Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
21. júl 2010

@majkuska, ty si mala 12. narodeniny? aj ja 😀

majkuska
21. júl 2010

Lenkove ďakujem.
Riska ano, tak aj tebe všetko najlepšie.Budem si pamätať.

azalka22
22. júl 2010

zdravim vsetky VS a VT a VM+D. dufam, ze dnes bude teplo ku nam milosrdne a nebude az tak silno piect, na bytovke to je hroza...
k tym, ktori sa chcu pridat k dalsej serii modlitieb za zmenu VS na VT navrhujem toto> 9 dni po sebe v case niekedy medzi 20.00-22.00 litanie o nepoškvrnenom počatí Panny Márie [najdete na> modliba.sk>poboznosti>litanie>hned 1.v poradi]
tak, ak zacneme dnes na Mariu Magdalenu, skoncime na zdenke schelingovej
je to individualne, ako sa vam bude darit.
vsetko dobre prajem 😉

kamilkka
22. júl 2010

@azalka22 ja sa pridavam a budem myslieť na vas všetky, na nas všetky čo tužime po deťoch
navrhla by som ešte aspoň jeden sebazapor denne k tomu....

lebo niektore veci sa nedaju vyhnať inak len modlitbou a postom....

azalka22
22. júl 2010

len zo zaujimavosti, pozrite si a spravte si svoj nazor
http://www.ta3.com/sk/relacie/12_portret/9696_p...

pastelak
22. júl 2010

pozerala som to v pondelok na ta3 a som velmi rada, ze som mohla opat vidiet Dr.Jonasa v televizii. Mala som tu cest sa s nim pred niekolkymi rokmi aj osobne stretnut, ked som nemohla otehotniet. Je to velmi mily, hlboko veriaci clovek, ktory ma 11sikovnych deti. A pre mna bude vzdy velkou osobnostou.

carmenuska
22. júl 2010

Azalka, ja mam doma ten vypocet od neho, asi od maja, tak uvidime ci sa to podari 😲 ale tento mesiac nam to nevydalo na ten datum. A viesco je sranda? Prvy mesiac to bolo v strede cyklu a teraz bud tesne pred ms alebo cez, uvidim podla toho ako to dostanem. Mam sa riadit podla toho 1 rok a tam je na konci taky dotaznik ci doslo k otehotneniu a podla tych dotaznikov oni robia tie svoje statistiky. Mam to tamposlat spat, nech to dpoadne akokolvek.

kamilkka
22. júl 2010

@carmenuska a odkiaľ to maš?
zaujalo ma to......
ako dlho čakate na babo?

a to akože on ti da 1 den v mesiaci a presne vtedy mate byť spolu?
zaujimave

azalka22
22. júl 2010

mna by zaujimalo, kolko ste za to platili? raz som nasla na nete aj angl.verziu=neviem, ci to bolo konkretne to ich, podla tej relacie, ich vela ludi kopiruje+doplna si svoje info.. 😒

kamilkka
22. júl 2010

@azalka22 tak kto sa ešte pridava k modlitbam?

azalka22
22. júl 2010

zatial som ja, ty, myslim, ze i francis, len asi pracuje, ona sa ozve..

kamilkka
22. júl 2010

@azalka22 oslovím aj @majkal
ona sa rada pridá 🙂

akzuzs
22. júl 2010

@azalka no ja sa pokusím pridať lebo mám teraz mnoho modlitieb ale snáď to zvládnem a k tomu jednému vaječníku, moja spolužiačka ma od narodenia iba jeden vaječník menz. mala ako na kolotči to si pamätám ako sa na to sťažovala a vždy mi tvrdila že s tým jedným vaječníkom ma plodné dny každý druhý mesiac čo je na tom pravdy to neviem. Teda mala vraj šancu na otehotnenie každý druhý a povim Ti že sa jej to nakoniec podarilo a má malú Michalku ale to už dva krát pred tým potratila ale nie kôli tomu ale koli tomu že bola silná fajčiarka a pracovala so strými ľudmi , dvíhala ich a preto a potom zmenila oddelenie prestalal fajčiť dala sa psychicky do kopy a po krátkom čase to prišlo a do tretice si dávala obrovský pozor a všetko bolo OK a samozrejme už nefajči a myslím že ani nebude mala dsť bolestivé ponaučenie aby sa toho vzdala

