Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
4. máj 2010

ahojte , majkuska supeer ja som to tusila ze niekto je tehu supeeer tesiiim sa
a vsetkym dakujem odkazem Klarke 😵 moja zlatucka je chorucka dnes sme boli u doki pichali je 2x do prsteka tak plakala.. moja o 2dni na kontrolu .. 😒

bettynka222
5. máj 2010

ahojte 🙂

majkuska velmi ti to prajem. drzte sa a myslime na vas smaozrejme vsetky 😉 a daj si listovku 😉

zdravim vsetky chorucke babulky, aby sa nam pekne vyzdraveli a aby sa aj dobra nalada vratila. potom sa vrati aj slneicko a prestane prsat 🙂

margitko uz sa dlhsie chystam ti napisat IPcko, tam sa dozvies vsetky podrobnosti 😉 ale nechcem na teba len tak zautocit, najprv ta musim na to pripravit 😀

jani to ma mrzi s tou pracou ☹ nech coskoro najde novu a lepsiu 😵 a co sa pytas na porodnika, ved vies ze od zaciaktu tehu chodim tej u kotrej si rodila ty 😀 tak uz u nej zostanem

suzzi, danka no ze ste sa ukazali 😵

jaja25
5. máj 2010

Majkuska, budeme sa modliť za bábatko. To sú najkrajšie správy dňa.
Ja som pred štyrmi rokmi dnes o 13.30hod. porodila nášho Filipa....
Prajem všetkým pekný deň 🙂

mimuska77
5. máj 2010

Caute moje zlaté babulky,Vaše modlitby teda /naše/ majú nesmierne velkú silu,ja Vám len chcem povedat že som si dnes prvý krát v živote našla dve kolajničky na teste a som s toho hotová,v piatok pojdem k dokine a potom Vám dám vediet čo mi povedala,všetky Vás velmi pozdravujem a myslím na Vás aj ked som to tu zanedbávala......Krásny,požehnaný den všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂 a držte mi palce na piatok,dakujeeeem!!!!!!! 😵

lenkove
5. máj 2010

Jaja, vsetko naj Filipovi!!!

Mimuska, blahozelam!!! a ze nemame tehulky, ha?! 😀 staci poziadat a je nam dane 🙂 🙂

horalka777
5. máj 2010

Ahojte, mate tu krasne spravy, len tak dalej! 😵 😵 😵 Ostavame v motlitbach..

smejka
autor
5. máj 2010

mimuska blahozelam....tu sa ztehulkovava 🙂 ....tesim sa
jaja dobre oslavte 🙂
lenka kuk 😎

mimuska77
5. máj 2010

leni dakujem Ti pekne,ja viem že mne pomohli aj naše modlitby,velmi som im verila a cítila nesmiernu silu pri modlení!!!!!!!V piatok Vám dám vediet čo na to dokina....,ale teším sa,a ete raz dakujem všetkým Vám za modlitby pre snažilky!!!!!!!! 😵 😵 😵

kaki
5. máj 2010

Gratulujem 😵 tehulky. Som rada že to tu nezostane bez tehuliek.... 😵
Kde nam zmyzla Hviezdičkamaria? 😨
Myslím na Vás.... a som rada že sa dobre darí.... 🙂

Violončielka na Teba silno myslím, nech sa už konečne pohnú veci vpred... 🙂

bettynka222
5. máj 2010

jeeeej mimuska grautlujeeeeem 🙂 a teism sa na spravicky z piatka 😵

jaja vsetko najlespie filipkovi 😵

violoncielka
5. máj 2010

Ahojte, gratulacie vsetkym novym tehulkam 🙂

Kaki dakujem, ale ty sa radsej sustred na vase snazilkovanie 😉.

Tu je smutny uprsany den, ale aspon posobi ocistne a ukludnujuco.

