Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
4. sep 2009

janulka a Jurko sa vam nepaci? Mne sa to meno nikdy nepacilo, ale ako zijem v zahranici tak sa mi zacina cim dalej tym viac pacit slovenske mena a Juraj je jednum z nich 😉

janula.k
4. sep 2009

elizka, nech ti nezabehne 🙂
violka, Jurko je moj brat a tiez uz z mm strany mame jedneho Jurka, paci sa mi to meno a urcite aj nas bude mat slovenske meno..mozno aj Juraj..neviem fakt este 🙂 A ked nebude nas Jurko, tak bude Jurko Violoncielko 😵

riska
4. sep 2009

tak konečne piatoook 🙂 hoci ráno som si to ani nestihla uvedomiť, lebo bol krátky týžden 😉

janulka - tak miško 😉

a všetky vas zdravím 😵

elizka
4. sep 2009

tak prajem vám krásny víkend plný snažilkovania a užívania 😀 😀 😀 ....neviem či sa tu dostanem cez víkend, ak nie tak znova v pondelok 😉 .......papapapapapapaapapapapapapa

bettynka222
4. sep 2009

ahojte 😉

skorki uplne ta chapem. mne ked povedali, ze musim ist na kyretaz, skoro som sa rozplakala. voem ze ot bolo nieco ine...ale ten strach, ze idem prvykrat do nemocky a budu tam sami cudzi ludia, ktorym nemozem doverovat, lebo ich nepoznam a co ak mi ublizia a taaaaak. ale vidis, zijem a aj vsetky organy mam 😀 neboj nic, vsetko dobre dopadne. ved im dopredu povedz, nech ti nic nevyberaju 🙂

elizka, len nam ich vsetky nezjedz 😀 ja som sice este stale predsnazilka, no ale predcasnemu tehotenstvu sa nebranim 😀 🙂 😵

riska
4. sep 2009

betty, ahojček, dlho si nepoložila žiadne závažné otázky 😀 😀 😝

skorki, ale ved to je normalne, že sa bojiš... aj ja som sa bála a poriadne... ale teraz som hrdinka, ked to mam davno za sebou a pripomina mi to jedine malilinkatá jazvička pod pupkom 😉 a že by ti niečo zobrali, toho sa bať určite nemusiš, ved ideš na dg laparku, nie? a reakcia tvojho muža - typicky chlapská 😀
inak s tými lekármi v GF je to tak ako píšeš 😖 ja som tiež spočiatku bola nadšená, lebo konečne ma niekto začal "riešiť"
🙂 a postupne som sa stretávala s podobnými skúsenosťami ako ty dnes a aj preto som odtial odišla 🙂 a do IVF ťa tlačiť budú, s tým rátaj 😔 len sa treba obrniť... držim ti palce, aby si sa správne rozhodla 😵

carmenuska
4. sep 2009

ahojte,
skorki- pred 3 mesiacmi som prezivala to iste, ale ako pisala riska, my sme uz hrdinky a to ti aj tak nepomoze ked ti povieme ze to nic nie je. Ale ty to zvladnes s B.pomocou. A ked si pisala o tych lekaroch, tak som zistila ze ta moja /co ma nahovarala na umele a IUI hned pri prvej navsteve ako som tam prisla ze sa nam nedari 😲 / brala nejake prachy za to, ze dohodi pacientky centru, odvtedy mam k tomu strasny odpor a bohuzial vsetko je dnes o prachoch, nic si z toho nerob. Ja som ju vymenila, lebo dokonca mala aj nemiestne poznamky ze preco nechcem...Teraz som max spokojna,aj ked dochadzam dalej.
Inak dnes som bola u dokiho, mam nejaku tekutinu z folikulu v brusnej dutine, dufam ze som to dobre pochopila ked mi trepal tie odborne nazvy....Vraj amm oddychovat a samo to zmizne. Tak som vyfasovala moj stary znamy clostilbegyt- duphaston....no uvidime. Mam uz 3.den dost silne bolesti v podbrusku, dufam ze coskoro sa to da doporiadku. A nahoda:minuly tyzden som "upratovala" v nasej domacej lekarni a chcela som vyhodit vsetky lieky clostil, duphaston mala som po 3 krabicky z kazdeho lieku....a dobre ze som nevyhodila, vobec som netusila, ze ich tak skoro budem potrebovat. mam vas rada

