Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
16. sep 2010

betty ja viem co je to plac .. aj moja plakala prvy mesiac a bola hladna tak nakoniec sme zacali pit UM nutrilon a uz bolo dobre aj kojim a aj pije UM 😉

janula.k
16. sep 2010

ahojte 🙂
Betty, ano to sa zial stava, ze mrcha zmeni chut mliecka a babatko ho potom odmieta ☹ Neviem co sa da v takom pripade robit, ale je urcite kopec zien, co si tym presli a koja dalej..skus sa opytat Annag v teme o babatkach. Ja som sa tiez toho menzesu zlakla, ale Branko pije dalej, vyzera to, ze mliecko je ok. A ked Martinko place od hladu, tak ho netrap a daj mu mliecko umele.
Danka no som tiez zvedava ako mi bude menzes chodit. A co hovori Klarka? ako sa ma? Zubok uz je vonku? U nas este furt nic 😀

bettynka222
16. sep 2010

@danka24 super ze ste to takto zvladli 😉 ja som zas mala mlieka az moc...maly nevedel prestat jest, sal aj tri hodky a potom toho dost vygrcol. uz sa mu to nastastie skratilo...ale zas prislo toto 😝

@janula.k moja praveze osm sa annag pytala a tvrdila mi ze to z ms nemoze byt...aj kamoska laktacna poradkyna ma o tom presviedca. ale volala som dnes s primarkou detskeho na kramaroch a ta ma konecne upokojila a aj moja detska ma podporuje, z emusime vydrzat. momentalne to riesime tak, ze malinkeho ukolisem do spanku a tak ho kojim. potom si mam est eodstriekat a dokrmit ho takou specialnou lyzickou na krmenie nedonosencov...zajtra idem ale pre istotu obvodnej, lebo uz to trva dlho, tka chce vediet ci nahodou nechudne....inak nutrilon sme uz mali raz zarobeny,a le nastastie prisla ta dobra rada - kojit v spanku a hned som ho vyliala 😵

danka24
16. sep 2010

@janula.k zubky to je co? 😀 😀 my este nemame ani jeden takze nieste sami.. 😀

janula.k
17. sep 2010

@bettynka222 ja som skor myslela, aby si sa pre to mliecko moc nestresovala. Ja si myslim, ze to moze byt z menzesu. Mam kamaratky, ktorym sa kvoli menzesu odstavili babatka od mliecka. Ano vydrz, verim, ze sa to da do poriadku a pravdaze nech malinkeho prevazia, ci dost pribral. A ako ti spinkava? Brusko este bolieva? 🙂
@danka24 cicka ja to vidim tak, ze klarka caka na branka a branko na klarku 😝
a kde ste ostatne? velmi dlho som tu nevidela Musku 😕

bettynka222
17. sep 2010

@janula.k janulka ja sa snažím nestresovat ale dnes večer som tu s ním chvíľu aj plakala. bol mrzuty lebo mu brali krv a tiež bol veeeeľmi hladny, tak sa mi ho ťažko uspavalo, ale nakoniec niečo vypil 😵 a aj pribral, tak mame povolenie bojovať ďalej. ale už prestavam veriť tomu že sa to niekedy zlepší. neviem ešte ako dlho to takto vydrzim-nemôžem s ním nikam ísť. beham po dome hore bez-vzdy pripravená nakojit spiace dieťa. ale on väčšinou zaspava v kociku a vonku je doooost chladno, tak sa mi to komplikuje 😝
spinka dobre - od ôsmej do štvrtej ráno, potom hodku papa a spinka do ôsmej. Bruško ho už dávno nebolievav 😵
a vy ako? čo robí domcek? a manžel je už zdravý? v práci všetko ok?

majkuska
18. sep 2010

Ahojte snažilky. Veľmi vas prosim o modlitby za môj duševny pokoj. Netvrdim, že fyzicky som na tom dobre, ale ako si mam posledne dni hrozne stavy uzkosti a prestrašenosti, potom je dobre, a potom zase zle. Občas sa citim, že som suca pre psychologa, mam taky nepokoj na dušičke. Veľmi vas prosim o modlitbičku, lebo viem, že v modlitbičke je sila.Potrebujem upokojiť dušičku a potom viem, že aj fyzicky sa budem citiť lepšie. Ono to možno všetko na mňa doľahlo, ešte mi zistili niejaku bakteriu v stolici, beriem antibiotika, lebo v hrdle a v nose mi zistili streptokoka,bola som dosť chora, išlo mi to až do pľuc, a zo železa som bola taka vyšťavena vyhnačkovana, na teraz mi ho vysadil, aby som sa trochu pozbierala a nabrala sily, keďže ešte tie antibiotika.A k tej placente sa dr. vyjadril, že skutočne je tam problem skontroluje to znova na ďalši utorok,ale zatiaľ je pre nas dvôležite, že vyživuje babetko a babo prospieva. Ale nezaručuje mi, že mi to nebude robiť problem ešte cez tehu ak by nahodou nie, tak to budu riešiť pred pôrodom, neviem ako to myslel.Neviem možno to na mňa všetko doľahlo z tej vyšťavenosti a slabosti plus tie hormony tehu. Potrebujem byť silna odovzdať všetky problemy našmu nebeskemu ockovi a o nič sa nestarať.

