Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

majkal
26. júl 2010

ahojte,
@carmenuska adresu som nasla. Staci tam len napisat, ze mam zaujem a oni mi poslu dalsie instrukcie ohladom platby a informacii, ktore potrebuju odo mna, alebo ako to funguje?

Vcera v kostole mal pan farar taku peknu kazen o modlitbe, ze som si uvedomila, ako velmi malo sa modlim. A to som sa kedysi nemodlila ani zdaleka tolko ako teraz. Aj tomu sa asi treba naucit 🙂

Pozehnany den vsetkym VZ 😵

maria1610
26. júl 2010

Ahojte 🙂 myslim na vsetky, aj ked teraz velmi neprispievam
@betty - krasna profilova fotka 😵

carmenuska
26. júl 2010

majkal- zavolaj na to tel.c. co tam je. Dviha to jeho dcera, das jej adresu a ona ti posle dotaznik postou zadarmo. Vyplnis ho, posles nazad a na zaklade tych udajov ti urobia vypocet, poslu ti ho obratom domov, ale musis zaplatit, bud uctom, alebo poukazkou. Volaj hned, trva to vsetko mozno tyzden-dva.... Uz fakt neviem presne sumu, ja som si dala ten najdrahsi, aj na pohlavie ze ak sa zadari, ci sa trafil

majkal
26. júl 2010

@carmenuska dakujem 🙂

kamilkka
26. júl 2010

@majkal ja som zasa počula, že dr. jonáš nie je pre kresťanov
vraj verí v Boha ale používa aj alchýmiu a veštenie....
katolíci predsa nepredpovedajú budúcnosť....

čo si o tom myslíte?

majkal
26. júl 2010

@kamilkka ja neviem, ci si to vyziadam, chcela som si o tom najst zatial co najviac informacii a urobit si na to svoj nazor. A tiez som zvedava co si o tom myslia ostatne VZ 😵

margarita
26. júl 2010

ahojte vsetky,
pozeram, ze som akurat dobre prisla, ja som Jonasove vypocty sice nikdy neskusala, len som videla asi pred rokom taky profilovy rozhovor s nim na TA3, aj sme tu vtedy okolo toho diskutovali s violoncielkou a neviemkym este 😉

kamilkka, ak sa to neprieci Tvojmu svedomiu, kludne to skus...poznam zopar katolikov, co odsudzuju horoskopy a vestice a take podobne, ale napriklad veria na vselijake ine este vacsie hluposti 😔
podla mna aj viera v zazracne medailoniky, svate obrazky, vymyslene ludove poboznosti a im podobne su tak trochu na hrane - pokial viem, ani viera v svatych nie je clanok viery, cize - kym vies, comu a Komu veris, je to v pohode. Len kazdy z nas to inak prejavuje a preziva, niekto dviha ruky hore, iny sa modli najradsej poleziacky 😀 a len Boh vidi do srdca a len On to moze sudit 😉

azalka22
27. júl 2010

pekny dnicek, ako letujete vsetky? maminy s deturencami, VT v ocakavani a VS tiez 😉
viete dakto nieco o mimuske?[myslim, ze tak mala nick] a hviezdickemarii? ako sa im dari?

jaja25
27. júl 2010

Ahojte, som tu len na skok- všetky deti mi spia- aspoň na chvíľku. Je toho teraz naozaj dosť, ale zvládame... Naša princezná má nové móresy. Kričí večer 2 hodiny v kuse. Môj manžel sa snaží pred tým krikom ukryť- ale v dvojizbovom byte je to dosť problém 😀 😀 . Ale hlavne nech sú detičky zdravé- a kričať môžu koľko im hrdlo ráči 😉 . Pozdravujem vás všetky a myslím na vás... Boh s vami...

rybka13
27. júl 2010

ahojte, dlho som tu nebola, dodatocne blahozelam jajke a bettynke k pokladikom 🙂 nech Vam deticky prinesu vela radosti 😉 inak nevidim fotecky, mam poruchu, alebo tam ziadne nemate?
aksusz, blahozelam, tak mame novu tehulku, supis 🙂

azalka22
28. júl 2010

tak pekne rano vsetkym,dnes nam fuka dosti chladny vietor,nech nam prinesie i potesenie [akekolvek]
„Otče, pomôž mi prežívať, že si stále so mnou. Verím, že si ma nikdy neopustil. Dôverujem v tvoju neochvejnú lásku.“ 🙂

bettynka222
28. júl 2010

ahojte 🙂

@akzuzs vela bab mava take bolesti ako popisujes - vraj sa zvacsuje maternica a tie vazy s anapinaju alebo co

@carmenuska vidis, ja som zas bola na 12 DC u dr na zaciatku oktobra a dr tam videl hemoragicky tumor pokial si spominas - tiez si myslel ze ziadna ovu nebude a pritom ja som uz bola po ovulacii...a teraz mi "tumor" spinka v koliske 😵 aj tebe taky omyl prajem 🙂

@maria1610 aj my na teba myslime 🙂 a dakujem, to sme fotili pri odchode z porodnice 😵

@kamilkka aj ja som to pocula o jonasovi - ale nie vestenie, ale astrologiu....tieto debaty sme tu uz viedli...ale ide v podstate o vypocet dna ovulacie, tak je na kazodm, aby si spravil v tejto veci vlastny usudok....