riska
4. sep 2009

carm, aj my teba 😵
s tou doktorkou je to hnus 😔 žiaľ, často to tak chodi 🙄 ale netreba sa báť zmeniť lekára, mne tiež dosť dlho trvalo, kým som sa odhodlala a teraz si neviem vynachváliť 🙂 takže pekne oddychuj a mysli pozitivne 😉

bettynka222
4. sep 2009

riska ja vieeeeeeeeeem, ma to minule napadlo, ze nemam ziadne otazky. som z toho sama prekvapena 😀 ale nie, ja viem cim to je. este dva tyzdne dozadu trvala hormonalna nerovnovaha z tych potratov a z toho ze sa tma po kyrete vyvijalo mesiac a pol "nieco". aj mi to doki potvrdil z profilu, ale aj som bola vkuse vyhadzana na cele, na bokoch lic a na krku pod sankou. no ale zrazu to preslo ani neviem ako a spolu s tym aj moja popotratova precitlivelost, ustrachanost. skratka moja hlavicka sa uz citi uplne super, tak dufam,z e aj hormonalny profil bude na tom uz lepsie 😀 no a tymto dlhym prispevkom som chcela naznacit, ze kym sa znova hormonalne nepokazim, tak nebudu uz ziadne otakzy, sorry 😀 😝 😀

carmenuskaaaaa aj aj som na clostile. v zivote som to nebrala, vlastne nic tomu podobne, len dvakrat utros pri oboch tehotenstvach. je to v pohode< myslism tu liecbu...ja mam teraz za sebou prvych 5 tabliet a v stredu idem dokimu na sono. mala si s tou liecbou nejake neprijemne skusenosti? 😕

ach vidis riska, uz su tu otazky 😀

riska
4. sep 2009

spravne, betty... kto sa pýta, ten sa dozvie 🙂

bettynka222
4. sep 2009

hmmm nove prislovie, ci porekadlo (ale tentokrat nie o praci) 😀

rybka13
4. sep 2009

ahojte dievcata, rada by sa k Vam pridala jedna rybka, cize JA 😀 kedze Vas uz dlho citam 😉
Nie som ani snazilka, ani maminka, cize tehulka, 27 tt. Takze keby Janulkine tehu virusiky nestacili, tak mozem nejake poslat 🙂

skorki
4. sep 2009

Ahojte,

Zlate ste, dakujem 😉
Carm - inak ten Tvoj pripad bol teraz aj v Ordinacii. Tam bola tiez dievcinka, co mala tekutinu z foliku v brusnej dutine pocas ovulacie. Tak nech Ti to rychlo prejde. 😉

Ja si idem uvarit caj a citat. Tesim sa. Tak krasny piatkovy vecer. 😉

skorki
4. sep 2009

Rybka, urcite nam posli nejake tehu bublinky. 😀

rybka13
4. sep 2009

bubli, bubli 🙂
skorki, neboj sa tej laparky, a dokina mala iba zlu naladu to je vsetko. Urcite do toho chod, uvidis, ked prestane prsat, budes sa na to znova divat ako na pozitivum 🙂
Ja mam nahodou toto pocasie rada, cas ide tak pomalsie 🙂 ale iba tak den dva, potom nech vykukne slniecko 🙂
Som pocula ze tento rok bude pekna jesen 🙂 moj mm akurat dnes povedal, ze by chcel na nejaku peknu jesennu turu ...

