Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
3. sep 2009

indzes 😕 neveriiiim 😀 to az teraz vam zistili ze babatka su dve? 😀 to je supeeeeeeer 😵

indzes
3. sep 2009

ano janulka,až teraz.bol to poriadny šok,ale aj obavy,lebo všetky testy mi boli robené,ako pri jednom babätku,takže sú úplne bezpredmetné ☹

janula.k
3. sep 2009

indzes a kedy ste boli naposledy na utz, myslim este predtym ako vam oznamili dvojicky? nemaj prosim obavy, ja sa velmi tesim z toho, budes trojnasobna mamicka, je to uzasne, neuveritelne, krasne 🙂

riska
3. sep 2009

indzes, odpadnem... to ako nemohli vidieť, že su tam 2 bábatká? 😕

riska
3. sep 2009

janulka, supiiššš 🙂 jakubko ( už to tu niekto vravel, tak sa pridám) 🙂

indzes
3. sep 2009

musím priznať,že to bola chyba mojej lekárky,ktorej som plne dôverovala.a posledné utz mi robila v 20tt na vylúčeniie gen.poruch a ani tam ešte nevidela dve 😕

riska
3. sep 2009

indzes, ja to aj tak nechápem, že doteraz to nevidela 😕

indzes
3. sep 2009

ani ja to veľmi nechápem,ale je to skutočne tak
teraz už len musíme dúfať,že všetko dobre dopadne a bambulky budú v poriadku 😉
zatiaľ pekne rastú,presne podľa tabuliek 😵

riska
3. sep 2009

tak sa nam babinec pekne rozrastá, ešteže janulka bude mať toho chlapa 😵

lenka1987
3. sep 2009

babeny chcem sa nieco spytat 😅

margarita
3. sep 2009

lenka a kto Ti v tom pytani brani? 😀

indzes to je sila! 😉 no bacha aby Ti pri dalsom utz nenasli este jedno dalsie schovane, ked doteraz videli len jednu a su dve...

janulka - tak som sa netrafila, co sa da robit, aspon mame toho chlapa vo vyhlade, aby Matuskovi a mariinym dvojkam chlapcom nebolo luto 😉 aaaa, vlastne este aj Muska ma chlapca skolaka, vsak? tak nam tu ti chlapi nenapadne sa infiltruju... 😀

carmenuska
3. sep 2009

janulka aj ja som sa trafila mimo, ale konecne chlap!Indzes - mojej mame ked povedali ze bude mat dvojicky, sedela na zastavke, cakala autobus a cumela do blba a popritom ubehli asi 4 hodiny a usli jej 3 autobusy 😀 a to jej mesiac predtym ako jej oznamili, ze budu dve povedali, ze ma rakovinu 🙂 to su extremy co?

bettynka222
3. sep 2009

ahojte 🙂

kaki moj tatino pestoval kapucinku. vraj je to prirodne antibiotikum. on to celu zimu zuje a potom je zdravy ako ryba. vzdyje maximalne prechladnuty, nic viav. niekedy z nej spravi aj kvapky. skusim s aho spytat, ci est enema, alebo odkial mal semienka?

jani gratulujem k chlapcekovi, ale priznam sa, ze som tipovala dievcatko, ale z toho vylya ze osm uhadla pohlavie indzesinich babatiek. ci to nebolo tajne? 😕 😀 a gratulujem a k dodatocne zistenemu dvojnasobnemu stastiu 😉 (ale ze to nevidela dr....tomu fakt nerozumiem 😕 😕 😕)

skorki
4. sep 2009

Piatooooooooooooooook 😀 😀 😀

Dobre ranko. Akurat odchadzame do roboty. Dnes to bude des 😝 posledne stretnutie si jeden z mojich najvacsich oblubencov v praci vymyslel od pol piatej do pol siestej vecer...v piatok...no povedzte, je to normalne???

