Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
26. mar 2009

maji a co darca spermii? mne osobne sa UO velmi nepozdava...ale ved keby ste pouzili vsetky embrijka...tak by to bolo ok, nie?

majkuska
26. mar 2009

bettynka ak by som išla na UO, tak darcu nepotrebujem.Medzi jeho spermiami by sa našla určite aj pekna, ktora sa k mojemu vajičku sama nevie dotrepať, ale ja som rozhodnuta, že UO nikdy viac. Dam sa nahovoriť jedine tak na IUI, ale to pri tejto diagnoze určite nema vyznam.
Vieš ani manžel nevedel, že viac do toho nechcem isť , pretože on bol po poslednych neuspešnych KET rozhodnuty, že to skusime ešte raz v lete.Ale vidi, že o tom nerozpravam, tak keď sme sa tak včera rozpravali, že čo budeme robiť ďalej sam povedal, že(citujem): budeme sa liečiť, a ak sa nepodari, tak mame krasnu bambulku a bodka. Vôbec sa o UO nezmienil a ja som na to hrda.Neviem aka je božia vôľa, ale aj tu zmenu u manžela beriem ako niečo pozitívne(nemslim SPG)

No aj tak uvidim čo bude ďalej až uvidim tie moje vysledky z imuna.Ešte sa mi vidi, že dostanem druhu facku, ale asi som pripravena prijať to.

carmenuska
26. mar 2009

Majkuska vy mate dcerku z UO? To som nevedela.
No dnes su tu blbe spravy,napiste uz niektora nieco pekne.
Bety mnew sa spravila cysta po stimulacii,tzv. hyperstymulacna cysta a ta by mala zmiznut a mne nemizne. Ale uvidime co to bude dalej robit,mne tam nevadi uz 🙂 ked jej je tam dobre,nech si tam je 🙂

lenkove
26. mar 2009

baby, nezufat!!!!

Majkuska, ked ja s nasou ani jednou spermijkou verim, ze budeme mat vlastne babo, tak vy s vasimi milionmi verte tiez! Ved Pan je s vami, nevzdavajte sa! A premena tvojho muza je krasna, vidis 😵 😵 Som rada, ze ti je oporou.. Spermiogram treba ale podchytit, pozri sa do tem neplodnost u muze, su tam rozne pripravky, ktore mozu pomoct a realne pomahaju!

Carmenuska,
aj tebe hovorim to iste 🙂 Ak ma mm len horsiu pohyblivost, obycajne vitaminiky vela pomozu ;) Neboj a nenechaj sa znechutit lekarmi..
Ved podla nich nikomu nic nie je.. Ani Margi, ani Janulke nikomu.. Ale Pan je vacsi ako to vsetko 😵 😵

dievcata, s usmevom do dalsich dni, ved vcera sa za nas modlil cely kostol nad obetovanym Panom, to je nic? 😵 😵

carmenuska
26. mar 2009

Lenka,esteze si tu dnes prisla,dakujem aj za IP

lenkove
26. mar 2009

Carmenuska
my prezidentski kandidati sme taki 😀

danka24
26. mar 2009

ahojtee jeee krasna druha teeemaa tak vam chcem popriat dievcata vela zdravicka a trpezlivosti .. 😵 😵 pekny den

carmenuska
26. mar 2009

jaaaaj

magimary
26. mar 2009

betty, nechcem opäť rozrývať otázku, či nás Boh trestá za chyby rodičov, ale teraz sa mi dnukla odpoveď, keď som v tomto momente prepla Tv a tam boli sféry dôverné (čo v podstate ani neviem, čo je, ale) zaznela tam odpoveď na Tvoju otázku veľmi priamo a veľmi jasne... 😔
"...aj v Písme sa pýtali Ježiša: pre koho trpí tento od narodenia slepý chlapec, pre jeho hriechy, alebo pre hriechy jeho rodičov? a v tom zaznela nádherná odpoveď Ježiša: "Chlapec slepý od narodenia netrpí za svoje hriechy, netrpí ani za hriechy rodičov, je slepý od narodenia preto, aby sa NA ŇOM ZJAVILI VEĽKÉ BOŽIE SKUTKY"..."
toľko s relácie, ktroú mám teraz psutenú a kde to (utrpenie a iné témy) rozoberajú teológovia (je tam aj p. biskup Rábek, ostatných nepoznám a titulky tam nie sú) a vedci ai....
len toľko som chcela...
Boh má rôzne spôsoby, ako k nám prehovoriť...aj cez TV 🙂