carmenuska
4. sep 2009

Novidis Skorki, aj ja som to pozerala a hned na to sa mi to stalo 🙂 ale ja nie som v nemocnici, tie bolesti trpim doma.
Bety- ja som mala clostil iba mesiac a nepichli mi ani pregnyl, lebo som dostala hyperstimulacny syndrom + cysta 5cm. Takze teraz uvidime, dost sa bojim,ci sa mi to nezopakuje, ale dufam, ze to bude ok, v podstate inu moznost uz ani nemam 😝 . A potom ti nasadia duphaston, ten som brala pol roka predtym, lebo som maal velmi nizky progesteron. Ja som dnes mala 1.tabletku, zatial v poho...Ak ta este nieco zaujima, pytaj sa.

riska
4. sep 2009

ahoj rybka, vitaj a nech sa ti medzi nami dobre pláva 😀

riska
4. sep 2009

no ešteže som ordinaciu prestala pozerať, ešte by som niečo chytila 😀

carmenuska
4. sep 2009

no to teda riska, ani ja uz nebudem, lebo nabuduce budem v prechode 😀

muska30
4. sep 2009

Ahojte dievcata,
tak ja som si tiez dobre tipla chlapceka u Janulky, tak dalsi chlap v teme.

Seka, Tvoja prvacka si zrejme este na skolu nezvykla. Moj maly to zvladol bez slziciek, ma v skole kamaratov zo skolky. Aj pani vychovavatelka z druziny ho chvalila, ze sa pekne hra a kresli. Uvidime neskor, ked sa prejavi a zacne vystrkovat rozky.

Margi, Tvoja Kristinka je typicka zena, vsetko chce robit sama. Aj nasa mala je taka ista, jedavame s dvoma lyzickami, jednou ju krmim a druhou sa snazi ona trafit do pusy.

Rybka ,vitaj tehulka, uz viete, co cakate?

muska30
4. sep 2009

prajem pekny vikend vsetkym, hadam bude bez dazda 🙂

rybka13
4. sep 2009

muska, vieme co cakame, ale chceme aby to bolo prekvapko, takze nema asi vyznam moc tipovat 🙂 jedine ze by som si robila ciarky a ked niekto dobre tipne pohlavie a nebodaj aj meno, tak vyhra 🙂 a kym sa mimco narodi, tak vymyslim co bude 1 cena 😀

margarita
4. sep 2009

ahojte vsetky,
mam vam odovzdat srdecne pozdravy od nasej smejky, a prosim pridajte za nu a ich Dievcatko, lebo treba zabojovat, tak nech je ten boj uspesny 😉

paci sa mi vasa dnesna diskusia, taka pozitivna osobno-pracovno-medicinsko-edukativna 😀

a vitam aj novu prispievatelku rybku, ste si vsimli ako sa pekne rozrastame a tento tyzden nam tu pribudli seka, muska a rybka (ak sa nemylim) a vsetky maju deticky alebo su tehu, tak to ja osobne povazujem za znamenie 😉 pre nase mile snazilky 🙂

ja som dnes rano sla akutne k zubarovi a potom ostala u nasich cely den, aj s kamoskou som sa stretla, takze az teraz vecer som dorazila naspat domov a k PC az teraz 🙂 inak chcem tymto vsetky tehulky oficialne varovat, aby si davali na chrup pozor uz v tehu (to mne sice slo) ale aj po porode, lebo ja mam od porodu uz asi 4x kaz, a dnes zubar skonstatoval, ze asi sa mi na to zarobilo uz v tehu, ale az po porode sa to zacalo prejavovat a tymi hormonalnymi zmenami a tak...a to si zuby cistim ako diva - a ... z toho 😒 😠
No ale keby som mala kvoli Kristinke obetovat aj vsetky zuby, milerada 😀

betty, som rada, ze Tvoje hormony sa tiez upokojili, ale verim, ze nas nebudes ochudobnovat ani o Tvoje typicke otazky 😉 ved to uz k Tebe proste patri 😀

