Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
24. sep 2009

elizka - furt lepsie byt "pod vecou" nez "odveci" 😉 mne sa ta Tvoja fotka fakt moc paci, nenajdes v PC nejaku dobru aj moju? 😀 ale to nie v tom Tvojom asi, ze?

kaki
24. sep 2009

Danka ja na Teba myslím 😔 Všetko dobre dopadne. 😵 Oddychuj.

Inak zajtra je veľký deň, veľa z nás bude v nemocnici alebo podobnom zariadení....
Myslím na všetky. A čakám na dobré správy 😵

riska
24. sep 2009

kaki, že v podobnom zariadení 😀 😀 si ma pobavila 😎 inak ahoj 😉

kaki
24. sep 2009

Ahoj riska... Veď ja som tu od toho 😵 ja som tu na pobavenie... 😉

riska
24. sep 2009

a ešte aj na múdre myšlienky 🙂

margarita
24. sep 2009

kaki 😀 😀 😀

kaki
24. sep 2009

Babulky, čo budeme robiť?
Poďme na materskú... Veď takto to ďalej neide 😉

riska
24. sep 2009

kaki, beriem ťa za slovo... ved margi nemôže donekonečna kočíkovať sama 😉

margarita
24. sep 2009

podte, podte a vsetky naraz 😉
teraz ju vraj maju aj zvysit, teda rodicovsku, aj ked pochybujem, ze fakt - normalne sa to zacne oplacat aj financne 😀

riska
24. sep 2009

no ved som počula o tom zvýšení 😀 sa to fakt oplatí 😀 😀

kaki
24. sep 2009

Ja by som šla teda, keď to má byť také výhodné. 😀 😀 😀

elizka
24. sep 2009

kaki, ja tiež nemám čo, ber aj mňa 😀 ....ale to by ma musel mm asi najprv náfúknuť niečim, aby som aspoň vazerala ako tehu / ikeď keď sa napapám sem tam to tak aj vyzerá ale len na 4 mesiac/ 😀 ....a kde vypisujú papiere??🙂) 😎

margi aj ja prídem kočíkovať, ale budem musieť vyraziť v pondelok ráno a možno v piatok sa stretneme v Ba 😀

riska
24. sep 2009

ozaj, stria, čo nove Kiki papa?

kaki
24. sep 2009

Margi takže keď je pekne dá sa celý deň vydržať s Kiki vonku?
Aby som vedela... že keď poidem ráno s mm a vyloží ma v BA aby som vydžala kočíkovať s Vami až do konca jeho pracovnej doby 😵 😀

riska
24. sep 2009

kaki, ak manžel nerobí nočné... 😀

kaki
24. sep 2009

Elizka 😀 😀 😀 😀
Joj.. nafúknuť ao nafúknuť 😀 Všetko bude 😀

kaki
24. sep 2009

nočné zatiaľ nie 😀 Ale kto vie 😀
Ja ako mamička s kočárom v noci v uliciach BA? To by šlo 😀 😀

riska
24. sep 2009

kaki, no ved dieťaťu musiš odmalička ukazovať, ako to chodi 😉

kaki
24. sep 2009

Riska, margi asi čistí mrkvu.
Teraz je otázka že ći pred varením alebo po jedení 😉

elizka
24. sep 2009

že by to boli nočné žúrky s kočiarmi v Ba 😀 😎

margarita
24. sep 2009

kaki, elizka, riska, no podte sup-sup 🙂
len ako to ja vidim, tak teta Tomanova zase slubuje nieco, ale prachy na to maju najst vo svojom rozpocte a to teda asi nebude, lebo by nezvysilo na Vianocny prispevok nasim dochodcom...takze zase az take prachy od toho necakajte, dobre? treba byt mile na manzelov, aby nas dalej zivili 😀 😎

riska, zatial vegetariancime : mrkva, zemiak, cuketa 😉 , karfiol, brokolica, kalerab a ich rozne vtipne kombinacie. zemiak je ale zaklad, ten musi ist vsade, aby sa aspon trochu najedla 🙂 inak zacnem za chvilu aj s ovocim experimentovat a tiez pridavat po troche maso do tej zeleniny.
Ona by zjedla aj mna, niekedy spraska celu plnu misku a este place od hladu - nechapem, zase sa vymyka tabulkam, ktore tvrdia, ze 200g staci - no zjavne ako-komu 😀

kaki
24. sep 2009

Elizka tomu ver že budú, priprav si pohodlnú obuv 😀

elizka
24. sep 2009

kaki, to je otázka na zamyslenie 😉

riska
24. sep 2009

no prosim, a že čo sa naša cuketka tak dlho neozýva 😀 😀

margarita
24. sep 2009

kaki, s Kiki sa da vydrzat vsetko a vsade 😀
a neboj, ja som uz neraz utekala za sumraku z Auparku 😉 z nasho stretka a nikto na mna socialku nezavolal, no najblizsie si vezmem uz aj nejake blikacky bicyklove asi, lebo sa rapidne rychlejsie stmieva 😉

Kiki spi...preto tu kvakam 🙂

elizka
24. sep 2009

kaki, pohodlná obuv to je najmenej, ale čo taký super ľahký kočiar a niečo doň 😀

margarita
24. sep 2009

elizka, a co by si peso chodila, ved Sky Europe sa pozviecha z prachu a zavedie lety aj z Oravy, nielen z KE 😀
za polhodku doletis a budeme sa kocikovat po pristavacej drahe...az nas budou miliony 😉

elizka
24. sep 2009

margaritka, pošlem ti tekvičky a patizóniky pre kiki 😉 ..... mám ich veľmi veľa 😀

kaki
24. sep 2009

A kedy sa stretneme?
Elizka, kedy mieriš našim smerom?
Mali by sme dať suchý nácvik (ako budeme kočíkovať), aby nás potom nič neprekvapilo 😉 😀

margarita
24. sep 2009

elizka suppperrr, posli - cez IP? 😉 😀
kaki, vidno, ze si akcna zena, mozem na suchy nacvik prist tiez aj ked "na mokro"? 😀