Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
1. júl 2009

betty - ok, chapem ze je to proti predpisom, ale vobec mi to nedoslo...ja mam album az poporodny, aj to len kvoli vam 😀 inak by som sa tu takto verejne neprezentovala...

riska tak ako skuska, a co, uz balis kufre na dovcu? 😉

sa tu dnes nejako flakate,ked ja sem cely den nepridem, no hroza 😀 😉 😎 😎 😎
hlasim, ze violka aj s manzelom tu bola, tesili sme sa, pokecali chvilku a sli dalej, este mali pred sebou kus cesty (ten mensi kus). No a Kristinka dostala okrem ineho taku plysovu kravicku, velku asi ako 2 jej somarikovia 😀 tak teraz ju statocne zuje a moc sa jej paci. Takze tymto za nu violoncielke este raz dakujem verejne pred celym internetom 😀
uz som aj vymyslela novy sport - vola sa to Obratene rodeo. Hra sa to tak, ze polozite kravicku obkrocmo na dietatko, a ono sa snazi silou-mocou dostat zo seba kravicku dolu...tak tehulky nase pomaly zacnite trenovat, lebo Kristinka je uz v tom nebezpecne dobra 😀
kravicku rada poziciam, deticky este ale musime vymodlit 😉

riska
1. júl 2009

ahoj, stria 🙂
betty, tak tam daj oznamko iba na chvilku, my pokukame a potom ho das preč 😉

carmenuska
1. júl 2009

Ahojte, po dlhom odmlcani vas vsetky zdravim...konecne su vysvedcka rozdane tak mam cas sa tu ukazat. Neviem co mate noveho, mohla by sa niektora najst co mi to tu zhrnie 🙂 Ja sa mam celkom fajn, po pnke som sla do prace presne na koniec, takze som si uzila najhorsie chvile a este k tomu budem makat cele prazdniny na skolskom vzdelavacom programe- riske zavidim, ze uz to maju zakladky za sebou, pre nas su vsetky tie blbosti uplne nove...a este prvy pokus od laparky sa nevydaril.... ☹ bola som z toho sklamana, aj ked neviem co som si od toho slubovala. Hadam sa tu viac objavim a dostanem sa do obrazu

riska
1. júl 2009

marg, tebe už troška nezašibáva na tej MD? 🙂 😀 😝 ty si normálne uviedla celý didaktický postup manipulácie s predmetom určeným na hranie... moja dnešna skušajúca by z teba mala určite radosť 😉

carm, no konečne si sa ozvala 🙂 moc to s tou prácou neprehánaj... a nemáš nám čo závidieť, my sme minulý rok prerábali 5. ročník, tento rok nas čaká 6. 😕 inak sme skonštatovali, že papier znesie naozaj veľa, lebo v praxi sa inak nič nezmenilo 😎

smejka
autor
1. júl 2009

riska blahozelaaaaaam 🙂 ...hura prazdniny uz naozaj 😵 ...sikulka si.....ja som to vedela 🙂
carmenuska ahoj 🙂 .....nebud smutna....novy cyklus nova nadej 😉 ...a uzivaj si volna 😎
bettynka no kde je foto zasitej krasavice? 😕 ...ved daj na chvilu..neboj sa adminov 😉
margaritka tak aka bola navsteva?

smejka
autor
2. júl 2009

dobre ranko 🙂
tak mne od dnes oficialne zacinaju prazdniny 🙂 ....vcera sme dopisali pracu....dnes uz pocestuje do skoly 🙂
takze hor sa na zameskane domace prace 😎
prajem krasny slnecny den 😵
PS: a piste....

riska
2. júl 2009

veru, veru, tu je to nejaké mrtve 😉

smejka, supeeer pocit, že? ja som ešte dnes v robote, ale tiež to vnímam, že už mám prázdniny 🙂 a domáce práce čakajú aj mna 😔

margarita
2. júl 2009

carm, dalsi pokus uz moze byt o 100% uspesnejsi, tak sa drzte, a s tymi programami sa nezaoberaj viac ako je zdrave...o rok su volby, pride novy minister a zas to pojde do kosa a bude nejaky novy napad na reformu...mne to s tym skolstvom nasim pride tak ako sa pisalo o obrodnom procese za komosóv v 1968, citujem:
"Pacient sa lieci, ale choroba sa mu zatajuje..." cize menme veci navonok ale o pricine taktne pomlcme...no ale sa mi kritizuje, ked som momentalne mimo fachu 😉 ale aby ste si nemysleli, ja normalne som pozavcerom citala aj Ucitelske noviny 🙂

