Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kukulik30
19. aug 2009

kaki 😵

riska
19. aug 2009

jejda, shidielko, ved ja som nič nehovorila o spravodlivosti... 😕 a o peniazoch už vôbec nie 😖
nehnevaj sa na mna, ale teraz si to nejako prekrútila, akoby IVF bolo len pre bohatých 😕 tak napr. ja som učiteľka a môj muž tiež, ked ti už ide o peniaze 😖 toto fakt nebol dobrý argument 😔
inak tá modlitba k sv. Gerardovi je fakt krásna a myslím to úprimne

riska
19. aug 2009

kaki, ty naše slniečko 😵

riska
19. aug 2009

shidielko, ty nechceš pochopiť, že nie všetci knazi su jednoznačne proti UO? (samozrejme za dodržania určitých podmienok)

kaki
19. aug 2009

Shidielko,
pre istotu Ti upresním, že my sa tu nepovvzbudzujem v tom či ísť alebo neísť na IVF.
Iba sa povzbudzujeme psychicky 😵

Aj Teba povzbudíme 😉 a trošku sme Ťa dúfam aj povzbudili tým, že sa za Teba pomodlíme 😕
Shidielko, nechod na IVF ak vieš že pre Teba "tudy cesta nevede". Boh je veľký a robí zázraky. Pre každého z nás má vlastný plán. A čokoľvek spravíme (aj zlé) môže byť na slávu Božiu.

trošku z cesty ale:
čítala som knihu o alkoholikovi, a jeho žena napísala (necitujem): Boh nerobí chyby. Vie prečo nevypočul jej modlitby o vyliečenie jej manžela. Jeho alkoholizmus ju pritiahol k Bohu. 😵

kukulik30
19. aug 2009

ako vies, ze nestuduju clanky, neskusaju prirodzene....napriklad, my aj napriek ivF skusame prirodzene, meriam si pravidelne BT, viem o svojom cykle naozaj dost...
ale naozaj kazdy clovek ma slobodnu volu a moze sa rozhodnut na zaklade vlastneho svedomia...
shidielko vidim, ze ujz skusate dlho, a v albume mas aj injekcie Agolutin...nemavas pravidelne cykly a ani ovulku?....mate aj iny problem ..teda ci aj manzel?ak chces a mas chut napis aj viac 😉

kaki
19. aug 2009

Shidielko, prosím napíš o sebe viac.
Ja by som Ta chcela lepśie spoznať 😵 myslím to s láskou

kaki
19. aug 2009

Ahože s láskou "FILIA" Ťa chcem spoznať 😀

pahu
19. aug 2009

Shidielko, jasne ze sme chceli najskor len prirodzene... K IVF nas priviedlo to, ze sa nedari a nedari.. Samozrejme ze vieme aj o Bilingsovek metode, merani BT, skusani tvrdosti krcku,... Nedari sa a vtedy sma sa zacali zaoberat otazkou, preco a ako by sa to dalo, tak sme si rozmysleli, ze O.K., porozpravame sa s knazmi, s inymi veriacimi a az vtedy sa zacneme rozhodovat...

Prosim ta napis nam ako dlho sa snazite a co je vasim problemom...

margarita
19. aug 2009

shidielko fakt prepac, ale my vsetky tu velmi dobre vieme o vsetkych tych webstrankach, ktore si nam tu kedy v dobrom umysle kopirovala a aj radach ako pocat prirodzene a co je potrebne. Som presvedcena, ze keby sme sa spojili so vsetkymi svojimi diagnozami, co tu kazda z nas ma, tak urobime aj zo 20 dielov Ordinacie v ruzovej zahrade 😉
Ak sa Ti zda nasa tema divna a nesuhlasis s tym, o com a ako si piseme, nikto Ta predsa nenuti k nam prispievat.
Priklad : ja sa napriklad nestotoznujem s "Bezplienkovou komunikacnou metodou" a pride mi divna, tak ale nemienim tam prispievat a tie baby odhovarat, nech nepodliehaju modnym ekologickym trendom. A budem pouzivat jednorazove plienky a basta.