majkal
22. júl 2010

ahojte všetky VŽ 🙂

litánie vytlačené, takže dnes medzi 20-22h začíííííííííname 😵 😉

majkuska
22. júl 2010

Litanie vytlačene.Mam aj ja sice tych modlitieb teraz dosť, ale kto vie kedy je dosť, s radosťou sa k vam pridam. 🙂

kamilkka
22. júl 2010

@majkal ahoj
čo znamena VŽ?

majkuska
22. júl 2010

kamilkka ja tipujem že veriace žienky, ale to bol len môj typ 🙂

kamilkka
22. júl 2010

dobry večer 🙂
takže modlí sa
@azalka22
@majkuska
@kamilkka
@majkal
@akzuzs

zatial neodpovedali:
@lenkove
@francis
@riska
@kaki
@carmenuska

myslíte, že nas može PB vyslyšať aj všetky?

katy2
22. júl 2010

dobry vecer 🙂
pridavam sa k vam v modlitbach.... "Kde su dvaja alebo traja v mojom mene, tam som ja medzi nimi...." V jednote je sila....
Aj my sme v stadiu snazenia....

azalka22
22. júl 2010

nevidim v tom problem. pre Neho nic nie je nemozne. Keby sme my vedeli, v akych dimenziach On posobi.... 🙂

majkal
22. júl 2010

@kamilkka majkuska si tipla spravne, nechcelo sa mi vypisovat vsetky veriace snazilky, mamicky atd. tak som tam dala veriace zienky 😉

bettynka222
22. júl 2010

ahojte 🙂
@azalka22 rada by som sa pridala, ale este doma zazivam tak trochu chaos - niekedy sa aj tri hodky nedostanem na zachod alebo k veceri....taaaakze sa pridam ked sa mi to tu trosku ustabilizuje, oki? ale myslim na vas na snazlky stale a casto 😉 a na vsetky VŽ 😉
@carmenuska ides do toho jonasa? my sme si s kamoskou objednali ten dotaznik raz, ale nejak sme ho nevyplnili,takze sme sa k tomu kalendaru nedopracovali. ale viem ze som si to raz skusala pocitat cez net ked som sa prvykrta pokusala otehotniet (tiez bol vtedy na ta3 a zaujalo ma to) a bolo tam dost vysoke riziko...a tak to aj dvakrat dopadlo 😒 a vysoke riziko (3-5) tam bolo az do septembra, dalej som to uz nepozerala...a vidis, presne v septembri nam opat povolili otehotniet 😵 ale to som vtedy na to zabudla...
@majkal @katy2 @kamilkka @majkuska @riska ahojte 😉

francis
23. júl 2010

ahojte 🙂 všetky VŽ 😅
včera som tu vôbec nebola takže ja tiež určite sa pripájam k modleniu VS za naše zázraky 🙂 takže od dnes začíname 😉

k tomu Jonášovi : tiež som mala ten kalendár 2 krát a nič ☹ ale je veľa detičiek čo prišli na svet touto metodou výpočtov takže skúste možno sa podarí 🙂 ja som platila pred viac rokmi 500 sk a za druhý 600 sk .
Tak za pokus to stojí 😵 veď my tiež sme už všetko možné poskúšali,ale bez toho to nejde,lebo to nás stále ženie daľej a hlavne naša viera 🙂
tak pekný dník a dnes ešte veľmi teplý 😵

smejka
autor
24. júl 2010

pozdravujem vas vsetky 🙂
verim ze oddychujete a uzivate si letne pocasicko 🙂
sem tam napiste.....maminky ako sa dari ? tehulky vsetko ok? snazilky vela trpezlivosti 🙂

azalka22
25. júl 2010

proste a dostanete, klopte a otvoria vam...
pre nas 😵

kamilkka
25. júl 2010

presne tak @azalka
ale dnes bolo aj "pre jeho neodbytnosť mu dá, o čo žiada"

azalka22
25. júl 2010

ahojte zienky, mam taku otazocku, neviete poradit nejake dobre duchace?