Ešte mam na vas otazočku. Ako je to s deťmi s umeleho oplodnenia?Boh si ich tak zamiluje ako každeho z nas?To su tiež myšlienky ktore ma teraz prenasleduju kvôli vyčitkam voči Vanesske. Ako som sa dopatrala tak aj ona prešla krstom, kde sa ako pri každom krste vykonava aj exorcizmus aby bola zbavena zlych vplyvoch.Je taketo dieťatko Božie?Nemylim sa. Veľmi mi pomôžete psychicky ak tu ešte dnes najdem odpoveď nejakej dobrej duše.

bettynka222
18. sep 2010

@majkuska zlaticko samozrejme ze Boh miluje vsetky deticky rovnako - je mu jedno ci su pocate prirodzene alebo pochadzaju z UO. vsetky su to jeho deti 😵

bettynka222
18. sep 2010

@majkuska a samozrejme sa za teba pomodlime aby si mala viac sil a aby ti vydrzali az do konca tehu. problemy s placentou som mala aj ja. maju to viacere baby a pekne to zvladli az do konca. podstatne je ze o otm vedia a ze ta sleduju. aky ma tvoja placenta stupen?

majkuska
18. sep 2010

Bettynka moja krasna ďakujem. 🙂 🙂 🙂
Ja to ani neviem odborne nazvať čo mam s tou placentou, lebo z nich neviem vyjsť, ale vraj je to dôsledkom toho krvacania. Zatiaľ vyživuje babetko v pohode, ale je nejaka zhrubnuta.A ja neviem čo to znamena, zatiaľ mi o žiadnych stupňoch nehovorili.

bettynka222
18. sep 2010

@majkuska zlatko ja som mala opotrebenie placenty stupen tri - teda najhorsi...ale az v 36 tt, ale poznam baby co to mali uz v nejakom 20 tt. ved lekari si to odsleduju a daju na vas pozor 🙂

majkuska
19. sep 2010

Bettynka, niežeby som bola ľahostajna, ale ja tu placentu zatiaľ neriešim ani tie moje fyzicke stavy.To nechavam na Pan Božka ja mu verim, že sa o nas postara, že už sme cez to tehu prešli kadečim a vždy sa ukazala jeho moc nad všetkym.Už aj to vôbec, že som tehu. Skvôr mi je ťažko na dušičke ani neviem konkretne prečo, len mam take stavy prestrašenosti a uzkosti, ale to už možno aj s tej samoty,veľa potom premyšľam a zvyknuť si, že mi mala chodi už do škôlky, a manžel je v robote ja neviem ani z čoho.Alebo občas mi pride mdlo, čo je normalne, a ja sa hneď tak zľaknem, neviem, ale verim, že aj tvoja modlitbička mi pomohla, 🙂 dnes sa citim zatiaľ dobre a pevne verim, že už sa to ku mne nevrati.Cely včerajši deň som volala ocka nebeskeho aby ma objal a pritulil k sebe do naručia.

darla27
19. sep 2010

@majkal to akoze manzel nechce ist ani na vysetrenie? Ja dakujem Bohu ze mm s tymto nema problem a vzdy ked som niekde vybavila nejake vysetrenie, pekne cupkal so mnou, az v poslednej dobe toho zacina mat tiez plne zuby, ze stale niekam chodime, stoji to cas, peniaze a stale sa nic nedeje.
Niekedy si vravim, ci ma zmysel bojovat, trapit sa a tuzit ked nam mozno nie je sudene byt rodicmi.
Ved keby nam to bolo sudene, uz by sme deti davno mali, ved napriek velkej snahe otehotniet ktoru vynakladame iny, normalny zdravi ludia maju deti kopec "bez prace" . 😀 Neviem.. 😔
@majkuska Boh miluje vsetky deti, navyse si nemyslim, ze by vina rodicov prechadzala na bezbranne babatko, to by potom nebol Boh milosrdny a on je. Mna by skor zaujimalo, ci ste povedali okoliu, ze ste boli na IVF a ako to zobrali.
Povies to aj Vanesske? Ak je to prilis osobne, chapem ked mi neodpovies, ale bola by som rada.
A k tvojim problemom v tehotenstve ti najlepsie poradila @bettynka222 , ona je dokazom, ze aj ked cele tehotenstvo su nejake problemy, dobre to dopadne! Obe mate tie deticky ako vysloveny zazrak! 😵
Betty pozdravujem. 🙂

