Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
28. aug 2009

riska, PIATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK 😀

Ja mám pondelok dovču tak sa tešim na dlhé 4 dni voľna 😵 Myslím na Vás.... 😉

margarita
28. aug 2009

ahojte,
no skoro som nas na tej druhej strane ani nevyhrabala, co sa flakate v tej praci, alebo cooo? 😀

skorki - vitaj v klube 🙂 teda myslim to s tou krizou (to ja uz mam tak tyzden cca), teplotu nastastie zatial nie.

lucettka - vobec nie si mimo temu, lebo tu od toho inkriminovaneho PL (citaj ako pocujes 🙂 pastiersky list)) este nejaka podobna vazna tema nebola...len take bezne zivotne radosti a starosti.

darla ahoj, verim, ze sa mas fajn - myslim na Teba tak specialnejsie 😉

kaki ano, piatoooook - tie 4 dni su super, a budes len doma alebo planujete niekam vypadnut prec? 🙂

violoncielka
28. aug 2009

Margi tak teda kryci nazov PL 😀 😀 😀 ....Ja naozaj dakujem Bohu, ze som to nemusela pocut (ale mala by som si to aspon precitat, vsak?).... To je fajn, ze sa katolicky svet deli na slovenskych veriacich, talianskych, spanielskych.. 😕 😖 😅
Baby-ku tej krize: ja chodim behat.. a vysledok?-mam tolko serotoninu, ze som nedokazala vazne reagovat ani na mm dolezite argumenty..tak sa nastval 😒 ....Takze zaver: je lepsie byt pocas krizy normalny=smutny...ale ked mna smutok ubija..... Takze dalsi zaver: s tym mojim optimizmom to nie je az take ruzove 😉 😀

violoncielka
28. aug 2009

Lucetka, ty sa aspon ukazes ked sa bavime aj o kazdodennych problemoch.....takze nie si mimo...neboj. NIekto chodieva do temy len v case horucich tem, na prihodenie par kusov dreva do ohna...a z toho ja byvam smutna... 😖

riska
28. aug 2009

ano, piatooooooooooooooooooooooooooooooooooooook 🙂 😉 😀 😵 kaki a ja mam tiež 4 dni voľna 🙂

azalka22
28. aug 2009

ahojte dievcata.ja som si vcera precitala ten inkriminovany PL.bolo mi z neho ☹ [este viac ako po pocuti]. oni de facto popreli potrebu CAR ako takych, mi to tak nejak vyznelo.

violoncielka
28. aug 2009

tak si to azalka ani nejdem citat....ved ja nezijem na SK...pre mna to teda neplati 😅 ....

azalka22
28. aug 2009

jaj, otazka do plena. 😀

riska
28. aug 2009

violka, dobre si si to zdôvodnila 😀 😀

margarita
28. aug 2009

presne tak, pravdu mas, violoncielka s tym PL 😉 a s tym, ze treba byt radsej smutny, ked Ti je smutno, to na mna tiez plati...ja ked mam depku tak sa skratka vydepkujem 😖 a potom, ked sa stane nieco veeeelmi pozitivne, tak aspon aj moja radost je o to vacsia...
takze proti mojej aktualnej krize stredneho veku (najma kvoli nekonecnemu rieseniu nasho vlastneho byvania...) by mi najviac prospela napr. nejaka nova tehulka v tejto teme...alebo aj dve...alebo aj tri.
Tak sa snazte, nech mam tu hnusnu depku uz prec 😀

kaki, a Ty sa hlas, aku mas patlaninu, ok?

smejka
autor
28. aug 2009

ahojte 🙂
ked som zazrela PL tak mi napadlo Polsko 😀 .....fajna skratka musim uznat 😉
tak a sme zase v realite....riesia sa tu vikendy 🙂 .....teda je tu povestny riskin piatoooook 🙂
dievcata od tety bylinkarky ozvite sa ako pokracujete 🙂 ....som zvedava.... 😎
margaritka hod deposu daleeeeko....az ma schovaj jej navigaciu k tebe 😎 ....zdanlivo neriesitelne veci sa vyriesia...neboj...i s vasim byvanim....a kiki boztek posielam k polrociku 🙂
zdravim tehulky mamicky a hlavne snazilky 🙂

smejka
autor
28. aug 2009

kaki inak skvela basnicka ...fakt 🙂
lucettka pis 🙂
skorki som rada ze sa hybete vpred....a prajem skore vyjasnenie doma 😔 🙂

azalka22
28. aug 2009

babulky, omse su za vas obetovane 😉 uz fakt neviem inak.

skorki
28. aug 2009

Ahojte babule,

Ako sa chystate vikendovat? Dufam, ze to bude hlavne bez depky, kriz a podobnych zbytocnosti.
A ze sa budeme tvarit len takto 😀 🙂 😀

U nas je to o poznanie lepsie, ale myslim, ze je to na tenkom lade. No rozpravame sa, boli sme si dnes aj spolu posediet. Uvidime, co to bude za vikend... 😕 MM urobil strasne velky ustupok. Ale bojim sa, ze mi ho bude vyhadzovat na oci este aj na dochodku. 😀

Inak, dnes som zistila - a to tiez len cez zubarku mojho muza 😀 , ze v rodine mame novu tehulu. Ked som sa pytala maminky, preco mi to nepoklebetila, povedala,ze sa mi boji take spravy hovorit, aby ma to nezranovalo. 🤐 Normalne som ostala zarazena, ja som sa jej totiz nikdy na nic ohladne tehu nestazovala. Mama nevie ani o laparke. No, az sa bojim, co vsetko si nasi musia mysliet, ked sa mi toto bali povedat. Dost ma to zarazilo...Ja tieto nase problemy s nasimi neriesim... 😲

No ale nevadi...

