Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lubka0506
29. júl 2009

Ahoj riska... Myslela som tým to ze cirkev neschvaluje UO a iné podobné veci.... Ale ja som toho názoru že radšej dieta chciet a vychovávat ho vo viere... Podla mna je menší hriech dat si pomoct... Myslela som tým to že keby mi knaz povedal že UO je v rozpore s kat. vierou tak bysom mu asi povedala svoje...Ved aj v cirkvi sa teraz dejú všeliaké špinavosti........

riska
29. júl 2009

lubka, ty musiš byť riadne ostra 😀 😀

lubka0506
29. júl 2009

Nie riska nie som ostrá... ale za ten čas mi už usta riadne narástli... 😉 😉 😉 🙂

lubka0506
29. júl 2009

Riska našla som ta aj u p. Kopačovej....

margarita
29. júl 2009

Kristinke prisla sms od suzzikinej Karolinky - cujte, cujte a citajte 😉

"Ahoj Kiki🙂 mamka suzzika lezi na pooperacke, lebo ma museli z bruska vyberat nejakym rezom(zial nie puncovym)a teraz sa zotavuje.Pred chvilkou ma bola nakrmit a aj ked som to cudo, co mi nukala,videla prvykrat, vies,ze mi chutilo? pozdravuj od nas doma a vsetky VS. K z Bj"

😉

margarita
29. júl 2009

inak vsetky zdravim a citam si, ako zijete, ale sorry, teraz tak podrobne nestiham reagovat, aby som nevyzerala ako krkavcia matka 😉
hlavne sa opatrujte, dodrziavajte pitny rezim, spite, spievajte, cvicte 😀 a vsetky netehulky pekne snazilkujte 😵
moc na vas myslime

babajagaa
29. júl 2009

Pani Kopáčová neveští a nie je ani jasnovidka. Pracuje s bylinkami, a s vyskúšanými starými rodinnými receptami. Sú to recepty stáročia staré a na základe toho sa teraz v medicíne vyrábajú aj liečivá či mastičky. Počula som o nej a preto som ju aj ja navštívila. Rada rozpráva o bylinkách. Rozpráva milo, múdro a presvedčivo. Z dcérkou robia prednášky po okolitých dedinách. Prednášky sa zameriavajú na bylinky, ako predchádzať chorobám, prevencia a liečba. Pani Kopáčová sa nerada chváli je skromná nikde nemá žiadnu reklamu,ale zato rada sa porozpráva o bylinkách. Povedala, že dcéra vyštudovala z vyznamenaním vysokú školu fyzioterapia,balneologia a liečebná rehabilitácia tak to spojili dokopy. Takže žiadne jasnovidectvá sa nerobia. Mala som z nej dobrý pocit, lebo mi pripadá ,veľmi jednoduchá a na jej kariéru až moc skromná. A dobre som sa tam cítila.

babajagaa
29. júl 2009

😀 😀 😀 A ešte v biblii je napísané, že Pán Boh nám dal na každú chorobu BYLINKU, len na SMRTnie. A možno aj preto to funguje! 🙂 🙂 🙂

violoncielka
29. júl 2009

babajaga juuuuj....ty si k nam prisla pomoct nam? ci si snazilka? prezrad nieco osebe, ked uz tak zahadne priletis, ale dufam, ze nie na metle? 😀
Ale nemusis.... 😵

babajagaa
29. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Som jedna z Vás. Tiež mám problém z donoseným dieťatka. Pekne si tu píšete, pomáhate a hlavne že ste veriace. Zatiaľ o sebe ešte nechcem, písať. Mám na to dôvod. Ale inak sa teším a držím Vám palčeky a modlím sa. 🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😵