Majte sa krasne

kaki
5. máj 2010

Violončielka, ja som multifunkčná stíham aj snažilkovanie a vo voľných chvíľach myslím aj na Vas 😀

violoncielka
5. máj 2010

Zlata

muska30
5. máj 2010

ahojte,
majkuska a mimuska, blahozelam k tehu, nech Vam to s pomocou Bozou rychlo ubieha 😵
jaja, prajem vsetko najlepsie k narodeninam Filipkovi 😵
kaki, takze zaciname od zajtra deviatnik za cirkev a za knazov 😔
karolinka, zuzka a klarka nech su cim skor zdrave 🙂
v nedelu je den matiek a syn sa ucil basnicku na vystupenie, ktore budu mat v skole. pamatam sa na jeho prve vystupenie zo skolky, bolo to velmi dojimave,ako sa snazil, aby sa nepomylil 🙂
kaki, violka 😵

kaki
5. máj 2010

Jasná vec muska, od zajtra 😵
Ja sa tiež pamatám na nejaké básničky z môjho detstva 😀 , len nechcite aby som začala teraz recitovať, lebo potom som k nezastaveniu 😀

francis
5. máj 2010

ahojte 🙂 mimuska super držím palčeky len tak ďaľej 🙂
pripájam sa k modleniu za cirkev
želám všetkým choručkým detičkám a aj rodičom nech sú rýchlo zdravučkí

akzuzs
5. máj 2010

Veriace snažilky všetké tie čo sú na fóre, často som tu teraz není, lae tie správy.....................
Ja som šokovaná ale zároveň šťastná 🙂 že Boh požehnal do naej témy nové tehulky
Je to krásne Majkuška, úžas aká je Panna Mária dobrá, ako vypočula modlitby a poprosila svojho Syna o požehnanie. Jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj aká som šťastná
Mimuš, normálne som na Teba myslela, čo a ako a toto ................................... ? No to je krááááááááááááááááááááása ta predsa Boh požehnal aj Tebe no nádhera rozrastá sa to tu . keby ste dievčata vedeli ako som z toho šťastná. Len tak ďalej , len sa všetke úpenlivo modlime a bude toľko detí na našom fóre , aby Boh roztrohl vrece s milosťami pre dieťatko, či už spod srdca alebo zo srdca 😉
Zatiaľ ahoj 🙂

azalka22
5. máj 2010

ahojte, tesim sa s novymi VT, vsetkym VM prajem tolko trpezlivosti ako padne kvapiek a nam VS to iste. no najma ...no ved viete. myslim na vas.. 🙂

majkuska
5. máj 2010

Ďakujem vam všetkym za podporu. Moje svedectvo

V auguste minuleho roku sme sa vybrali my, 3jka do Litmanovej, bol tam odpust(ten sa kona na vyročie zjaveni Pannej Márii, kto chce môže si najsť o tomto mieste na nete).Ja som tam šla po cca asi 18 rokoch, ako malu ma tam bravala mama.Ale kedže na odpuste zvykne byť veľa ľudi a zvlasť tam, a tiež sme mali so sebou Vanessku, nedostali sme sa k lavičke zjavenia ani sa nam nepodarilo nabrať sv. vody.Tak som tam mala taku veľku tužbu isť znovu, ale vždy mi niečo prišlo a odkladala som to. Koncom decembra som mala sen o Litmanovej. Tak som zavelila, že jednoducho tam musime isť a bodka. Citila som akesi pozvanie vo vnutri.Išli sme začiatkom Januara. A oplatilo sa.Dostali sme sa aj k lavičke, kedže sme šli cez tyždeń, nabrali sme si kopec vody a vyslovili svoje prosby. No a Panna Mária nenechala na seba dlho čakať, do troch týždňo som zistila, že som tehotna.Ja som to brala ako zázrak, no možno som si to tak neuvedomovala.Až kym som nezačala špiniť, tak som šla prvýkrát k lekárke predčasne v 5 tt, sestrička hľadala moju kartu, kedže som už dlho tam nebola. Vybrala poslednu kopu, na vrchu bola moja karta a z nej vyletel Litmanovsky obrazok. Vtedy mi zaplo, zimomriavky po tele. Ale možno som bola aj tak ľahostajna a stale odsuvala, alebo skôr ani neplanovala ďalšiu navštevu Litmanovej.V 12 tt, ako viete som potratila. Mala som hrozne stavy a ťažko mi bolo z toho dostať sa.TAk som sa znova rozhodla, že pôjdeme do L nazbierať akejsi duchovnej sily.Proste som to potrebovala.Cestou tam nam naša Vanesska sama od seba zapotila v aute že, "my ideme do Litmanovej, tam je Panna Mária a ja ju idem poprosiť, aby nam dala ďalšie babetko do bruška" Ja som vtedy nevedela skvôr či sa smiať, či plakať, Vanessku je sice šikovna, ale takato suvisla veta ma tak prekvapila a dojala.A samozrejme, že sme došli k lavičke a nabrali vody a prosili za ďalšie babetko, ale už s tym, že ak nam vyprosi, že znova otehotniem, tak som jej dala sľub, že tam budem chodiť každy mesiac tehotenstvom, aby som s jej pomocou prechadzala z mesiaca do mesiaca. Ani teraz si na seba a ten zázrak nenehala dlho čakať. A ja som opäť do troch týždňov zistila, že som tehotna.Pre mňa je to zázrak, možno nie samotne tehotenstvo, možno, že bol uzdraveny manžel, neviem, ale viem, že sa to udialo na tejto hore.A ja verim, že tento krat to bude dobre, lebo si budem chodiť zbierať silu k nej a možno to odomňa chce, aby som to miesto ďalej navštevovala. Nikdy predtym som neprežila niejaky vzťah k Pannej Márii, vždy som to brala tak, že ok, je sväta, Ježiskova mamka a dosť. Ale teraz na ňu nedam dopustiť.
Ak chcete na nete, je svedectvo aj o malej 3,5 ročnej ninke ako bola uzdravena, udialo sa tam skutočne veľa zázrakov, uzdraveni a podobne.

