Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
24. aug 2009

ahoj lenka.. asi fakt to budu tie hormony.. aspon sa mam na co vyhovorit 😀 😀
janulka mi dnes pisala ze brusko pocuva je este v nemocnici a dostava infuzky.. a maju sa vraj dobre.. 😵 stale len spia 😀

riska
24. aug 2009

ahojte 🙂 tak som doma... konecne 😀
danka, ty nam teda dopraješ, no počkaj 😝

kaki
24. aug 2009

Riska a čo ste dnes robili? Snád nie ćo minulý rok 😲

margarita
24. aug 2009

nazdo riska, tak aky bol navrat na miesto cinu? 😉

kaki
24. aug 2009

Margi dodala nové foto 😀 jeeej 🙂

riska
24. aug 2009

kaki, naštastie nie 😎 len sme kecali a pol dna sa mi spojazdnoval NB, tak som ani na kona nemohla ist 😕
inak pracovna doba sa mi konči prave teraz, ale o 2 sme sa s kolegynou vybrali akože na obed 😀 😀

riska
24. aug 2009

marg, kraaaaaaasne foto 😵 kde ste stretli toľku zver? 🙂

kaki
24. aug 2009

Dobre ste to vymysleli 😉
Ja som bola na ho´dku doma cez obed lebo moj manžel je doma... 😉, dali sme si spolu kafe a šup do práce.

margarita
24. aug 2009

dobry obed 😎 a to len dnes, alebo cely skolsky rok budete takto? 😀

tie fotky z prirody su z nasho minulovikendoveho vyletu do blizkeho Rakuska - co by od nas kamenom na 3x dohodil. Je to ten kopec nad Bergom, ktory vidno z Ba volnym okom a turisticky chodnik viedol priamo cez to "safari", len margi, klasika, chytala hystericke zachvaty, ze co ked sa tie kone a somare splasia a napadnu Kristinku 😀 ale mm bol odhodlany ju branit vlastnym telom, tak margi len robila foto s trasucimi sa rukami. Ale ani nie su velmi rozmazane 🙂

riska
24. aug 2009

marg, uvidime, čo bude cez rok... zasa mam nadúväzok, ach jaj, som zvedavá, čo si tam bezo mna počnu, ked počnem ja 😀 😀

koniky sa neplašia, koníky sú priatelia 😀

riska
24. aug 2009

skorki 😔
inak najlepšie je nemať doma žiadne testy, lebo potom sa neda odolať

danka24
24. aug 2009

fotky su suproveee krasneee 😀

lenkove
24. aug 2009

babyyyyyyyy
Emily od druziciek uz porodila 😀 😀 😵

maria1610
24. aug 2009

Ahojte, poslusne hlasim navrat z dovolky, bolo uuuuuuuuuuzasne - prirastok si nenesieme ☹ , ale par aktualnych fotiek som pridala 🙂

violoncielka
24. aug 2009

ahojte

Maria malicki su zlatucki-obaja 😵 a Margi Einstein sa nam velmi pacil...ale aj ostatne foto su super. Aspon budem vidiet ako mala rastie....
Riska tak ked pojdes na matersku tak sa skola bez Teba zblazni 😠 . Je to fakt fuska...uz len samotny uvazok- pamatam sa aka mama chodila domov vystavena) a oni este pridaju 😠 . Ale mozno si trosku prilepsis korunkami...vsak. (Tak to nie je na zahodenie)
Pekny veder aj ostatnym

lenkove
24. aug 2009

Danuska
pozdrav Janulku.. ze na nu myslime.. a povedz jej, ze som este na zaciatku mesiaca poprosila babule z druzobnej temicky, nech sa za nasu Janulu modlia.. Pan mi dal take vnuknutie, asi vedel ze bude v nemocnici.. tak nech sa (ani nahodou!!!!) nicoho neboji, je s nou pol Slovenska a prilahle staty, dokonca aj kontinenty 🙂 Myslime na nu.. A co sa ukazalo na 3D, haaaaaaa? 🙂 🙂 🙂

Maria
ahoooj! chybala si nam tu! hned idem pozriet fotky!

