Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
1. jún 2009

no had sa ma fajne....rochni si s Matuskom na posteli 🙂 ..teda konecne zaspala ta nasa ziva priserka....ta plysova sa tiez tvari ze akoze spi 😅
a mame sa dobre....mm pozera tv...mne ide hlava strelit ale da sa 😀
a riskovci co nove? ako bolo v praci?

riska
1. jún 2009

smejka, tak na hlavu deci vinka 🙂
v praci bolo dobre, neučili sme, ved je mdd 😀

smejka
autor
1. jún 2009

jaaaaj...tak ste svatili 🙂 ...ved je aj Svatodusny pondelok...vidis aka symbolika 🙂
riska ty nas vidiiis??? 😕 😅 .....mm uz dopil a ja trosku v pohari 😉 ...po Ibalgine uplny ideal 😀

riska
1. jún 2009

no vidiš, že vidim 😀 😎
a vy ste oslavovali mdd?

smejka
autor
1. jún 2009

riska vcera bol taky program zo skolky plus divadlo...to sme boli vsetci traja...potom maly bagrik si vybral 🙂
dnes kolacik a kinderko 😵 ....ale pojedoval....to aby sme nezabudli ze ho mame 😝

riska
1. jún 2009

to je super 😉 a mne maminka k sviatku nič nekupila 😢 😀

no idem sa ja pobrať, normalne sa mi drieme, zajtra idem na 0. hodinu a zasa mame poradu 😠
ale dnes je pondelok, tak sa budem snažiť byť hore do 22:00 😵

skorki
1. jún 2009

Dievcata, neuverite...moj mm sa dnes prihlasil s kamaratom na box. Boli na prvom treningu. Pred chvilou sa vratil s takou ranou na cele, ze vyzera ako zo stvrtej cenovej. Hroza. Je cely zniceny, ledva sa najedol. No mam to ja doma dieta...Ked si ho predstavim ako pojde s podliatinou na cele do roboty. Este mu povedia, ze ho doma zena bije...

smejka
autor
1. jún 2009

skorki jeej...a kupila si tomu svojmu dietatu aspon nieco? 😉 .....no tyrany muz....trosku rarita 😀
riska tak si oddychni 😔

riska
1. jún 2009

skorki, že box 😕 tak toto ma normalne prebralo z driemot 😝

skorki
1. jún 2009

Riska, ja som prave poslala maminke sms, ze mi neblahozelala k MDD 😀 , inak ona vzdy zvykne. Ale to asi preto, ze dnes boli u nasich krstnata a brat a podla toho, co bolo pocut cez telefon, oslavovali riadne. 😉

riska
1. jún 2009

skorki a nech si dava pozor na dolne partie 😀 😉

skorki
1. jún 2009

No a akurat zahlasil, ze si musi kupit boxerske rukavice. Lebo tie "erarne" z telocvicne su vraj hrozne a zapachaju 😝 fuuuuuuuuuuuj 😝

skorki
1. jún 2009

Riska, no Tvoj prispevok zase prebral pre zmenu jeho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riska
1. jún 2009

😀 😎
muži nemaju problem splniť si svoje detské a chlapčenské túžby 😉

marione74
1. jún 2009

skorki, teda ten Tvoj je exot 🙂 zacali ste plavanim, pokracujete boxom, co tak nieco viac adrenalinove - raft? alebo rovno banji jumping 🙂

riska, tak este vydrz do 22 a potom sup do postele 🙂

ja som sa zase pochytila s mojim ☹ tak mam naladu na bode mrazu, mysli si ze ked som doma, tak mam stihnut vsetky domace prace ktore inokedy nestiham, ja nechapem ze mu nedochadza ze som vlastne na rizikovom tehu, hrozne ma stve hrozne ☹ mu nedochadza ze ja nemam prazdniny ani dovo 😔
Akokolvek ho mam rada, mam pocit, ze v najtazsich chvilach zivota ma skratka nedokaze podrzat, ach jo 😅
idem radsej, lebo uz som sa vyhrabala z depky, tak aby ma znova nechytila, mimik to citi myslim 😔
idem radsej umyt tu horu riadu, kym nemame tu umyvacku 🙄
rozhodla som sa, ze si ju objednam sama, aj dam namontovat, nebudem cakat kym sa mlademu panovi uraci... uz cakam mesiace...

ja neviem dievcata, co sa tyka Bozej vole, mam pocit ze ju aj tak nemozem ovplyvnit, alebo len mozno malokedy sa da Boh uprosit. Moj ocko zomrel na rakovinu a to nemal ani 60, alebo napr. preco niektore dievcata potratia 3 x kym sa dockaju mimika, je nechapem co je na tom dobre... fakt nie, sorry... 😖

marione74
1. jún 2009

hnevam sa, ze Boh dopustil aby prvy ludia zhresili, ved sme si mohli zit vsetci stastne v raji. Stokrat moze nejaky evanjelista hovorit ze stastna to vina... proste ked Boh vedel ze ludia su taki slabosi, tak im nemal dat slobodnu volu...
ked pridem do neba opytam sa Boha preco to dopustil, ked mi ludia sme taki obmedzenci a hresime...
no ale to by stacilo.. no a teraz sa vobec nemozem modlit, lebo sa citim, ze Boh sa asi na mna stve, ze tu rebelujem 😒

marione74
1. jún 2009

jemi, este aj ake hrubky 😠 no fakt cas aby som sa odpratala 🤐

kaki
2. jún 2009

Marione... nechcem sa zastávať Tvojho manžela...
Iba si myslím, že on asi nechce aby si sa toľko pozorovala a nejako sa "zabavila" keď si doma 😖
Neviem, ale možno to naozaj nemyslí zle...
Ale Ty si teraz určite veľmi citlivá a vnímaš to krutejšie, ako to on myslí...
Ved on Ťa miluje... Budete mať dieťa... manželovi treba dôverovať.... 😔

