma ku mne prist v piatok ci je zbalena a ona ze HEJ 😀 asi sa tesi 😀

riska
13. máj 2009

tak potom je to všetko o.k 😉
cez vikend budeš mať damsku jazdu? a čo podniknite?
vychystaní nie sme, ale ja sa neskutočne teším... tuším som sa ešte nikde tak netešila, ako do talianska 😉

skorki
13. máj 2009

Ahojte zienky,

Idem len dorucit pozdravy od Cukety. Dnes som sa s nou stretla, bola vesela a vysmiata. Vsetky Vas pozdravuje. Pyta sa - a ja s nou, ze kedy bude stretkoooo? 😉

riska
13. máj 2009

aj ja sa pýtam, kedy bude stretkooo 😀
či zasa to ma zorganizovať chuda učka? 😀 😝

riska
13. máj 2009

chúďa - nie chudá 🙂 😉

lenkove
13. máj 2009

neviem..
som chcela do divadla. ale som sa neskoro rozhybala 😕
tak asi do kina do Auparku, alebo Pollusu aj to je kultura 😀 asi na spoved nakupnej maniacky 😀
a na Devin.. do Galerie.. a po cukrarnach 🙂
deti lakam na zoo ale mamke sa nechce 😉

lenkove
13. máj 2009

no teda stretkooooo?

monika99
13. máj 2009

Ahojte,
dlho som tu nebola ale teraz mame doma blazinec. V pondelok mam(e) statnice (studujeme spolu s manzelom, sme dokonca aj spoluziaci 😅 ) a od dneska mam konecne dovolenku. Bola som si kupit konecne topanky, lebo inac idem bosa 😉
Som zvedava ako to dopadne, bojim toho stresu co to bude, dufam ze sa nam to podari urobit aby som uz konecne mala pokoj a mohli sme veselo snazilkovat, lebo teraz po tom uceni do polnoci sa velmi nechce, to len tak s povinnosti taka rychlovka.
A potom ideme s manzelom na "svadobnu cestu" pred rokom sme neboli tak ideme teraz. Pozrieme krasy Slovenska, ideme do Liptovského Jána na 5 dni, a prave vtedy mi vychádzajú plodné dni tak dufam ze si aj daco s tej dovolenky donesiem.
A viete co manzel mi hovolril ze som taka dajaka vyrovnana ze uz nehovorim 10 krat do dna ze chcem bábo, ze na tom internete mi to pomáha, tak toto podakovanie patri aj vam. A aj ja citim ze sa dokazem konecne tesit zo zivota a viem sa uz aj zasmiat. Bola som uz velmi zúfala, to sam Pánbožko ma tu k vám poslal. Ja som uz kazdy vecer chodila spat s placom a s tym som aj vstavala, ale dakujem za povzbudenie. Viete s manzelom sme sa spoznali ked som mala 15 a od mojej 19 sme sa chceli vziat ale moji rodicia chceli aby som najprv skoncila skolu a zacala studovat na vyske. Takze my po malíčkom tuzime od mojej 19 tak som dufala ze ked sa zoberieme tak sa to hned podari a ked sa nerailo velmi ma to trapilo ale uz som v pohode.

Dakujem a zatial sa majte

skorki
13. máj 2009

Ahoj Monika, ako si to pekne napisala 😉 . V pondelok na Vas myslime, nech to vsetko dobre dopadne.

Babulky, stretko kludne "zorganizujem" 😀 . Co poviete na utorok 19/maja o siestej vecer v Auparku ako naposledy? Cezpolni maju kde zaparkovat a Margi by mohla prist aj s Kristinkou. Tak mi napiste cez IP, ak Vam sedi/nesedi termin. 😉 Budem sa tesit 🙂

danka24
13. máj 2009

ahojte babulky aj my ideme zajtra do poradne a aj na utz ideme a aj janulka ide zajtra na utz 😵

danka24
13. máj 2009

no este som vam chcela napisat ze na vas myslim stale ale vecer sa mi malo kedy chce ist na net som rada ze si mozem polezat trosku a aj tak tu ostala segra s dievcatami takze sa nenudime 😵

monika99
13. máj 2009

Vysledok mojich statnic vám dam vediet az tak o tyzden lebo hned v podelok ochadzame na dovolenku.
Tak v piatok som doma a napisem ako bolo v skole ale hlavne ako sme sa mali na dovolenke.
Majte sa vsetky pekne budem na vas mysliet.
😵

lenkove
14. máj 2009

Dobre ranko vsetkym

MOnika, to sa tesime, ze ti pomahame 🙂 joj, ani nevies ako ma to potesilo 🙂

Danuska, uzivaj si sestricku a male 🙂 som rada, ze si nas prisla pozriet 🙂

pridam vam aj myslienku na dnes, o rozhodovani.. no neviem, ci by som los zvolila 😕 ale tie dalsie moznosti treba rozvijat.. 🙂

