Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

elizka
4. nov 2009

ahojte babulky.....

dnes je tu neako pusto 😒

lenkove, smejka ... ďakujem za zamyslenie 😉

lenkove, ten rad je moc dlhý, alebo máte šancu budúci rok dostať bábetko? 😕

kaki, ahooooj ...... teba tie lentilky riadne vyštavili 🙂

margi, škoda, že sa to nedá vždy rozdeliť na viacej dní 😒 ....... ale včera ste si to obehali a dnes už máte kľud 😉 ......... dúfam, že ste v poriadku

muska, už je dnes malej lepšie? ...... snáď jej to čím skôr prejde, do kelu aj stakými vírusmi 🙂 , zahoď ích čo najdalej 😀

muska30
4. nov 2009

ahojte,
mala je uplakana, nervozna, ubolena a ja som pri nej bezmocna, plakala som s nou 😢
zasa vsetko vygrckala, co zjedla, antib mala rano o piatej, tak dufam, ze tie sa jej uz vstrebali a rychlo zaberu 🙂

smejka,
pekne zamyslenie 😵

margi,
ja som bola vcera s malou u detskej a stacilo mi 😒 museli sme cakat a mala nevedela vydrzat, chcela ist odtial prec.
ako tych lekarov zvladla Kristinka?

elizka,
uz si obede?

elizka
4. nov 2009

muska, áno 🙂 ..... my máme obed o 11-tej

violoncielka
4. nov 2009

Caves...brrrrr tu je zima (teda u nas v byte). Ach jaj spominam na slovenske az moc vykurovane bytovky 😵 .

Margi tak ste si pekne odbili 4 muchy jednou ranou...a teraz mate pokoj.
Ja som si nakupila desinfenkcne mydla a prostriedky na ruky, tak uz len umyvam a umyvam 😀 .
Akurat som telefonovala s mojou ucitelkou talianciny a viete co som sa dozvedela? ze je to podobny pripadako ja , ma to iste co aj ja za sebou, dokonca chodime k tej istej lekarke, tiez bola na operacii v Bologni..ma o 2 roky viac ako ja..takze spolocne to snad dotiahneme do uspesneho konca. Teraz fakt verim, ze nic nie je nahoda a Boh nam do cesty posiela tolko poslov a ludi, ktori v dannej situacii nam rozumeju......
Dnes som okrem nakupov( a to je stastie, ze mam auto k dispozicii) neurobila nic. Pozerala som ordinaciu, asi 3 zaznamy skveleho dna..........a medzi tym nieco pojedala. Takze sa mi nechce robit ani poriadny obed.
To je navod ako nikdy neschudnut, sediet za PC, pripadne za TV a pojedat. Navarila som si ale litre caju, tak aspon tak sa tlmim.
Uz sa tesim na ms a potom mozem zacat chodit opat do fitka.

Janulka ako?

Smejka tak ty nas uz fakt obmedzujes len na par minut. Ale chapem to...niekedy clovek potrebuje sa stisit a mat klud od" dobre mienenych rad". Napriek tomu na Teba myslim. To co ti pripravil Boh tomu sa nevyhnes moja...takze sa tesim na dobre spravicky 😵

Leni dakujem za vsetko

violoncielka
4. nov 2009

hmmmm..... 😕 🤐

riska
4. nov 2009

dnes mame tuším pôst od MK 😀 😕

darla27
4. nov 2009

Ahojte babule, som Vam pisala dlhy prispevok ale zmazalo sa mi to, asi to tak malo byt, tak Vas len pozdravim.
Vsetko plati, pokracujem s Martou dalej, Rybka podla dohody som sa tiez modlila za duse v ocisci - bolo to aj u mna so znamenim, o tom niekedy potom.
Zaujima ma hlavne co je s Betty ze sa tu neukazala, snad je Ok.
Myslim na Vas.

rybka13
4. nov 2009

dobru nocku vsetkym 🙂

muska30
5. nov 2009

ahojte divcence,
mala stale pokasluje, je norvozna a ja s nou 😢

elizka,
myslela som, ze ci si po obede, ale pochopila si 😉

violka, riska, darla, rybka 😵 😵 😵

kaki
5. nov 2009

Ahojte,
No čo? Ako sa máme v tomto pochmúrnom počasí?