@majkal @azalka22 @margarita @jaja25 @rybka13 ahojteeeeeeeeeee 🙂

majkal
28. júl 2010

ahojte,
@bettynka222 🙂 taketo omyly su najkrajsie ....

neviete nahodou, kedy ste sa zhruba na temu o Jonasovi bavili? cca mesiac, rok alebo jar, leto, jesen, zima 😝 alebo mozno este v prvej casti? prejst 400 stran bude fuska 😖 Velmi ma to zaujima 🙂

margarita
28. júl 2010

majkal, nahodou som Ti to vyhladala, aha:

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/veriace-snazilky/
😵

smejka
autor
28. júl 2010

ahojte 🙂
myslim na vas.....a pozdravujem 🙂
ako sa mavate? 😎

smejka
autor
29. júl 2010

dievcata tak predsa prisiel ten DEN 🙂 .....kde i ja mozem povedat ze UZ 🙂 ....takze zajtra rodim 😵 ....ideme zajtra pre nase dvojcata 🙂 ....postarka nas dnes velmi potesila .....sud bol milosrdny 🙂

majkal
29. júl 2010

@smejka krasa 😵 blahozelame, tak nech sa im u Vas paci a nech su stastne a spokojne ... nech ste tou najstastnejsou rodinkou na svete 😉 😵 😵

majkal
29. júl 2010

@margarita dakujem za link ... ale vela som tam toho nenasla .... asi si musim k tomu sadnut poriadne .... len najst na to cas 😀

kaki
29. júl 2010

Smejka 😵 Gratuľujem 😵

violoncielka
29. júl 2010

Smejkaaa to je nadhernaaa sprava!!!!! Tak Boh Ta za to trapenie az dvojnasobne odmenil. Tesim sa a aj na foto...dufam. 🙂.-)🙂

azalka22
29. júl 2010

smejka, gratulujem i ja. vsetko dobre prajem 🙂

maria1610
29. júl 2010

smejus, to je krásne - veľmi sa s Vami tešíííííííííííííím 😵

janula.k
29. júl 2010

Smejuska krasna sprava 😵 velmi sa tesim a gratulujem 😵 😵 😵

akzuzs
29. júl 2010

@smejka no konečne rodííííííííííííííš po takom dlhom bojovaní takáto nááááááááááááááádhera Boh je milostivý a láskavý. Pamätám si že keď to pred tým nevyšlo som si v duchu povedala ticho pre seba že prečo to dopadlo tak ako to dopadlo a teraz je to jasné mal pre vás pripravených dvoch krásnych synčekoch no tááááááááááááááááááákto Ti to prajem a priprav sa na dobru dávku odvahy a trpezlivosti pri výchove. Ja mám jedného chalana a dá zabrať a to si neviem predstaviť že by boli z neho dvojičky 😀 😀 😀 😀 😀

francis
29. júl 2010

@smejka super správička 🙂 tak to už prišlo a tak vám želám celej rodinke všetko dobré a hlavne zdravé šťastné detičky a veľa síl a Božích milostí 😉
načas sa odmlčím,ale v modlitbách som s vami 🙂
všetky vás zdravím VS, VT,VM a VD 😅

smejka
autor
29. júl 2010

dakujem vam vsetkym 🙂
dokoncili sme postielky a zaklad mame nachystany 🙂 ....tesime sa velmi 🙂

azalka22
30. júl 2010

tak, dnes koncime nas deviatnik, kto ste sa pridali,vdaka vam, snad pribudnu dalsie tehotne zienky v tejto temicke.
vsetky vas srdecne pozdravujem a prajem krasny vikendik 🙂

smejka
autor
30. júl 2010

sme doma....zivi zdravi a stastni 😵 ...kuk album 😉

rybka13
30. júl 2010

smejka, blahozelam, vela trpezlivosti a Bozieho pozehnania 🙂

janula.k
31. júl 2010

ahojte 😵
Smejka, chlapci su krasni, zlatuckii 😵 aka bola prva noc doma? 😉 rozoznas ich ktory je ktory? 🙂