Myslienka na den

Skutky apoštolov 1, 15 - 17. 20 - 26

Svätého Mateja, apoštola, sviatokPozrime sa na to: je jednoduché vybrať si
medzi niečím, o čom vieme, že je dobré, a niečím, o čom vieme, že je zlé. Ťažko
si však vyberáme medzi vecami, ktoré sa zdajú rovnako dobré. Práve pred takýmto
rozhodnutím stáli jedenásti apoštoli, keď potrebovali nahradiť Judáša. Vybrali
si dvoch rovnako schopných mužov, ktorí zodpovedali požiadavkám na miesto
apoštola, no nevedeli sa rozhodnúť, koho vybrať. Uvedomovali si závažnosť
svojho rozhodnutia, a preto sa obrátili na Boha, aby ich pri ňom viedol. Potom
ťahali lós a vybrali Mateja.Nám sa môže zdať počínanie Jedenástich pri takom
závažnom rozhodnutí dosť zvláštne, no Židom za Ježišových čias to tak vôbec
nepripadalo. Aj v Starom zákone sa odohrávali príbehy, kde sa rozhodovalo týmto
spôsobom: Numeri 26, 55; Jozue 18, 6; Jonáš 1, 7 sú len tri z nich. Ťahanie lósu
pri rozhodovaní má naozaj svoje opodstatnenie. Eliminuje pocity a predsudky,
ktoré by ináč mohli neobjektívne ovplyvniť rozhodnutie. Dôležitejšie však je,
že takýmto spôsobom vkladáme ťažké rozhodnutia do Božích rúk.Všetci sa
dostávame do situácií, keď urobiť správne rozhodnutie býva veľmi náročné. Máme
na výber z niekoľkých dobrých možností, ale nie je vždy jasné, ktorá z nich je
najlepšia. Radi by sme plnili Božiu vôľu, len keby sme vedeli odhadnúť, čo Boh
chce. Starovekí kresťania rozpoznávali jeho vôľu ťahaním lósu, no nám toho Boh
dal oveľa viac, aby nás viedol: Písmo, učenie Cirkvi, Ducha Svätého, našich
kresťanských bratov a sestry a naše vlastné svedomie. Načúvať Božiemu hlasu
týmto spôsobom nám pomôže jasnejšie rozpoznať, kam nás Boh povoláva. Ak aj
napriek tomu nedokážeme nájsť ideálnu odpoveď, jednu možnosť si vyberme a potom
môžeme všetko nechať v Božích rukách s tým, že sme urobili to najlepšie
rozhodnutie, aké sa len dalo. Radšej konajme takto, ako by sme mali dovoliť,
aby nám úzkosti a nerozhodnosť zastreli myseľ!Boh nás bezvýhradne miluje
a túži, aby sme svoj život odovzdali do jeho vôle. Nikdy od nás nebude žiadať
viac, než sme schopní dať. Vždy, keď sa budeme usilovať ako najlepšie vieme,
budeme žasnúť nad zázrakmi, ktoré Boh v našom živote vykoná.

Otče, ďakujem ti, že si mojím svetlom, ktoré ma vedie, keď neviem, čo
robiť. Pomôž mi otvoriť sa na tvoje vedenie a dôverovať ti, že ma povedieš pri
všetkých rozhodnutiach, ktoré musím urobiť.

margarita
14. máj 2009

tak vecer pridem kuknut ako bolo na ultrazvuku suzzike, danke a janulke - pekne ste sa, dievky, dohodli - kazda v inom tyzdni ale terminy uzv mate spolu naraz...aby sme my ostatne nestratili prehlad 😉

monike drzim palce na tie statnice a nech vam pekne vyjde "svadobna cesta" 😉

riska - a aspon ste sa pekne poradili a uz ziadne rady nepotrebujete? no a co sa dovolenky Tvojej krstnej dcery tyka, tak ona asi ostane len u nas na Slovensku - pojde pozriet starych rodicov do Prievidze na nejaky tyzden, mozno pojde aj na nejaku chatu, a pripadne na vylety do blizkeho okolia (Rakusko, Madarsko, Brno 😀 )) len co ju jej oco bude mat zapisanu v pase. Na niektory z vyletov by vzala aj krstnych, ak budu posluchat 😀 😎

skorki - sikulka si s tym stretkom, aj ze nas takto informujes o lucettke, je na Teba spolah 😉