Tak nech je rychlo vikend, majte sa krasne.

elizka
4. sep 2009

ahojte bambulky.......

skorki, huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 , .....ja sa až takto moc teším, ale večer budem asi takáto 😝

janulka, teším sa spolu s tebou 🙂 ....tipla som si dobre, pošli tie tehu výrusíky, nech ích všetky nachytáme /podelíme sa / 😀 😀 😀

indez, to je super, dve muchy jednou ranou 😀 , ......škoda, že si to nevšimli už na začiatku, nemuseli ťa v pokročilom štádiu tehu šokovať 😉 .........už máte kúpený kočiar? 😀 😀

kaki, riska, margi, bety, carmen a ešte................., kde ste?

violoncielka
4. sep 2009

Ahoooooj a dobre ranko.
Janulka tak to sa tesime. Indzes tak to mas super,gratulujem 😵 .
Carmen no to je az neuveritelne ako vsetko moze byt inac....asi fakt musim zacat viac doverovat Bohu- zazraky fakt existuju....

Tak vidite kapucini a kapucinky su vsetci uzitocni 😀 a preto mojim oblubencom ostava pater Pio....(on mi poslal manzela-viete?) 😵

seka
4. sep 2009

pekný deň, baby......tak to sa mi tu udiali novinky od večera!
tak ako som sa dočítala tiež som sa netrafila, nakoľko som myslela, že to bude dievčatko, ale čo už.......a tí čo prehrali nedostanú nič? aspoň iné výrusy, 🙂 keď už na tehu nemáme nárok????? ☹

tak teda dvojičky, to je perfektné....blahoželám.....len tú doktorku by som asi okamžite menila, keď bola doteraz taká nevšímavá, aby náhodou nezanedbala aj niečo iné! 😔

tak moje dieťa v škole aj dnes plakalo ráno........dnes ju bol zaniesť manžel, ale vraj to bolo ťažké! a pritom je do poslednej chvíle úplne v pohode! ach jaj, niektorí rodičia majú problém s pripútaním dieťaťa, a my naopak s odpútaním-čo je na jednej strane dobre. ale snáď ju to prejde!

muska-ako si zvykol tvoj malý v škole? chalani sú asi smelší, či nie?

tak pekný deň, 😉 😎 aj napriek tomu, že je upršaný ☹

kaki
4. sep 2009

Ahojte, ani ja som sa netrafila do pohlavia... ale verím že do chlapčenského mena Daniel áno. Čo Janulka? 😕

Ja dnes pracujem, lebo práca šlachtí 😉
Ak by náhodou aj nešlachtila tak musím pracovať tiež, lebo: Kto nepracuje nech neje. 😀 😉

kaki
4. sep 2009

Carmenuska... no mamina si užila 😠 nechápem tých nezodpovedných lekárov 😔

Elizka, čo dala si včera aj oškvarkovú nátierku? Alebo len ja som tu syndromálna 😀 ?

elizka
4. sep 2009

seka, veď mi sa podelíme so všetkými, nie sme žiadne súkromníčky 😀 ........čím nás bude viac tehu, tým lepšie a naj bude keď všetky 😉

kaki, oškvarka včera nebola, lebo som prišla neskoro večer a to by už bolo moc na moje bruško 😒 ....dnes asi tiež nie, keď je piatok a naviac prvý, takže až zajtra 😉 .........ja tiež dnes pracujem lebo práca zušľachťuje človeka a zotročuje dušu, no nedopraješ si 😀

seka
4. sep 2009

elizka, ďakujem...tak pošli......chytááááááááááááááááááááám 😵

elizka
4. sep 2009

sú tvoje, ale ja nie som tehu a janka nám ích ešte neposlala.....tak keď pošle zober koľko potrebuješ, ale nechaj aj nám 😀 😀 😀

seka
4. sep 2009

to nevadí, že ty ešte nie si, ale čo nie je, môže byť!
júúúj, pod oknami sa mi chystajú nejaké cyklistické preteky, všetko uzavreli, a vraj od jednej do šiestej nebudú ani autá púšťať, tak som zvedavá ako sa dostanem domov 😠 ....a ešte aj rozhlas skúšajú.....pomóóóóóc, tu sa nedá pracovať! 😖 šéf by sa mohol zľutovať a pustiť ma domov....ale zas až taký dobrák on nie je! 😨

