Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

maria1610
22. mar 2010

Ahojte 🙂

Kaki tesim sa, ze vsetko dobre dopadlo a dufam, ze teraz sa dockate miminka - a tiez carmenuska a violka a aj ostatne maminky cakatelky 🙂

Carm supis, ze sa poriesilo byvanicko a tiez, ze u Margi to vyzera nadejne 🙂

U nas nic nove, dnes prisla sprava z Andreasu, tak to mame cierne na bielom, zacala som chodit s Filipkom plavat a chystam sa kupit Matuskovi kolieskove korcule 🙂

Rada sa pridam ku deviatniku za vsetky rodiny - mozte so mnou pocitat 🙂

lenkove
22. mar 2010

a mam spravy o Bogdanovi, tumor odstranili, mozog neposkodeny sa javi, tumor pravdepodobne nezhubny, sudiac podla tvaru.. tak sa tesiiiim 😵 😵 Pan je dobry 😵

lucetta
22. mar 2010

ahojte, tak ja prvy krat sa hlasim do novej verzie...no mne vyhovovala aj ta stara 😒 no co uz...
zdravim vsetky 🙂
riska, ze 30tt wau.....to fakt tak leti?
myslim na vas 😎

margarita
22. mar 2010

leni, super, ze mas take pozit spravy o Bogdanovi. A aj ta poznamka o rozku ma pobavila 😉
tak pozdravujeme akzsus, ked sa teraz posti a ze sa tesime, az sa zase naloguje po VN.

lucetta ahoooooj po sto rokoch 😉

carm - ja som mala Fraxik, mozno ze stipe menej, neviem, ale mne to pichal mm, lebo do bruska velkeho v 36tt som naozaj ale naozaj nemala tu silu pichnut ja. A stavat chceme, veru hej, len este ani ten pozemok sme nekupili 🙂 ale je to vo vyvoji.

majte sa vsetky moc moc moc fajn
🙂

mimuska77
22. mar 2010

Caute babuľky,tak ja sa nesmierne teším s takýchto pozitívnych správičiek 😵 Leni som veľmi šťastná ohľadne Bogdana ,myslím na neho v modlitbách a zo srdca mu želám skoré uzdravenie,verím na zázraky a v silu našich modlitieb 😅 😅 😅 A inak vidíš už aj mne sa koník začína pozdávať 😀 je naozaj krajšie snaží sa ako snažilka,takže vidím prvé pozitívum ja mu asi prídem na chuť postupne lebo som už aj ja stará korčula 😀 a tie zmeny sú na mňa priveľa,ale prispôsobím sa 😉 😉

Kaki,teraz som si istá,že čoskoro budú //,zo srdca ti ich prajem a najviac sa teším že je všetko o.k. 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Co sa týka modlenia ,no samo že sme čakali na Teba kedy dáš znova niečo do kopy ,lebo musíme mať aj niekoho kto nás "odštartuje" a tak aj ja sa veľmi rada pripojím a už aj deviatnik k sv. Jozefovi som si vytlačila,a zas od stredy????A inak si statočná Kaki 😅

Maria1610,myslím si že tým plávaním a a pohybom synčakovi určite len a len pomôžeš,obdivujem Ta a držím palce
Pozdravujem všetky,všetky a veľmi sa teším s modlitieb a s úspechov 😵 😵 😵

lenkove
23. mar 2010

Babulky, dakujem... ja som prave dostala pozvanku na svadbu, kde som sa tesila, ze bude aj Bobo a pochvalime sa mu Ivankou nazivo,ale do maja sa asi nestihne naucit aj rozpravat aj chodit 😔 caka ho dlha cesta 😔 🙂

idem sa venovat ivanke, ma nove topanocky, v kuse sa smyka 😀 ale tie povodne su rozlepene, tak sa musi ucit korculovat, chuda moje 🙂

janula.k
23. mar 2010

ahojte 😵 chvalim pracu ludi, ktori pracovali na novej verzii konika, ale mne stacil aj stary konik 😉