lenkove - to s tym losom, teda lóóósom 🙂 je nahodou fakt pravda - ale ja som taky typ, ze by som asi losovala aspon 3x, ze ci sa ten prvy tip potvrdi 😉 a to je presne znakom toho, ako malo este vzdy doverujem Bohu a nechavam sa nim viest...ach jaj 😖

margarita
14. máj 2009

skoro by som zabudla - danka, videla som vcera foto zo segrinej svadby, no nevesta bola krasna ako hrom 😀 , ten uces a tie saty...hmmmm, dobre 😉 aj zenich "ujde" 😀 no Teba som tam na ziadnej foto nezachytila...kde si sa flakala? Alebo Ta Bedo umyselne nefotil, aby si ho neoslnovala ? 😀 😀

lenkove
14. máj 2009

ahojte babule
tak sa vam idem vystazovat 😀
ako si isto spominate,robia mi teraz HP .. a mne dnes zacal novy cyklus.. a mam ist na krv zajtra.. odbery su od siedmej do osmej.. mne o pol siedmej rano pride mamka vlakom..
a teraz co? tahat mamku s taskou do Rusoviec po nocnej ceste vlakom..
Nechat mamku cakat na stanici kym sa vybavim..
odviest mamku na byt a zobrat si taxik, aby som to stihla 😝

asi ju zoberiem so sebou,len mi jej je luto 😕 ze sa bude trmacat... 😔

Margi ahoooj 🙂 ved aj moje krstniatko ide len v ramci pobytu s svojej rodnej krajine 😉 aj moji kmotrovci su v Nemecku 😵

lenkove
14. máj 2009

inak ako mi robia HP mam cyklus 28 dni 😀 takeho dlhana nepamatam 😀

kaki
14. máj 2009

Ahojte, hneď som sa potešila keď som prečítala že stretko 😀

lenkove uvidíš ako v pohode zvládnete tú cestu do Rusoviec. Chvíľočku pokecáte a ste tam... mamina bude taká rada že je s Tebou že jej to ani nepríde 🙂

Teším sa so všetkých nových správ... a aj na ďalšie dobré správy 🙂
ja Vás mam naozaj rada 🙂

lenkove
14. máj 2009

Kaki
no ved 😎
ale prave som volala nasej ofucanej 😉 a ona ze mam prist az v pondelok.. pytala sa, ci mam uz riadne krvacanie - teda este sa zo mna neleje ale 😕 ako poznam, do obeda bude.. 😕 no ale ze by to nemalo ziadnu vypovednu hodnotu mam prist v pondelok, co je piaty den cyklu.. to je divny HP 😕 😅

lenkove
14. máj 2009

ale ani nie? 😅 😎

kaki
14. máj 2009

Mne hovorila doktorka že 5 -ty deň je hraničný... Ale dá sa... Tak verím že to budeš mať OK. 😉

riska
14. máj 2009

čafte 🙂
lenka ja som tiež bola až 5DC, skor som nestíhala, tak neboj 😉
kaki, zasa sa flakaš od práce? 😀

lenkove
14. máj 2009

ahoj Riskaaaaaaa
ahoooooooooooj 🙂

a k tej krvi, brali ti ju potom este raz? alebo len dvakrat 😕 ?

magimary
14. máj 2009

leni, vidíš, ako sa Ti to zariadilo...
tak to má /malo byť... 😉 🙂

krásne dni všetkým snažilkám!!! 😵
myslíme na vás... 🙂

margarita
14. máj 2009

leni, tak na mna nemas - lebo mne moj doki robil HP len na 14 alebo 16 DC, len tento jeden odber a na jeho zaklade usudil, ze vsetky hormony su akoze ok, a ze sa z toho da vycitat, ze nemavam ovu presne v polke cyklu, ale tri.styri dni mi "osciluje" - no to som ja vedela na zaklade merani BT aj bez neho 😀
ja som z toho vtedy bola na prasky, lebo vsade na nete sa pise, ze sa robia 2-3odbery vramci cyklu - ale moj MUDRlant si to zjednodusil. Takze bud pokojna, oni asi vycitaju vsetko aj z vody 😉 nieto este z krvi.

kaki, aj ja som sa stretku taaaaak potesila, len bojim, ci nebude takto dazdivo, lebo to by som urcite neprisla.

kaki
14. máj 2009

riska.... pssssst 🙂 Nie tak nahlas 😀

magimary, ďakujeme ... aj my myslíme na naše družičky 🙂
Lenkove mne brali len raz. V Gin-five tak možno to odflákli... Lebo nechcem UO.