maja22
26. mar 2009

Ahojte, prišla som vás pozdraviť do dvojky a zapriať vám, aby sa vám darilo, aby vás Pán požehnával a aby sa vám v srdci udomácnil len pokoj, Božia radosť a láska 🙂

magimary
26. mar 2009

sorry, opäť moje disgrafické preklepy... 😝
snáď to pochopíte aj tak..a ak nie, tak priložím "výkladový slovník"... 😅

leni, hvorí z Teba krásna jasná myseľ a otvorené srdce 😵

magimary
26. mar 2009

jéj, ahoj Maji! 😅

indzes
26. mar 2009

ahojkajte 🙂 ,
magimary,krásne si to napísala,ja som sa tuoto otázkou tiež zaoberala a bettynka,práve preto,čo aj ty.
a pred nedávnom som sa o tom rozprávala z jedným pátrom a vysvetlil to asi takto:
Boh nás netrestá priamo za hriechy naše,aebo našich rodičov,ale už samotný hriech/teda slobodné rothodnutie kohokoľvek spáchať miečo zlé/ nesie dôsledky.Hriech je veľký pomocník diabla.otvára mu totiž cestu k nám a on to na 100% využije.A keď už má otvorenú cestu,tak ľahko sa jej nevzdáva.Pôsobí dlho vo svojom "hniezdočku".A čím viac miesta mu hriechmi robíme,tým mu dávame nad nami väčšiu silu.
No a ak má možnosť,zostáva aj niekoľko generácii.Teda napr.interupcia,alkohol,násilie......................mu otvorí cestu aj do ďalších generácii a zlý stále pôsobí.
Jasné,že aj toto môže náš Pán uzdraviť,ale musíme o to úprimne prosiť.Napríklad ak niekto splodí dieťa mimo manželstva otvoril cestu zlému aj k tomu dieťaťu,lebo bolo pri počatí zranené,no ak si to rodičia v čas uvedomia a úprimne olutujú a poprosia Boha o uzdravenie počatia ich dieťatka,pán ho uzdraví a zlý je bezmocný.
Ale ak si rodičia neuvedomujú,alebonepriznajú vinu a neutiekajú sa k Bohu,dôsledok hriechu tam stále je a zlýma voľnú cestu.
Našťastie ale aj my môžeme prosiť Boha o naše uzdravenie,ale aj uzdravenie celých našich rodových koreňov.
Boh je veľmi milostivý a čaká na nás.
Myslím na vás.

indzes
26. mar 2009

Príloha: Modlitba_za_oslobodenie_rodostromu_..._Elias_Vella.mp3 (15.7 MB)

indzes
26. mar 2009

prepáčte,nevyšlo to.pokúšam sa sem dostať túto modlitbu. ☹

indzes
26. mar 2009

a ešte niečo veľmi dôležité som zabudla.v prvom rade máme ďakovať Bohu za všetko dobré,čo sme zdedili z nášho rodostromu,lebo nikto nevie koľko požehnaní sme zdedili a koľko modlitieb vyslovili naši predkovia,ktoré aj teraz pôsobia v našom živote. 🙂 🙂 🙂

indzes
26. mar 2009

je však isté,že dedíme aj tie negatívme veci a preto musíme prosiť o uzdravenie.

lenkove
26. mar 2009

Amen

Ja som vam to co Indzes, o predkoch, ktorym mozeme dakovat pocitila s mojou starou mamou... Citim jej modlitby za mna doteraz..

bettynka222
26. mar 2009

Leni, Smejuska, Indzes, Magimary...a vsetky ste super. uz sa citim omnoho lepsie. Ako prve som si povedala, ze nesmiem podliehat pesimistickym myslienkam. od poobedia uz nemam ani sialene vesele, ani sialene smutne nalady. ked som prilis vesela, snazim sa to tlmit, aby potom ten smutok na mna nesposobil tak veli sklucujuco. Ale verim, ze ste mi pomohli hlavnevy a samozrejme Boh. nie som este samozrejme taka ista ako predtym, ale to urcite pride a potom vas tu uz viac nebudem trapit mojimi depresivnymi naladami... ja osm normalne veeeeeeeelmi vesela.
majkuska a to prve babtko sa vam ako podarilo? nechapem v com je problem teraz, ked uz jedno mate a hlavne sa vam podarilo nie tak dlho dozadu. jedine ze by ste prekonali nejake zavazne ochoronie, ale to len tipujem... podla mna este deticky budes mat, teda vsetky budeme mat, len musime byt trpezlive. Ja osm pochopila,z e toto vsetko sa mi stalo preto, aby som sa trochu upokojila, spomalila a prestala vkuse dookola nieco riesit.
ale ak mi bude nahodou znova smutno, mozem vam to napisat?