bettynka222
29. júl 2009

riska a ktore otazky komnkretne myslsi? tu o jonasovi? ach mne sa to asi prieci...ale to hlavne preto, ze mi to ti knazi zakazali. a podla mna nie su skrupulantski...su fajn a super sa s nimi keca. ja vzdy ked idem na spoved, tak aj hodku a pol kecame o vsetkom moznom 🙂 a vzdy odtial odchadzam velmi pozitivne naladena 😉
ozaj riska a pietany nahodou nie su kusok od TT, hmmm? 😀

marion dakujem za odpoved...ved keby bolo moje svedomie s tymto uzrozumene, tak by som sa vas na to tolko nevypytovala 😀

babajaga dobry nick 😀 ale ved ja som nehovorila, ze ta bylinkarka caruje 😀 ja len ze su proti tomu lieceniu vesmirnou energiou. inak co si o to myslite ked take nieco robi moj otec? som v tom uzdraveni rodovych korenov citala, ze to nie je moc dobre, ked ot niekto z rodiny praktizuje... 😕

smejka
autor
30. júl 2009

dievcata ahojte 🙂
tak dobre sa vas cita 🙂.....uz i ja mam chut ist k pani Kopacovej a znovu zacat cvicit 😉....ste plne energie....z Pahu to srsi...takisto z violky a kaki....tesim tesim 😵
ja mam dnes narodeninovu nocnu....zda sa mi ze to leto v praci je dost narocne....ale vydrzim 😉
stiham vas tak akurat citat....a ked chcem reagovat tak uz spim 😀
pozdravujem vsetky a tesim sa z vas....suzzike a malej karolinke skory navrat domov 🙂

riska
30. júl 2009

smejka, všetko najlepšie k tvojim narodeninam, nech ťa Pan žehna 😵

danka24
30. júl 2009

smejka tak vsetko najlepsie veeela zdravia stastia a velaaa bozich milostiiiiii a uz aby si isla cim skor rodit 😵 😵 😵 😵

janula.k
30. júl 2009

ahojte 🙂 aj ja sa pripajam ku gratulacii smejuske a prajem vela vela zdravia a Bozich milosti.
idem vas docitat, len som chcela bettynke napisat, ze ta pani liecitelka v TT, pouziva sice cinske bylinky, ale su to len ekvivalenty tych nasich. Je to velmi mudra a skromna zena, veriaca, dokonca mi raz hovorila, ako jej pomohla lurdska voda..

bettynka222
30. júl 2009

smejusik aj odo mna vsetko najlepsieeeeeeeee 🙂

jani mas pravdu, ona je velmi mila a mudra a vsetko co si pisala. rozmyslala som, ze k nej skocim zas, ked mi uz dosli tie jej bylinky 😎

janula.k
30. júl 2009

violka super, tesim sa, ze mas ostatne vysledky v poriadku..strasne moc dufam, ze pravdepodobny problem bude odstraneny a vy budete coskoro traja alebo styria 🙂
Margi, no ale toto, takze baby si uz takto esemeskuju? 😀
mojzisku som nikdy necvicila, jonasa som neskusala tak sa nebudem miesat do vasich debat 😝
a specialne zdravim Pahulku! Pahu, mam z teba dobry pocit, akoby si chytila druhy dych 🙂 To "Ten" z hora ti vdychol silu 🙂 aj ostatnym. 😵

janula.k
30. júl 2009

betty, my s tou pani bylinkarkou mame len dobre skusenosti. Moja mama berie od nej bylinky, lebo jej vybrali maternicu a lekar jej chcel hned nasadit hormony, no tato pani jej dala bylinky a moja mama v pohode funguje aj bez hormonov. Mojmu bratovi zas liecila imunitu, mne...vselico.. 😉 A jedna pani v cakarni tam raz hovorila, ze jej dcera nemala menzes..jednoducho mala a potom sa jej to tak rozhadzalo, ze ho stratila..a tato pani bylinkarka jej ten cyklus dala po niekolkych mesiacoch do poriadku.

