Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

rybka13
24. sep 2009

teda baby, vy dnes frcite 🙂 tolko stranok za pol dna 🙂
sa tesim z vasej dobrej nalady, riska srsis usmevom, to vyznieva optimisticky 😉
no kaki, mas dnes ocividne svoj den 🙂

takze kedy hovorite, ze sa stretavate v tom Auparku, ze by margi stihla este za svetla domov prist?

rybka13
24. sep 2009

danuska, myslime na Teba, asi si fakt vela pracovala , tak musis teraz oddychovat...
si ma normalne vydesila, je som v 30 tt a teda vobec neplanujem ist v 33 tt do nemocky... ved este tolko veci musim stihnut do 40 tt 😔
Hlavne nech je vsetko s Vami v poriadku, Klarka nech sa pekne v brusku drzi....

azalka mne robili horm profil v 3 den cyklu... viem len to, ze hormony som mala v poriadku hladiny, len prolaktin mi vyskakoval, tak mi dali Parlodel na par mesiacov

margi, inak kocik uz mam vybraty, manzel vsadil na nemecku kvalitu, bude to Gesslein, bola som si ho skusit, lahucko sa ovlada, a co ma uplne dostalo, ze mozem mat inej farby vanicku, inej vnutro sportoveho kocika, inej autosedacku, no skratka maju 50 farebnych kombinacii... no skratka Pan Boh ma nemohol inak potesit, ako tym, ze mi nakoniec zoslal tuto znacku
😀 Ked sa rozhodnem aku farbu coho chcem tak vam poslem link ;o). Zatial vyhrava hnedo-bezovo-modry s oranzovym vnutrom (www.gesslein.de)

rybka13
24. sep 2009

konkretnejsie http://www.gesslein.de/farben-loop.htm
farba 925 925, model 'Future'

bettynka222
24. sep 2009

rybka to je super, ze uz spolu kecate 😵 inak aj ja som sa vcera pridala k modlitbe za manzelov 😉

vivien aj ja osm chcela sest deti...no ale pochybujem ze sa k tomu dopracujem...uz teraz sme sa tooolko zdrzali, tak pochybujem ze to este stihnem...a ktvoie kedy vobec znova otehotniem 😝

smejka musime verit,z e sa to s dievcatkom konecne pohne sprvanym smerom 😔

elizka super foto 😉

margi no esteze si doplnila aj ti emimoBA snazilky (teda aj coskoro snazilky 😀)

ahojte vsetky 🙂 a danka nech sa drzi...a aj skorki

rybka13
24. sep 2009

bettynka, neboj sa otehotnies a verime, ze to budes pekne tahat ako janulka po tolkych bolestnych skusenostiach..

skorki, myslime zajtra na Teba ked budes na laparke

ja som este zazila dnes nieco pozitivne, ale musim ist makat teraz, stavim sa este vecer, caute zatim

kaki
24. sep 2009

Ešte chcem napísať že myslím na janulku, neviem kde zmyzla... Ale myslím na Teba kočka 😉

riska
24. sep 2009

azalka, ja som tiež bola 3DC a potom aj 22.

rybka, paradny kočiar 🙂 tak ja pridem trenovať, dobre? 😀 a krasna farba... hnedy, hmm? 😉

a ja tiež už teraz myslim na skorkinu zajtrajšiu laparku

lenkove
24. sep 2009

ahojte
no vy ste sa rozbehli 😉
my by sme s mm mali ist dnes na vernisaz, dufam, ze sa dopravime.. Kedze isiel pomahat kamaratovi so stahovanim.. uz ho stahuju dva tyzdne, dokonca s nim ide aj autom stahovacim 1000 km a bude mu pomahat vykladat, takze som cez vikend sama 😕 inak v pohode, len sa trosku rozculujeme, ze ten kamarat zvladol zorganizovat lucenie v krcme tri razy do tyzdna a nakupy mu musim robit ja 😎 🤐 🤐 🤐 jeho manzelka je u rodicov, je to jasne, niektori chlapi su bez zeny uplne, ale uplne strateni 😀

a dnes som si kupila riflicky a topanky, a asi za za ten vcerajsi stres mm nepovedal ani slovo na ceny 😀

lenkove
24. sep 2009

Danuska
davaj na seba pozor, moja.. 😕

skorki
24. sep 2009

Ahojte,

Joj, co to s tou nasou Dankou? 🤐 😕 🤐 Myslim na Teba aj ja a hlavne nech sa to da rychlo do poriadku.
Rybka - kocik je paradny. A hlavne to neprehanaj v praci. Babulky tehulky uz si trosku aj pooddychujte! 😉

Dakujem, ze na mna myslite. 😔 Ste strasne zlate a este raz moc dakujem.
Babulky ja uz dietujem a bojim sa...balim pyzamo a zupan...No, uz nech je sobota rano a ja mozem ist domov.

