Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
8. jún 2009

no zlatô to naše je 🙂 ale poriadna velká, chrbát maš ešte pokope? 😕

za vodou či pred vodou, hlavne, že bude juuuulik 😀

margarita
8. jún 2009

babulky, spomente si aj na Mao a jej 600g Matyaska, chudatko ma nejaku infekciu, a ani nevedia kde, takze okrem toho, ze je v inkubatore uz musi mat aj nieco na podporu srdiecka a ma nejake krvacanie v hlavicke a vraj mozno prasknute crievko ☹ 😖 😠 skratka nie je na tom najlepsie...ale bojuje dalej. Je mi to velmi velmi velmi luto a verim, ze to nevzda!
vdaka za modlitby za nich 😉

margarita
8. jún 2009

tu su aj dve Matyaskove fotky - len pre silne povahy 😎
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

riska
8. jún 2009

ach, až mi srdce trhá pri takýchto fotkách 😔
budem na matyaska silno myslieť 😉 margi, ak bude niečo nové, daj vedieť

smejka
autor
8. jún 2009

ahojte 🙂
no dnes je pondelok....spomenieme si na Adku i na Matyaska 😔 ...chudatko nech sa mu polepsi 😔
skuska za nami...este jedna 😝 ...ta opravna 😝
idem ja....este po chorobe to nie je ono 😝
pekny vecer 😵

etuska
8. jún 2009

ahojte "družice"-pripajame modlitby za Matyaska 😔

darla27
8. jún 2009

Ahojky kamošky 🙂
Riska ako si pochodila vo Ferticente? Mala si lepší pocit ako v GF?
Ja v poslednom čase nestíham vôbec nič, ani čítať čo máte nové, nieto ešte písať,
ale onedlho to snáď bude lepšie. 🙂
Babule dajte tip - kam sa chystáte na dovču? Ja chcem niekam tento rok silou-mocou ísť,
ale nevieme sa dohodnúť s mužíkom kedy a kam pôjdeme.
Všetky Vás pozdravujem, opatrujte sa, myslím na Vás. 😵

violoncielka
9. jún 2009

Ahojte babenky

modlim sa tuho za Matyaska....chudatko malinke ma to tazke,ale vidim ze ma obrovsku chut zit...hlavne s tou cervenou ciapockou 🙂
Smejka drzim palce
pekny den vsetkym ostatnym 🙂

margarita
9. jún 2009

dakujem vam vsetkym, Matysek sa zatial drzi skvele, bojuje ostosest, a aj mao vsetkym dakuje, co na nu myslia.
budem ju dalej spehovat v inej teme na ceskom koni a priebezne sem davat info, aby ste videli ako nase modlitby zaberaju - napr. vcera mu mohli znizit prisun kyslika zo 40 na 35%, co je super, ze uz viac lepsie dycha sam 😉

darla ahoooj, no veru si nas zanedbavala...ale je Ti odpustene 😉
tak Ti zelam, aby si nas uz zase stihala.
my sa chystame tak na tyzden k svokrovcom (ale tento tip Ta asi nepotesi 😀 😀 ) a potom niekde na slovensko a pripadne pozriet kamoskov v blizkom zahranici (Cechy, Rakusko).

a co nasa multisikovna kaki, nejako som ju dlhsie necitala....kaki, kddeeeee siiiii?

😀

vcielka - ahoooj, co Tvoji ziaci, posluchaju? a kedy ste to tu na SVK? (mozes aj IP, ak nechces takto verejne) 😵

violoncielka
9. jún 2009

Ahoj Margi,kojis????? 😀 ...

Ziaci-najmladsi a najstarsi posluchaju a stredna generacia je na tom horsie (puberta)....tu v italy sa tento tyzden konci sk.rok,takze oficialne koncime zajtrajsim koncertom....no a potom budu sem tam pocas prazdnin chodit ku mne na byt..... v lete sa mi velmi nexe ucit,ale ked oni xcu tak im nemozem povedat,ze nie...