Ako sa mi tu mate? Leni, citam citam, ze Ivka robi prve krocky, tak gratulujem 🙂 A tesim sa aj z Kaki, ze sa ozvala a ze je vsetko ok. No a Carmenuska, super 😉 same dobre spravy...Carm, ja som mala Fraxiparine a mna nestipal, ale bolelo to obcas..
No pre babatko vydrzime vsetko 😉
U nas v rodine sa stal tiez zazrak, nijak inak to neviem nazvat...Moj dedko, ktory bol este zaciatkom februara na JIS a uz ho pochovavali, odchadzal pred par dnami z nemocnice s tym, ze do konca zivota, bude chodit na dialyzu, pretoze jeho oblicky su uplne nefunkcne...Teraz vo stvrtok isiel opat na dialyzu, no predtym mu urobili vysetrenie a zistili, ze jeho oblicky funguju!!! takze uz nemusi mat dialyzu...iba pravidelne kontroly...
Tak som si naplno uvedomila, ako velmi sa oplati nechat vsetko na Pana, uplne vsetko, kazdu nasu starost, bolest, smutok...ON sa postara. Tento tyzden bude rok, co som treti krat potratila a pamatam si, ako som bola v nemocnici na kyret a tam v jedalni bol na stene kriz a ja som sa na nho divala a citila som taku bolest, ze som ani nevladala nic povedat, iba som si pomyslela, ze Boze, ty vies preco...a Boh vedel..pozehnal ma opat a ja som mohla spoznat Jeho velku lasku 🙂
Takze tie nase krize maju zmysel, aj ked je to velmi velmi tazke 😔

riska
23. mar 2010

ahojte 🙂
tešim sa zo všetkých dobrých správ - lenka, janulka 🙂
jani, ako krasne si to napisala 😵 😵 tak, tak 😉

aj ja sa pripajam k modleniu za všetky naše detičky, tak teda od stredy? to mame take zauživane 😉

maria, som rada, že si sa ozvala, ti tvoji chalani ti nedaju ani na chvilu vydychnut a potom že si taka chudunka 😵 😵

lucet, teba zdravim špecialne 🙂 no veru, leti to hrozne

majte sa, idem zasa cvičiť, večer nakuknem 🙂

majkuska
23. mar 2010

Všetky vas pozdravujem.
Bohužiaľ v sobotu sme prišli o naše babetko, včera ma prepustili domov.Nebudem to popisovať, pretože ste tu aj tehulky.Bol to hrozny zažitok, hotovy človiečik s ručkami a nožkami nam musel odisť do nebička. Psychicky sa z toho budem zotavovať dlho.Strašne nechapem tie Božie skušky, prečo nam to vytužene babetko dal len na 11 týdňov a v zapäti si ho vzal. Vtedy sa to hovorilo ľahko, čo sa ma stať stane sa, ale teraz sa mi je ťažko s tym zmieriť. A hrozne mi bolo vysvetliť to Vanesske, prečo babetko z ktoreho sa tak tešila už nieje v brušku.Ostava nam dufať, že sa raz Vanesska dočka surodenca.

janula.k
23. mar 2010

Majkuska, stale som na teba myslela, ze co je s tebou, preco sa neozyvas...no a..je mi to velmi luto, neviem co na to povedat, lebo ziadne slovo nezmierni tvoju bolest...Dufam a verim, ze Pan ta opat pozehna. 😔
Riska a ty co cvicis? tehulkovske cviky? 🙂
my ideme von, krasne nam svieti slniecko 🙂

lalia123
23. mar 2010

Majkuska, je mi to uprimne luto.

muska30
23. mar 2010

ahojte,
skutocne uz prisla jar, tesime sa zo slniecka, deti mozu behat po vonku, aj na pieskovisku sa vyhraju 🙂

maria,
pekna nova fotka v pase 😉 a korcule pre deti je dobry napad, ale kym sa naucia korculovat, treba vela trpezlivosti a hlavne dobre chranice na ruky a nohy 😉

lenka,
dobre spravy, ze sa kamaratovi operacia vydarila 🙂
a co ma Ivanka smyklave podrazky na topanockach, ked sa jej zle chodi? Pre dieta, co zacina chodit su dobre pevne topanocky s gumovou podrazkou, ta by sa nemala smykat 😉

janulka,
skutocne je to zazrak, ako sa Tvojmu dedkovi polepsilo, nech sa mu dari aj nadalej 🙂
a vytrpela si si dost, ked si prisla o babo, ale Boh Ta pozehnal a mas velku radost z Branuska 😉

majkuska,
to je smutne, ale nas Pan Vam da silu, aby ste to zvladli a pozehna Vam zdrave babo 🙂

riska, dobre si zacvic 😉

muska30
23. mar 2010

zdravim aj lucetku, margi, mimusku, carmenusku, laliu a vsetky prispievatelky 😉
ja som s deviatnikom za rodiny uz zacala 😉

