Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
17. sep 2009

Ahojte...
Violončielka chápem Tvoju "schizu" niekedy to aj ja tak prežívam... ☹
Ale zistila som že aj smútok môže byť časom na radosť.... Keď bolesť a smútok odovzdám do Božích rúk akosi je mi hneď ľahšie a teším sa na to čo ma čaká 😉
Lenkove gratuľujem.
Hviezdickamaria... si silná a ďakujem za Tvoje svedectvo.
Azalka, rýchlo sa vylieč.
Smejka, ach... strašne ma mrzí škatuľkovanie. Nič o Vás nevedia a dovoľujú si Vás škatúlkovať? 😠 Zbila by som ich!
Darla, páči sa mi Tvoje nové odhodlanie do BOJA 😵
Všetkým: Som povzbudená zo spoločných motlidieb, a z viery ktoré všetky máte. Ďakujem Bohu že mi Vás poslal 😵 😔

Teraz sme boli v dome dôchodcov pozrieť starkú mm.
Ako sme odtiaĺ odchádzali, nedalo sa mi inak ako uvoľniť emócie a poplakať si.... 😢
Je veľmi smutné vidieť bezmocných starých ľudí, ktorí určite viedli aj dobrý život. Aké majú oni veľké trápenie? ☹ 😔
Každý človek na zemi má svoj kríž a asi ho každý z nás považuje za ledva zvládnuteľný.

Musím ďakovať viac Bohu za to že žijem ako mladý a zdravý človek, som plná energie a tá sa dá využiť na toľko dobrých vecí.... Som fakt vďačná... 😵
Nemyslím na to, že by som sa vzdala toho čo chcem.
Ale svoju energiu chcem použiť aj niečo iné ako sa stále točiť v jednom kruhu: Prečo ja nemám dieťa? 😔

Boh je veľký a koná zázraky. 😵

kaki
17. sep 2009

A suzzzika dala fooootky 🙂 Aké sú krásne..... 😵
Lenkove Tvoje som nepochválila, tak chválim teraz. Tú bozkávajúcu som si pozrela aj 5-krát. Tak sa mi páčila 🙂 😉

elizka
17. sep 2009

ahojte všetky bambulky...........

hviezdička pozdravujem ťa, máš to veľmi ťažké, je mi to ľúto.............ale nezabudni koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje /niekoho menším iného väčším, je to naša skúška viery a vytrvalosti/........my všetky veríme, že raz skončíme na pôrodnici so zdravími detičkami 😉 😉

lenka, dodatočne gratulujem.......pošli aj mne link na fotky FB, prosííííííííííím.......chcem ťa spoznať a vychutnať si teplo dovolenky 😀 😀

smejka, verím, že matúškovi nový kolektív určite pomôže.......dnes máme vyloženú Sviatosť oltárnu, tak za neho šepnem 😉.......samozrejme aj za vás ostatné 😀

betty, nesleduj, nekontroluj oddaj sa tomu naplno a hádam sa podarííííííííí.......

kaki, kde si?????....robíš niečo????? 😀 😀 😀

skorki, azalka, muska, rybka, margi, zuzka, darla a všetky ostatné........ahooooooooojte

kaki
17. sep 2009

elizka, míňam si postupne energiu 😵

suzzika
17. sep 2009

Ahoj Elizka, tá Zuzka to som ja - dúfam 😉 aj ja ťa zdravím...

Dievčatá hodila som fotky z krstín a aj iné...tak mrknite...môj FB mi vôbec nefunguje takže tam som už asi dofotkovala... 😒

smejka
autor
17. sep 2009

suzzika krasne ste...vsetky tri 🙂 ...tesim sa z vas 🙂
violoncielka kaki elizka lenka zdravim 🙂
riska ozvi sa 😎

hviezdickamaria
17. sep 2009

violoncelka pekne si to vsetko napisala 😉 ja som tiez stale cele dni sama doma, lebo som na PN, manzel je v praci od rana do vecera... a ja cely den za PC 😅 asi by som si mala nieco najst, lebo do prace sa tak skoro nechystam... budem doma, kym to budem potrebovat ☹ a tiez si stale hovorim, ze sa chcem o niekoho starat... 😔 tak snad onedlho... no "Pán je moj pastier, nic mi nechyba..." 😉

hviezdickamaria
17. sep 2009

inac, vsetkym prajem krasny a pozehnany den, dnes idem na omsu a budem na vas vsetky mysliet 😉

lenkove
17. sep 2009

waw, Suzzika zatial som videla len prvu fotku a musim napisat, ze vyzeras ako filmova hviezda 😵 😵
teda vsetky tri!