MM mi tu rozprava vtipy. Take kadejake... 😀 , chce ma strasne rozosmiat - aj sa mu to dari. No, este ze ho mam.

Pa, a nech je to zajtra pre nas vsetky dobry den!!!

riska
24. sep 2009

skorkiiiiiiiiii, drž sa 😵 a nezabudni, čo si rozpravala, ked sa preberieš narkozy 😵
a ty tam budeš aj cez noc? lebo mna pustili hned v ten den... no to ti hadam aj večeru daju, sa máš 😀

azalka22
24. sep 2009

skorii, ozaj, drzim palec.tiez som sa bala, narkoza je narkoza, ale bolo to fajn.chcela som spat cely den, dali mi len taku 20minutovku... 😀

elizka
25. sep 2009

ahooooojte......

rybka, presne túto značku mám vybratú aj ja 😉 .......segra má tú F2 a je fantastický......ľahučký, dobre sa sním manipuluje 😉 🙂 ...../ale má aj nevýhodu, keď sme ho poskladali do kufra, tak bol skoro plný/

skorki, držím palceeee....dobre to dopadne 🙂

riska aj tebe 😉 drž sa a daj vedieť...

lenka, ako dobre, že si si urobila radosť vecičkami 😀 ...... to mám aj ja rada 😎

lenkove
25. sep 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 tu je pekny den a ma byt aj pekny vikend, lutujem, ze mm so mnou nebude 😔
ale ja si uzijem aj bez neho 😀

elizka
25. sep 2009

lenka, užívať sa dá aj bez mm, tak hurá na to 😀 😀

my ideme cez víkend na guľáš 🙂 .... kámoši z partie oslavujú narodky, až štyria 🙂 ...... počasie hlásia pekné, tak už sa tešíme ..... huráááá

seka
25. sep 2009

ahojte, takže na začiatok, aj keď viem, že si to už teraz neprečítajú, ale aj tak myslím na baby, čo sú v nemocnici......všetko dobre dopadne, aj Danke a aj skorki.

a aby som nezabudla, tichá domácnosť zažehnaná.. 🙂 ..už je zase všetko ok, no musím sa priznať, že zase to bol mm, čo začal.......vraj nemohol ani spať v noci....... ☹

tak pekný deň, dne 😉 s ideme na toho medveďa-tak vám ho odfotím......in 😲 áč dnes o tom hovorili všade, aj na markíze v teleráne, a aj na joj-ke.....tak som zvedavá, čo to bude......

😵

seka
25. sep 2009

mám otázku-niekde ste tu raz písali o nejakom poistení? čo to bolo za poistenie? lebo teraz mi kolegyňa hovorila o niečom že počas pn, dopláca poisťovna do výšky platu...neviem či môžem napísať aj názov poisťovne????

nechce sa mi to hľadať, viete mi to niektorá zhrnúť o aké poistenie išlo? ale nie som si istá, čo to bolo tu alebo som to čítala v inej téme.... 😨

violoncielka
25. sep 2009

Ahojte 🙂

elizka
25. sep 2009

ahoj violončielka 😉

muska30
25. sep 2009

ahojte,
kaki a elizka budu kocikovat na sucho a my s margi na mokro, ja ked mam vytlacit kocik s malou hore kopcom k nasmu domu az zo mna tecie, tak sa potim 😕 takze suchy nacvik sa Vam neskor urcite zide 😉

rybka, pekny kocik ste vybrali 😉

lenka, aj u nas je pekny slnecny den a bude aj vikend 🙂

seka, o tom poisteni ja neviem 😒
a medved na korculiach, to radsej nechcem vidiet, ked sme boli v cirkuse, bol tam medved na bicykli a bala som sa, ze padne medzi divakov 😒

