Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
6. máj 2010

ahojte, tak ja sa tu neukazem chvilku a uz dve tehule naraz????To snad nie je pravda......tesim sa z toho a snad to teraz pojde rad radom ako po masle.....
dufam, ze ked sa tuznova objavim,pribudnu tu dalsie 2 🙂 🙂 🙂 ja uz cakam v rade tiez 😀
ahojteeeeeeee

janula.k
7. máj 2010

Ahoj Danuska a vsetky ostatne 😵
carmenuska ked sa tu ty znova objavis, tak s dvomi // jasne? 🙂
ja som sa vcera nestihla vyspovedat, nejako pomaly to islo pri tej spovedelnici, tak som bola dnes rano 😉
mimuska tesim sa na spravicky 😵

riska
7. máj 2010

ahojte 🙂
janulka, teba zdravim špecialne 😵 jasne, že sa pomodlime špeci za štastne a unavene maminky....naša kaki už niečo vymysli 😵 ja sa mam celkom fajn, ved som cele tehu nič nerobila 😀 ale už rozmyšlam, že si zbalim tašku, keby niečo....

carm, jasne, to je iba začiatok s novými tehulkami 🙂 ako pokračuje prerábka?

mimus, čakame a sme zvedave 😉

muska30
7. máj 2010

ahojte,
riska, este mas cas 😉 ja som si tasku do porodnice balila v 38. tyzdni a v 39. som uz rodila 🙂
janulka, medzi unavene maminky patrim aj ja, vecer ked uspavam dcerku,vacsinou zaspim s nou 😕
a spoved vcera som ja stihla, manzel zatial strazil deti 🙂
carmenuska, jasne ze Ty si uz na rade 🙂

hviezdickamaria
7. máj 2010

tu som 😀 nejak nestiham chodit tuna, bo chodim k novembrovkam 😉 , ale sem-tam nakuknem aj tu, viem ze mate jednu novu tehulku 🙂 takze blahozelam a niekto tu ma aj nove byvanicko, takze som tiez rada 😵
ja sa mam dobre, dietatko takisto, takze sa potichucky a opatrne vytesujem 😎 dakujem, ze na mna niekedy myslite, a ze ste ma tu uz "postradali" 😀 😀 😀
majte sa krasne 😉

hviezdickamaria
7. máj 2010

vlastne dve nove tehulkyyyyyy 😀 😀 😀 😀 vauuuuu paraaada, tak to mi hned zlepsilo naladu 😎 😎 😎 tak sa drzte 😵

mimuska77
7. máj 2010

Takže babulky už som od dokiny doma,len som si musela íst pospat,lebo som furt unavená..... 😵

Doktorka mi to potvrdila SOM TEHU a hned aj zo sestričkou boli také zlaté,že konečne majú dneska dobré správy..... 😉
No a som v 6 tt aj 3 dni...., v 7 tt,alebo 8 tt mám príst na odbery,že tie robí až po 7 tt a hned mi ponúkla femibion 800,tak som si ho zobrala!Takže tak 😵 😵 😵
Dakujem Vám všetkým,ktoré ste na mna mysleli aby som na nikoho nezabudla nebudem Vás menovat 😉
Ale JanulkaK. vieš,že naozaj mám termín jak Ty? malo by to byt 28.12.2010 ale je to možné od 14.12.2010- 11.1.2011,no že by darček pod stromček?????Asi áno... ved budem postupne hlásit čo mám nové....Myslím na Vás v modlitbách 😵 😵 😵

mimuska77
7. máj 2010

Carmenka teraz si na rade Ty a ostatné snažilky a Janulka aj tie modlitby za unavené mamičky nie je problém 😵 😵 😵

majkuska
7. máj 2010

Ahojky bambulky, ďakujem vam.

No mne asi niečo ušlo, ja sa ten deviatnik za cirkev modlim už 3 dni, tak u mňa to bude asi 11nastnik 🙂

A tiež suhlasim s modlitbami za mamičky.