Neboj sa....
Asi sa naozaj cítiš osamotená keď celý deň čakáš... Ale my na teba myslíme... A budete mať bábo.

suzzika
2. jún 2009

Dobre ránko 🙂

Marione už je lepšie? S mm ste sa udobrili? Sa mi zdá, že si sa pochytila s mm a odniesol si to najvyšší 😉 Sú to všetko také ťažké otázky nad ktorými si sa zamýšľala, ale môj názor je, že skutočne aj tie najhoršie veci /z nášho pohľadu/ môžu byť na niečo dobré. Si vezmi takú Janulku a tie jej 3 potraty - vieš koľkým ženám slúži ako príklad, aby sa nevzdávali... aj vtedy, keď všetko vyzerá byť stratené? Viem, že si možno povieš, že je to priveľká daň, ale veď Pán potrebuje v nebi anjelov...A ten raj ako píšeš si myslíš, že by sme si ho vážili keby sme sa doňho narodili? Sa teším na teba a dúfam, že nás dnes pozdravíš so skvelou náladou 😵 a umývačku si objednaj, chlapom niekedy niektoré veci nedochádzajú - viem z vlastnej skúsenosti 😎 , musíš mu to povedať pekne "polopatisticky" a vysvetľovať dovtedy,kým ti nepovie: aha už som pochopil 😀

Skorki no ty to budeš mať teraz v práci ťažké vysvetľovať tie modriny ... 😀 Vidíš a ty si vlastne tiež krásny príklad toho, ako zlé veci môžu byť na niečo dobré, napr. tá tvoja bývala kolegyňa, veď ťa prinútila zamyslieť sa nad svojím životom a bola si aj na spoveď no nie je to dobré? A isto aj pre jej dušu...verím tomu... 🙂 zo srdca jej však prajem uzdravenie... 😵

Smejka pekne ste oslavili MDD, my sme včera obe dostali od tatka sladkosti, ale pustíme sa do nich až dnes, včera sme museli ešte trošku diétovať, kvôli tomu brušku, ale už vyzerá byť všetko ok.

Riska už máš nielen po 0-tej hodine si sa dobre vyspala? 🙂

Dievčatá sa teším, že máte niektoré tak jasno v tom, aké mená chcete, lebo ja som mala dosť problém /s dievčenským/, včera som sa radšej neozývala, lebo ste uhádli veľmi rýchlo 😎 Teda konkrétne jedno meno uhádla Kaki a jedno Janulka 😉

Všetkým pekný deň... 😵 😵 😵

kaki
2. jún 2009

suzzika 🙂 ja sa tek teším ja som uhádla Karolínku 🙂 ?

Suzzika, ďakujem že si napísala... Ono to má aj hlavu a pätu čo ty píśeš....
🙂

suzzika
2. jún 2009

Kaki 😉 😵

kaki
2. jún 2009

A druhé je Katarína 🙂

Aj mne sa tie mená páčia a dokona aj Klára 😉
ja sa tak teším 🙂 že 32 TT 🙂 Ten čas letí .... A vy budete mať dve detváky 🙂

kaki
2. jún 2009

Suzzika, je druhé meno Katarína, že? 🙂

smejka
autor
2. jún 2009

suzziíka kaki ahojte 🙂
tak suzzika ktore? 😕 ...zeby karolinka a juraj?

kaki
2. jún 2009

🙂 smejka ahoj.... Hlava už nebolí?

Ja mám dnes mimoriadne dobrú náladičku 🙂 Tak Vám z nej posielam. 😉

suzzika
2. jún 2009

Kaki ty si uhádla Karolínku a Janulka to chlapčenské 🙂

Ahoj Smejuska 😵 nejaké dobré nové správy? 😉 By som bola šťastná, keby sme rodili naraz... 🙂

suzzika
2. jún 2009

Malá nápoveda: Aký chlap sa tmolil okolo Zuzany v písme? 😎 😵

Kaki vďaka za balíček 😵

kaki
2. jún 2009

jeeej suzzika... aj Daniel aj Juraj sú pekné mená....

ja vsádzam na Daniela 🙂

kaki
2. jún 2009

suzzika... tak mne si Tvojou nápovedou nepomohla 😎 Ale niekto určite uhádne.... 😉
Baby kde ste? Nepracujte, veď práca nie je zajac, neutečie.

smejka
autor
2. jún 2009

dievcata ovocie Ducha je zda sa tu!.....letim za socialnou....zda sa ze cosi pohyna 😵