smejka
autor
19. sep 2010

@majkuska mas uzasnu doveru 🙂 ....neboj to vase dietatko je uz teraz pozehnane 🙂 .....a taisto i dcerka....ved je Bozie dieta a nemaj o tom pochybnosti......vela sil....ja verim ze to bude dobre
@bettynka222 dufam ze sa vam to upravi s papanim.....aby ste si obaja trosku vydychli a ty si si mohla viac vychutnavat materstvo a MD 🙂
a kde ste vsetky? skalnicky i nove tvare? ha? 😕
tak zelam krasne prezitu nedelu 😵

smejka
autor
19. sep 2010

@darla27 ahoj 🙂 hm...pises ako na zavolanie 🙂 ...ako sa dari?....nemaj smutok...vzdy je nadej....i ked ju casto zadupavame prave takymi negativnymi uvahami
ja sa uz nezamyslam kolko sa snazime.....tiez by som chcela aby sme sa pohli z miesta a nieco opat zacali robit pre babo....ale akosi mi chyba ten spravny impulz....i ked citim zeby to mala byt v prvom rade duchovna ocista 😔 .....potom znovu kolotoc lekarov 😝

darla27
19. sep 2010

Ahojcek @smejka , mam sa relativne v pohode, ale dnes mam nejake zle rano, uz mam akosi celeho maratonu za dietatom plne zuby, som nervozna a unavena zo vsetkeho, ale ja ho chcem, chcem, chcem ! 😀
Uprimne povedane, zavidim tvoj muz nemal nic proti adopcii, ja by som to radsej riesila tak ako ty, ale co uz..
Mas pravdu, nad poctom snazilkovacich rokov sa radsej nezamyslajme, lebo je mi z toho este viac na nic. 😝
Smejus ako to zvladas s tromi detickami? Musi byt u vas riadne veselo. 🙂

smejka
autor
19. sep 2010

@darla27 vies ja som vdacna ze prave Pan nam ukazal cestu ado...i ked to bola moja tuzba od detstva....ale ked doslo k tomu ci ano alebo nie .....nebolo to z mojej strany jednoznacne a presla som si svojim 😔
no teraz nam deti robia radost.....su pre nas darom 🙂 ....zvladame to v pohode nakolko dvojicky su dobre....dobre spinkaju papaju a tak...akurat vonku trosku nestihacky ked sa rozbehnu kazdy inou stranou 😅
ja chapem tvoje stavy.....presne pred tyzdnom som depkovala ja.....mala som chut ujst do afriky 😲 ....pomahat druhym a tym sa oslobodit od tychto depkujucich obdobi 😝 ....ale nastastie ako myslienka prisla tak i odisla 🙂
u mna dost vyraznu ulohu zohravaju i hormony.....ich pokles pred MS robi svoje niekedy......vtedy by som radsej nebola....nastastie nie je to kazdy cyklus

darla27
19. sep 2010

@smejka podobne, aj so mnou asi cvicia hormony. A ja ze co som taka nervozna. 😝
Teraz si normalne na MD? Alebo chodis aj do prace? Nejako som to tu nepostrehla.
Takze chystate sa to tiez riesit ?

majkal
19. sep 2010

ahojte žienky,
@darla27 tak s mm to mam trochu tažšie, to je fakt. Pokiaľ sa vyšetrenia týkajú mňa, tak je všetko OK, snáď si ešte dá zobrať krv, ale keď už má poskytnúť "vzorku", tak s tým už je problém. Ja som rada, že som ho vôbec presvedčila na spermiogram, aj to len tak, že doniesol vzorku z domu.

Teraz sa to ale celé začína komplikovať, lebo tri mesiace po liečbe začínam pociťovať znova tie isté bolesti v panve, ako pred zistením endometriózy a som z toho dosť nešťastná 😔 Zajtra sa chystám na konzultáciu ohľadom ďalšej laparoskopie, tak som zvedavá.

Niekedy už ani ja nemám síl "bojovať", ak sa to dá takto nazvať, vždy sa snažím myslieť na to, že Bohu nič nie je nemožné .... ale teraz keď sa vrátili tie nepríjemné bolesti, tak ani nemyslím na dieťatko, len na to ako sa ich zbaviť 😒 Vôbec z toho celého nemám dobrý pocit.