maria1610
23. mar 2010

Majkuska, je mi to fakt uprimne luto ☹

hviezdickamaria
23. mar 2010

Majkuska, je mi to strasne luto... 😢 myslim, si ze vacsina z nas to tiez uz niekolkokrat prezila... 😢 tak drzim palce, aby ste sa z toho cim skor dostali a aby si mohla znova byt tehu..... 😔

ja som dnes bola na hematologii, zmenila som doktorku, uz chodim rovno k primarke 🙂 a bola taaaaaaaka milaaa 😵, zatial mi len zobrali 8 skumaviek krvi ☹ 😅, poodnasala som do laboratorii takmer po celom presove 😀 a teraz len cakat na vysledky a podla nich uvidime co sa bude diat dalej... ale som pani primarke povedala, ze toto dietatko naozaj uz tuuuuzim donosit zive a zdrave... 😢 ze ju velmi prosim, aby spravila vsetko co bude v jej silach... joooj strasne mila bola.

lenka, je super, ze tvoj kamarat uz je na tom lepsie, aspon to tak zatial vyzera 😉

a riska! vazne! to uz 30tt??? to ale neskutocne beziiiii 😎 joooj aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅

ja sa tak bojim, ze nikdy nedojdem do stastneho konca tehu... 😢 😢 😢 stale mam pocit, ze sa nieco stane...ooooch 😒 asi sa musim viac modlit a viac doverovat...

janulka... to je fakt zazrak s tvojim dedkom!!! vauuuuu 🙂

krasny slnecny den vsetkym 😎

carmenuska
23. mar 2010

ahojte, tak sa tesim z dobrych sprav a o Bogdanovi a Janulkynom dedkovi. Ale je mi aj neskutocne luto co sa stalo Majkuske. Ja som to nikdy nezazila, neviem aky je to pocit, len si to domysla, ale Pan ti da silu to prekonat a neboj sa, otehotnies znova, ked sa toto podarilo po takom case. Budem sa za teba modlit. No a baby viete co to znamena? Treba nam tu nejaku tehulu. Modlitby za byvanie pravdepodobne mali ucinok tak dufam ze aj ten deviatnik za tehulky co sme sa modlili predtym. Ved nam Betty s Riskou porodia a co potom? Nebudeme tipovat. Kaki- si na rade aj s Violkou a za nimi vsetky ostatne. Tak sa nevzdavajme.
Janulka fraxik je ine? Ja mam fragmin a ten neskutocne stipe, ten samotny vpich neboli, iba niekedy ale potom....
Maria drzim prsty, az to prezrete myslim na Vas.

hviezdickamaria
23. mar 2010

no ved mozte tipovat zatial mne 🙂 aj ked ja este netusim 😎 ale bola by som rada, keby sa tuna niekto ku mne pridal 😉

carmenuska
23. mar 2010

Ja uz radsej nic nepoviem 🤐 🤐 🤐 ved ja som na teba hviezdickamaria uplne zabudla. Ale aj tak je to malo, takymto stylom rekord z minuleho roka nedobehneme, chcelo by to este niekoho

kaki
23. mar 2010

Ahojte 🙂
majkuska ☹ 😔 Je mi ľúto ☹ 😔

Všetky dobré správy ma tešia 😵 Zázraky sa tu dejú na počkanie ako tak sledujem. 😵
Stojíme všetky v správnej rade 😵

Takže od stredy deviatnik za potreby rodín a všetkých detičiek s vätému Jozefovi. 😵
http://vitaz.rimkat.sk/temp/download/ostatne/20...

PS: Lenka mne niečo ako endometriózu našli (lebo to aj vypalovali) aj keď to v lekárskej správe nemám nazvané endometrióza (iba v náleze lekárskej správy).

kaki
23. mar 2010

Mamina čakateľka Riska, tebe tie týždne tak letia 😵
Ty si tiež podla mna svädkom jedného zázraku 😵 To ma vie vždy potešiť 😵

danka24
23. mar 2010

ahojte, pozdravujem vsetucke babulky a myslim na vas... nemam vobec cas cez den chodim vonku s klarkou aby spala lbo doma sa jej niejako nechce 😉

lenkove
23. mar 2010

Ahojte
Majkuska, to mi je naramne luto, prenaramne 😔 😔 sme s tebou, budme sa nadalej spolocne modlit... 😔

Janulka, tvoja sprava bola uzasna!!! Normalne po mne presli zimomriavky 🙂 blahozelam deduskovi!

Kaki, no teda.. tak dobre ze ju dali prec! hes-hes zle choroby!!!

