Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
24. apr 2009

Riska tesim sa s tebou, ze je krvicka v poriadku 🙂 a velmi dobre som ta pochopila 😉
Violka juchuuu uz zajtra je vklad? Urcite budem na teba mysliet v modlitbicke 😉

danka24
24. apr 2009

ahojte krasavice som tu na minutku mame sa dobre vcera sme boli u dokiho a potom v pl nakupovat saty na svadbu prisli sme domov som lahla a som sa zobudila o pol 10 a zaspala o 10.30 naspat az do rana.. utz sme neboli ale mali sme ho vybaveny ale uz sa tesime o 3tt uvidime nasho valibuka 😀 paaa pekny dnik 😵

kaki
24. apr 2009

Ja mám taký dojem že tu u nás už sa len dobré veci dejú 🙂 ďakujeme Bože za nás všetky 🙂

lenkove
24. apr 2009

Danuska
dakujeme ze si nam to prisla povedat.. 😵 😵

tarinka333
24. apr 2009

Ahojte zienky, tesim sa s Vami, naozaj velmi. Marione blahozelam hned dvakrat 🙂
Mimochodom, ako dlho sa uz snazite o babatko... Nepoznam cele Vase pribehy ☹ Prisla som sem neskoro, ale ja som snazilka iba od oktobra. V seprembri som sa totiz vydala...

lenkove
24. apr 2009

Tarinka
my vyse dvoch rokov, ale babatko nemoze podla lekarov vobec mat.. takze vybavujeme adopciu 🙂 a dufame, ze doktori nevedia vsetko to, co Pan 😵 😵

A Danuska, co sa tesi na valibuka (co ak to bude princezna? 😵 ) tak sa tiez snazili vyse dvoch rokov 🙂
vela je tu dlhodobiek, a aj par kratodobiek 🙂 😵 ako Pan nadeli.. 😅

lenkove
24. apr 2009

Za Danku som napisala ja, lebo sa vyhrazala ze nepride, ostatne popiste same.. 😵

violoncielka
24. apr 2009

Tarinka my sa uz snazime 4 roky 🙂 ,

violoncielka
24. apr 2009

Ale na modry konik chodim len rok

tarinka333
24. apr 2009

Juuuuuj mojky...a chodili ste aj po kadejakych vysetreniach? MOja kamaratka sa snazila 2 roky, ma 32, zly cyklus, takze musela hormony do seba tiskat a na ultrazvuku jej zistovali ovulku... a podarilo sa. Teraz je v 11 tt. Panu Bohu nic nie je nemozne! Dokonca lenkove, pocula som aj pripady, kedy povedali paru, ze su neplodni, adoptovali si dietatko a zrazu 🙂 Cakali aj vlastne 🙂

suzzika
24. apr 2009

Tarinka ako vidíš v mojom pase, tak ja už som sa "dosnažila" a v júli alebo v auguste sa dočkám druhého potomka, ale keďže ma zatiaľ odtiaľto nevyhadzujú a mne je tu dobre tak tu stále "oxidujem" 😉

Violka vcielka a koľko vám vložia 2?

Marione tak vidíš /aj keď si videla len tak napoly 😎 /SUPER obaja sú tam, sú to bojovníci, len počúvaj rady "autorít" a hoď sa čo najskôr na PN a tie lieky by som vysadila ak nie sú potrebné pre malých 😉

Kaki kiež by si mala pravdu a diali by sa tu len dobré "veci"

Janulka ja som tiež zástanca myšlienky : "Nech slnko nad vaším hnevom nezapadá" no bohužiaľ realita je u nás tiež iná a tichú domácnosť sme mali už aj tak dlho, že radšej ani nepíšem, lebo sa hanbím 😔 🤐

Danka ak sa nemýlim tak tebe ešte nerobili vôbec uzv? To ako prečo? Nechápem...

Margi dieťa budiť no toto, to existuje? 😲

Riska tak nečakane prvé výsledky a v poriadku, tak je dobre, čakáme na ďalšie ....

Smejka, Lenka, Skorki, Lucettka 😵 😵 😵 😵

tarinka333
24. apr 2009

Suzzika, vy ste sa ako dlho snazili? fiha, ked tak citam Vase prispevky, vy sa uz ako dobre poznate ? Ja si ani Nicky neviem zapamatat 🙂 A uz poctivo modlikujem svoj desiatok.

riska
24. apr 2009

tarinka, neboj, zorientuješ sa 😉 tak to ty si čerstvá mladomanželka, už chápem otázku, že ako môžeš len tak 6 týždnov ležať pri manželovi a nič 😀 😀
my sa snažíme skoro 5 rokov, ale čoskoro sa dosnažíme, teraz som zasa chytila optimistickú vlnu 😵

suzzika, poveeeeeeedz 😀

tarinka333
24. apr 2009

ahoj, no ano, som mladomanzelka 🙂 Je to este take peknucke obdobie 🙂aj ked byvame este u svokrovcov, lebo nase tehly stoja zatial na pozemku, lebo nam este chyba stavebne povolenie 🙂 hm.
Verim, ze aj ja chytim optimisticku vlnu a ze ked prejde 6 tyzdnov abstinencie a dalsich 7 tyzdnov "nesnazilkovania", tak sa nam snazilkovanie snad podari, verim, ze PanBoh nas pozehna. Aj ked sa velmi bojim. Velmi.

suzzika
24. apr 2009

Riska to sa teším z tej vlny, aj tsunami by to mohlo pokojne byť, aby zalialo nás všetky 😀 a čo mám ako povedať, že sa nám prvé aj druhé tehu podarilo po 3 mesiacoch snaženia? To si myslela? 🙂