Ale dôverujme Pánovi 😉

majkal
19. sep 2010

@smejka nedávno v telke ukazovali rodinky, ktoré si adoptovali detičky, že mali nejaké stretnutie. Bola to taká pekná reportáž .... spomenula som si na Teba aj ostatné maminky tu, ktoré tento krásny a šľachetný skutok urobili, že dali deťom mamu a ocka. Naozaj som si uvedomila, že život človeka potom dostane úplne iný rozmer 🙂
Bola tam aj rodina, ktorá mala prvé dieťa vlastné a druhé si adoptovali - tak som sa aj ja začala nad tým zamýšľať, či by to nemohol byť aj náš prípad. Aj keď v tejto oblasti ešte nemáme jasno sami v sebe (vlastne sme to s mm ani nerozoberali). Mňa ale napadali také hlúposti, že by som chcela biele dieťatko, dievčatko a pod. Skrátka si to ešte neviem predstaviť, že by som vedela prijať akékoľvek dieťa, zvlášť keď máme jedno svoje. Neviem či mi rozumiete 😔

zuzubabo
19. sep 2010

Ahojte ja som tu už dlho nebola, tak len pripomeniem, že snažilkovanie som vymenila za netrpezlivé očakávanie narodenia dieťatka zo srdiečka 😉.
Už sme si možno aj našli náš pokladík, len nechcem nič zakríknuť, ešte len čakáme na prvé stretnutie v detskom domove.

bettynka222
19. sep 2010

@majkuska vsetky na teba myslim a neboj sa On sa o teba postara 😵 chapem ze je tazke zvyknut si ze malinka zrazu chodi do skolky a je samoztatnejsia ako predtym...mne je vzdy trosku luto ked mam malemu obliect vacsie veci..alebo kupit 🤐 😅 ajked zatial som ich kupovala len raz - teraz 😀 tie prve est epocas tehu...

@darla27 ahoj darlusik, sme dlho uz spolu nekecali...chapem ze si smutna...ja este ked sme sa ani nepokusali o babo, som bola presvedcena, ze nikdy neotehotniem...aj po tych potratoch. ale verim tomu, ze ked uz si raz tehu bola, ze sa to podari znova...uvidis. ja tomu fakt verim. myslim na teba a na vase buduce vytuzene dietatko 😵

@smejka smejusik dnes mi orvy raz papal tak,z e pri tom nespal...ale bol to teda riadny boj - najprv musel cucat prst, potom prso, strasny rev, tak som ho musela nasilu drzat pricucnuteho, po chvili zistil ze mu to asi aj chuti ale vkuse vymyslal, takze to pokracovalo dalej podla scenara - prst prso prst prso atd 😀 a ty to ako zvladas s dvojickami? pomaha ti rodina? urcite su uzasni, ale musi toho byt vela na jednu maminku...

@majkal neboj sa tvoje myslienky su normalne..ajked sa citis povrchne...ved kazdy rodic tuzi po dietaktu isteho pohlavia. ja som napriklad velmi chcela chlpaceka a splnilo sa. ale ked zas budem chciet napriklad dievcatko...tak ktvoie ci to vyjde...budem si musiet zvyknut. a kazdy chce samozrejme dietatko zdrve...no skratka kazdy ma nejake predstavy o svojom dietatku - biologickom, tak preco by si si nemohla vysnivat dietatko zo srdiecka, hmmmm?

@zuzubabo gratulujeeeeeem 😵

zuzubabo
19. sep 2010

ja som veľmi túžila po dievčatku, keď sme už vedeli, že dieťatko k nám príde z domova dokonca som aj pokúpila nejaké ružové veci .......... no príde k nám asi chlapček 😀 😀 😀 .

akzuzs
19. sep 2010

Ahojte a pekný požehnaný večer
Zdravým len tak na skok všetké dievčatá,na ktoré myslím v modlitbičkách a aj na spolubojovníčku @majkuska a neboj Boh sa o Teba postará a aj o dieťatko a Tvoje chmáry odpudí 😉 len nesmieš byť smutná a tiež nesmieš čo i len pripustiť smútok do srdiečka 🙂
@zuzubabo GRATULUJEM, GRATULUJEM, GRATULUJEM

smejka
autor
19. sep 2010

@darla27 neboj bude lepsie 🙂 .....verme ze Pan ma s nami krasny plan
ano som na MD.....a uzivam si ju viac ako prvu.....prva bola taka chaoticka....nevedela som do coho idem....teraz je to uplne ine....i ked som na deti sama ked mm je v praci tak sa nestazujem....skor naopak 😵 .....a biobabo chceme poriesit.....i ked pre mm je to taka rana ktora sa kolotocom vysetreni asi otvori 😔 ......no nechcem si v 5O-tke povedat "ze vsak sme mohli zabojovat"

@majkal ahoj 🙂 ....pri ado si prave mozes a aj musis zadat svoje poziadavky predstavy na dietatko....my sme chceli dievcatko a su z toho dvojicky 😅 ......no chceme ostat v zozname ziadatelov a pockat si na mimi.....dievcatko 🙂
@zuzubabo super....podaj potom spravicky z interakcie 🙂
@bettynka222 teda vy mate system krmenia 😉 ...aj tak mi to pripada ze to zvladas skvele 🙂
@akzuzs ahoj....ako tehulka?...pokracujes v studiu ci si si dala prerusenie?

