Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
6. máj 2009

leni, to isto nie je Janulka v tej cakarni,lebo ta uz to ma vybavene u nich - nie v Ba 😉 ale mozno ta dotycna tehulka tiez chodi na kona...no ved uvidim, snad.

riska, chuda moje, tak zajtra drzime palce silno moc 🙂 neboj, bude cas aj energia, my Ti to zatial prepacime.

kaki, mas ozaj milu svokru, no predstav si, ze ja mam taku mamu 🙂 tiez mi kupi siedmu 😀 misku, lebo takuto este nemam, a aj sitka mam asi 4, hoci predtym som si vystacila s jednym na vsetko...

monika ahoj, prezrad nam nieco viac o sebe, a pytaj sa na co chces, ja TI vsetko bonznem 😀 😎

carmenuska
6. máj 2009

Ahojte tak ja tiez letecky, dnes uz mam piatoooooooook tak mam dobru naladu.Vsetky vas pozdravujem a vitam Moniku- ahoj a popis nieco o sebe.
Skorki- ako to vyzera??? 🙂
Zajtra idem na krv a na predoperacne vysetrenia a som zvedavqa ze aku budem mat teraz sliznicu ked som 2.mesiac uplne bez liekov, podam spravy
Riska - drzim prsty, mna uz tiiez nebavi studovat a hlavne za ten ucitelsky plat 😢

lenkove
6. máj 2009

kaki
tvoja svokra je zlatusik. Ja mam, rovnako ako margi, taku mamu 😀 a este mi vola dvarazy denne a hneva sa ak sa s nou nerozpravam aspon pol hodinu 😀 precitaj si obcas pribehy o svokrovcoch na Konikovi a prejdu ta vsetky vycitky k nej.. A mamicky su vseobecne trosku manipulatorky, ved aj my budeme 😉

lenkove
6. máj 2009

Carm
aj ja idem zajtra na krv - na HP 😉

riska
6. máj 2009

smejka, naučena? mne sa už nechce 😝 aj ked je zabavne učiť sa, ako v anglicku šteká pes, krochká prasa alebo kikirika kohut 😎
inak margi, predstav si, zazrela som tu na MK temu strie 🙂 reku idem si prečítať, čo o nas píšu... a tam že: mne sa urobili na zadku... 😠no chapeš, čo tym chceli povedať??? 😀 😝

lenkove
6. máj 2009

Riska

aj ja som videla temu strie 🙂 ja ze ste si ju zalozili vy!
inak co mas nove? povies nieco viac o dg? 😕
u nas sa vrta 😖 teraz vecer..

riska
6. máj 2009

jeej, lenka, ahoj naživo 😀
mysliš o mojej zahadnej ne/ diagnoze? 😕 ešte neviem, tento týžden riešim školu, buduci týžden začnem riešiť lekarov 😵
tak zajtra ideš na HP? pozdrav doktorku 😉

lenkove
6. máj 2009

no neviem ci nepozdravim len sestricku. ta bude rada 🙂 je to petunia dva.. teda, sestricka je len taka minipetunijka, lebo aj ked je ofucana je aspon sympaticka 😉
pekne, ries skolu, aby si nedopadla ako ja! v utorok konferencia a ja stale na prvej folii. kde mam meno a nazov 😅

riska
6. máj 2009

no ved nazov je zaklad 😀 a ked tam budeš mať len prázdne strany, myslíš, že si to niekto všimne? 😵
mas pravdu, je to taka ofučana sympoška

danka24
6. máj 2009

ahojte babulky som tu na skok som si pospinkala trosku a teraz mozem cakat babinec okolo 01.00 😀 no co tu je nove? nestiham vsetko citat do zadu.. ako dopadla vcielka????