riska - jasne, ze mi zasibava, ale nie uz ale este stale 😀

smejka, ved som pisala, ze navsteva supeeeer. boli ale len cca hodinku, takze sme hovorili kratko a rychlo, slovensko-anglicko-taliansky...som sa smiala vcielke, ze ako uz jej vypadavali slovenske slova, esteze trenuje aspon tu u nas v pisomnej podobe 😀 a preberali sme zvacsa rodinne zalezitosti a kto ma co v rodine nove, takze to tu zverejnovat nemozem 😀

bettynka222
2. júl 2009

ano riska, v trnave. len nasa univerzita mala vcera 4 promocie, do toho aj trnavska a este aj MTFka...takze vcera nas s diplomami po trnave behalo dooost vela 😀

smejus oki. foto sem hodim, snad ma na tyzden nestopnu. ale za hodku letim do BA...tak asi az zajtra. a pridam sem aj to oznamko margi 😉

zdravim vsetky babulky..... 😵

bettynka222
2. júl 2009

sup sup rychlo pozerajte albumik 😎
inak saty boli na poslednu chvilu zachranene tou kamaratkou, co ma pozasivala...lebo svagor uz v ruke drzal zosivacku a chystal sa ma "zosivat" 😀 lae to by asi neutrpeli len saty.....ale aj moja koza 😀 😀 😀

janula.k
2. júl 2009

Pozehnany den dievcata 🙂
dlho som tu nebola tusim 😅 ale v tychto dnoch som viac na slniecku, prijmam navstevy, citam a tak... 🙂 Len aby ste vedeli, mame sa dobre, vcera bola poradna, vsetko je ok 😵 Vdaka Bohu!
No mame stale zakazany sex. Mne to nevadi, obetujem pre toto dietatko cokolvek, no s manzelom je to horsie 😅 iste chapete...myslim, ze to takto bude az do porodu...
betynka, gratulujem k titulu! bola si herecka! 😉 Margiii, Kiki ma uz 4 mesiace?? ufff ako to beziii 🙂
prazdninujucim zelam pokojny a nicim neruseny oddych 🙂 Nech Vas vsetky Pan Boh sprevadza 😵

bettynka222
2. júl 2009

jani dakujem 🙂 posim ta a ako to s tym tvojim zvladas? lebo my si teraz pocas ovu musime davat pozor...a on je z toho tiez dost na nervy. asi preto, ze najprv sme si davali pozor v strede a potom nam dr. povedal, ze po potrate sa to cele pokaslalo a ovu bude neskor, ale nepovedal kedy... 😒 som z toho dost msutna, lebo som sa tesila, ze ked sa vyriesi krv, uz ziadny dalsi problem nebude...al eocividne tam problem je, lebo povedal,z e nam rozhodne neodporuca otehotniet, kd je ot takto... ☹

janula.k
2. júl 2009

bettynka ako to ja s tym mojim zvladam? nezvladam 😀 je to velmi tazke..ked sme boli pred tym zvyknuti hocikedy, viac krat do tyzdna..a teraz...ide mu to riadne na mozog... 😝
a prepac, ale aky dalsi problem sa u vas nasiel? asi mi to uniklo

suzzika
2. júl 2009

Ahojte dievčatá 😵

čítam, že tu už sa začalo vo veľkom prázdninovať, asi je na čase, keďže je počasie aké je...

Betty blahoželám k titulu a ozaj veľmi ti to pristalo...kytička bola od koho? 😉

Janulka veľa trpezlivosti s mm 😎 my to síce zakázané nemáme, ale môj mm si to už asi pred 4 mesiacmi zakázal sám - ani sa mu nečudujem 😀 keď sa vidím... 😎 Ozaj Jani a ty sa modlíš niektorý s tých desiatkov, lebo ja sa modlím ten 3. ale tie ostatné 4 neviem či sú /asi nie/obsadené... 😒

Leni prosím ozvi sa ako je na tom švagriná, ja som si to len dnes prečítala, ale určite si na ňu spomeniem v modlitbe...