bettynka222
19. sep 2010

@smejka som rada ze si matersku uzivas 😵 si sikovna maminka. a co sa tyka mna....niekedy si az taka trpezliva nepripadam - raz som uz dokonca mala zarobeny nutrilon. nastastie mi prave v tej chvili zavolala kamoska a poskytla mi tu skvelu radu a odvtedy bojujeme 😀 ale niekedy ten boj uz takmer vzdavam 😒 a palcem spolu s malym 😝

smejka
autor
19. sep 2010

nase trojicky🙂

majkuska
20. sep 2010

Modlitba za vnútorné uzdravenie II.

Postavme sa do Ježišovej prítomnosti.

Ježiš stojí pred tebou. Upriam svoj zrak na neho. Povedz mu: Pane poď zo mnou do mojej minulosti. Vstúp teraz do môjho života od okamihu môjho počatia až po dnešný deň. Pozývam ťa Pane a chcem ísť teraz spolu s tebou do mojej minulosti, chcem ti ukazovať, kde sú problémy, kde prežívam bolesť a smútok, kde trpím, chcem ti ukazovať moje zlozvyky a slabosti. Verím ti Ježiš, že ty má môžeš uzdraviť.

Ježiš teraz ide s tebou a je pripravený urobiť pre teba čokoľvek. On ti teraz hovorí: Moja drahá dcéra, môj drahý syn, milujem ťa. Prišiel som, aby som ťa uzdravil. Som tu, aby som urobil pre teba čokoľvek. Veľmi ťa ľúbim. Ja som za teba zomrel. Keby aj tvoja mama na teba zabudla, ja na teba nikdy nezabudnem. Ja som tvoj Stvoriteľ. Tak sa teš, lebo ja ťa chcem uzdraviť.

Ježiš teraz s tebou ide, precíť jeho lásku. On bol aj človek a prejavuje nám aj svoju ľudskú lásku. Prežívaj teraz to ako ťa miluje, objíma, bozkáva a ide s tebou.

Poďme teraz do času, keď nás mama nosila pod srdcom.

A teraz prichádzaš spolu s Ježišom do času tvojho počatia a prenatálneho života. Predstav si svoju mamu, predstav si aj otca. Predstav si váš dom, ktorý ste mali, keď ťa mama čakala. Aj celé okolie ... A predstav si seba ako si v lone mami a Ježiš stoji pred tebou ... A čokoľvek, čo sa stalo v tom čase, teraz to môžeš povedať Ježišovi a On ťa teraz uzdraví.

Možno kvôli svojej mame, či otcovi teraz robíš niečo zlé. Ale neprechovávaj k ním nenávisť, lebo oni to nevedeli. Modli sa tak ako sa modlil Ježiš: „Otče odpusť im, lebo nevedeli, čo robia“.

Hovor teraz Ježišovi: Pane, keď ma mama nosila pod srdcom, moji rodičia robili niečo zlé. A ja teraz v dôsledku toho, trpím. Aj ja to robím, robím zlo a neviem robiť dobro. Hreším a mám kvôli tomu zlé návyky ... Ty Pane vieš, čo sa vtedy stalo. Ty nás môžeš uzdraviť, lebo si ten istý včera dnes a zajtra. To, čo sa stalo vtedy je pre mňa minulosťou. Ale pre teba je to prítomnosť. Čokoľvek sa vtedy stalo je pre teba ako dnešný deň. Preto ma môžeš z toho teraz uzdraviť. Zo všetkých veci, ktoré sú v mojej mysli, v mojom vedomí či podvedomí. Ježiš ty môžeš znovu stvoriť moju myseľ a môžeš naplniť moje srdce svojou láskou. Môj Pane, ty si mi dal moju mamu a otca. Ja aj kvôli ním trpím, ale modlím sa za nich. Zmiluj sa na do mnou Pane a uzdrav ma.

Ježiš ti teraz hovorí: Moja drahá dcéra, môj drahý syn, Ja som ti vybral a dal tvoju mamu i tvojho otca. Kvôli ním teraz trpíš ... Ja ťa môžem teraz znovu stvoriť. Ja ťa môžem a chcem uzdraviť. Toto nemôže uzdraviť žiadny lekár, žiadny liek, ale ja môžem odstrániť všetky tieto škodlivé veci z tvojho vedomia i podvedomia. Môžem naplniť ťa svojou láskou. Chcem, buď šťastný.