skorki
6. máj 2009

Ahojte,

Danka, ved Tebe uz v pase svieti 13 tt 😉 . Aky babinec to cakas?
Janulka, takze bolo pocut srdiecko? To je super.
Riska, a z coho ze Ta idu skusat? Drzim palce.
Smeji, Leni, Carmenuska, Monika...a vsetky ostatne, pozdravujem Vas.
🙂 🙂 🙂

riska
6. máj 2009

danka, včielka ešte len čaká na výsledok, 11.5. ak sa nemýlim, jej povedia, že je tehu 🙂
skorki - anglická lexikologia a frazeologia 😉 ako sa ti dari? v robote už posluchaju?

lenkove
6. máj 2009

ahojte 😀 😀
danuska mozno caka sestricku a krstnatka 🙂

Skorki ahoj! ktory den cyklu si? 🙂

darla27
6. máj 2009

Ahojte babulenky,dlhšie som tu nebola, čo je nové?
Nejaké nové tehule? 🙂

lenkove
6. máj 2009

ahoj Darla!
no Janula.k ak o nej nevies 😵 😵

darla27
6. máj 2009

Janula? 😕 Ja som myslela že bola na kyretáži, že to nevyšlo, tak to je super že je to oki, blahoželám. 😵
A vy ostatné ako pokračujete? Ja všetko po starom, čakám na výsledky, takže sa nič moc nedeje.
Tento rok sa to rozbieha, otehotnievajú aj dlhoročné snažilky, dúfam že sa aj my pridáme, čo sme ešte nikam nepokročili.. 😀 Aspoň sa tomu snažím veriť, čo iné nám tiež aj ostáva, že?

danka24
6. máj 2009

ahojteee babulkyyyyyyy ...
lenka ty nespis 😀 no ja cakam sestru a neterky nie krsnatka ☹ ale su jak moje krsnatka 😵
no som uz 13tt v nedelu koncime 1 trimester 😵 a v sobotu ideme na svadbu vydava sa segra..
darla no ano bola janulka na kyrete ale je opat tehotna ... ta zena je plodna 😵 😵

danka24
6. máj 2009

jasne ja ked tu pridem tak vsetky zdrhnete 😠

danka24
6. máj 2009

vcielka drziiim palceky siiilnoooooo uz sa tesim na tvoje tt v pase 😵 😵
smejka ako ste dopadli?ci to az zajtra je 7.. tak myslim na vas celyyy dennn 😵

majkuska
6. máj 2009

Ahojky.
Pozdravujem vas všetkych po dlhšom čase. Vonku sa nam oteplilo a my travime skoro všetok čas vonku, a niekedy som už aj večer unavena, aby som šla na internet.
Ale kto by tak v skrátke popísal, čo je tu nové.
Viem, že Indzes je tehulka.A modlitby prinašaju ovocie 🙂

skorki
7. máj 2009

Babulky,

Dnes mame dolezity den - Smejka, myslim na Teba a Riska, drz sa na tej skuske!!!
A vsetky ostatne zdravim tiez.
No len pre info - som 22DC. U mna je to dost dlhy cyklus 😀 , nakolko este ani nespinim /klop, klop na drevo/. Ale za posledny rok som mala cyklus aj 16 dnovy, aj 1X 27 dnovy, takze ziadne zavery z toho nevyvodzujem. 🙂

Paaa....

riska
7. máj 2009

bre ranko, aj dnes myslim na smejku velmi, velmi, velmi, aby všetko dobre dopadlo, dufam, že sa dozvieme dobre správy 🙂
skorki, to vyzerá nádejne 😉 tfuj, tfuj, tfuj

lenkove
7. máj 2009

ahojte
tak ja som tu 😀
som bola rano na krv, zle som prestupila, tak som sa na odbery dopachtila ledva pred osmov (odbery do osmej).. sestricka si zo mna robila srandu a ani velmi nefucala 😉
hlavne ze som si po behu a strese na autobus spomenula, ze ma upozornovala, aby som nebezala ani sa nestresovala, ze to skresluje vysledky 😀 no to som zvedava co mi vyjde! 😀