suzzika
17. sep 2009

Leni teba by som potrebovala doma, keď sa cítim ako zbitý pes, ty teda dokážeš zdvihnúť sebavedomie 😵

suzzika
17. sep 2009

Dievčatá ja som vám ešte minule chcela napísať niečo na povzbudenie, ale mi celý príspevok zmazalo a už som sa k tomu nedostala, ale snáď to malo byť až dnes takže pokus č.2:

Slová sv. Jána Vianneya :"Poznám človeka, ktorý je mocnejší ako Boh! Je to človek, ktorý sa modlí." Potom to vysvetlil, že modliaci sa človek má moc nad Božím srdcom a môže spôsobiť, že Boh zmení svoje plány!!!
To je niečo dievčatá čo?Mňa to veľmi povzbudilo, tak snáď aj vás, ktoré sa teraz pokúšate ovládnuť srdce Boha dokonca so sviečkou v ruke 😉 Snáď sa mi čoskoro podarí pridať k vám...

maria1610
17. sep 2009

Ahojte 🙂 , tolko povzbudzujuceho ste tu v poslednom case popisali, neprispievam moc, lebo sama citim nejake suchoty - neviem sa dokopat dokonca ani k tomu, aby som zacala spolocny deviatnik... O to viac Vas mnohe obdivujem - menovite teraz hviezdicku - za tu uzasnu pokoru, s ktorou beries to, co na Vas momentalne zoslal nas Otec... Klobuk dolu, fakt...
Ja mam momentalne pocit, ze ma moje negativne pocity uplne valcuju - uplne zabudam na Vsetko dobre a krasne, co mam a vycitam Bohu dookola len to Filipkove postihnutie...

Dakujem Vam vsetkym za priklad a novu energiu, ktoru zrazu mam. A v utorok sa pripojim aj ja 😉

maria1610
17. sep 2009

Suzzi, moc krasne fotecky 🙂

hviezdickamaria
17. sep 2009

ahoj maria 1610 vsetko najlepsie k vikendovym meninam 😀 ty mas dvojcatka??? a jedno z nich je postihnute?

maria1610
17. sep 2009

Dakujem hviezdicka 🙂 podobne aj Tebe... Mam dvojcata a Filipko ma DMO ako dosledok predcasneho narodenia ☹

danka24
17. sep 2009

ahojte dievcata 😵 prossiim vas myslite na moju velmi dobru kamosku isla do porodnice teraaazzzz 😵 😵 dakujem 😵

elizka
17. sep 2009

Modlitba ženy

Dobrý Bože, daroval si mi dnešný deň,
iný, ako ten včerajší,
iný, ako bude zajtra.
Ďakujem Ti zaň a prosím:
Daj mi oči, aby som vnímala
aj neviditeľnú krásu.
Daj mi sluch, aby som počula
aj nevyslovené slová.
Daj mi chápavú myseľ, aby som
vedela pomôcť utrápeným.
Daj mi ruky, aby som hladila
tváre ubiedených.
Daj mi nohy, aby ma viedli
cestou spásy.
Daj mi silu, aby som si zachovala čistú dušu,
nezatemnenú hriechom.
Daj mi pevnú vôľu, aby som sa obetovala
za iných.
Daj mi schopnosť rozdávať úsmev tým,
ktorí sa už zabudli smiať.
Daj mi milujúce srdce, aby som spoznala,
aké krásne je ľúbiť.
Daj mi pevné plecia, aby som statočne
niesla svoj kríž.
Vlož mi do úst slová, ktorými budem
ohlasovať tvoje meno pred ľuďmi,
ktorí neveria v Teba.
Pomôž mi milovať; pomôž mi
stať sa dnes lepším človekom.