Teraz ťa Ježiš uzdravuje. Berie všetky tieto problémy z tvojho vedomia, podvedomia i nevedomia. Napĺňa tvoje srdce svojou láskou a radosťou a znovu vytvára tvoju myseľ. Prežívaj túto uzdravujúcu moc a preciťuj Ježišovu uzdravujúcu lásku. Ježiš ťa objíma a bozkáva. Prijíma ťa ako svoje dieťa. A nech sa už čokoľvek stalo, Ježiš ťa teraz dáva do poriadku. Ďakuj mu za to a začni nový život.

Čas pôrodu

Teraz pokračujme ďalej s Ježišom. Chyť sa Ježišovej ruky a choď s sním na to miesto i do tohto času keď ťa porodila tvoja mama. V tom čase sa mohli stáť mnohé veci a ty kvôli tomu teraz hrešíš alebo trpíš. Ukáž to teraz Ježišovi ...

Bolo to v nemocnici, možno doma. Ježiš tam kráča teraz s tebou a hovor ti: Môj drahý syn, moja drahá dcéra, ja som ťa stvoril. Ja ťa už od večnosti poznám, ale ja ťa chcem vidieť aj z tvojim telom. Ľúbim ťa a chcem dať do poriadku tvoj život.

Teraz si predstav tu nemocnicu alebo miesto kde si sa narodil. Predstav si aj bolesť, strach či úzkosť, ktoré prežívala tvoja mama. Alebo čokoľvek, čo ti pri pôrode spôsobili lekári a sestričky. Ukáž tieto problémy Ježišovi.

Ježiš stojí pred tebou a je šťastný, že ťa vidí a berie ťa do svojho náručia. Teraz si v Ježišových rukách. On si ťa k sebe túli a bozkáva ťa. Hovorí ti: Moja drahá dcéra, môj drahý syn, nemaj k nikomu nenávisť. Ja môžem všetko uzdraviť. Všetko, čo sa ti stalo, keď ťa tvoja mama porodila. To všetko teraz beriem: všetky strachy, úzkosti, všetku bolesť, utrpenie, všetko, čo je v tvojom nevedomí a napĺňam tvoje srdce svojou láskou.

A znovu si ťa Ježiš túli k sebe, bozkáva ťa. Precíť tú lásku a uzdravenie. Poďakuj Ježišovi za toto uzdravenie, ktoré teraz robí, lebo toto nie je schopný urobiť žiadny lekár, žiadny psychiater ...

Vďaka ti Pane ...

Pokračujme spolu s Ježišom od nášho narodenia až do veku piatich rokov.

Spomeň si na toto obdobie. Obdobie keď si potreboval veľmi veľa lásky od mami i od otca. Pretože láska mami i otca formovala tvoj charakter. Niektorí sme túto lásku nedostali. Nemaj však kvôli tomu v nenávisti svoju mamu či otca. Pretože oni to urobili nevedomky. Možno, že samy mali toľko problémov ... nevieš prečo. Ale ty si Božie dieťa. Boh sa o teba staral, aj vtedy, keď ti oni nedávali svoju lásku. Ježiš ti tu lásku môže dať teraz. Takže nemaj v nenávisti svojich rodičov, pretože ti Boh vybral týchto rodičov a Ježiš ti dá aj lásku k ním. A v tejto viere teraz všetko povedz Ježišovi a On naplní tvoje srdce láskou.

Ježiš stojí pred tebou. Ak si nedostal lásku od svojho otca, tak mu o tom povedz. Ak Ježiš ti dáva svoju lásku, dávaj túto lásku svojmu otcovi. Ak si nedostal lásku, ktorú si mal dostať od svojho otca, Ježiš ti ju práve teraz vynahradí. Povedz mu o svojom probléme. Ak si tu lásku od otca nedostal, tak práve teraz ti ju Ježiš vynahrádza. Ježiš ťa nosí tak ako tvoj otec a prejavuje všetku tu lásku, ktorú si nedostal od svojho otca. Prežívaj túto lásku a ďakuj Ježišovi.

A teraz Ježiš pred teba privádza tvojho otca. Predstav si pred sebou svojho otca. Ježiš teba podáva do otcových rúk. Teraz si v otcových rukách. Ak ti nedokázal ukázať svoju lásku, teraz je mu to veľmi ľúto, prosí ťa o odpustenie. Odpusť mu. Teraz ti otec chce dávať skutočnú lásku a ty mu tiež prejav svoju lásku. Teraz ti otec chce prejavovať svoju lásku. Precíť túto lásku a ďakuj otcovi.

Niektorí z nás sme nedostali lásku od svojej mami. Túto lásku ti teraz môže dať Ježiš. Mama to tiež urobila z nevedomosti, preto jej odpusť. Povedz o svojom probléme Ježišovi. Ježiš stojí pred tebou a berie si ťa tak ako tvoja mama. A on ti prejavuje tuto lásku. A túto lásku, ktorú si mal dostať od mami ti teraz dáva Ježiš. Prežívaj túto lásku a ďakuj.