Ja chodím každý deň na prednášky toho exorcistu a včera večer som bola aj na uzdravovaní - bolo uzdravovanie od zranení už v matkinom lone, aj prednášky boli o manželstve, výchove, rodine takže včera max. aktuálne pre mňa, len neviem prečo sa to celé pokazilo na záver takým pre mňa nepochopiteľným incidentom, ktorý ma obral o všetok pokoj ešte aj dnes som z toho 😔

janula.k
2. júl 2009

Suzika 🙂 popis co sa stalo na zaver 😕 som velmi zvedava. A ako sa vola ten exorcista? Nie pater Vella?
Ja som si tu verejne ziadala niektori z tych desiatkov a neviem ci sa mi ziadny neusiel, lebo mi nebol ziadny prideleny 😔 kto to ma na starosti haaaaaaaa? Jaj a no s tym mm a nesexovanim..vsak prosim Pana Boha, nech toto akoze odlucenie nezanecha na nas stopy..ale verim, ze to zvladneme, keby sme mali byt bez sexu aj cele tehu 🙂
Suzi a ako sa citis?

monika99
2. júl 2009

Ahojte babenky, dlho som tu nebola ako sa mate co noveho?
Ja mam tych vybavovaciek az az nestiham takmer nic, dneska ani muzickovi nenavarim, idem trochu oddychnut. Chcem sa opytat ma niektora z vas skusenosti so senatoriom neplodnosti v Kosiciach na Masarykovej. Uz dalej nechcem cakat a chodit neustale k mojej gyn. na folikuliometriu za 4 EUR a nic s toho nikdy nic nepovie len ze mam cakat lebo som mlada a namam sa kde ponahlat. Musim asi zobrat osud pevne do svojich ruk a obratit sa na odbornikov. Co na to poviete? Dakujem vopred za kazdu radu 😉

janula.k
2. júl 2009

Monika ahoj, ako dlho sa snazite? Ak uz viac ako rok, tak by to mozno naozaj chcelo viac vysetreni ako len folikumetriu. Minimalne manzelov spg 😉

monika99
2. júl 2009

Ahojky Janulka, uz je to rok co sa snazime. Manzel bol na spg a ma lahku oligospermiu /zaspate spermijky alebo pomalsie take daco/ ale ze to nieje dovod aby som nemohla otehotniet lebo je to vo velmi miernom stadiu. Mam iba 22 a doktorka mi hovorila ze ma nikde nezoberu lebo som prilis mladucka, a teraz ked prisli kramy vcera dnes som zobrala telefon a zavolala som do senatoria do Kosic a vravela ze to nieje problem ze samozrejme ze ma zoberu tak o mesiac idem uz som i muzicka informovala ze zase bude treba skontrolovat spermijky a na prekvapenie nenamietal, suhlasil so mnou ze pojde a ze urobime vsetko mozne aj nemozne aby sme mali mimko. Velmi ma prekvapil aj on velmi tuzi po babetku, ma sice len 25 ale je velmi zodpovedny a rodinny typ. Brali sme sa velmi mlady a verili ze sa nam babo podari hned vdaka nasemu veku ale opak je pravdou, teraz sa len koli tomu tapime lebo stale nic. ☹

kaki
2. júl 2009

Ahojte 🙂
Riska ešte som necvičila ☹ , lebo zajtra si možno najde na mňa čas p. doktorka a povedala mi že pred cvičením nech prídem. Ale ak si na mňa zajtra nenájde čas tak asi začnem cvičiť... nechce sa mi čakať ďaší mesiac. 😉
Ale ty si užívaj prázdniny 🙂 Prázdnini su super 😀
margi 🙂 ty si super vo vymýšľaní hier pre Kristínku 😀 Hlavne že sa pri tom bavíte obe 😀
Lenkove... Ja nemám záhony.. bývam v bytovke, takže mám len veĺa kvetináčov v rade🙂 myslíš že sa to dá nazvať záhon? Znie to pre mňa priam poeticky 🙂
Smejka ja mám teraz zasa dobré obdobie 🙂 Aj manžel si pochvaluje aká som jak anielik 🙂 Asi sa dobre modlíte a ja s Vami 🙂
Prajem aj Vám aby ste mali také obdobie ako ja teraz 🙂 Netrápi ma ani robota, ktorú by som mala zmeniť, ani že som obalená tukom 🙂 Ale verím, že sa veľa vecí v mojom živote zmení... napr. tukové zásoby sa znížia a zásoby detí v našich kruhoch vzrastú🙂
Viera aj hory prenáša... a tá moja sa dúfam teraz približuje aspoň k tomu horčičnému zrnku... 😉
Janulka... Tebe to pekne narastá 😀 wao, krása 🙂
Suzzika neviem či som to písala ale tvoje príspevky mám rada, majú vždy hlavu a pätu... Máš veľký dar a vďaka Bohu ho aj využívaš... A aby som nezabudla: vôbec nemáš veľký nos, iba bruško a tak to má byť 😉
Monika99 podľa mňa nie je ani neskoro a ani priskoro na vyšetrenia... Rok je asi tak akurát, ale ja Ti asi nemôžem proadiť. My sa snažíme takmer druhý rok a moc vyšetrení teda za sebou nemáme... Ja sa trochu bránim pred neprirodzenými zásahmi do organizmu... Asi som šiši... Ale uvidíme čo bude ďalej, zatiaľ trénujem trpezlivosť a vieru v to že dostaneme veľký Boží dar.
Bettynka si kočulda a gratuľujem k diplomu, užívaj úspechu 😉 Zachvíľu pribudnú aj iné úspechy isto.