Mimuška blahoželam ešte raz, ja som za tebou pozadu, mne doktorka tvrdi, že som len na zač. 4 tt. ale kto vie, či tie par hlieny ktore boli trošku krvave mam brať ako mrchu. Veď sa uvidi na tých prvych uzv ,tam to je najpresnejšie, ale určite som pozadu za tebou.
No inač baby, dnes som už trošku hnede špinila,tak jednorazovo, potom to prešlo, najprv som zažila šok, ale hneď na to som sa ukľudnila, jednoducho som si povedala, že som pod ochranou Panny Márie a citim, že je všetko v poriadku.No možno to bolo upozornenie, len že nemame zabudnuť na Litmanovu, hneď som volala manželovi, že kedy ideme, tak na buduci tyždeň buď vo štvrtok alebo piatok. Ale ona už vie, že tam chceme prisť a ja jej dôverujem.

majkuska
7. máj 2010

Mimuška ja fakt prvý krát neviem v ktorom som týždni,ale asi to tak ma byť, aby som stale nad tym nerozmyšľala a nesledovala sa.

majkuska
7. máj 2010

No a dnes idem na spoveď, citim, že ju potrebujem, od Velkej noci som nebola a zda sa mi tak dlho.

lenkove
7. máj 2010

ja sa tiez deviatnik modlim uz treti den 😀

riska
7. máj 2010

mimuska, tak mooooooooooooc gratulujem 🙂 😉 😀 😵 to bude darček pod stromček ako vyšitý 🙂 pozeram, že už aj mena maš vybrate 😉

hviezdička, no, no, no 😲 ved aj ja chodim k junovkam 😉

janula.k
7. máj 2010

Dobry vecer 😵
Branko zaspinkal, tak som prisla nakuknut 🙂
Mimuska gratulujem 😵 ja som hned vedela, ze ten termin budes mat taky ako ja, lebo ja som mala poslednu mrchu, teda v mojom pripade kyret 25.3 😉 velmi sa tesim 🙂
Majkuska, ty kedy ides zas k doktorke a na tie hamato odbery? Neboj, si pod ochranou Matky Bozej 😔
Hviezdicka, som rada, ze je u teba vsetko v poriadku a uz si sa pekne prehupla do 2.trimestra 😉
Riska, ja som sa tiez vies kedy az balila...den pred odchodom do porodnice 😅 myslim na teba 😉
Muska, aky mas postup pri uspavani dcerky? Ja brankovi hladam noštek 😅
Lenka a Ivanka ahojte 😵 😵 😵

janula.k
7. máj 2010

malo tam byt hladkam noštek 😀 😀

janula.k
7. máj 2010

a Mimuska, ty uz mas aj mena vybrate parada! 🙂 takze tipovacka nebude 😅

azalka22
7. máj 2010

takze maj sa zacina samymi dobrymi spravami. srdecne vam gratulujem nase nove tehulky, uzivajte si to a najma davajte si na seba pozor. 🙂

rybka13
7. máj 2010

ahojte dievcata, zdravim vas po tyzdnoch, nejak som nestihala 😕
a vidim ze tu mame super spravicky, majkuska, mimuska, tesim sa s vami, prajem krasne tehulkovanie 🙂
carm, vy uz mate svoj bytik? no tak super, dalsi zazrak 🙂
suzzi, karolinka uz ma 9 mesiacov? uff to leti 😀
smejka, to ma mrzi, ze to tak dopadlo s dievcatkom, ale aj ked tomu nerozumiem, verim ze Pan Boh Ti da po com vase srdce tuzi...urobili ste pre to daleko viac ako maximum, viac ste uz nemohli 😔

vidim ze ste viacere chore, maminky aj deticky, my sme boli tiez uz 2x ale uz je to zase dobre... nebojte, pride uz leto, budeme vsetci zdravi ako buci 🙂
janulka, branko sa ma ako? Eminka uz bude mat 5 mesiacov zajtra 🙂
betty, riska, juchuchu uz len par tyzdnov a mame dve nove mimna v temicke 🙂

rybka13
7. máj 2010

pozrela by som si aj fotky, ale sak mi konik ide ako slimak 😠

majkuska
7. máj 2010

Janulka na hemato odbery som už bola, v stredu budu vysledky

suzzika
8. máj 2010

Ahojte všetky,
Bohu vďaka za super novinky, blahoželám Majkuske a Mimuske a nech vás P. Mária prevedie úspešne celým tehotenstvom s nádherným koncom 😉
Carm takže nový bytík alebo domček?Upresni pre mňa čo číta "obkročmo" 🙂 a sa teším s vami...
Janulka to s mm prácou je nepríjemné, ale obráť sa na sv.Jozefa, on je v hľadaní práce profík 🙂
"Užčoskoromamičky"ako sa cítite?Riska Betty ako to s vami vyzerá hm?
Pozdravujem všetky šťastné a unavené mamičky /ku ktorým sa zaraďujem 😉/
Rybka veď vy už 5.mesiacov to je tiež dosť 😉
Pusinky pre všetky veriacosnažilkovské detičky***
U nás teraz nabehla na atb.Zuzanka, takže neviem kedy sa dostaneme konečne von...utekám K.kašle...pa

akzuzs
8. máj 2010

Pochválený Buď Ježiš Kristus!
🙂 😉

mimuska77
8. máj 2010

Caute babulenky,neboj majkuška tehulkujeme spolu 😉

Riska,ešte raz dakujem a k tým menám no ja ich mám taký kopec.... a možno nakoniec to bude nejaké iné....no nechám sa prekvapit aké mená ma ešte napadnú.... 😀 😝 😵 A inak Riska mohla by byt Ninuška 2 júna mali by sme naraz narodky,ale nech si radšej vyberie ten správny den sama maličká 😉 A inak máš krásne brušino 😵