Kaki, zavidim 4 dni volna. Ja som pre zmenu v praci aj v pond. aj v uto. 🙄 Ale ja to mam vtedy v praci rada. Mozme prist v rifliach a vobec bude taka uvolnena nalada.
Darla, aj ja mam radsej gynekologov chlapov, aj ked Behunova bola velmi prijemna pri prvom vysetreni. Uvidime. Zatial ju menit nebudem.
Margi, Riska, Lucetka, Violka, Azalka....Lenka, Smejka a vsetky ostatne - zdravim, zelam krasny vikend.

skorki
28. aug 2009

PL je aj v receptoch ako polievkova lyzica... 😀
Hanba mi, z takych veci si robim srandu. 😉

azalka22
28. aug 2009

ale PL si pisem i ja do receptov 😀 aspon nejake pozitivum. zajtra varim kecup, tak pouzijem 😀

azalka22
28. aug 2009

kto to tu cvicil mojzisovu? mna len prestal bolievat chrbat tak intezivne, no ako na potvoru sa prave teraz ozyva 😎

azalka22
28. aug 2009

baby, je tu niektora z vas s dg.celiakia?

violoncielka
28. aug 2009

Nie Skorki...to je ten spravny pristup...vela veci musime brat s usmevom na tvari(PL) 😉
Inac som si skusala ten tvoj navod na stravenie vikendu 😀 🙂 😀 - je to tazke cvicenie mimickych svalov hihihi

violoncielka
28. aug 2009

Ja som cvicila mojzisku, chrbtica sa tvarila asi takto 😵 🙂 , ale moja trpezlivost asi takto 😠 😖 🙄 ... Takze som si nasla jogovu zostavu na dvd (niektore cviky su podobne, ale ma to rychlejsi spad)

azalka22
28. aug 2009

hihi,tak nejak.myslim, ze k tomu vsetkemu treba aj tu napravu chrbtice, co ona osobne robila klientkam, aby to malo efekt.

azalka22
28. aug 2009

mozem sa este spytat vas vsetkych VS, predpokladam, ze ste dievcata viac ako 2rocne VS,alebo nie?

violoncielka
28. aug 2009

Ja mam 4 rocky 😢

violoncielka
28. aug 2009

a kto azalka? kto to napraval? nejak som stratila nit

azalka22
28. aug 2009

p.mojzisova okrem cvicenia napravala chrbtice svojim klientkam.t.j. samotne cvicenie je OK,no nestaci to. robila to tak 2x, kym zena neotehotnela. no, podotykam, jednalo sa o funkcnu sterilitu

azalka22
28. aug 2009

prajem vam vsetkym pekny vikend a vela usmevu 😵

darla27
28. aug 2009

Ahojte 🙂
Margi dakujem, je to od teba mile. Aj ja na Vas vsetky myslim. 😵
Ja mam az do stredy frai, potom robim od nevidim do nevidim. Rozmyslam ci som si v lete dostatocne oddychla,
ale to zistim asi az ked naskocim do prace na ostro. 😀
Mna cakaju perne styri "volne" dni takze sa tesim: sama oslava a praca - esteze ta slachti.
Na poslednej spovedi mi pan spovednik dal ako pokanie ze sa mam minimalne 3 krat premoct ked sa mi nieco nebude chciet a napriek nechuti to urobit. 😀 Tak sa idem zajtra prekonavat. 😉

Aj mne bolo doporucene cvicenie podla Mojzisovej ale u nas sa to asi necvici a podla cvikov z netu to podla mna nema zmysel ked ti to niekto poriadne neukaze.. Ale ked mi raz Riska pozicia DVD, mozno to skusim. 🙂

Nie Skorki, nemusis Behunovu menit, 😀 aj ona je fajn, ja len hovorim chlap je chlap. 😉
Ale je to jedno, pomoct sa nam snazia snad vsetci co su tam.

pahu
28. aug 2009

Babule, to napravanie chcrbtice som ja uz raz podstupila 😀
WWW.falck-clinic.sk - pytajte sa na terapeutku Zuzku, a vola sa to mobilizacia podla Mojzisovej + cvicenia 😉

skorki
29. aug 2009

Dobre ranko,

Tak ja tu opat rano strasim.
Zobudil ma strasny lejak, hromy a blesky. Vystartovala som z postele, ze aspon pozatvaram okna a potom uz nie a nie zaspat. Tak sa prave rozhliadam po byte, ze do coho sa idem pustit. Idem asi varit a upiect nieco na ranajky.
Moje zlate, uzite si krasny vikend. 😉

darla27
29. aug 2009

Dobre ranecko, ja sa tesim ze prsi, konecne sa vycisti ten hrozny vzduch a nebude tak neznesitelne dusno.
Ja som mala ist na brigadu ale vyzera to ze sa tomu kvoli zlemu pocasiu vyhnem. 😀
Skorki daj tip co ides varit, ja chcem nieco nove dnes uklohnit ale neviem este co..