Muska, Ivi ma dobre papucky, ale... neviem ci to tu mozem napisat, je to predsa len verejne forum.. Nechala som ju bez dohladu asi pol minuty, a dovolila som si ist do kuchyne.. moja slecna medzitym nasla flasu so zvyskom mlieka (ja viem, mala som ho odpratat, flasu umyt a sterilizovat, ved to pise v navode pri flasi, ze nenechavat v dosahu deti, ze ano), podarilo sa jej vytrhnut cumel a rozliat mliecko. Aj ked som to utrela, akosi sa nam smyyyyka, umele mlieka funguju zjavne ako lestidlo, hm 😎 😎

azalka22
23. mar 2010

ahojte, hlasim sa opat z kupelov. dnes sme boli na ture,mm ma vyzdvihol, tak sme si isli pozriet nase Taterky. bolo fajn. este buduci tyzden a na sviatky prcham domov. uz to tu dlhsie nevydrzim.
pridavam sa k deviatniku, no kedze nemam net u seba na izbe [musim chodit do vedlajsieho pavilonu] nasla som si deviatnik ku P.Marii, tak sa modlim ten
kazdopadne vas srdecne pozdravujem a myslim na vas vsetky...

francis
23. mar 2010

ahojte 🙂
pridám sa k deviatniku aj ja,ale kaki ten link mi nefunguje babuľky vám áno?
Tak to prosím napíš znova kaki nech viem čo sa modliť
lenkove super správa o kámošovi len tak ďalej na ceste k uzdraveniu 😅ˇchvála a vďaka Ti Pane 🙂
janulka tiež super správička takže zázraky sa dejú tak sem s nimi medzi nás 😎
majkuska je mi to moc ľúto čo sa ti stalo a držím ti palčeky nech smútok vystrieda veľká radosť z nového tehu
azalka už sa ti to kráti tak držím palce nech ešte vydržíš a šup domov
všetky vás pozdravujem a teším sa zajtra na deviatnik 😅

riska
23. mar 2010

no veru, ten link negunguje 😖 ale my si poradime 😉

majkuska, to ma velmi mrzi, že to takto dopadlo 😔 to su presne tie okamihy, ked človek nerozumie, prečo nam Boh niečo da a potom nam to vezme 😔 prajem vela sily...

a navrhujem po tomto deviatniku zasa zintenzivnit modlitby za snažilky, lebo nam to tu nejako stagnuje....

riska
23. mar 2010

hviezdička, neboj, ani sa nenazdaš a budeš 20tt...a potom to pôjde straaaašne rýchlo 🙂

janulka, ano, chodim na antolsku na špeci cvičenia a predpôrodnu pripravu 😉 ozaj, kde sa nam stratila bettynka? zhana kreslo? 😀 😀 😝

carm, len si daj pozor na alergiu, ja som nejake 2-3 mesiace pichala fraxik úplne v pohode - a zrazu alergia 🤐

všetky stale a aj občasne prispievatelky zdravim 🙂

muska30
24. mar 2010

ahojte,
lenka, tak uz chapem, ze papucky za to nemohli, ze sa mala smykala 🙂
danka, babetka vonku dobre spavaju, maju radi cerstvy vzduch 😉
tento link na deviatnik funguje 😵
http://vitaz.rimkat.sk/index.php?a=article-vita...

violoncielka
24. mar 2010

Ahojte
Majkuska....velmi som smutna spolu s vami ☹ Budem sa za vas modlit

Inac aj ja som vcera myslela na betty, ze sa dlho neukazala. Bettyyyy a ty nevies , ze sa nam mas hlasit?
Mne nefunguju smejkovia, tak sa nemozem dobre vyjadrit ☹

Riska aj ja som dostala teraz nejaku koznu alergiu, ale nie z fraxiku, ale z hormonov ☹( Auuu,krk mam cely doskriabany...VYzeram ako pubertacka 🙂))

Baby ja mam taky pocit ze tu v Italy uz zacalo leto.....este nieeee, este chcem take mierne jarne prebudzanie sa

Prajem vsetkym krasny den a idem ucit, za chvilu pride ziak. Pa

hviezdickamaria
24. mar 2010

krasne slnecne ranko (predobedie) celemu slovensku aj taliansku 😀
no fakt by tu trebalo nejaku tu dalsiu tehulu 😵 a naozaj som vcera aj ja rozmyslala, ze kde je betty, ze uz tu nebola cele veky 😕 , dufam, ze je vsetko v poriadku 🤐

majkuska
24. mar 2010

Baby ak vam to nevadi, asi sem zabludim častejšie. Janulka mi to poradila a poradila mi dobre. Niekde potrebujem nazbierať silu.A tu viem, že najdem......