Ja sa mám fajn, manžel mi ráno spieval do uśka tú reklamu: "Ahoj Kikuš, naši išli.... "
Tak som s ja do práce tešila 😀

Myslím na Vás a v tejto okáve aj na duše v očisci... 🙂

elizka
5. nov 2009

ahoj kaki, tá reklama je asi veľmi chytľavá, lebo aj mne ju mm stále vyspevuje 🙂 ... ešte si stále taká zaneprázdnená ? ..... lentilky sú na tom ako? 😀

kaki
5. nov 2009

Poslušne hlásim: Lentilky nevytriedené, prosím pekne.
A zaneprázdnená? No som trochu 😔
Ale nevadí veď svet je krásny... A toľko dobrých vecí v našom živote 🙂

A Ty samáš ako Elizka?
Ja nič nové. Stále "strácam čas" čakaním, žiadne vyšetrenia ani nič nerobím....
Asi by som sa mala rozhýbať.
Obdivujem Azalku, jej rýchle vybavenie vyšetrení a riešenie... Ja som čakateľ vyčkávač 😔

elizka
5. nov 2009

kaki, aj ja som takto vyčkávala 🙂 .... až ma to raz nahnevalo a všetko som trošku rozhýbala 😀 ... ale momentálne zase čakáme čo nám povedia na urológii 😉 .... a neboj túto " stratu času" si určite dobehneme a vynahradíme 🙂 ..... raz to príde 😀

elizka
5. nov 2009

dúfam, že nebudem naraz na dôchodku a materskej 😀 .....ale keby ináč nebolo, aj tomu by som sa isto potešila 😀 😝

kaki
5. nov 2009

Mňa odrádza (okrem mojho vnútorného pocitu) aj prístup lekárov, nekonečné čakanie a byť číslom ☹
Keby to išlo všetko hladko, tak by som sa nad nejakými lekármi ani len nezamyslela...

A najhoršie pre mňa je to, že Vy všetky tu máte jasno v tom, ako sa posunúť ďalej.... Len ja som mimo. 😀

kaki
5. nov 2009

A ešte jednu vec napíšem dnes a idem ďalej makať 😉

Som videla v spomalených záberoch ako sa rozbije pohár plný vody. Je to naozaj krásne, ale človek ktorému sa to stane sa z toho neteší....
Ako je to? Vidíme čo nám dáva Boh? Vieme sa z toho tešiť?

Ja za seba poviem: iba niekedy. 😔
Počas nášho obdoboa čakania na dieťatko dostávame toľko Božích milostí 😵 radujme sa z toho.

Mám Vás rada a myslím na Vás. Stále som neprestala veriť na zázraky 🙂

rybka13
5. nov 2009

kaki nie si mimo, podla mna vies kde zacat, len si urci termin, ze kedy zacnes
😉

kaki
5. nov 2009

rybka ahoj 🙂
A ty sa máš ako?
Taška zbalená? 🙂

rybka13
5. nov 2009

dakujem, vcera som sa mala dobre, zato dnes ma totalne boli krcok, tak lezim a presviedcam ten krcok nech sa ukludni, ze rodit mienim najskor o 2-3 tyzdne 😅
Prave som dnes spisovala co mi este chyba, potrebovala by som este ist do obchodov aspon tak 2x, potrebujem hlavne teply zimny overal, v com rybiatko doniesieme domov a to fakt chcem stihnut 😠
A este nemam poprate vecicky pre babo, tak rozmyslam, ze dnes vecer nutne hodim do pracky aspon zakladnu vybavicku, aby sme rybiatko mali v com doniest domov z nemocky 😉 lebo ak to nestihnem, mm sa v tom asi tazko vysomari, ze co oprat a ozehlit 😉

groka
5. nov 2009

Ahojte baby,neviete co je s bettynkou?

violoncielka
5. nov 2009

Ahoooj holky

jeeej rybka, to su krasne povinnosti. Jasne hod vsetko do pracky 😵 . Este si stale nekupila ten overal?. Inac som sa pytala tej kamosky, kde chodi na nakupy v Rakusku a ona nechodi uz do Viedne (kedze tam uz nerobi) ale do Hainburgu. Ked bola vo Viedni chodila do shoping centra Sud- co spominala Margi.