Tarinka tak ja už tiež chápem... 😀 tvoju otázku 😀 opýtaj sa Margi ako sa dá zvládnuť 9 mesiacov - oni mali zakázané celé tehu 😎 😉

tarinka333
24. apr 2009

och, fiha 🙂 9 mesiacov...tak ja som potom o 6 tyzdnoch nic nevravela 🙂

riska
24. apr 2009

suzzi, ta ticha domacnosť 😀

riska
24. apr 2009

inak baby, ved som aj zabudla - piatoooooooooooooooooook 😉 k nam pride navšteva a ideme si spolu kukať hokej 😉

lenkove
24. apr 2009

anoooo Riskaaaaa piatooooooooook 🙂

Janulka
dufam, ze sa udobrite 😉 isto 🙂
inak, my si to vzdy (zatial) vyrozpravame v ten isty den: ja totiz aj rozbijam veci ked mm nechce komunikovat 😅 on to neznasa, preto radsej komunikuje 😎

tarinka
dakujem za povzbudenie.. absolvovali sme hadam vsetko, okrem genetickeho vysetrenia, to nechavame na neskor 😉 a co sa vety "adoptovali si a maju vlastne" zvycajne odpovedam, ze poznam viac parov, ktore deti nemaju alebo si adoptovali a aj tak nemaju 😎 .

danka24
24. apr 2009

AHOJTE moje zlatucke
lenocka si poklad vies o tom? a ked nevies tak uz to vies 😀
suzika moja bola som pred 3tt na utz a mali sme srdiecko si zabudla?na taku dolezitu vec? 😀
vcielka moja zajtra budem na teba mysliet a tesim sa ze tu pribudne dalsia tehulka 😵 😵 😵
Janulka cicus preco ste sa pohadali? nemam uz ani obraz o tebe 😖 😖 😖
risulka blahozelam ze krvicka je v pohode juuujjj dalsia tehulka pribuda 😉
Marione sa tesim s vami ty budes naraz dvojnasobna mamicka jee to je krasne tak vam drzim silno palceky aby ste rastlli pekne a boli zdravucky 😵 😵
a riska ten piatok mi chybal 😀 😀 aj my budeme dnes pozerat hokej ja som velka fanusicka 😉
Margi dufam ze ste dosli s Kristinkou na cas ze tam kolegyne este boli 😉 inac ides na rozlucku zo slobodou? 😀 😀 aha ty si uz vydata tak smola 😀
Tarinka moja vitaj tu tak nech sa vam podari cim skor splodit plod vasej lasky aby ste nemuseli cakat dlho 😵 😵

Janka ja som na teba strasne zvedava velmi.. 😀

lenkove
24. apr 2009

Danka
ty si vacsi, dokonca dvojity 🙂 😀
a preco ti brali tolko krvicky? a ako tvoja alergia? a uz je na tebe nieco vidno? 🙂 😵

danka24
24. apr 2009

lenocka moja alergia ustupila po tych braniach krvi z zili a pichaniu do zadku .. 😵 😵 a krvicku mi brali na vysetrenie na urcenie krvnej skupiny a ci nemam zltacku a neviem co este vsetko ..
ci je vidno na mne? neviem akurat mam prsia strasne velke sa mi poriadne zvacsili 😀 a vsetky tricka su kratke..a brusko asi trosku sa zvacsilo sa mi tak zda musim pomerat 😀
a co robkas kde si?

lenkove
24. apr 2009

Ach, musis byt krasna 😵 😵 😵 dobre ze ti robia vysetrenia, nech pekne pracuju 🙂 a nech ste zdravucki 🙂

ja som v BA, sama.. aj spolubyv. odchadza na vikend k sesterke.. a ja nejdem za mm lebo cesta vela stoji a uvidime sa uz vo stvrtok 😵 ale mi chyba ☹ budem trosku pracovat (pisat) potom pojdem asi na plavaren a zajtra mam rande s kamoskou 🙂 alebo budem sadit kvietky ako Skorki onehda 😀

danka24
24. apr 2009

leni a uz ti je dobre? prehanky presli? skoda ze tu nieje cervenajuci sa smajlik a dakujem 😵 a uz mam TEHOTENSKU KNIZKU a tp je 15.11. 😵 😵

danka24
24. apr 2009

leni moja vydrz este par dni a uz budete spolu verim ze ti chyba hlavne nemas do koho podrypovat a koho zlostit ze 😀 😀 😀 ale niee moj janik tiez ide od pondelka asi do stredy -stvrtku na zapadne slovensko k Ilave niekde takze budeme samy ☹ ale zvladneme to niejako pojdeme skor spinkat a je to 😀

lenkove
24. apr 2009

jeeeeeeeeej, tehotensku knizkuuuuuuuuu 🙂 to mate krasne citanie 🙂 😵 to by som najradsej nariadila ako povinne citanie vsetkym z temy 😀
jasne, ze nemam koho zlostit a stipat! kto by sa uz len chcel tulit a rozpravat 😀 😀 😀
tak veru, Danuska, pojdeme skor spat! napr o siedmej 😀 😀

danka24
24. apr 2009

leni kludne aj o pol 7 😀 mne to problem nerobi 😀

danka24
24. apr 2009

my malujeme doma kuchynu lepsie povedane janik maluje ale momentalne isiel po auto 😉
no vcera mi aj merali tlak mala som 117/61 😀 neviem aky je ale to je jedno a doki ma prezrel a povedal ze vsetko ok 😀 som bola tak rychlo vybavena neskutocne 😀

danka24
24. apr 2009

leni a stym stipanim a zlostenim ved to aj moj janik sa rad blazni 😀 😀 a najma ked mne sa chce spat 😀

danka24
24. apr 2009

lenka tak sa maj krasne a pis basne 😀 ja idem lulkat pred tv pa zatial 😵 😵