janula.k
25. júl 2010

ahojte 😵
tak veru proste a dostanete 😵 😵 😵 aj mne sa dnes mimoriadne pacila kazen. Farar hovoril, ze nas osud nie je specateny, ze uz sa nemoze nic zmenit, ze vsetko je dane...ze keby to tak bolo, tak naco by sme sa potom modlili..
a ze kazdu modlitbu mame zacinat oslovenim "Otce.." priznam sa, malo pouzivam toto oslovenie..skor hovorim Boze.. 😔 a mame prosit Ducha Svateho o to, aby sme vedeli za co sa mame modlit a o co prosit...

ja sa velmi tesim tomu, ze konecne prsi, lepsie sa nam dycha aj spi. Nas Branko uz dva tyzdne pekne sam sedka 🙂 zeleninka nam stale nechuti, ovocie mame radsej 😉
a chodime po navstevach, dnes sme boli pozriet sesternicu s rodinou a som sa dozvedela, ze ona kojila svojho mladsieho syna az 3,5 roka 😅 a to ho prve tri mesiace ako sa narodil dokrmovala a potom, ked mal dva roky, tak bola na tyzden v nemocnici na operaciu a ked sa vratila, tak si myslela, ze uz urcite stratila mlieko a veru nie, kojila maleho potom este rok a pol 🙂
tehulky, vam tie tyzdne riadne utekaju 🙂
ja verim, ze sa tu coskoro objavia zase nove tehulky 😉

akzuzs
25. júl 2010

Ahojte a vám všetkým prajem krásny upršaný večer
No konečne osvieženie ale ak sa má priznať tak som asi jedniná ktorá by asi na dva tri dni ten dážd ešte oddielila lebo sme tu mali hody cez výkend a tak som nikde pre to "pekné počasie" nebola a to sa vždy na to tak teším ale čo už dážd v tomto od´bdobí sucha j e dôležitejší ako tie hody a aj potrebnejší a ani som není naň naštvaná lebo konečne
No ja ťehulkuje v norme ale už v utorok je poradna tak som rada lebo mám trolinku obavi či je všetko OK lebo má sem tam bolí pod bruchom v celej ploche a mám aj taký tlak do dola a v krížoch a ked si vtedy sadnem tak ma to až medzi nohami zabolí tak len dúfam ž eje to OK a nieje to nič vážne. Pri provm tehu som nemala skoro žiadné problémy tak je to niečo nové pre mňa.
@smejka ako pokračujete????

carmenuska
26. júl 2010

Ahojte, ja mam vypocet priamo od Jonasa, najdite na internete adresu, uz ju nemam /ale tu, kde je obec Mana/. Stalo to asi 16-17 eur, uz si nepamatam, na cely rok vypracovane. Tie kadejake stranky na internete su falosne, aj on sam to hovoril, najlepsie ked ti to poslu opeciatkovane priamo jeho deti, co to robia. Uvidime co bude podla toho, on tvrdi, ze do 1 roka je to 99%. My skusame teraz 3. mesiac, tak uvidime. Vacsinou nam vychadzaju diavcatka a porod v noci 😉 . Som si povedala, ze za to nic nedam, ved nic na tom nie je....A ozaj, pamatate ked mi povedal doktor v centre, ze mam PCO?????Ze nemavam ovulaciu? To som bola 11 dc a podla Jonasa som mala tie cervene dni hned po ms /asi 8dc/ a ovulku som citila, takze ja som uz bola mozno po nej a nie bez ovulacie.....