monika99
7. máj 2009

Ahojt
s manzelom o babo sa snazime od minuleho leta, po pol roku som bola u doktorke a tam mi zistili ze nemam ovlku takze som brala lieky ale lemn jednu davku lebo to nejak velmi zaucinkovalo a folik nepraskol a bol velmi velky a mala som dost velke bolesti brucha.
Takze tento mesiac mam pokoj a na druhy zidem zase k doktrke

maria1610
7. máj 2009

Ahojte spolubojovnicky,
naprv blahozelanie pre Janulku, moc Ti drzim palce, aby si o par mesiacov mohla drzat v naruci tolko vymodlene babo
pozdravujem aj ostatne tehulky, maminky a maminky cakatelky - moc na Vas myslim, teraz hlavne na lenkove - aby dobre dopadla predadopcna priprava a smejku, aby dievcatko bolo Vase... ale samozrejme aj na ostatne...
Mam doma oboch mojich chalanov, Matusko zase doniesol nejaky virus zo skolky, tak sme zase na antibiotikach, hlavne, ze buduci tyzden mame nastupit do Cilistova - ma ide porazit... Absolvovali sme s Filipkom dalsiu davku botoxu, psychologicke vysetrenie a este nas caka specialna pedagogika...
Poviem Vam, ze niekedy je to na poriadnu depku, tak si moc prajem, aby som mohla mat este jedno babo, bez akychkolvek problemov, stale viac si uvedomujem, ze mat dieta je obrovsky dar a mat ho zdrave, to musi byt siedme nebo...
Snazim sa prijat Filipkove postihnutie, ale ja to zatial fakt nedokazem. ☹
Bojim sa, ze ak by som bola este tehotna, nebudem to vediet odovzdat Bohu s tym, aby bolo ako on chce... Ja som sa aj pri prvom tehu tak modlila, aby boli zdravi a dopadlo to, ako to dopadlo... Najradsej by som to chytila do svojich ruk, ale viem, ze pri tom nic nezmozem. Bojim sa, ak by to znova tak dopadlo odsunie ma to od neho este dalej. A to som si pred tehu myslela aka som dobra krestanka - bola som so sebou a svojou vierou spokojna ☹ Staci skuska - a kde som??? ☹

kaki
7. máj 2009

maria.... ☹
Prajem Ti veľa veľa síl.... A ver, že sa modlim aj za Teba.

margarita
7. máj 2009

ahoj soletka, ako mas? 😉

kaki
7. máj 2009

margi, no nesťažujem sa... 🙂
som pripravená na pracovný víkend 😀

A ty čo? Kristínka malá spinká? Obuv na prechádzky zaobstaraná? 😀

margarita
7. máj 2009

citam citam, ze sa ukazali aj "stare paky" ako danka, darla a majkuska. To je super, uz ste nam tu chybali 😉

monika - ja vravim, ze diagnoza je zaklad, ked mas spravnu tak sa tomu uz da lahsie pomoct, ak sa da, a coskoro sa moze zadarit 😎

leni - tiez si myslim, ze az tam nic nenapises ale budes putavo rozpravat, nikto si to nevsimne...z mojej skusenosti na konferenciach aj tak casto nikto nepocuva co kto hovori, a tak je cumenie na slajdy (ake rydze slovenske slovo 🙂 ) zasterkou pre driemanie nad kavickou 😉 ale neviem, co je toto za udalost, takze sorry, vy sa mozno aj pocuvate 🙂

riska - temu strie nemam kedy citat, ale ja poznam len Teba, ine strie som este nevidela. zato teraz po porode som objavila, ze co je to ta celulitida...doteraz ma obchadzala - no ale ved pomaly 30tka na krku... 😵

kaki
7. máj 2009

Dneska tu je akosi Ticho... Ale podvečer sa to tu rozbehne a ja budem mať po víkende ćo robiť aby som Vás dočítala...

Teraz sa tu robia skúśky... a uhniezďujú sa bábetká.... a tak 🙂 No a potom nemám mať radosť? 🙂

Hlavne s miliónom nových kvetín na balkóne, ktoré nemám kam dať 😀