elizka
25. sep 2009

hurááááá piatoooooook poobedeeeeee.........už je tu víkend 😀 😀

lenkove
25. sep 2009

To dufam, nebude naozajstny medved? ja som si myslela, ze len niekto prezleceny za medveda 😅 ziveho medveda na korculiach nechcem vidiet 😢 😢 😢

lenkove
25. sep 2009

Seka
ja mam v ramci zivotneho poistenia, poistenie kritickych chorob a pripoistenie aj pre priprad praceneschopnosti.. ale je to tusim, ak trva viac ako 3 tyzdne.. ja mam nizku poistku (Union), takze je to dost malo, ale mm ma v Generali vysoku (ved zivitel rodiny 😎 ) a to su uz pekne peniazky.. myslim,ze to ponuka kazda poistovacia spolocnost k zivotnemu poisteniu...

inak, mm dnes stahuje toho kamosa, najskor nemal soferovat stahovacie auto a nakoniec ho soferuje 😅 a ja mam strach.. dufam, ze to dobre dopadne... je to vyse 1000 km 😔

margarita
25. sep 2009

leni, nahodou ja by som xela vidiet ziveho medveda na korculiach...to by bol iny frajer, keby to fakt dokazal 😀
sice som ho nevidela, ale zato som videla jednu taku starsiu tetu v otvorenej garazi nedaleko nasho domu, ako najprv zametala pred autom, potom nan vytiahla tu antistaticku prachovku, utrela celu kapotu aj predne sklo (to uz mi vtedy skoro oci vypadli) a potom normalne nastartovala a vysla s nim von...
cakala som aspon cerveny koberec, ze este rozprestie pred tu garaz alebo co...niektori ludia maju zvlastne zvyky.
Teda myslim, mi to rozhodne nasmu Vincovi nerobievame 😉

myslim na vsetky, co su dnes v tych inych zariadeniach 😀 ako kaki pisala...babulky, drzte sa, a chceme len pozitivne spravy a vysledky, ano?!!?? 😀

margarita
25. sep 2009

fuj fuj fuj, margi sa hanbi, ze "mi"...som myslela, MY. dufam, ze moja stria to prehliadne 😀

rybka13
25. sep 2009

seka, super ze ziadna ticha domacnost 😉
kaki, aj ja myslim na janulku, kde zmizla? dufam ze je v poriadku..
Som tam vcera rozmyslala, ze do konca roka pridu 3 miminka.. 😉

Danka niekedy v polke novembra, ja zaciatkom decembra a janulka mala termin nejak koncom decembra.

riska 🙂 ? 🙂

rybka13
25. sep 2009

margi, tak to som rada, ze aj ty sa uz konecne pomylila v pravopise, myslela som ze si dokonala 😀 😎 😀

seka
25. sep 2009

tak ten medveď by mal byť naozaj na korčuliach.......práve preto som na to zvedavá.........ale fakt vám ho odfotím a dám do albumu 😉

pribudnú sem tri maminky, ale možno budeme prekvapené koooooooooľkoooooooooooo tehuliek sem do konca roka pribudne.......keď sa tak všetky poctivo modlíme k sv. Marte!

kaki
25. sep 2009

Ja tiež chválim ryka Tvoj výber kočiar... krásne ste sa dohodli 🙂

margi Ty tam vo vašom okolí vidíš veci, ktoré ja som si tam nikdy nevšimla 🙂 Tvoj pozorovací talent na zaujímavosti je neopakovateľne vycibrený 😀 😉 Ty by si po materskej mala zmeniť povolanie... čo sa budeś s tvojím pozorovacím talentom zahadzovať v škole 😉
A ku gramatike... Ako ste si všimli ja mám milión chýb zakaždým... Ale som si povedala že to je moje poznávacie znamenie. Keby som niekedy zmenili nick spoznáte ma po chybách 😀 😉 😀

Ja som napnutá jak guma v trenclách... Dnes sa ani poriadne nesústredím na prácu... Tak čakám a čakám.... jak čakanka (ale zatiaľ čakám bez čakana).

maminky naše... tehulky naše... a skoro tehuľky naše... 😵 Ja na Vás všetky myslím 😉 😵

kaki
25. sep 2009

No a hneď prvá veta je potvrdením môjho JA 😀 😝
Trúba som ja. Nechcete si niečo prísť upiecť?