No na Sk by sme mali byt od 30 do 5 jula....sme krstni Marcelovej najmensej Dominike...takze bude sranda.Najlepsie je ,ze krst bude rano v nedelu o 7.45 😀 .Vies oni uz byvaju v Hradci,takze uz patria pod tu farnost....a kostol maju pod oknami 😀 .
Napis mi vasu adresu,mozno(ak cesta prebehne OK) by sme sa zastavili u vas kuknut Kristinku... 😉.

violoncielka
9. jún 2009

Riskaaa IP

skorki
9. jún 2009

Ahojte babenky,
Ako sa mi mate?
My sme prezili nadherny vikend na Orave. Deti mi dobili "baterky". Ta mala Alzbetka /krstniatko/ je uzasna. Rozprava co chce a kedy chce. Ked sa jej akurat nechce diskutovat, odpoveda na vsetky otazky "neviem". Ako sa volas - "neviem". Kde byvas? "Neviem". A ked sa jej chce rozpravat, tak sa nezastaviiiii..."Ja sa predsa nevolam Alzbetka, ja som predsa Princezna" A je zamilovana do mojho mm. A on do nej. Kto Ti bude citat rozpravku? - "Janko". S kym budes papat? "S Jankom". Tulila sa k nemu ako maciatko, no moj mm bol z nej totalne "na makko".
Zajtra idem k dokimu, spytat sa, ci pojdeme opat na ten Clostyl a predbezne sa prihlasim aj na tu laparku v septembri.
Dnes dosla do prace ta moja oblubena kolegynka - ma prvu fotku fazuliatka. Ma 23mm. 🙂 tak sme sa tu radovali. Ale doki jej este nechcel dat knizku :( Ale neva, bude o dva tyzdne 🙂
Pa, dnes Vas musim docitat, nech viem, co sa tu stalo.

smejka
autor
9. jún 2009

ahojte 🙂
skorki mala by si na tu oravu castejsie chodit......sala z teba radost 😵
jeej viloka to uz cochvila budes mat prazdniny 🙂.....a ostatne ucky potom...to bude paradicka 😉
darla ahooooj 🙂
margaritka dovca u svokrovcov...celkom dobry tip 😅

violoncielka
9. jún 2009

Ahoj Smejka 🙂

aj my po vsetkych lekarskych pokusoch sme dost financne vytazeny,takze dovolenka sa tiez bude konat u svokrovcov,sa tesim lebo tam je klud ( oni leto travia v dedine,kde sa narodil mm otec-maju tam dom),obyvatelov je tam asi 50 ks,maly lesik tak akurat na beh a odtial budeme konat vypravy po Toskansku,mozno si zopakujeme Assisi,chcela by som mrknut aj Firenze a tak....a mozno to vsetko bude upne inac....

riska
9. jún 2009

jeej, darla 🙂 ako sa máš okrem toho, že nestíhaš?
ja tiež nestíham, ale na vas si proste čas nájsť musím 😎
no vo FC bolo super, to prostredie sa s GF neda porovnať, doktor bol tiež v pohode, taký vecný a jasný, ale pohoďák 😉 a strašne milé sestričky - to sa len tak nevidí (teda až na smejku) 😀 uvidime, čo z toho bude 😉
my ideme na dovču do talianska, kúsok od benátok a straaaaaaaaašne sa tešíme 😀
určite si chodte niekam oddýchnuť a hlavne vyjsť zo stereotypu.

violka, tak my sa v italy nestretneme? ☹ dufam, že všetko vybaviš, len nezabudni, že 5. je sviatok 😉

skorki, super, že si sa mala super, ked už minule si mala aj negativnejšie zážitky.... som zvedavá, čo ten tvoj doktor porieši... to už prešiel dalši mesiac? 😕

smejka, už ste zdraví?

lenkove
9. jún 2009

ahojte

citam si vase novinky,len nestiham reagovat 🙂
aj na mna sa cosi zosypalo, nejaka choroba ci co.. mam krasny herpes a boli ma hlava a hrdlo ako svet. no pekne, par dni pred vikendom, ked pride aj moje male krsnatko, bojim bojim, ze nakazim 😔
ale tesim sa z vasich pozitivnych sprav 🙂
a vsetkym drzim palceky.. najma malemu Matyskovi..