smejka
autor
30. júl 2009

riska danka janulka bettynka dakujeeeeem 😵 ....snad ostane rosku casu i na mensiu oslavu 😕
ado-rodenie je straaaasne vycerpavajuce i ked telesne bezbolestne 😉 ....uvidime kedy pride na mna to "UZ"....no je to stale v rieseni a s komplikaciami 😔
a vidim ze VS idu na bylinky 🙂

smejka
autor
30. júl 2009

🙂 ...aj rosku aj trosku 😀

danka24
30. júl 2009

smejka ty si uz nieco pilaaa?? ked sa ti uz jazyk motaaa?? 😀 😀 😀

smejka
autor
30. júl 2009

danka no aj by som si dala 😉 ....ale praca vola vecer 😝 ....no uz som si aj pytala...fajne sa mi kychalo 😀
ako sa drzkate s Klarkou?ste zohrata dvojka? 🙂

kaki
30. júl 2009

Smejka aj ja Ti gratuľujem 🙂 A prajem Ti veľa milostí do Váśho manželstva. A aby si zostala taká vytrvalá ako si a aby si zvládla rodićovstvo dvoch detičiek. Proste prajem Ti všetko najlepšie a najlepší je aj zázrak aj ten Ti prajem... A pridávam jeden príhovor u najvyššieho špeciálne za Teba 🙂 😵

bettynka222
30. júl 2009

oki, tak dnes zmaknem tu hemosku a nasu trnavsku cinsku bylinkarku a zajtra sa asi vybereiem do toho vrboveho...alebo v blizkej buducnosti.

ozaj baby skusali ste kozie mlieko?

kaki
30. júl 2009

A všetkým chcem napísať že ste úplne geniálne.... 😵 ďakujem za Vašu pozitívnu energiu a povzbudenie ktoré šírite okolo seba.
Pahu Ty si to tu všetko naštartovala a myslí že viaceré nasadli na Tvoju vlnu 🙂 riska, smejka, babajaga, violoncielka, lenkove a aj všetky ostatné..... a aj tehulky a maminky.
Viete čo to prineslo? Kopec radosti teraz a čo o pár mesiacov? 😵 😵

danka24
30. júl 2009

smejka my sme tatinkove dievcata 😀 a sme zohrata 3 😀 proste mala je zlatunka vcera vecer si kopkala poriadne janik dostal kopance poriadne 😀

kaki
30. júl 2009

Bettynka - tak sa drž 😀

kaki
30. júl 2009

😵 😵 Danka... No toto 😵 😵

violoncielka
30. júl 2009

Smejkaaaa aj ty si levica???? Gratulujem!!!!!!!! 😵 😲

Danka sa tesim ako sa tesis!

betty chcem ti len napisat...to naozaj zakazali? Normalne povedali zakazujem ti tam chodit? ufff. Tak to je silne kafe...kebyze neodporucili- OK ,ale zakazali? No mne by zovrela krv v zilach a o to viac by som mala pokusenie tam ist...Ja tomu Jonasovi tiez neverim....a si myslim , ze kto tomu neveri ze na toho to ani neucinkuje...
Ja vam len napisem, ze som si tiez urobila ten vypocet (ked bol este zadarmo...teraz uz nie je ta stranka, uz si dal spoplatnit aj to!!!!!) a tam mi vyslo pred 1 IVF rizikovy faktor 3...Tak som si za to nadavala, lebo aj ked som tomu neverila stale mi to vrtalo v hlave..bala som sa a to uz nepisem o tom ako som sa bala samotneho IVF a ake som mala vycitky do toho chripka ...no skratka POhoDA 😀 ...
No a betty ty si samostatna jednotka, ja si myslim, ze velmi hladas pricinu toho preco sa to stalo...Mozno to nema pricinu a pamataJ Boh je milujuci a caka len na to kedy sa mu uplne odovzdame ... To pisem aj o sebe...
Neboj ved pozri co mas napisane ..ake motto...tak hore hlavu 😉

violoncielka
30. júl 2009

Kaki ved aj ty si velmi pozitivna 🙂