Teraz Ježiš privádza pred teba tvoju mamu. Predstav si svoju mamu ako stojí pred tebou. A Ježiš teraz ťa podáva tvojej mame. Si v jej rukách. Ak ti nebola schopná dať svoju lásku je jej to veľmi ľúto, prosí ťa o odpustenie. Odpusť jej to. Teraz ti mama chce ukázať skutočnú lásku. Teraz si ťa vinie k sebe a bozkáva ťa. Precíť túto lásku svojej mami a ďakuj svojej mame.

Teraz Ježiš privádza aj nebeskú mamu - P.M. - teraz ťa Ježiš dáva do jej rúk. Ona ťa prijíma. Predstav si ako stojí pred tebou. Ona ťa prijíma ako svoje dieťa. Takže všetko zver jej. Mária si ťa berie ako matka. Prejavuje ti skutočnú materinskú lásku. Ona sa bude starať o tvoje materiálne aj duchovné veci. Aj Márií sa poďakuj. Ďakuj Márií aj Ježišovi ...

Kráčajme spolu s Ježišom do nášho detstva (vek od 5 do 12 rokov).

Chyť Ježiša za ruku a upriam svoj pohľad na neho. Choď spolu s ním a vstúp do svojho detstva. Ukáž Ježišovi každý problém tohto obdobia: to, čo ti teraz príde na myseľ a čo ťa znepokojí, to mu ukáž a povedz mu o tom. Kráčaj s Ježišom od času keď si mal päť až do chvíle, keď si mal dvanásť rokov. Nech si bol kdekoľvek, choď tam s Ježišom a ukáž mu všetky problémy. On kráča s tebou ...

Keď si mal päť alebo šesť rokov, tak možno ťa v tomto období niekto sexuálne zneužil. Nemaj k tomuto človeku nenávisť, odpusť mu to. Ježiš dá všetko do poriadku. Ak ťa zneužil, ty nemáš žiadny hriech, on má hriech. Ale chci, aby aj tento človek bol zachránený. Povedz Ježišovi, aby mu dal milosť zmeniť svoj život.

Možno cez nejakú udalosť vstúpil do tvojho života strach alebo úzkosť. Napríklad keď si videl hada alebo hmyz ... Ukáž to Ježišovi.

Ukazuj mu konkrétne miesta i problémy. Ježiš ťa uzdraví. Ježiš kráča s tebou.

Ukáž Ježišovi aj svojich zlých priateľov, ktorí ťa naviedli na hriech alebo zlozvyk ...

Ježiš s tebou kráča a hovorí ti: Môj drahý syn, moja drahá dcéra, aj v tomto čase som bol s tebou, ty si o tom nevedel. Teraz si tu, lebo som to ja chcel. Ja som sa o teba staral. A čokoľvek, čo ti v tom čase spôsobili mama alebo otec alebo ktokoľvek iný, ja to teraz môžem dať všetko do poriadku. Teraz zoberiem všetky problémy s tvojho nevedomia. Teraz naplním tvoju myseľ svojou láskou a radosťou.

Ježiš ťa prijíma a objíma ťa. Teš sa z toho. On ťa teraz objíma a bozkáva. Buď mu verný.

Povedz Ježišovi nech požehná všetkých ľudí, ktorí ti pomáhali, ktorí ťa vychovávali. Poďakuj za svojho otca i mamu, lebo vďaka ním si teraz tu. Pros Ježiša, aby ich požehnal. A pros ho, aby požehnal aj kňaza, ktorý ťa krstil; biskupa, ktorí ťa birmoval. Aby požehnal všetkých učiteľov, ktorí ťa učili; tvojich dobrých aj zlých priateľov.

Nemaj voči nikomu nenávisť, lebo to bráni Ježišovi v uzdravení. On ťa teraz uzdravuje. Ďakuj mu za to.

Vstúpme spolu s Ježišom do nášho dospievania.

Chyť Ježiša za ruku a kráčaj s ním. Ukáž mu svoje roky dospievania - od 12 rokov až po obdobie, keď si sa oženil, vydala, keď si vstúpil(a) do seminára alebo rehole, keď si skončil(a) školu. Ukáž Ježišovi ten čas. Ukáž mu všetky problémy a kráčaj s ním. Ježiš ťa uzdraví.

Niektorí, keď dosiahli 12 rokov začali si uvedomovať svoju sexualitu. Je to veľmi nebezpečné obdobie, ak si nedáme pozor. Ak našich rodičia nedávali pozor, mohli sme spáchať veľa hriechov - sexuálnych, ale aj iných.