Mám Vás tak rada 🙂 a modlím sa za Vás všetky.

kaki
2. júl 2009

A aby ste vedeli, myslím aj na Marione a Luccetku, Mariu1610, Danku, Eliz, Violončielku... Aj na všetky ostatné ktoré tu už dávnejśie neboli... 😉

suzzika
2. júl 2009

Kaki zlatá si, taaaaak ma tvoje slová pohladkali po duši, lebo po včerajšku mám fakt zlé rozpoloženie/ale viem čia je to práca 😠 /

Takže Janulka a všetky ostatné pre objasnenie. Bola som na tých prednáškach včera od 15.00/to že som tam bola aj celé doobeda ani nepočítam 😉 /no a po omši/neviem presne ako sa to u gréckokatolíkov nazýva -tuším služba?/kňaz ohlásil, že ešte bude nejaká modlitba za zomrelých, za ktorých bola omša a potom malo začať to uzdravovanie.A keďže som tam bola od tej 15.00 v kuse tak mi mamka kázala nech idem von a zjem aspoň niečo a trochu oddýchnem, ale keďže tam bolo tak veľa ľudí a keď som si predstavila, že sa mám s tým bruchom cez nich predierať tak som radšej ostala a som si sadla /ani vám nebudem opisovať ako vyzerali moje nohy ☹ /no len čo som si sadla, tak do mňa zo zadnej lavice štuchla jedna veriaca so slovami a teda dosť hrozným výrazom v tvári: Postavte sa! Ja som najprv nepochopila, že o čo ide, lebo pár ľudí v kostole sedelo a tak som sa zmohla iba na Prečo? A ona znova postavte sa!ale doslova takým tónom, že ešte trochu a mi jednu vlepí. Som normálne ako v tranze sa postavila a doteraz som to celé vôbec nepochopila...Mamka /sedela vedľa mňa/ mi povedala, len si sadni, predsa nebudeš počúvať nejakú babu. Lenže ja nie som konfliktný typ a som sa jej normálne zľakla. No a potom prišlo to uzdravovanie a ja som ho celé preplakala, ale neviem, či z toho dôvodu, pre ktorý som skutočne mala plakať...taká som bola rozrušená...viem, že to zaúradoval zlý a ja som mu nechcela dať šancu, ale do dnes sa neviem z toho spamätať, a všetok pokoj a pocit radosti, ktorý som po tých všetkých prednáškach nadobudla je preč a dostavil sa pocit nehodnosti a veeeeľkeho smútku. Ako môžu byť takýto veriaci ľudia? Keby som mala slabšiu vieru a stať sa mi to, už v živote do kostola nevstúpim... 😔

riska
2. júl 2009

ahojte babulky 😵
ja som úplne hotová, celé poobedie sme ešte s mm behali po meste a dokupovali nejaké veci na dovču... takže zajtra už len požehlím, pobalím a vyrážame 😉

betty, no kočica si bola a to oznamko je štýlové 😎

janulka, kvoli babulke sa musite obetovať, aj ked 9 mesiacov je straaasne dlho, ale všetko sa da vydržať... bud rada, že mas zakázaný "len" sex, predstav si baby, ktoré travia tehotenstvo v nemocnici 😔

monika, s ke ti neporadím, ale ak už máš potrebu to riešiť, tak to rieš a nedaj sa odradiť vekom... mne tiež vraveli, že som mladá, ked som mala 24, 25 a zrazu mam 29 (teda až o pár dní, ale predsa) 😒

lenkaaa, kde si?