Amen.

lenkove
17. sep 2009

Elizka
Amen 😵

elizka
17. sep 2009

danka

„Boh, prameň a pôvodca každého života, nech ju zachová vo svojej milosti a láske. Nech ochraňuje jej dieťa a nech mu daruje pevné zdravie i múdrosť ducha.“

danka24
17. sep 2009

ameeen 😵

hviezdickamaria
17. sep 2009

kraasna modlitba 😅

kaki
17. sep 2009

amen 😵

suzzika
17. sep 2009

AMEN ku krásnej modlitbe od Elizky

HviezdičkaMaria teraz som si prečítala tvoj príbeh - obdivujem ťa, že po takom krátkom čase dokážeš o tom takto napísať a Bohu vďaka za to, že si sa nevzdala. Muselo to byť nesmierne ťažké, nech Pán naplní slová toho lekára, aby si sa čoskoro mohla tešiť zo zdravého bábätka.

bettynka222
17. sep 2009

lenkove vecer som pozrela fotecky...su krasne a ty este viac, tvoja profilova foto...no nepsoznala by som t apodla nej, ale o to asi islo, ze 😀

kaki mas pravdu...ja som tiez bola velmi smutna z toho co sa mi stalo, ale vzdy som myslela aj na inych, ktorych sa stali omnoho horsie veci. ved mne len nevyslo to, po com som tuzila....ale inym dokaze blba nahoda alebo choroba znizit cely zivot 😔 😢 ☹

eliz ved ja nesledujem. len ked citim taku vnutornu horucavu, tak si pre istotu zmeriam teplotu. a vcera som sa zlakla, lebo ja normalne mavam tak 35,2 a teraz 36,8 to je dost...a citim to, lebo ma horuce celo a cela som horuca...no strasneeeeeeee 😀

zdravim vas vsetky a specilane myslim na hviezdicku papapaa

carmenuska
17. sep 2009

Ahojte, aj ja vas pozdravujem a ymslim na vas...
hviezdickamaria- ani neviem co mam na to povedat, moje problemy su proti tomu co si prezila potom nic, obdivujem ta
danka- no co, co sa narodilo kamoske??? ako to dopadlo?
smejka- vidis, presne tohot sa bojim ked si my adoptujeme babo
violka- prezivam prave to iste, mm taha stale nadcasy, ja som sama doma a trapim sa.....no a tak ubiehaju dni a ja len frflem a som smutna, vcera som sa dozvedela, ze dalsi nasi znamy cakaju babo druhe (my sme 4 manz. pary kamarati, chodime spolu na chaty...a tie 3 pary sa dohodli ze budu naraz kocikovat a vsetkym sa podarilo... ☹ tak chapete, uplne tazka situacia, vyhybaju sa mi teraz, lebo nechcu aby som sa trapila, myslia si ze im zavidim, aj ked to tak nie je...no ale to pochopite len vy, ktore to tiez prezivate)
prajem pekny vecer vsetkym a ideme ordinovat, no uz je to tam trapne,ale ked nic lepsie v tej telke nie je...a dufam ze si tam zas nenajdem diagnozu 🙂

riska
17. sep 2009

ahojte 🙂 len vas chcem pozdraviť a som rada, že sa navzajom tak chapeme 😵 ja som dnes úplne out z roboty, taký zlý nebol ešte žiaden september 😠

carmenuska
17. sep 2009

riska suhlasim, my mame riadny blazninec v robote tiez, nemame knihy, bordel vo vsetkom, nabiehame na SKVP, vy to uz aspon viete...no ine nervy mam z toho, este par rokov v skolstve a skoncim na psychiatri, no radsej by som na materskej 🙂 a co sa stalo v praci?i

riska
17. sep 2009

carm, mas pravdu, ešte par rokov a budem úplne vyhorená... drzé deti, nie príliš schopné vedenie a samé papiere na vypisovanie - to je vraj reforma ☹ som rada, že si môžem aspon tu ponadávať 😀

carmenuska
17. sep 2009

len si ponadavaj,nam sa zmenila zastupkyna a sme z toho vsetky na nervy....a my okrem vas mame raz tolko papierov lebo nase deti maju vseliake diagnozy a pomaly budeme sledovat aj kedy maju ist ku ktoremu lekarovi na kontrolu 🙂 a vsetko to zapisovat. ides ordinovat? ta reforma stoji fakt za to a to si uz studovala ten novy zakon o pedagogickych zamestnancoch co bude platit od novembra?? no to bude

lenkove
17. sep 2009

Inak babule,
dnes sa tu v skole strielalo.. teda nie strielalo, ale jeden student hodil do dvoch tried molotov koktejl.. bolo to v 12 rocnom gymnaziu, z 11 triedy... 18 raneni, jeden tazko...
ja nemam ziadne dobre spravy...