rybka13
4. sep 2009

marg, ja som bola tiez u zubara a ziadny kaz - som zirala, takze hovoris ze sa to vypomsti o par mesiacov neskor? no co uz 😒
A tiez si myslim ze by to chcelo dalsiu tehulku 🙂

smejka, drzime palce 🙂

margarita
4. sep 2009

mozno Tebe sa nevypomsti, ale aj ja som bola v tehu na seba hrda ako sa drzim, a pritom som si prve mesiace mala problem umyvat zuby, aby som sa pri tom nepoblila 😉
a teraz s malou je uz tazsie planovat si zubara...esteze mam mamu, ktora mi ju postrazi, ked si idem polezat do kresla 😎

pahu
4. sep 2009

Ahojte 😀 Asi už spinkáte, len som Vám tak chcela popriať pekný večer, alebo dobrú noc 😵

muska30
5. sep 2009

Dobre rano vsetkym, aj ked stale uprsane 😒

margi, no s tymi zubami mas pravdu. Co dieta to o jeden zub menej, ja som po kazdom prisla o osmicky. Ale az po roku , ked som dokojila. No ale ved pre tie nase deti my obetujeme vsetko.

rybka, tak to bude prekvapko 🙂 My sme pohlavie vedeli u oboch, ja som bola zvedava a nedokazala by som to tajit. Ja vsetko vykecam.

Majte sa krasne 🙂

maria1610
5. sep 2009

Ahojte spolubojovnicky 🙂 , ja som uz mama len na "polovicny uvazok" - od stredy chodi uz aj Filipko na pol dna do skolky - zvykame si na novy rezim... Obavam sa, ze sa za chvilu budem doma nudit 😉 - chcelo by to babo, ale ak budem nan cakat tolko ako na chlapcov, tak sa obavam, ze to do prechodu ani nestihnem 😒

Vitam nove tvare - muska, seka, rybka. Jani, tesim sa z chlapceka, hlavne ze je vsetko v poriadku. Indes - to je super, ze dvojky - tesim sa, len nech ste zdravi...

Pozdravujem aj ostatne snazilky, tehulky aj maminky 🙂

riska
5. sep 2009

ahojte, krasnu sobotu 🙂
skorki, kde si? 🤐

no s tými zúbkami ste ma nepotešili, ja s nimi mam problémy už teraz, teda nie so zubami, ale s ďasnami, ktoré sa mi v pravidelných intervaloch zapaluju 😔 no ale čo by sme pre bábo nespravili, že?

všetky vas zdravim a špecialne našu smejušku, nech všetko konečne dobre dopadne 😔 🙂

skorki
5. sep 2009

Ahojte 🙂

Riska, tu som.
Boli sme dnes opat na trhu - na Mileticke. Uf, ako uz na tom ovoci vidiet, ze sa hlasi jesen, a ze je leto prec.Ale ti predavaci su tam vzdy taki mili. Dnes sme si kupili nakladane uhorky, fazulku...uz sa predava aj farebna dekorativna tekvicka - no proste jesen sa hlasi. Aj sa tusim na nu tesim. 😉

Rano som volala so sestrou - tak som sa nasmiala...Sestra sa s detmi vzdy vecer modli. A naposledy, ked sa modlili "Otcenas" tak pri vete - "chlieb nas kazdodenny daj nam dnes" nasa mala Betka zvolala "a aj salamu"... 😀 No a Rudko bol prvy tyzden v skole. Ked sa vratil, sestra sa ho pyta - no povedz mi, ake ste dnes mali predmety? A maly - no mali sme velku prestavku, vtedy jeme a malu prestavku, vtedy sa nahaname - mami, v skole je proste super. 😀

Inak, u nas doma siesta - idem si postavit na kavu a precitat noviny, nech viem, co sa deje.
Paa, moje zlate.