majkuska
5. máj 2010

Teraz niečo o mojej navšteve u dr.
Inač baby možno mi ani neuverite, ale ja som ešte len vo 4 týždni a vraj na začiatku 4 týždňa, bublinka sa musela rychlo uhniezdiť, pretože dnes mi robila doktorka UZV kvôli tomu, že ako je na tom maternica po čisteni a išla učelom hľadať aj svištika. No akože mi to bolo divne, ale našla, no musela si zväčšiť to na UZV na maximum a ja som sa jej pytala, že či to nieje divne, že je to vidno na UZV, no na to, že bežne by sa to nenašlo, ale ona šla za učelom najsť to a tiež to musela mať na maximum zväčšene. Ukazala mi to miesto v maternici, kde sa to uhniezdilo, vyzeralo to ako kolieskova dutinka(kde sa bude vytvarať tehotenstvo, tak mi to vravela) a v nej malinka bodka, to je ten svištik Lieky mi nedala, zatiaľ do toho nechce chemicky zasahovať, o tyždeň mi vezme kontrolne HCG, ako mi stupa a bude ma častejšie sledovať.No a vyjadrila sa, že toto tehotenstvo može trvať tak cca 8 dni, a ja že blbosť, že 2 týždne určite (myslela som na keksik), ale ja ťava som zabudla na naš sexik na manželove narodeniny, vlastne deň po, lebo na narodky mal nočnu, tak sme si to vynahradili na druhy deň, no ale vtedy ma ani vo sne nenapadlo , že splodime ďalši zázrak No a ja som obidvovala schopnosti svojej dr.,že sa vedela takto presne trafiť.

majkuska
5. máj 2010

A aby som nezabudla Mimuska blahoželam. Tak budeme tehulkovať spolu?A chvala Panu Bohu, že naše modlitby boli vyslišane, tak nech sa to tu premnoži tehulkami.

margarita
5. máj 2010

majkuska a mimuska - paraaaaaaada 😉 tak uz sa tu s tehulkami zase vrece roztrhlo....este sa niektora dalsia prida?
tak novy deviatnik za Cirkev, skvely napad. Ideme na to 😉
myslim na vsetky, aby vas Boh pozehnal tam, a v tom, kde sa prave nachadzate
pa
😵

jaja25
6. máj 2010

Ďakujeme za všetky gratulácie. Dnes vás asi budem čítať až večer, lebo nám odpájajú elektrinu. Mali o 8.00, ale ešte funguje. Tak všetkým požehnaný deň 🙂

jaja25
6. máj 2010

Majkuska, plačem od radosti pri tvojom svedectve. Moje dieťatko kope- asi so mnou súhlasí. Nech vám dá Božia matka vieru a nádej aby ste toto tehotenstvo dotiahli do šťastného konca...