a poznáte toto heslo: čo môžeš urobiť dnes, odlož na pozajtra a budeš mať dva dni voľna!!!! 😀 😀 😀
alebo: kto nič nerobí, nič nepokazí!!!!! 😀 😀 😀

elizka
4. sep 2009

seka to je dobréééé, ale mne sa nechce ísť v nedeľu do práce 😀

bettynka222
4. sep 2009

ahojteeeeeeeee 😎 aj ja sa asi teraz riadim tymi prisloviami o praci 😀 ale nia, pekne som doteraz makala, ale clovek co to ma so mnou robit je prec...a ja sama to tazko zmaknem 😝

seka
4. sep 2009

elyzka-tak odlož prácu na popozajtra a budeš mať tri dni voľna! 😀 😀

betynka-nie si sama "sama" v práci, ja som na tom podobne, ani jedna kolegyňa, ale šéfovci obaja.....takže tiež občas neviem kde a čo skôr, ale pokiaľ stíham mrknúť aj sem, tak je to ešte dobrééééé 😉

elizka
4. sep 2009

baby, tak neviem čo sa to dnes deje, ale aj ja som ostala sama v kancelárii /kolega má dovolenku/, šéf má tiež dovolenku, ale mám tu aspoň jednu kolegynku, takže sa mi moc nechce pracovať 😉

skorki
4. sep 2009

Ahojte babule,

Vcera to teda boli novinky, ale super, nech sa len rozrastame...Vsetky tehulky zdravim a myslim na Vas.

Ja depkujem, asi z toho pocasia... Vcera som volala do Gynfivu, a prvykrat bola moja doki v telefone protivna. Vraj ona konzultacie cez telefon nepodava - ja jej na to, ale ved ste mi Vy kazali zatelefonovat. Tak tam cosi odvrkla a pozrela mi kartu a povedala, na co som cakala. Celkom som zneistela. Zrazu sa tej laparky zacinam bat...Ja viem, vsetci vravia, ze to nic nie je...ze to operuju vratnici 😀 . Ale ja sa tak strasne bojim, ze Vam to ani opisat neviem...A navyse, dnes rano to hovorim mm v aute. A on - no, co tak tam nechod, ked sa bojis. Ved sama si chcela na tu laparku tak STRASNE ist. / ???/ Chapete, vyznelo to tak, ako keby som sa objednala na pedikuru s manikurou a chcela tam tak "strasne" ist.
No proste som akasi nevyrovnana. Bojim sa, ci mi nieco zbytocne nevyberu...a ci ma nebudu zbytocne lanarit na IVF. No proste...a kolegyna vedla vybera kocik...no co Vam budem pisat...Paaa 😔 😢 😔

janula.k
4. sep 2009

ahojte 🙂 dakujem za gratulacie a ze sa so mnou tesite. Mena netipujte este, lebo sami este nevieme ako sa bude nas prvorodeny volat. Vidim, ze viacerym sa tu paci Jakubko, je to pekne meno, ale tolko tych Kubkov mam okolo seba, ze sa tohto mena zriekam 😉
Kaki, Daniel je tiez pekne, mam ho na zozname, ale moj mm nesuhlasi.. 😒
skorki a kedy ta caka laparka? Neboj sa, doveruj Bohu a On vie, co je pre teba najlepsie. Mozno ta usetri tej laparky tak ako Danku 😉 a ak nie, tak nech ti doda vela sily a odvahy zvladnut to. A ty to zvladnes.

A este posielam slubene tehu virusiky, tak sa vsetky VS snazilky dobre nahltajte 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

a indzes, to co sa vam prihodilo, je ako zazrak...cakali ste jedno a babatka su dve...naozaj aj keby lekari neviem co ktorej, kedy povedali, Pan Boh ma posledne slovo... 🙂

elizka
4. sep 2009

jani tak ja hltááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀 😀 😀 😀 😀 ........niečo nechávam pre ostatné 😉 .... dúfam, že bude dosť 😎

kaki, skorki, riska, bety, violoncielka, lenka .......kde ste? prišli tehu vírusíky 😅