ja mam tiez rozne novinky, babku v nemocnici, bratrancovho maleho v nemocnici, zatial mu nezistili preco ma zle krvne testy, estelen ze je slepy na jedno ocko a to ma 4 a pol roka a nikto si to nevsimol doteraz.. haluz ako Brno.. bratova manzelka, co cakaju babatko musi ist do nemocnice, inak babatko neudrzi a brachovi rohy rastu co s malou Patkou, ktora si bez mamky asi oci vyplace.. a k tomu jeho svokor nabural auto, tak mu nejake v DE hladam (ak by ste chceli, ozvite sa 😀 mam teraz prehlad), lebo byvaju daleko od nasich a chcu k nam malu vozit, ked bude bracho na smene.. verime ale, ze to vsetko dobre dopadne..
krasny den vam!

violoncielka
9. jún 2009

Riska ako to ze sa nestretneme? Kedy idete vy do Italy?

Lenkovie,skratka ked sa nieco s......e tak akoby sa muselo vsetko naraz.... 😒 .Dufam aj ja ,ze vsetko dobre dopadne.Pa a drz sa

lenkove
9. jún 2009

Violka
ja som optimista 🙂

margarita
9. jún 2009

leni, to mame zase kooopec umyslov z vasej rodiny 😉 dufam, ze sa to zacne na lepsie obracat...
a na to hrdlo skusas klasicke babske recepty, alebo aj nejake lieky? ked mas aj herpes to je asi imunita v kybli 😢 tak skus ju niecim nastartovat - sa mi radi, co? ked ja som bola chytena pred 2 tyzdnami, tiez som nevedela co so sebou...

skorki - ked sa krsniatko zamiluje do krstneho, to je este pohoda - ostane to aspon v rodine 😉 ale nasa Kiki minule balila rehabilitacneho dokiho, ma tak cca 55-60 rokov 🙂 asi bude tiez na starsich muzov (ved po maminke). Normalne sa desim, az pojdeme k nemu na kontrolu ze ako cvicime, ze ho vazne zbali...skratka my zeny sa nezaprieme od malicka - to som tym xela povedat 🙂

riska
9. jún 2009

veru, leni, nejako vela toho mate 😔 ten herpes maš určite zo stresu a zmeny prostredia 😖

violka, 3.7. 😉

margi, len nech sa ho kiki drží, ved je to doktor, neee? 😀 🙂

margarita
9. jún 2009

riska, ale mal obrucku, takze je isto zenaty a to je prekazka 😎 keby mi uz nevadil ten 55 rocny vekovy rozdiel 😀 😀 😀 moje maximum bolo 10 😉 ved som aj tak dopadla 😀 😀 😎

margarita
9. jún 2009

a co Tvoja hemoska, este sa konferenciuje? (dufam, ze na mna nepostves Jazykovedny ustav L.Stura za tieto novotvary) 😉

riska
9. jún 2009

margi, čože je to 50-tka? 😀
doktorka by sa už mala vratiť, zajtra tam volám, drž palce 😉

skorki
10. jún 2009

Dobre ranko,

Ja som dnes ostala doma s mm. To sa mi zije, co? 😀 😀 😀
Ale musim ist k dokimu, aj ked mi nechceli dat termin na dnes. Inak - je to dost na figu s tymito lekarmi, ktori funguju len na objednavky. Ja pri tom mojom kadejakom cykle sa predsa neviem dopredu objednat na 2DC... 🤐
No, len dufam, ze ma vezme a ze to bude ok.
Dnes ma prist na skolsky vylet do BA aj moj maly brat. Tak sa s nim stretavam a tesim sa na neho.
Inak si to dnes s mm uzivam - ani sa nepamatam, kedy sme boli takto spolu cez tyzden doma. On sa chudak stale uci na tie skusky. Je uz z toho dost nervozny, boji sa, ze to nespravi 😕 😨 🤐

Tak Vam zelam peknu stredu - dnes sa nam to "lame" do vikendu ostava len kusok. 😀 😀 😀

kaki
10. jún 2009

Ahojte,
tak som tu zase v plnej kráse 😀
Stále na Vás myslím a modlím sa za všetky 🙂 za cvičiteľky, čakateľky, uhniezďovateľky, učiteľky, študentky,.... maminky čakateľky a maminky.