riska
6. máj 2010

ahojte 🙂
mimuska - huraaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 krasna spravička, gratulujem k //.... zrovna som tento týžden na teba myslela, že si sa dlho neozvala a ty takto 😉 v piatok budeme netrpezlivo čakať na spravičky 😵
budete si s majkuskou spolu tehulkovať, ako ja s bettynkou 🙂 (kedže hviezdička sa nam niekde stratila)
inak dievčata, to je úplne užasne, dve tehotenstva, ja verim, že sme tomu prispeli trošku aj my, tak treba neustale pokračovať dalej, snažiliek je tu ešte dosť 🙂
ale od dnes teda za cirkev 😉

mimuska77
6. máj 2010

Caute moje zlaté babule,všetkým Vám velmi pekne dakujem 😵 😵 😵
Napriek tomu,že som sa neozývala duchom som bola pri Vás....
Riska,Bettynka teda Vám ale stihli pribudnút tt ! Teším sa s Vami 😅
K modlitbám sa samozrejme pripájam a to velmi rada!!!

Majkuška a Tebe aj ja srdečne gratulujem,ak mi to v piatok dokina potvrdí,tak tipujem že by som mohla byt zhruba v 5- 6 tt,lebo poslednú ms som mala 23.3......Tak možno budeme rovnaké tehule myslím s tt! A inak príbeh Litmanová,teda poviem Ti ozaj silný príbeh,držím palce všetkým nám VS,VT,VM aj ich detičkám .....

A ozaj Riska,vobec nebud na pochybách ja som si nenormálne istá,ste k tomu prispeli aj VY!!!!!! 🙂 🙂 🙂
P.S. Dnes som to pistila kontrolným testom a sú tam dve kolajničky.......teším sa,ale zajtra od doktorky budem vediet viac,myslím na Vás všetky a ešte raz dakujem,že ste!!!!!! 😉

riska
6. máj 2010

mimus 🙂 🙂 🙂

muska30
6. máj 2010

ahojte,
mimuska, v piatok budeme na Teba mysliet 🙂
kaki, ja si pamatm zo skoly akurat tak basen Zlta lalia 😀
a na synove vystupenie v skole sa tesim, ze uz pre maminky chystali aj nejaky darcek 🙂
riska, aj ja si myslim, ze tie modlitby za nase snazilky neboli zbytocne 😔 a verim, ze aj ostatne nase spolocne modlitby budu vyslysane 😔

janula.k
6. máj 2010

ahojte 🙂
mimuska ja som na teba pred par dnami myslela, ze si sa dlhsie neozvala a ty nam tehulkujes 😵 gratulujem a velmi sa tesim. Ty budes mat asi podobny termin porodu ako ja 😉
Bettynka, dobreho porodnika si si vybrala 😀 ked si spomeniem aky nazor si na nu mala 🙂 a mna ona nakoniec aj tak nerodila, ale iny doktor 😉
Riska, dnes som si pozerala v mobile kalendar, zvyknem tam mat zaznacene, co nas kedy caka, aby som nezabudla..a pri 4.6 mi automaticky napadlo, "Riska rodi" 😵 este vladzes dychat? 🙂
Majkuska, dakujeme za svedectvo, tieto veci nie su nahoda, Panna Maria si ta zamilovala 🙂
Velku radost citim 🙂
Dievcata, nemohli by sme sa niekedy modlit aj za maminky v tejto teme? Ja citim, ze to velmi potrebujem, lebo som taka unavena, ze mi niekedy nezostava ani cas na modlitbu a potom sa citim prazdna 😔
pozdravujem vas vsetky violku, kaki, lenku, smejku, akzuz, carmen, musku, rybku, margi a ostatne 😵
chystam sa na spoved, dufam, ze sa mi podari ist 😔

danka24
6. máj 2010

janka a mna nepozdravis?cica

tesiim sa z novych tehuliek vidim ze musim prist castejsie aby tu pribudli tehulky 😵 😵 😉