Kaki ahoooj. Sa mi paci tvoj pristup 😉 . Ja si myslim, ze ty si najvacsi favorit na otehotnenie prirodzene 😵 . A este si len pekne uzivaj mladosti 😵 . Mojej svagrinej mama plakala ked sa pred 4 rokmi dozvedela, ze cakaju druhe. Ze vraj ani si neuzije mladosti a to mala 27 rokov 😝 . Teraz uz caka tretie 😀 .
Nuz niekedy by som aj menila, ale zase som prezila tolko krasnych vecia mam tolko zazitkov, S detmi by to bolo urcite ine. Vsetko ma svoj cas...a ja uz citim ze uz dozrievam 😵

margarita
5. nov 2009

rybka, nestresuj, ved overaly zimne mas predsa dva, len su este u mna 😀 a keby daco, aj na tu Antolsku Ti ich dopravim, keby si sa fakt uz rozhodla rodit. Ale ved este pockaj, neee...dnes je fakt zima vonku...2 hodky prechadzky mi stacili na cely den 🙂

no veru, co je s betty by aj mna zaujimalo, lebo ked nepise, snad nie je v nemocke 😕

kaki, asi sa na tie lentilky vykaslime a budeme sa viac modlit za otehotnenie, to urcite skor zaberie 😉

ja som mala vcera zotavovaci den 🙂 a Kitty bola z tych lekarov predvcerom asi tiez nejaka rozhodena, lebo mala akutne crevne problemy...tak som vcera ani nemala kedy na MK zajst, lebo som ju v jednom kuse len prebalovala 😀 dnes mala dietny obed 😉 a uz sa to zda, sa, normalizuje, tak sa tesiiiim.
Inak s lekarmi az taky pokoj zase nemam, zajtra ideme na sono mozgu...ze pre istotu...nech jej kuknu do hlavy, ci ma vsetkych 5 pohromade...len ak je v tomto po mne, tak to pohromade nema 🙂

vcielka, elizka, muska, darla, riska, kolektivne ahoooooojte

smejka , u vas nic nove? 😕

kaki
5. nov 2009

Margi,
s tým modlením mám návrh: modlime sa za zdravie našich detí (narodené aj nenarodené).
Mám pocit, že je to teraz treba 🙂

violoncielka
5. nov 2009

Teraz uz Kitty? Fuha som ani nestihla zaregistrovat. Mne sa pacia tie vecicky hello kitty 😵 🙂

kaki
5. nov 2009

A kde je skorki?
Neni už nejako dlho preč? Skorki.... už nepracuj a poď sem 😉

violoncielka
5. nov 2009

Teraz som pozerala vedla na reklamach ten bodyhug... Jemineee kusok latky za taku cenu? Asi by som mala zacat podnikat 😀

margarita
5. nov 2009

violoncielka - Kitty ju zacal volat jej 2 rocny bratranec este ked sa narodila, a my sme si to nejak osvojili a teraz ju cim dalej, tym dalej tak s mm doma volame...lebo uznaj, ze Kristinka, vylez prosim Ta, spod toho radiatora 🙂 je dost dlhe, a takto usetrime 2 slabiky 😎
my inak paradoxne ziadne z tych veciciek nemame, ale skusim na nich najblizsie vymoct nejaku zlavu...

skorki - prilet uz zase k nam,
a ozaj aj lucett by sa mohla aspon mihnut, ako zije a tak...

kaki - vymenim lentilky za modlitbu za deti, naco su mi prachy... 😎

violoncielka
5. nov 2009

Ja vymenim vsetky sladkosti na ktorych som zavisla za jedno jedinke dieta a ked to budu dvojicky tak uz sa sladkosti ani nedotknem......ujuuuuj teraz som tu zlozila slavnostne slub...len neviem ci to vydrzim 😀

violoncielka
5. nov 2009

ved to tie dlhe mena...aj "nase" decka maju jedno meno dlhsie od druheho...vsetci maju skratky a aj mm stale volam prvymi troma pismenkami 😀

kaki
5. nov 2009

Violončielka 😀 No tak som zvedavá ako to vydržíš 🙂
Veď Ty budeš už skoro tehulka 😵 Maternica je už predpripravená 😵