Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

majkuska
26. okt 2010

A kedy presne sa narodil tvoj Branko?

violoncielka
28. okt 2010

ahojte zienky 🙂
pekny den vsetkym

katarina104
28. okt 2010

ahoj dievčatá, požehnaný deň 🙂

mimuska77
28. okt 2010

Caute babulky majkuska velmi Ti držím palce a neboj ja čakám prvé bábenko teda malinkú 😵 a občas sa tiež velmi sledujem hlavne od kedy nechodím do roboty sem tam aj ja pocitujem búšenie srdca,ale snažím sa na to nemysliet a hlavne sa sústredit na niečo iné teraz napr. upratujem jak zdivená všetky izby aj ked pomalšie,lebo občas sa mi stane že sa zadýcham,potom si na chvílu oddýchnem a znova.Držím Ti silno palce a nakoniec budeme mat rovnaký termín 😉 .Inak čím viac sa to približuje velmi sa teším na malú,ale nejako sa začínam bát porodu a čo sa týka malinkej tá je od začiatku tehu otočená polohou KP,čiže nohami dole tak som zvedavá či sa nám otočí,ved v utorok idem na poradnu tak sa teším či bude zase ritkou k pani doktorke otočená 😉 😉 😉
janulka a Ty určite tú hrčku spomen Mudr.,ale osobne si myslím že pri kojení sa to može stat a o nič nepojde!!!!Všetky Vás pozdravujem aj Leuška akurát kopenká...A inak za celé tehu som pribrala len 4,2 kg zatial tak som zvedavá na utorok ako nám Leuška priberá,pekný požehnaný dník!!!!!!

janula.k
28. okt 2010

ahojte dievcata, tak moja hrcka je nador 😔 na tom istom prsniku, ktory uz bol operavany pre to iste.. 😔
No zuby mam vsetky zdrave, bola som dnes na preventivke...A to som si myslela, ze mi bude vrtat aspon dva zuby a hrcka v prsniku bude len nejaka blba cysta...

majkal
28. okt 2010

@janula.k 😔 😔 😔 to snad nie .... to ti mohli radsej tie zuby vrtat ☹

no a nam dnes zasa oznamili vypoved v praci ☹

Ale idu predsa krasne sviatky .... Vianoce .... Jezisko urcite na nas nezabudne .... 😔

violoncielka
28. okt 2010

@janula.k ale jani ☹. Tak teraz sa budeme modlit aby to bol ten lepsi nador. Velmi na teba myslim

emini
28. okt 2010

@janula.k to je fakt neuveriteľné ☹ 😢 aj ja sa určite pomodlím aby to bol len taký neškodný... prajem veľa síl a zdravia
je to hrozné keď sa niečo začne kaziť tak na poriadok a jedno za druhým...
@majkal ja som tiež dostala výpoveď v práci, už len 8 dní a potom si mám vybrať zvyšok dovolenky a od decembra som nezamestnaná :(

akzuzs
28. okt 2010

ahojte a požehnaný dníčke
@janula.k 😢 ale čo to čítam to nie. Určite to dobre dopadne a bude to len ten lepší ako via hovorí, uvidíš
@mimuska77 už sa ti to kráti 😉 ja idem v utorok do poradne sa radiť tak som zvedavá čo mi povie lebo aj ked beriem magnézium aj tak mi sem tam zatvrdne bruško a to ho beriem 3 za den

bettynka222
28. okt 2010

@majkuska ja som mavala velmi vysoky tep pred tehu - ale to preto, ze mam aj velmi nizky tlak. a v tehu sa mi stavalo, ze som sa nemohla poriadne nadychnut a mala som tep raz 119 a zda sa mi, ze riska mala este vyssi....ale zo stresu to urcite nebolo...pokus sa trosku rozptylit aby si sa tak nebala. neboj, arytmia ti nic nespravi 😉 hlavne ze tu placentu budu sledovta. vsekto bude dobre 😵
@janula.k a ta hrcka ta aj boli? myslis ze to tam je mlieko, alebo to je nieco ine? ahaaa, tak predsa to je nieco ine 😔 a co teraz s tym? brlai ti onkomarkery? co ti vyslo?
@mimuska77 nas maly bol tiez dlho kp...to sa este moze spravit 😉
@majkal @emini ☹ 😔
@akzuzs @smejka @ violoncielka ahoj

hviezdnyprach
28. okt 2010

@emini
@majkal držím Vám palce, nech sa všetko v dobre obrati, budem sa za Vás modliť dievcata 😵

danka24
28. okt 2010

@janula.k moja cicka mysliiim na teba velmiii 😔 bud silna 😵

majkuska
29. okt 2010

Baby poďme vymyslieť niejake modlitby za Janulku, nech to je len blby neškodny nador.
A ostatnym betynka,mimuska, akzus, ďakujem za povzbudenie. Snažim sa byť pokojnejšia.Ale Isoptin beriem jednu rano, ale to som brala aj pri Vanesske tak hadam to drobcovi neuškodi. Ale pri V som brala preto, lebo mi nasadlili lieky na udržanie pôrodu a tie mi spôsobovali vysoky pulz

katarina104
29. okt 2010

ahojte dievčence, nezabudnime na 2.11., zapáliť sviečku za nenarodené deti, aj za tie ktoré sa len počnú 😉

emini
29. okt 2010

@hviezdnyprach obrovské Ďakujem 😉

hviezdnyprach
29. okt 2010

@emini nedakuj, myslimm to uprimne zo srdca...

