Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

bettynka222
29. mar 2010

ahojte 🙂

som sa zlakla, ze preco si vsetky mazete foto...a to admini 😕

smejka drz sa nam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

riska pribrala - uz 6 kg a niekedy priberiem aj kil a pol za tyzden 😕 al ekeby soi mal videla vecer po vsetkych ranjakach, obede a veceriach - to je trosku vacsie 😀 vacsinou sa al efotim bud poobede, alebo po ranajkach cislo 2

rybicka no blizi, ale stale je to daleko 😕

margarita
29. mar 2010

no toto, uz si vas vsetky bezfotkove uplne pletiem 😀
ale nechapem, asi idu fakt podla abecedy, lebo ak zmazali lenkove, risku a rybku, tak asi pojde aj violoncielka, az sa dostanu ku "v" 🙂
no esteze tento fotkovy zachvat prezila nasa skvela Teodora 😉 hoci ja ju na tej fotke nevidim o nic lepsie ako risku 😔

smejuska - myslime, myslime, kiezby to aj pomohlo 😎

janul - brankovi vsetko naj naj naj

betty - a kde si si odlozila brusko, ked si sa fotila, do kabelky? 😀 sa nedivim, ze sa Matko nechcel ukazovat, ved Ty mas brusko skor 2D ako 3D 😉 ale pri Tvojej postave sa asi tomu nemozeme divit. Hlavne ze je vsetko ok, aj u hemato a tak.

rybka - aj mna pobavili Tvoje katastroficke scenare, ale nepodcenovala by som spatne zrkadlo vodica mhd, on isto zbada, ci vystupujeme 2 alebo 1 🙂 a na Strkovecke ja chodim tiez obcas, ked ideme do Ruzinova k doktorom niekedy.
A na Kamzik nezajdeme? 😀

muska30
30. mar 2010

ahojte,
uz som aj ja bez foto v pase 😒 ako im to moze vadit, ze tam nie sme detailne zobrazeni 😒

smejka, myslim na Vas a Vasu rodinku 😔

bettynka,
tak v 6. mesiaci som ja mala uz vyse 10 kil naviac a pred porodm uz 20 😕 ale uz som sa ich skoro vsetkych zbavila 😉

hviezdickamaria
30. mar 2010

ahojte, nechapem! jake foto vam mazu??? v albumoch alebo kde??? 😕

dnes som bola u hematologicky a vsetko v poriadku!!! 😎 to moze byt pravda? mam je verit? vsetky vysledky (zatial) su v poriadku, vsetko v norme... tak ja len dufam, ze to tak naozaj je 😖 🙂 dalsie vysledky, co posielali krv do kosic a na genetiku, budu az o 5-6 tyzdnov, dovtedy nam ostava iba cakat...

majkuska
30. mar 2010

Ahojte. Som tu.Čitať si vas nejdem, to by som tu stravila hodiny, len tak zbežne prezriem posledne strany.
Inač ja som bola v piatok na spovedi, veľmi mi to pomohlo.
S našou Vanesskou je to zvláštne, raz povie, že je babetko v nebičku, inokedy zasa pride muckať bruško. Hadam jej to neubliži.
Pretože moja švagrina je tehotna, otehotnela mesiac po mne. A neviem ako jej vysvetlim, keď im sa babetko narodi, prečo sa nenarodilo nam. A tak som si myslela, že to pochopila.

riska
30. mar 2010

hviezdička, mažu nam foto pri mene, ak tam nemame detail tvare 😠 preto je nas tu teraz plno rovnakých 😀 a ja mam teda rozhodne hustejšie vlasy ako ta teta na obrazku 😀 😀
keby ste sa k tomu chceli vyjadriť:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/peticia-pre-najvyssich/

riska
30. mar 2010

a smejuska sa nam neozvala? 😕 dufam, že to dobre dopadlo 😉

majkuska, vaneske to asi bude trvať dlhšie, kym to pochopi...ked sa tak tešila 😔

riska
30. mar 2010

no dievčata, radšej sa do tej diskusie nepridavajte, lebo už sa nam vyhražaju, že nas budu mazať a stopovať ....uf....to je fakt sila 🤐 😠 ☹ 😠

majkuska
30. mar 2010

Neviem či si stojim na vedeni, ale Riska čo sa vlastne deje tu s MK?