Nové nemám nič...
Teraz nemám práve dobré obdobie a ani neviem prečo...
Veď všetky kvetinky na balkóne mi už kvitnú, vonku pekné počasie, práca odsýpa, manžel "poslúcha" tak neviem....
Ale hádam to časom prejde... 😉 Jedine že by neprešlo... 😒

lenkove
10. jún 2009

Skorki Kaki
tesim sa, ze ste take pozitivne 🙂 ja sa snazim pohnut s mojou pracou, ale ked ostavam doma, velmi sa mi nedari, ja musim byt mimo dosahu prania a umyvania riadu 😀
pozitivne aspon je, ze sa citim lepsie, negativne ze nam smrdi nieco spalene v pracovni 🙄

kaki
10. jún 2009

Lenka,Vaša záhada "smrad v pracovni" môže mať dve riešenia.
1) Horia Ti plány.
2) Si rozpálená....

Alebo to bude niečo ďalšie? hmmmmm 😉

lenkove
10. jún 2009

ach, keď človek píše bez diakretiky, tak to vyzerá! nie v pracovni, ale v práčovni! a je tam aj kotol 😕 bojim, bojim.. idem vybrať pranie, budem referovať stav 🙂

marione74
10. jún 2009

ahojte, zdravim Vas vsetky
🙂
Ako sa mate? smejka ako to ide s dievcatkom?

Ja som vcera znova spinila, sa mi to opakuje - uz treti tyzden, vzdy jeden den potom to prejde.
Isla som pre istotu dokimu, vsetko vyzera byt ok, videla som blikat srdiecko, akurat ze mam nizko placentu, tak vraj to moze byt tym, vraj sa este dvihne.... ok hm.. 😅
Videla som aj prve vysledky na Downov syndrom, su zle ☹, postih vychadza 1 ku 40.
Doktor by mi ich hadam ani nepovedal, kebyze sa neopytam, sestra co je inokedy ukecana, tak bola tiez ticho.
Doki povedal, ze su skreslene asi tym spinenim.
trocha ma to zobralo, ale hovorim si, ze to moze byt tym druhym mimikom, jeho vak sa mal vstrebat, ale stale je tam, tak to mozno kazi cele vysledky. Jedna babena na inej temicke pisala co mala tiez zamlknute dvojca, ze mala 1:5 a ma zdraveho mimika..
Hm ale su dievcata co maju so zamlknutym dvojcatom aj super vysledky.
Tak uvidim, co povedia dalsie testy o tyzden, tak o dva tyzdne budu dalsie vysledky, dufam ze lepsie 😒

Ak sa to spinenie este raz objavi do buducej stredy, tak som sa rozhodla ze ostanem PN celu matersku asi, aj ked ma asi fakt rachne, ani nie tak koli volnemu casu, ale som uplne stuhnuta z toho ze stale polihujem, toci sa mi hlava vzdy ked vstanem z postele sa mi zatmi pred ocami.
Ak budem moct, budem chodit von napriek pn-ke, lebo inak sa zblbnem
😠
Pojdem pozriet napr Margi 🙂, ktorych navsteva s Kristinkou ma fakt potesila 😉 Kristinka bola zlatucka, mi porozpravala dokonca rozne klebety o rodicoch 😉 aj mi ukazala ako vie plakat, ale hlavne smiat sa 🙂
Jaaj uz nech drzim taku zdravu slecnu alebo mladeho pana na rukach 😉
Ale to este prejde vela mesiacov a podla vysledkov obavam sa, ze aj strachu 😒

marione74
10. jún 2009

violka, uz si objednana na imuno a genetiku?
skorki, skus ten clostyl, ved si mala krasne foliky vtedy 😉