Janulka dakujem ved už aj Váš Branuško je riadny chlap,aj spolu s Emuškou rybkinou že 5 mesiacou a terz ste baby rodili.... 😵 😵 😵
Azalka,Rybka Suzzika dakujem aj Tebe vela sily ako aj ostatným maminám ktoré sú unavené,nech Vás každý den povzbudí viera 😵 😵 😵
Aksuzs NA VEKY AMEN!

margarita
8. máj 2010

ahojte,
drzte sa, tesim sa, ze je tu tak veselo, same dobre spravy, tak nech su este lepsie aj od dalsich nasich snaziliek.
my s byvanim cakame, ze do konca mesiaca sa viac vyjasni, ako teda dalej.

momentalne Kiki zase sopli, ale snad to bude vsetko, a neochorie viac. Tak vsetkym chorym zelam este skore uzdravenie.

a rybkinej Emke vsetko naj k 5.mesiacom 😉 to o mesiac pride aj mrkvicka a tak? 😉

suzzika
9. máj 2010

Ahojte keď nič tak nič a o chvíľu si tu budem písať sama so sebou 😀

No mamičky moje zlaté, VŠETKY dnes máme sviatok, áno všetky, lebo aj tie, čo ešte fyzicky svoje dieťatko nedržia v náručí v ich srdiečkach už žije láska k nim, takže sú mamkami už svojou túžbou a láskou. Všetkým vám prajem hojnosť Božích milostí potrebných na zvládnutie tohto poslania nech už ste v akomkoľvek štádiu materstva 😵 Nech vás ochraňuje a smer ukazuje naša najdrahšia Nebeská Mama...

carmenuska
9. máj 2010

ahoj suzika, mozeme pisat spolu 🙂 vsak je nedela, dnes nemakame.....a ke duz citas tak obkrocmo , tak novy byt, teda momentalne sa to bytom neda nazvat 😀 zburali sme vsetko co sa dalo a pol roka to budeme teraz davat dokopy.....ale ked vam ma pravdu povedat, radsej by som bola tam, kde sme, ale oslavila dnesny sviatok ako mamicka ☹ . Zda sa mi to tak vzdialene, ze uz som prestala aj verit, ze to raz pride...mozno to bude tym dnesnym sviatkom, ze mi to prislo trochu luto..
Mimus...tak zabral duphaston?

carmenuska
9. máj 2010

Mimuska, myslim ze ten ti nasadili nie?????? a Kde je Betty tehula jedna....
Riska- taska zbalena??

riska
9. máj 2010

ja som prišla popriať našim VM všetko naj k ich dnešnemu sviatku, ale neda sa nesuhlasiť s tým, čo tak krasne napisala suzzika 🙂 takže všetko naj VS, VT a VM 😵 😵 😵
carm, nezbalena, som sa rozhodla, že ešte počka, lebo ja sa ešte rodiť nechystam 😀 😉

darla27
9. máj 2010

Vsetkym maminkam prajem k sviatku len to naj! a taktiez nasim tehulkam, lebo tie uz su vlastne maminky-cakatelky. 😵
Majkuska , Mimuska gratulujem , konecne nove tehulky, uz to vyzeralo, ze sa to tu nerozhybe.
Je sranda, ze vzdy sa otehotnieva v tejto teme po dvoch. 😀
Ako ste stravili vikendik a dnesny sviatok? My sme boli obom maminkam zablahozelat k ich sviatku.
Ach..ako som sa nadejala este nedavno, ze tento rok sa dnesny sviatok bude tykat aj mna, ale kdeze.
Je mi z toho trochu smutno.. 🤐 ☹ Viem, ze chapete. 😉

lalia123
9. máj 2010

Darla, viem, o com hovoris. Ja som tiez dnes blahozelala maminke a ona mi takym rozcitenym hlasom hovori, ze ona si hlavne praje, aby sme uz tento sviatok oslavovali spolocne. 😔
Ale, vcera som pocula krasnu vetu:"Niekedy sa v zivote veci nevyvijaju tak, ako by sme si predstavovali. Niekedy sa vyvijaju podstatne lepsie." 😀 😀 😀 Tak, hlavu hore!