vsetky zdravim a dakujem vam za velmi intimne a uprimne svedectva o UO a tak 😉
som rada, ze sem smiem pisat 🙂

riska
19. aug 2009

a ešte skúšame aj bylinky, že Pahu? 😀

kaki
19. aug 2009

Shidielko, veď nedaj sa prosiť 😉
Poď pridaj sa k nám nezostaň sám.... 😵

riska
19. aug 2009

a poniektoré aj mojžišku, že Kaki? 😀

margarita
19. aug 2009

riska, a to si vedela, ze okrem byliniek, co pijes, by si este mala obcas aj skusit sex? 😀
(to som si dovolila len a len preto, ze si moja stria a viem, ze sa na mne nepohorsis)

kaki
19. aug 2009

Ale neviem čo by som robila v Ružovej záhrade 😵

riska
19. aug 2009

bezplienkova čo??? 😀 to ako - cikám, kde mi napadne? 🙂 to su dnes vymoženosti 😵

pahu
19. aug 2009

Riska, ja skusam aj Mojzisku, aj bylinky a aj na akupunkturu o chvilu zacinam chodit, len doberiem lieky na imunitu 😀 A bola som u smiesnej tety, ktora okolo mna mavala mavatkom a vraj ma cistila... To uz bolo moc, tak tam som sa uz neukazala, ale ostatne pokracujem 😀

margarita
19. aug 2009

kaki, predsa Ty by si sa starala o tie ruze,neee? 😎

kaki
19. aug 2009

Sex - manželský snáď nie je na pohoršenie 😵
Veď to je radosť a všetko ostatné... margi 😵

riska
19. aug 2009

margi, dobre, že si mi pripomenula 😀

margarita
19. aug 2009

riska, pohoda, ja Ti to potom osobne vysvetlim 😉
to je dalsi biznis uz pre mamicky, aby si bola eko, bio a fit a cojaviemco este.

kaki
19. aug 2009

A tonaše shidielko nie a nie sa pridať 😢

margarita
19. aug 2009

kaki, ved ja viem, len ked sa nemame bavit o UO, neviem, ci potom aj sex nie je tabu. 😉
A pridavam sa k tomu, ze som tiez celkom zvedava, keby shidielko napisala aj nieco viac osobne o sebe, lebo vacsinou cituje z inych diskusii a webov.
Shidielko, ak Ti za to stojime, tak nam vysvetli co presne mas za sebou a ako to nesies ...

kaki
19. aug 2009

A čo teraz? Už sa s nami shidielko nebaví.... ☹

Dúfam že nestratíme niť 😀
Lebo keď sa raz niť pretrhne a znovu zviaže, uzlík na nej už zostane.

kaki
19. aug 2009

Ale možno nám shidielko píše čo všetko zažiala a bude to dlhý príspevok 😔

Neviem ako Vy ale ja radšej počkám.

darla27
19. aug 2009

Ahojte 🙂
Shidielko zdravím, si tu dlho nebola. Hneď je tu veselo. 😀
Keby si nas viac poznala tak by si vedela ze sme sa len tak nezobudili a povedali si chcem dieta z UO.
Ja mam urobene asi vsetky testy co existuju,meriam teplotu,kupujem ovu testy a stale hladam pricinu preco to nejde, snazim sa o 106 ale vidim ze sme sa nikam neposunuli, takze tiez silno uvazujem ze co teraz dalej.
A k tomu ze IVF je len pre vyvolenych, no..my tiez zrovna nehyrime v kasíne. 😝 😀
Pahu cau, ako pokracujes? Patles na seba uz tie obklady co poradila bylinkarka? Ja som sa k tomu este nedostala.

riska
19. aug 2009

kaki, kto čaká, ten sa dočká 😵

kaki
19. aug 2009

riska, jedine že by nie.... 😎

margarita
19. aug 2009

kaki, kym sa dockas shidielka osobne, ja Ti tu hodim linky na temy, do ktorych este prispieva/la.
Je to velmi zaujimave, miestami:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Co sme robili, kym neprisiel gugle 🙂 😀 😀 😀

PS.: asi som bola v minulom zivote STBacka 😎

kukulik30
19. aug 2009

margi, prave si to citam , myslim, ze shidielko je v srdiecku velmi zronena a nestastna 😔 ..alebo mam len ja taky pocit?