smejka
autor
30. mar 2010

ahojte
tak my 4- krat odroceni ☹
u nas velka noc bude mozno o mesiac 😔

mimuska77
30. mar 2010

Caute babuľky 😅
Smejka,to mi je naozaj ľúto,tieto súdy si robia,čo chcú už naozaj???
Najbližšie sa môžeme modliť za Tvoju ado...
Inak Vám prajem všetkým krásny požehnaný večer som s Vami v modlitbách za rodiny 😉 a samozrejme všetky pozdravujem 😵

margarita
30. mar 2010

hviezdicka super, ak mas tieto vysledky ok, a na dalsie pockaj, snad budu tiez fajne 😉 a asi im musis verit, ibazeby si si sama spravila kontrolne odbery a testy v nejakom domacom laboratoriu 🙂

smejka - je mi to moc luto, to nase sudnictvo je fakt na ... 😖

majkuska - to je dost tazke asi vysvetlit tak malemu dietatku, ale myslim, ze si to este nebude tak pamatat, teda ze by z toho mala traumu. niekde som citala, ze deti chapu smrt realne az v nejakych 6-7 rokoch, ak si dobre pamatam. Prajem vela sily zotavit sa z tejto traumy celej vasej rodinke 😵

riska - to s tymi fotkami aj chapem, ale nechapem, ako oni napr.overia, ked si tam das fotku Ruzenky Sipkovej napriklad, ze ci si to Ty, alebo Ruzenka. 😉 Pripadne skus stiahnut z netu nejaku vydarenu foto nejakej menej znamej modelky 🙂 a neboj, ja Ta neprezradim, ze sa nepodobas 😀

riska
30. mar 2010

smejka, to už važne presahuje všetko 😠 vy sa teda riadne učite trpezlivosti 😔 myslime na vas, stale 😔

majkuska, ved sa nič strašne nedeje, len odkedy je novy kon, tak sa sprisnili pravidla a admini maju novu zabavu - mažu fotky v profile....ale už som si povedala, že to nebudem riešiť a zasa som sa dala uniesť...to asi tie hormony 😝
ale už vam slubujem, že nebudem rýpať 🤐 🤐

mimus, a ty čo sa, dievča neozývaš? 🙂

rybka13
30. mar 2010

riska, tak vidis, mna zmazali este ten vecer 😠

kaki
31. mar 2010

A mna stále nezmazali, asi ma ešte niekto neudal, alebo vedia že Teodora je Teodora 😀
Ale nebudem sa trápiť ani keď ma zmažú. Nech si robia čo chcú 😀

muska30
31. mar 2010

ahojte,
smejka, musite dlho cakat, myslim na Vas 😔
riska, no teraz nas je tu vacsina rovnakofotkovych v pase 😝 a ja tiez mam hustejsie vlasy a vobec nie su rysave a nemam ani ofinku 😀
aj ja sa uz zacinam postit od MK ako zrejme vacsina z Vas, ked malo pisete, alebo nemate nic nove? tak pokracujem v citani knihy Cesta tuzby, ktoru nam odporucila suzika a nasla som tam okrem inych, zaujimavu myslienku, ze Boh tym, ze vyhnal Adama a Evu z raja, vlastne prejavil voci nim svoje milosrdenstvo 😔

bettynka222
31. mar 2010

ahojte vsetky

smejusik 😔 😔 😔

muska no ja mam nahodou uz 6 kg navyse 😉 v 28 tt sa zase odfotim a uvidis ze brusko fakt mam 😉

margi ale ked sa vecer poriadne napraskam, tak je fakt 3D 😀 len niekedy sa fotim vecer a niekedy po druhych ranajkach a asi pol litri vody...mne sa brusko nafuci az po vytrvalom celodennom jedeni 😀

bettynka222
31. mar 2010

muska ty nespominaj radsej adama a evu, lebo rybku zase chyti nocny onolog o stastnej vine 😀 a emka bude chuda hladna 😀

violoncielka
31. mar 2010

Ahojte dievcata
ved aj ja sa postim od Internetu, ale nie od konika .
Margi vies , ze moja byvala kolegyna (kontrabasistka) sa vola Ruzenka Sipkova...tak som sa cudovala, ze co ju spominas 🙂.
Ja stale neviem najst smajlikov 😉)), ale zase mi pre zmenu svietia tt pri mene (co mi predtym nesvietilo). Vzdy som sa cudovala ked ste vraveli...jeeej ako ti pekne svietia tehulkovske tyzdne.
Dnes ma zase caka cestovanie, hold to je udel muzikantov, cely den som doma a vecer sa pracuje, vratim sa zase okolo 01.00 a zajtra budem cely den chodit ako mechom ovalena 🙂)).
Betty zavidim ti tvoju stihlost.... fakt to musi byt perfektny pocit nemat strach ani v tehotenstve,ze vela priberies. A brusko mas krasne 🙂
Muska nuz vyssie sily rozhodli, ze budes teraz vyzerat takto a hotovo!!! 🙂)
Riska to fakt nas zatvoria? Ideme im na nervy?

