Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
16. jún 2009

ahojček 😀

tak najprv som vam ešte dlžná jednu správičku - volala mi v nedelu suzzika, že su na chate a nejaký čas tam ešte budú,kým sa da... len aby sme sa o nu nebáli, rodiť sa zatiaľ nechysta 🙂

no dnes ma úplne dorazila tá správa o matyáškovi, až mi slzy vyhrkli 😔 chuda mao, ja neviem, prečo sa taketo veci deju a čo je ich zmysel 😔 😔 😔

riska
16. jún 2009

pahu a kam teda vypadnete? 🙂

lenka, myslime na babku, nech sa rýchlo zotaví... ono to nie je sranda v takom veku operácia, ale naozaj starši ludia nie sú také padavky ako my 😵

marione, chapem, že tlačíš dni v kalendari, ale ved už si 16tt jupiiii 😀 a nedavno si len šla na krvičku 😉

janulka, aj tebe tt krasne pribudaju, ale nas nejako zanedbávaš 😖

janula.k
16. jún 2009

Pahu, tak to som vazne rada, ze ste všetci traja v pohodicke 🙂 a na dofču by som aj ja hned niekam isla, len pri nasej financnej situacii mozem o tom par rokov len snivat 😒
Inak som pisala s Danuskou a cakam od nej sms o prvych stuchancoch 😀

janula.k
16. jún 2009

Riska, hmm mozno zanedbavam pismenka, ale nezanedbavam myslienky na vas 🙂
a co je nove s matyaskom??? ☹ a pozdravujeme suziku 😵 😵 😵

janula.k
16. jún 2009

tak uz som si precitala o malickom ☹ 😔 😢

riska
16. jún 2009

inak ja dufam, že ked budem mať dieťa, tak ho nebudem milovať opičou láskou, lebo niekedy sa mi rozum zastavuje nad niektorými nekritickými rodičmi 😕
a držte mi palce, teraz idem navrhnut jednu 2 zo správania totálnemu grazlovi a mamička to nevie prežiť, lebo on ma vraj ADHD a mam to rešpektovať... a ešte aj zastupkyna stoji za nou 😠 tak to bude ešte pestré 😖 čiže margi, žiadne vajíčka ani kuriatka 😀
ale aby som nebola taka negativna, jedna mamina ma včera vybozkavala, ked som povedala, že jej synovi dávam 4 😀 😎

lenkove
16. jún 2009

babule
dakujem za povzbudenie,uz som na tom lepsie ako rano 🙂

idem na nakupy, zajtra veziem do Bratislavy "nakup" pre brata, a sice osobny automobil tmavomodrej farby 😀 este dokupim par kinder vajec a napisem list pre babku a mozem cestovat 🙂

janula.k
16. jún 2009

riska, zevraj maminy v znameni Raka su take posadnute opicou laskou a strarostlivostou. A co je to ADHD? no nezavidim ti tu situaciu, lebo niektori rodicia fakt nevidia pravdu a vzdy su najhorsi ucitelia a nie ich deti. Ja by som na takuto profesiu nemala nervy, takze klobuk dole. 😉

riska
16. jún 2009

janulka, nestraš ma, ved aj ja som rak 😀 😝
adhd je vlastne hyperaktivita, dieťa je nekoncentrovane, ma poruchu pozornosti, dlho nevydrži pri žiadnej činnosti... ja viem, že taketo deti za to nemôžu, ale je rozdiel mať poruchu a nevedieť sa správať, resp. sa za poruchu skrývať 😖

margarita
16. jún 2009

ahojte,
mna ta sprava o mao vzala ale totalne, plakala som ako keby mi umrelo pol rodiny ☹ nie je to fer, ze prisla uz 4.x o babo a este to vyzeralo spociatku aj tak nadejne 😖

riska, moja rec - keby si mala pocit, ze Kiki rozmaznavame - ako stria si povinna zasiahnut 😀
nech potom nemusim bozkavat ucky kvoli 4kam zo slovenciny o par rokov 😉

myslim na vas vsetky, ale viac odo mna dnes nechcite...som nastvana, preco sa zle veci stavaju dobrym ludom: mao, lenkina rodina a ine...

riska
16. jún 2009

margi a nevieš, či ten predčasný pôrod mohol súvisieť s trombofiliou? 😔 😔

idete ordinovať? 😉 ja som si len odbehla, učím sa, vo štvrtok ma čaka dosť naročná skuška 😖 ale aspon predposledná 😵

smejka
autor
16. jún 2009

ahojte...
Matyasko je uz v nebicku....je to hrozne....pre rodicov....pre vsetkych ☹ .....vela sily im 😔
pahu jeej teba som dlho nevidela 😉
riska nedaj sa v tej skole 😝 ...vydrz a stoj si za svojim 🙂
janulka pozdrav danku 🙂
lenka no mas to nabite 😖 .....myslime na babku aby to vsetko zvladla a vyliecila sa z najhorsieho 😔 ...
marione krasne ti to letiiiii 🙂...uz sme ako tak zdravi....verim ze to bola posledna choroba nastavajuceho leta 😕
margaritka odmrac sa....a cosi este napis...niekedy situacie pochopime az s odstupom casu....i ked prist o dietatko je strasna rana 😔