riska
2. júl 2009

kaki, zlatko, kraaasny prispevok, normalne z teba srší optimizmus 🙂 som rada, že sa maš fajn a hlavne, že ťa manžel chvali 😉 podla mna to maš od nášho posledného stretka 😀
a tukové zásoby nech ťa netrápia, ved bábo bude musieť z niečoho čerpať 😉

suzzik, to ma velmi mrzi, že ťa to tak rozladilo 😔 fakt je, že ludia sú rôzni, ale tiež nechapem, načo idú do kostola, asi ich baví buzerovať druhých 😠 dufam, že tá zlá nálada ťa čoskoro opustí 😖 a ja mam tiež rada tvoje príspevky, lebo vždy všetko krásne zhrnieš a na na nikoho nezabudneš.... tak sa netráp nad nejakou babkou, určite je strašne nešťastná, ak sa takto správa a radšej sa venuj nám 🙂 😉

riska
2. júl 2009

a ešte sa chcem pochváliť, dnes boli v robote 2 kolegyne, ktoré su na MD, jedna s 2 chlapcami a druhá tiež s chlapčekom.... a okrem týchto dvoch mamín tam ešte sedeli dalšie 2 tehotné kolegyne a ja medzi nimi 😉
inokedy by ma to asi dorazilo, ale dnes som bola úplne v pohode, spokojná a vyrovnaná - ako som už dlhšiu dobu 😵

ozaj, kde sa zasa flaka marione? 😖

smejka
autor
2. júl 2009

ahojte 🙂
suzzika teraz sa citim ako ty...s bolavymi a opuchnutymi nohami...asi som to prehnala s domac pracami 😝 ...suzzika nedaj sa zlakat....ja verim ze ta ta nechut a rozladenie prejde....ved si nase slniecko povzbudzujuce 😵
riska jeej...idete do toho talianska? a davam ti 1 s * za zvladnutie situacie v praci s tehulkami 🙂
monika ja si myslim ze si dobre spravila ze si sa objednala do centra.....ved povysetrovanie nic neda a vela napovie 😔
kaki kvetinacova 🙂 ...joj len bud anjelikom dlho dlho...az maju vsetci z teba radost...aj my mame 🙂
janulka ja si myslim ze mm pochopi tu obetu naplno az ked sa malinke narodi 😉
pozdravujem vsetky 🙂
bettynka hotova modelka z teba...blahozelam 🙂

bettynka222
2. júl 2009

jani problem s ovu sa vyskytol. pred tyzdnom som bola u gyn a zistil ze po potratoch ovu nenabehla v strede cyklu, ale je uplne na konci...co je vraj zle a vedie to k potratovosti. tak som z toho bola velmi smutna a radsej som to tu ani nepisala....

suzzi kyticka bola od svagrinej, ale dostala som aj ine pekne..ale tato bola najkrajsia 🙂 suzzi to co sa ti stalo... ☹je skoda ze veriaci clovek sa dokaze takto zachovat...a to uzdravovanie, to sa robi iba u grekokatolikov?

kaki jasne ze pribudnu dalsie babence v bruskach u snaziliek a coskorosnaziliek. uz sa na to sama veeeelmi tesim 😎 a dakujem za kompliment 😎 len dufam,z e na mna nezautocia admini za tie foto. ozaj a preco nejdes na viac vysetreni? ved to nie su umele zasahy do organizmu...zasahy by boli, leby ti dali lieky. ale mozno ani lieky netreba, ale aspon budes vediet na com si, nie? ale mozno ti nic nie je a uz coskoro ta tvoje brusko prekvapi 😉

smejka, riska dakujem za komplimenty 😀 ach ja dufam,z e tehulky nas uz dlho nebudu strasit, lebo sa medzi ne pridame 😵

a kde je margi? ved to prave ona chcel avidiet oznamko....mala by si pohnut, kym sa ho kompetentni rozhodnu zmazat 😀

jeeeej a monika, skoro osm an teba zabudla 😝 pekne len chod na vysetrenia..za to nic nedas a zbytocne sa by si sa stresovala,z e si nieco zanedbala...a mohla by si si to v buducnosti vycitata.
ach dnes su tu same dlhe prispevky...aj ten moj tusim prekrocil obvyklu dlzku 😀

lucetta
2. júl 2009

ahojte kocky, opat po pauze sa ozyvam. nove nemam nic, len ste mi uz chybali 😉
riska, krasne prazdniny zelam. uzi si ich a hlavne vela vela oddychuj. na ucitela su aj dva mesiace malo 😒
suzika, mas krasne fotecky..
ako sa ma marione?
margi aj teba zdravim, aj violku, lenku, skorki...kaki..danku , smejku, janulu a vobec vsetky.
pozehnane dnia vela slnka v dusi 😎