kaki
26. mar 2009

Ahojte..... 🙂
Tak my máme dnes za sebou prvú konzultáciu v Gyn Fiv....
keď sme tam prišli cítila som sa že tam vôbec nepatríme... že čo tam robíme.....? ☹
A po rozhovore s doktorkou, ktorá nám vysvetlila že čo a ako ďalej.... som sa utvrdila, že podstúpim všetky vyšetrenia ale UO určite nechcem ani keby sme nemali mať vlastné dieťa... 😖
Oni to tam berú ako na bežiacom páse... jeden pár za druhým.... A tie nehorázne dlhé čakacie doby na všetko... No som fakt prekvapená.....
Dúfam že na niečo prídu.... a ak nie... Je to v Božích rukách 🙂

Lenkove Ty dávaš zo seba takú dobrú náladu.... Pozdravujem Tvojho aniela 🙂
Magimary... som rada že sem píšeš, mne sa to dobre číta 🙂
A všetky ostatné... ste tiež super 🙂

riska
26. mar 2009

aj ja prajem VS 2 čo najviac úspechov 😀

lenkove
26. mar 2009

Kaki,
dobre ze ste zacali vysetrenia 🙂 a na ostatne nemysli.. je to zial tak.. ☹ ako pises...

Riska

no ahoooj 🙂 si ucitel roka?

etuska
26. mar 2009

ahojte zienky,
prisla som vas podobne ako Maja a Magimary pozdravit z "druzobnej temy" 😀 Pekny vecer 😵

lenkove
26. mar 2009

baby
tak ja uz na nocnej 😎

smejka
autor
26. mar 2009

ahojte 🙂
v prvom rade zdravim vsetky druzicky nase....aj vam krasny vecer....vy ste tam take nocne druzicky 😉
carmenuska ty nechces skusit ist do Heliosu? ved si z MT....my sme tam boli aspon sa dat povysetrovat.....do UO nas vobec netlacili...
majkuska nesmut....je vsak dobre ze viete co chcete 😔 ...
fide ty si tehulka 😵 ....daj nam vediet ci kolajnicky silneju 🙂
riska klince boli?
lenka sa tesiiiiiiiiiiim z teba 😵
indzes kaki som rada ze ste kukli 😎
pozdravujem vsetky VS 😅

lenkove
26. mar 2009

Smejka
a co zo mna tesis 🙂 ze som na nocnej? 😀 kupila som si kolu (nepila som asi 100 rokov a sedim tu mlcky s takym mladym fesnym kolegom - je odomna mladsi aspon o 10 rokov, ach, ten cas letiiiii

smejka
autor
26. mar 2009

lenka fesny????? 😕 fiha...ze zdravim 😉
sa tesim ze si opti naladena 😵 ....ja zajtra nocnujem...teraz som dorazila z poobednej 😝

etuska
26. mar 2009

ahoj Smejka-dik za privitanie 🙂 Hej ,my sme tam take nocne sovy 🙄 😀

majkuska
26. mar 2009

Bettynka my mame sice Vanessku, ale boli sme na UO. A tiež si myslim, že všetky budeme mať ešte deťičky.

Carmenuska ja som to tu už viac krat pisala. No mame 17 mesačne dievčatko.

Indzes, magimary krásne ste to popisali.

No ale musim sa vam aj pochvaliť s čim sa mi od včera uľavilo. Moja Vanesska začala zaspavať sama, jednoducho ma už v izbe pri zaspavani nepotrebuje. Takže Boh určite na mňa mysli a keď ma nepotešili vysledky, predsa to zariadil tak,aby ma niečo aj potešilo.

riska
26. mar 2009

leni, bodaj by neletel, ked už mas 100 rokov 😀
smejka, klince sice neboli, ale bolo horšie- 1,5 hodinový koncert nejakeho obstarožného českého speváka 😝