janula.k
29. okt 2010

ahojte moje zlate 🙂 nebojte sa o mna, budem v poriadku. 😉 Neviem, co ma caka, ale to nevie nikto z nas 😔 Buduci tyzden budem vediet viac..
Nejaka modlitbicka by "bodla" 😅 😔 dakujem 😵
Majkal, Emini, mrzi ma ta vasa vypoved v praci 😔

majkal
29. okt 2010

@janula.k to nic, ja verim, ze sa to v praci nejako utrasie v nas prospech (zatial sa to takto rysuje, aj ked nastanu organizacne zmeny) - a mozno to takto bude aj lepsie 😒 .
Hlavne, aby si Ty bola v poriadku 😉

Prajem vsetkym krasny vecer a pozehnany vikend a @katarina104 nezabudnem 😉

smejka
autor
29. okt 2010

ahojte
vsetky vas pozdravujem
@janula.k verim ze to bude v poriadku....myslim na teba 😔 😉

@bettynka222 ahoj 🙂 ...ako sa mate?
@majkal jaj....no vedz ze vsetko zle je na nieco dobre...
majkuska vydrzte do finale
pekny predlzeny sviatocny vikend 🙂

majkuska
29. okt 2010

Tak janulka ja sa dnes za teba určite pomodlim. A keď niečo napadne baby, tak môžme aj spoločne.

rybka13
29. okt 2010

janul myslim na teba 😔

smejka
autor
2. nov 2010

ahojte
kde ste vsetky?
janulka ako si dopadla...vies nieco nove?
dnes speci za nenarodene deti 😔 .....symbolicka sviecka uz svieti 😔

ni.kolet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akzuzs
2. nov 2010

Ahojte a požehnaný večer
@janula.k ako? bola si u MUDr.? Daj vedieť lebo všetké na Teba myslíme
Ja som dnes bola na poradni sa radiť 🙂 a zistila som že čo poradna tak to perla 😖 Vždy sa dozviem neakú nie moc dobrú správu. Aj dnes nebolo výnimka. Mala som krv v moči a kedže som uzavretá a krv nejde z rodidiel tak je to zápal močových ciest a vraj som mala na tri krížiky tej krvy v moči tak mi dala ATB, potom mi dala aj lieky lebo som chudokrvná a tiež je aj malé otočené hore hlavou. Doslova povedal že si sedí na zadku 🙂 ale inak je dieťatko OK a to je pre mna najpodstatnejšie. Inak sa čudujem že som prechladla lebo sa teplo obliekam doslova spávam v tielku a v hrubých štr.papučiach tak to je sranda. Ale MUDr. mi povedal dobrú správu že malé zodpovedá veľkosti toho týždna čo som tehu. Lebo celý čas mi hovorila že je malé a teraz taká dobrá správa. Dala mi nový termín na 10.1. 😀
Na dalšej mi dá ešte skorší a potom ešte skorší a nakoniec pojdem na silvestra 😀 😀 😀 😀
A čo ostatné je tu ticho 😀

lenkove
3. nov 2010

@janula.k
aj ja na teba myslim,moja.. a modlim sa... .drz sa.. 😔

emini
3. nov 2010

@hviezdnyprach o to viac si to vážim 😉

emini
3. nov 2010

@akzuzs nezáleží na termíne hlavne nech ste zdravé 🙂 inak aj mne sa zdá že je tu nejako ticho asi už všetci kupujú Vianočné darčeky.... 😵

darla27
3. nov 2010

@janula.k drzim palceky nech vsetko dobre dopadne, ozvi sa prosim,
ocakavame ze budu spravy pozitivnejsie nez minuly tyzden. Myslim na teba. 😉

janula.k
4. nov 2010

ahojte moje zlate 😵 neozyvam sa, lebo som nemala cas ist na net. Prepacte 😵
vcera som bola u mojej gyn, vysetrila ma zo spodu, maternicu mam uz ok, ta zrazeninka je prec, chvalabohu 😔
Co sa tyka hrcky, neviem nic blizsie, podla nej je to to iste, co som mala pred rokmi, ma to 1,5cm. V pondelok ma objednala k inemu gyn, nech sa na to pozrie a posudi co dalej. Takze v pondelok budem vediet viac.
A si predstavte, ja som bola na sone prsnikov v maji a vsetko bolo ok..a za taky kratky cas sa mi tam vytvorilo toto..a to si ja nikdy nekontrolujem prsniky, teraz mi tam iba uplnou nahodou behla ruka ked som kojila maleho 😔
no ale dost uz o mne 😉
@akzuzs aj ta nieco bolelo ked ti nasla tu krv v moci? mna teraz pobolieva ladvina aj krize a tiez rozmyslam, ci nie som nachladnuta..A drobcek sa hadam otoci, este ma cas 🙂
Darlus, Leni, Smejka, Majkuska, Violka, Majkal...a vsetky ostatne 😵 😵 😵
ja sa chystam na spoved, ale neviem ci to dnes stihnem 😒

akzuzs
5. nov 2010

Ahojte a peknú požehnanú noc
@janula.k uvidíš všetko dobre dopadne a bude to OK a rýchlo to prejde. Som si istá. No nič ma nebolelo, resp. aj bolelo ale som si bol aistá že to malé tlačí len mi bolo divné že som stále chodila cikať ale skoro nič nešlo len také cvrk cvrk 😀 a u MUDr. toto +++ a v krížoch ma nebolelo. Ale ak si myslíš že Ti niečo po močovej stránke je tak si kúp v lekárni brusnice alebo vit. z brusníc to je jedno z najlepších na moč. cesty. Uvidíš a určite sú aj také čo môžu aj pri kojení. Ja mám cys kontrol a ten sa môže v tehu a možno aj pri kojení. Je to taký prášok do vody, 10 sáčkov pije sa ráno a večer po 5 dní a je fakt dobrý. Stojí okolo 6 € a je voľno predajný
Zdravým ostatné AHOJJJJJJJJJJ