Možno si podvádzal svojho chlapca alebo dievča ... Alebo podvádzali teba ...

Možno si v tomto období otehotnela a možno si bola na potrat alebo si možno nútil svoju priateľku ísť na potrat. Spomeň si na to a pros Ježiša o odpustenie.

Spomeň si na všetko, čo sa dialo v období tvojho dospievania. Ak pritom nemáš pokoj alebo radosť, tak toto všetko povedz Ježišovi. Hovor o zlých priateľoch, o zlých okolnostiach, o zlozvykoch, ktoré si si vtedy vytváral ... Povedz mu o cigaretách, alkohole, o všetkých zlých veciach, ktoré si v tom čase robil.

Ukáž mu všetky problémy, ktoré si zažil na univerzite alebo inej škole. Čokoľvek, čo sa stalo v tom čase, a ťa znepokojuje, to všetko ukáž Ježišovi.

Možno si sa nemohol oženiť či vydať. Povedzte aj o tom Ježišovi. A modli sa za dobrého manžela či manželku.

Choďte spolu s Ježišom a jemu ukáž všetky tieto problémy. Všetky tieto veci sú uložené v tvojom nevedomí. Pros Ježiša, aby ťa uzdravil.

Ježiš kráča s tebou a uzdravuje ťa. Hovorí ti: Môj drahý syn, moja drahá dcéra, ľúbim ťa. Aj v tomto čase som bol s tebou, ale ty si o tom nevedel. Nezáležalo ti vtedy na mne. A preto si robil toľko zlého, ale ja ti to odpúšťam a v spovedi som ti to už odpustil. Ak si nebol pri sviatosti zmierenia, tak choď a ja ti cez kňaza odpustím. A bude z teba nový človek. Môžeš začať nový život.

Ježiš ťa teraz žehná a uzdravuje všetky tvoje problémy. Precíť toto uzdravenie. Napĺňa ťa svojou láskou. Preži túto lásku. Buď mu verný a začni žiť novým životom. Ďakuj Ježišovi za všetko, čo teraz robí.

Ukážme Ježišovi svoj terajší život.

Možno si sa oženil alebo vydala ... Tí teraz, ktorí ste slobodní modlite sa za tých, čo žijú v manželstve. A vy, ktorí žijete v manželstve ukážte svoje problémy Ježišovi.

Ježiš kráča s tebou. Ukáž mu všetky problémy: nevernosť manžela, neveru manželky, potrat, alkoholizmus partnera, finančné problémy, problémy s deťmi, to, že ťa opustil partner, smrť partnera a pod. Všetky tieto problémy, ktoré ťa znepokojujú ukáž Ježišovi a kráčaj s ním.

Ježiš kráča s tebou, On ťa objíma a bozkáva. Hovorí ti: Ja som vás spojil v manželstve. A čokoľvek, čo sa stalo počas manželstva, nerob si z toho ťažkú hlavu. Rob pokánie a pros o odpustenie. Zmier sa s každým a začni žiť novým životom. Žehnám ťa, žehnám tvoju rodinu, tvoje deti, tvoju prácu ...

Možno si starší a očakávaš lásku od svojich deti. Ale nedostáva sa ti tejto lásky. Je ti to ľúto, si smutný. Daj tento smútok a bolesť Ježišovi ...

Možno ťa znepokojujú tvoje deti, lebo nežijú s Bohom ... Povedz to Ježišovi. On to môže dať do poriadku. Ver tomu.

Ježiš ti odpúšťa. Ak si nebol na spovedi, tak na ňu choď a prijmi Ježišovo odpustenie, lebo len vtedy môžeš byť skutočne šťastný.

Ježiš ťa teraz chce žehnať. Prijmi jeho požehnanie. Chce ťa napĺňať láskou a radosťou. Chce zobrať všetky rany a pocity viny z tvojej mysle. Chce ti teraz dať všetku svoju milosť. Prijmi teraz toto uzdravenie.

AMEN

haninkat
20. sep 2010

@majkuska Ahoj Majkuska, ja som tu sice nova ale urcite sa za teba pomodlim a s tou silnou podporou ludi okolo teba a toho najvyssieho to zvladnes 😉 a co sa tyka babatka, tak o to sa vobec neboj lebo ako tu uz bolo spomenute vsetky deticky su bozie deticky 🙂

haninkat
20. sep 2010

Ahojte kocky, snad nevadi ak sa k vam pridam 🙂, ja som sa vydala pred 2 mesiacmi a mesiac sme zatial skusali o miminko samozrejme prvy mesiac neuspesny ☹ aj ked som vedela ze sa to len tak lahko nestane, trosku ma to mrzelo tak nasleduje druhy mesiac snazenia, uvidi sa ci nam to bude sudene a ci nie ale verim tomu, ze sa zadari ked bude ten spravny cas 🙂