Violka, Margi dakujeme za dokumentaciu 😵 😵

lenkove
24. aug 2009

Maria
a Filipkovi vsetko naj k vcerajsim meninam 😵 😵 😵 fesaci su to 😉

azalka22
24. aug 2009

Ahojte, podobne ako riska, dnes 1xv robote po dlhej dlhej dobe. straaaaaaasne 😎 , ale co budem robit dalsich 10 mesiacov s tymi dzeciskami? ucit sa tomu nechce, musim to nejak do nich natlacit 😲
Prosíme o požehnanie pre žiakov a učiteľov škol. Urob nás svetlom, ktoré bude medzi nimi svedčiť o Tvojej dobrote a láske.
Amen.

violoncielka
24. aug 2009

Azalka aj ty si ucitelka? To mas super, aj ked viem ze je to narocne, ale predsa si uz akoby mamou pre vela vela deti... 🙂

skorki
24. aug 2009

Ahojte babulky,

Tie fotky su uzasne...Margi, Maria...parada.
Danka24 - uplne som si Ta predstavila ako automaticky krizikujes svojmu mm jeho brucho a musela som sa smiat.
Azalka, Riska - dufam, ze ste to dnes dobre odstartovali a ze tento novy skolsky rok bude pre Vas krasny. 😉 / A dufam, ze hlavne pre to, ze pojdete na matersku./
Violka, Lenka, Kaki - ahoooooooooj.

No dievcata, ako som to zle dnes rano odstartovala tym testom, tak to cele zle pokracovalo...v robote uplne na figu a ceresnou na torte bol fakt, ze sme dostali nasu prvu pokutu...No, dnes bude najsamlepsie ist co najskor spat a nepohadat sa. 😉 Pa a pekny vecer.

lenkove
24. aug 2009

ani ja sa nechem pohadat.. mm pocuva Rammstein ci ako sa to pise... druhyraz co sme spolu, neviem za co ma tresta 🙄 🙄 🙄 a pocuva NAHLAS 🙄 🙄

lenkove
24. aug 2009

Skorki

tak veru, sup do postele 😉 🤐 😵

maria1610
24. aug 2009

Jej, Violka, akurat som pozerala Tvoje fotky - sa mi strasne podobas na jednu holku z PD - ale Ty asi nepochadzas z PD, ze?

lenkove
24. aug 2009

Maria
ba veruuu 😎

maria1610
24. aug 2009

Jeeeeeeeeeee, tak to Ta potom poznam - mas dvoch bratov, ze?

maria1610
24. aug 2009

Aky je ten svet maly, ja pochadzam z PD, vyrastla som tam, do LC som sa len vydala 🙂

danka24
24. aug 2009

ahojte babulky..
lenka ok zajtra jej napisem.. na 3Dutz nebola lebo vraj sa to robi az od 24tt a ona bola len v 23tt ale utz jej robili a co videli ja neprezradiiim 😀 😀 😝 😝 🤐 🤐 🤐
skorki takze som ti na smiech. pekne pekne od teba dufam ze uz lezis v posteli 😀 😉 a ta pokuta musi byt niekedy prva ze.. a netestovala si nahodou skoro?
jeej maria pekne fotecky a aj ja sa pridavam vsetko najlepsie k vcerajsim filipkovim meninkam 😵

violoncielka
24. aug 2009

Jeeej maria ty poznas kamila a marcela? aj ja ta poznam? Lebo sa mi nezdas povedoma 😕 , ale mozno keby som ta uvidela tak ta spoznam

lucetta
24. aug 2009

ahojte hviezdy 🙂
skorki, si ma zaujala tou m. tereziou a schonbrunnom. inak moj pra Opa bol v schonbrunne zahradnikom a mama tam ako mala behala zadara po celom zamku...mat tak ja to stastie.ale urcite si to chodte pozriet, isto sa ti bude pacit
🙂

pozdravujem aj vsetky ostatne, violoncelka mas krasne foto 🙂

dobru noc, myslim na vas 🙂

violoncielka
25. aug 2009

Dobre ranko!!!!
vyspinkane? Mna nejako boli chrbat...asi ma opat vola pani Mojzisova 😉
Pekny dnicek vsetkym a pozdravujeme Janulku