smejka
autor
16. jún 2009

hm....riska nejdeme odrinovat 🙂 ...ja som dnes nazivo 12- hodin 😝
a este nerodime.....zajtra ideme ponahanat zase urady....drzte palce prosiiiim 😔

smejka
autor
16. jún 2009

riska ja mam tu opravnu nabud piatok...uz teraz mam neurozu 😝
no ty si sikulka ty to zmaknes 😉

riska
16. jún 2009

smejka, tak držíme palce na zajtra - silno, silno 🙂
ja už mam asi tiež neurozu - zo všetkeho 😠 😀 mne už pomôže len ta MD 🙂

smejka
autor
16. jún 2009

riska suhlasim s tebou....uz len MD..vsetkym tu snazilkam 🙂

skorki
16. jún 2009

Je mi luto tej spravy...Ach... 😔 Musi to byt strasne tazke...

Riska a co Ty vlastne este studujes - teda, ak smiem mat takuto priamu zvedavu otazku...Aj moj mm ma zajtra tie skusky. Tak na Vas budem mysliet, nech to vsetko dobre dopadne!!!
Lenka - aky ohnivy prispevok. Ved z neho az plamene slahali 😀 😀 😀 No tu "pipinu" si viem tusim predstavit.A budem drzat palce, aby to s babkou dobre dopadlo. 😉

Margi, Pahu, Janulka...a vsetky ostatne, myslim na Vas. Idem ordinovat 😀 .

skorki
16. jún 2009

Smejka, ahoooooj 😉

riska
16. jún 2009

skorki, tak po ordinacii 2 vetami zhrn, čo bolo, ja sa ešte idem učiť 🙂
držime palce aj tvojmu mužikovi, aspon nebude už citovať tie paragrafy 😀
a študujem angličtinu

smejka, snad sa na tej MD časovo stretneme 😵

riska
16. jún 2009

a ešte som vam chcela napísať - viete o tom, že katy má už haničku týžden na svete? další zázrak medzi nami 🙂 😀 😵

smejka
autor
16. jún 2009

riska ty si taky nas spion 😉 ....tak katy blahozelame 😵
a ta MD...ja veriiiiiiiiiiiiiiiim ze ano........vsetky.....ved MD je 3 roky 😉

darla27
16. jún 2009

Ahojte babulenky, po dlhšej dobe som sem prišla pozrieť.
Ako sa máte? Ja tak.. po starom.
Riska tak ako pokračujete? Keďže si prešla do FC, asi máš poisťovňu z ktorou tam majú zmluvu, že?
My rozmýšľame čo ďalej, doki mi poradil aby sme sa na to na celé leto vykašľali, ale mňa to rozčuľuje,
neviem či to dokážem. Každopádne už nám to začína prerastať cez hlavu,mám už toho plné zuby.
Ešte čakám na výsledky genetických testov, ale aspoň tie snáď dopadnú dobre.
Si rozhodnutá definitívne pre IVF - ideš do toho?

riska
16. jún 2009

darla, pozrela si si dnes IP?

riska
16. jún 2009

darla, ja mam všobecnu, tak nie je problem 😉 a ano, ideme do toho, už mame žiadosť schvalenu, tak august/september začinam stresovaaaať 😒

vykašlať sa na to je fakt úžasná rada... keby to bolo take jednoduche 😠

riska
16. jún 2009

darla, trochu som to pokašlala, napisala som IP na darla a nie darla27 😕 ale už som to napravila 🙂

skorki
16. jún 2009

Ahoj Darla, ano "vykasli sa na to" a este lepsia rada je "nemysli na to" a "trochu sa uvolni". 😀 😀 😀

darla27
16. jún 2009

Ahojky Riska, Skorki. 🙂
Skorki že vykašlať sa. 😀 Dnes som dostala mrchu, keby si ma videla.. ☹ 😀
Skôr sa z toho zbláznim ako sa na to vykašlem. Ale zistila som že mne už môže pomôcť naozaj len pán Boh, náhoda alebo IVF, lebo takto ako to robím to akosi nejde. Tento mesiac klasicky sklamala aj BT,ovu testy, ani keksík v správnu dobu. Nejde to !!! Čo mám robiť? 😒
Ano Riska, prišla mi IP, všetko závisí od dňa a hodiny. 😉
Čo ten Ferticent? Akú máš ty poisťovňu?
Skorki vy ako pokračujete v snažilkovaní?

lenkove
16. jún 2009

Baby
a este by som chcela,pomodlite sa za mna aj za moju stastnu cestu, zajtra veziem auto cez cele Rakusko 😉
dakujeeeeeem 🙂
idem uz spat, vyrazam o siesstej dobru noc!

darla27
16. jún 2009

Skorki keby som sa viacej uvolnila, už budem asi bez končatín. 😀 Viac to nejde. 🙂

riska
16. jún 2009

leni, držime palce 🙂
darla, odpísala som ti vyššie, ako to čítaš? 😀