margarita
2. júl 2009

betty - stihla som ho ---- dobreeee, saty supeeer a oznamko tiez, teda najma ta jeho obrazova cast je origos.
bola som dnes zase u nasich, a potom som mala kooooopec roboty vecer po navrate domov.
ozaj, a co teraz mas v plane zo zamestnanim, ak to nie je tajne?mne na promocii gratulovali vsetci stylom: a teraz makat a makat az do dochodku, ziadne prazdniny, nic. a aj tak som mala a mam a (v skolstve) budem mat🙂

janulka - o zakazanom sexe by som vedela rozpraaaaavat, teda ono ani velmi nie je o com, kedze nic nebolo, lebo bol zakazany...no ale a potesim ta, po porode ani manzelovi vadit nebude, ze neni, budete radi, ked zaspite kazdy na svojej strane postele(my niekedy este aj postojacky). a zvladnete to urcite, da sa to, mozem z vlastnej - takmer rocnej - skusenosti potvrdit. presne ako pises, co je par mesiacov ovladania sa pre zdrave a stastne dietatko. viem, ze chlapi to asi citia fyzicky inak, ale kedze mame takych skvelych manzelov tak oni to pochopia, myslim

suzzika - do kostola fakt chodia vselijaki ludia, hlavne ze Ta nevybila. Vybodni sa na nu.
Mne sa stalo asi 2-3 tyzdne pred porodom, ze som cakala v rade na spoved a kedze som uz vyzerala ako slonik, sadla som si vzdy na kraj lavice a tak sa posuvala...a tesne ked som uz bola na rade, tak kym som sa stihla postavit ma babka, co cely cas stala za mnou a sledovala moje presuny, normalne na drzovku predbehla...som sa vtedy tiez skoro rozplakala a hlavne som nechapala, ze ma celu tu polhodinu cakania pred sebou nevidela...mozno sa bala, ze tam porodim a uz by sa nevyspovedala...tak som si povedala, ze asi ma taky tazky hriech, co nepocka, a musi predbehnut aj tehotnu.
Ludia sme vselijaki, ma to Pan Boh s nami ale vesele...

kaki - ahoooooj, mne sa Tvoje (nielen suzzikine)) prispevky pacia, tiez maju hlavu, patu a este aj iskrivy humor.
Tak dobre pories doktorku a cvicenie...ach, jaj, aj ja by som mala opat sa k tomu dokopat...

riska - peknu dovcu, a bacha nech nespadnes niekde do kanala (v tych Benatkach)

lucettka - vcera sa Ti nestikutalo nahodou?
som si na obed podusila cuketku na olivovom oleji a hadaj na koho som cely ten cas myslela...ale neboooj, myslim na Teba nielen pri jedle, ale aj najma pri modlitbe. a ako sa zabyvavate ?

marione sa nam nejako flaka z MK, odkedy zase robi, snad z nej nie je workoholicka...hallloooo, marione, kde si???

lucetta
2. júl 2009

veru margi, aj sa mi stikutalo 😉 ale uprimne sa tesim, ze nielen pri cukete na mna myslis.inak aj ja som vcera jedla cuketu na oliv.oleji ale aj s maskom 😀
zabyvavame sa myslim, ze fajn. velmi vela veci nemame dokoncenych ale aj tak sa tu citime doma. a fakt som si nemyslela, ze to bude take celkom v pohode zacat byvat niekde inde 😀 ja som totiz 1x a dufam, ze aj posledny, zmenila bydlisko. snazime sa zo stavby tvorit domov a je to vcelku zabava.
stale premyslam nad tou opekackou, ale rada by som to zorgan. az ked budem mat kuchynu (co dufam bude este toto leto 😎 😀 )

riska sa uz bali?

ani neviem, ze marione zacala opat robit. nuz malo sem chodim a tak nemam info ☹

kaki, co zacinas cvicit? mojzisku? lebo ja aj napriek tomu, ze mam od risky cd, som sa k pravidelnosti nedopracovala.nuz co...

riska
3. júl 2009

dobre ránko 😵

cuketka a ty si na tom ako s dovolenkou? kurzy frčia aj cez leto? som rada, že sa zabývate, ved na dobré sa dobre zvyká 😉 a nad opekačkou dlho nerozmýšlaj, ved každá niečo donesieme a nepotrebujeme ani kuchynu 🙂