Smejka ja fakt neviem co povedat....obdivujem vas, ze sa napriek vsetkemu nevzdavate.Asi sa musime zacat viac za vas modlit.

violoncielka
31. mar 2010

Jeeej ja mam este moju foto?

bettynka222
31. mar 2010

viol ruzenka sipkova 😀 😀 😀 to asi margi necakala, ze ju poznas 😀
no moja, stihlost je sice fajn, ale zas prvy trimester by som bez infuzii neprezila...zatazove situacie potom zvladam urcite horsie ked nemam dost sily a taaaaak. podla mna je lepsie byt tak akurat 😉

carmenuska
31. mar 2010

Ahojte, prisla som Vas pozdravit este pred sviatkami a chcem vam zazelat /lebo uz sa tu neukazem/ pokojne a pozehnane sviatky celym vasim rodinkam. S nasim byvanim som to uriekla, alebo sme sa predcasne tesili. Vsetko bolo na dobrej ceste, ale schvalili nam nizky uver, ktory nestaci. A pritom nam slubovali este aj navyse na rekonstrukciu.....No co vam budem hovorit. Teraz to riesime ceu nieco ine, ale uz nemame na to nervy, ked nerobia problemy vlastnici, tak banka....Medzitym operovali mojho bracha, bol na tom dost zle a o 3 mesiace ma dalsiu operaciu.....Co vam budem hovorit, Boh nam neda vydychnut, asi nas riadne miluje, ked toto vsetko od januara sa deje. Len keby so tomu este tak aj rozumela, preco toto vsetko. No ale radost zo sviatkov mi to nepokazi, su to pre mna krajsie sviatky ako Vianoce, velmi sa tesim na omse a tie vsetk yobrady.
Smejka- drzte sa
betty- kocica si a brusko mas 🙂 a na tvoju ostavu poriadne

smejka
autor
31. mar 2010

http://nataliablahova.blog.sme.sk/c/224424/Este...

ak budete mat cas kuknite
pozdravujem vas

danka24
31. mar 2010

smejka je to hrozne .. drzim palce nech sa uz lady roztopia.. 😔

bettynka222
31. mar 2010

ahojte

carmenuska 😔

smejuska 😔

dufamz e vam obom tieto sviatky prinesu vela dobra a mnohe sa vyriesi

muska30
1. apr 2010

ahojte,
uz nam zacina Velka noc, deti uz prazdninuju a my sa chystame k babke a dedkovi 😉
tak Vam a Vasim rodinkam prajem pozehnane velkonocne sviatky 😵

pcolka
1. apr 2010

ahojte, dúfam, že ste na mňa nezabudli, lebo som tu ozaj dávno nebola, ale som vás občas pečítala......takže aspoň aký taký prehľad o vás mám.

aj u nás sa už prádzninuje, len rodičia stále pracujú...ale už sa teším na sviatky.

všetky vás pozdravujem a prajem vám požehnané a pokojné Veľkonočné sviatky a radosť zo zmŕtvychvstalého Krista.... 😵 😵

predstavte si, že mm ako organista má spievať na Bielu sobotu ten krásny chválospev, 😵 😵 ktorý kňaz spieva na začiatku omše.....náš kaplán ho o to poprosil a mm-dobrá duša samozrejme pristal. 😔 ale teda je to krásne, ale riadne ťažké ako ho tak počúvam..no ako ho poznám, urobí pre to maximum aby to zaspieval dobre.

tak sa všetky pekne majte....asi sa ozvem až niekedy po sviatkoch! 🙂 😵 a veľa vody....my jej určite budeme mať dosť, lebo sa chceme ísť na veľkon. pondelok kúpať 😀 😀 😀

pcolka
1. apr 2010

a ja mám aj fotku 🙂 🙂 🙂

violoncielka
1. apr 2010

Ahojte dievcata zelene 😉
Som sa pustila do doumyvania okien aby som sa ako tak pozviechala. Nuz nie som ja veru zvyknuta na ponocovanie, asi si urobim aj druhu kavu 🙂.
Vidim ze ste vsetky vzorne veriace....nie ako ja 🙂).
ale ja vam chcem len tolko: krasne prezitie tohto trojdna, nech v kazdej z nas Boh zmrtvychvstanie, nech nam da novu nadej a nase srdcia nech znovuobjavia tu nekonecnu lasku akou nas obdaroval. Kristus vozkres!!! (ako sa zdravia Slovania)
Buona Pasqua (Peknu velku noc)
Vasa violoncielka este stale foto cognito (incognito)

majkuska
1. apr 2010

Ahojky aj ja vam prajem peknu Veľku noc. Chvala Bohu sa citim už lepšie.Dufam, že už dole nespadnem.
Carmenuška 😔