Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

katarina104
15. máj 2011

@dur mohla by som ti pomôcť, meraním teploty a sledovaním hlienu, ak chceš 😉

dur
15. máj 2011

@katarina104 Vdaka ja si meriam teplotu uz asi 3 roky a s hlienom je to tazsie 😒 tento mesiac skusam nemerat

majkal
15. máj 2011

@katarina104 to mi je ľúto 😔 držím palce, aby sa vám to čoskoro znova podarilo 🙂

katarina104
16. máj 2011

@majkal ďakujem 🙂

margetakuska
16. máj 2011

@katarina104 ahoj gratulujem k tehu... veľmi veľmi veľmi ti to prajem a budem sa modliť nech to výjde a je všetko ok 😉 neviem či si ma pamätáš s iného fóra už neviem aký to mal názov ale viem že si tam všetkým pomáhala, ja som však otehu a potom som odtiaľ odišla no ale pred 2,5 mes. sme o mimi prišli a teraz sa opäť snažíme.... mám trošičku problém viem že si macher na veci ohľadom hlienu a teploty a tak ma napadlo či by si mi neporadila... teplotu nemeram (dosť ma to otravovalo a tak som to nechala na Pána) ale sledujem hlien, no a po prvej mrche po kyrete bolo všetko ok... no ale teraz som už po druhej mrche a mám "suchoty"... som 19DC a nič... žiaden hlien... dokonca pri milovaní trpím čo som úplne suchá....mohla teda prebehnuť ovu? aj keď nebol hlien? a ešte aj bolesti vo vaječníkoch... ja už sama sebe nerozumiem... doteraz všetko ok.. všetko ako hodinky vždy ovu na 15 deň a teraz?...

katarina104
16. máj 2011

@margetakuska ahoj, jasné že pamätám, ale nie som tehu, mala som potrat, cca 5-6 týždeň, tak snažíme zase 🙂
škoda, že si nemeriaš, veľa sa dá z teploty vyčítať, lebo hlien môže byť a ovu nebude,, ak si nemala hlien, ešte nemusela byť ovulka, ale mohla byť, ak je niečo s krčom,hlien byť nemusí, a ovu je 🙂 no 19DC nie je až také zlé, môžeš ju mať neskôr, ináč ak by už bol, tak to znamená, že foliky rastú , máš občas aspoň biely hlien? ak áno tak rastú,, ak nie tak sa možno spamätajú neskôr,,verím, že áno, ak by si mala hlien a číry doteraz, mohlo by to znamenať, že foliky rastli, a ostali v raste zabrzdené alebo folik nepraskol, ale ak máš sucho, tak ešte nezačali rásť 🙂 alebo máš niečo s krčkom ,alebo je tam infekcia, skús fytoestrogény,alebo ľanový olej,Ačko najviac 8000I.U., ak som poradila, tak som rada, ozvi sa či sa hlien neobjavil,alebo neberieš nejaké lieky ktoré hlien vysušujú?

margetakuska
16. máj 2011

@katarina104 jeeeeeeeeežin prepáč to mi je ľúto.. ja som to pochopila naopak že si mala potrat a teraz si tehu.... prepáč a držím päste nech vám to čoskoro výjde 😉 no keby som si merala teplotu tak máš pravdu, to by som vedela čo a ako... len už je zrejme neskoro si začať keďže som 19DC, to by som nič nezistila, či?no tak žiaden hlien nebol ani biely a ani nič... pár dni po mrche som mala pocit vlhka ale to len jeden deň a teraz opäť sucho až nepríjemne sucho...neberiem žiadne lieky len vitamíny (vraj na unormalizovanie maternice po potrate), aj alchemilku som pila inak nič, a dá sa teraz z krčka zistiť či prebehla ovu? ďakujem ti dúfam, že ovu už prebehla aj keď v tichosti 😉 manžel odchádza zajtra na 10 dní preč tak dúfam, že sme stihli 🙂 ak nie pokračujeme príšte 😅

katarina104
16. máj 2011

@margetakuska z krčka sa to nezistí 😉 začni si merať, niečo sa dá z toho vyčítať, meraj ráno v rovnakom čase 😉 najlepšie v pošve a napíš mi hodinu merania, a pozrieme, čo sa dá 😉 okej?

margetakuska
16. máj 2011

@katarina104 som si myslela, že keď sa zisťuje tvrdosť/mäkkosť krčka a otvorenosť/zavretosť, že sa to bude dať nejako vyčítať z toho 😉 ok tak si začnem merať od zajtra teplotu, už som si pred prvým tehu 2 mesiace merala, takže uvidíme čo z toho bude 😉 ešte raz ti veeeeeeeeeeeeľmi pekne ďakujem

babylove1
13. júl 2011

🙂

lenkove
27. júl 2011

Nikto, ticho, tichucko 🙂
Krasne leto zelam!
Ahoj babylove1 ! 😉 @babylove1

janinah
12. aug 2011

dievčatá,ak niek to chce podporiť hromadnú pripomienku k tomu,že Ministerstvo chce financovať z peňazí daňových popltatníkov sterilizáciu a interupcie,tak môže sem pridať svoj podpis
http://peticia.sk/bezplatna-sterilizacia/index.php

dicinka1
31. aug 2011

ahojte baby,už tu nikto nechodi?

eleonora100
12. jan 2012

Pozdravujem vsetky VS, akurat som nasla vasu temu. MY sa snazime uz rok a pol. Stale verím,že sa nam to podari prirodzenou cestou, aj ked ma manzel zly spermiogram. Niekedy je to vsak velmi tazke a tak ako jeden den svieti slnko a jeden den svieti, je to aj u mna...Prajem pekny den.

magimary
13. jan 2012

jééééj, dávno som si myslela, že táto téma už nejestvuje...
a teraz ma sem "nechtiac a náhodou" 😅 privolala eleonora a
tak som si prebehla, čo je tu nové... 😨 😵
a tu je už kopu maminiek a dokonca už aj druhočakatieliek!!!
ja som normálne hotová...
všetky tie babulky, čo si vás odtiaľto pamätám, ako úpenlivo ste prosili a verili...
vyzeráte byť naplnené... 😵 😵 😵
naplnené tým, na čo ste toľko čakali...

všetkým vám zo srdca Blahoželám! 😵
pre mňa je to úžasný dôkaz lásky Boha...
ďakujem Vám zaň! a samozrejme aj Jemu 😉 😵

/len škoda, že vašu radosť častejšie nezvestujete aj tu..
ale chápem to...
vaše posolstvá by mali inú silu.../ 🙂

lenkove
13. jan 2012

@eleonora100
Ahoj Eleonora, vitaj medzi snazilkami 😉
Tvoje trapenie uplne chapem :( my sme sa snazili skoro dva roky, kym sa lekarom konecne uracilo poslat nas na vysetrenie a boli to hrozne roky ☹ Potom sme zacali vybavovat osvojenie a uz dva roky som maminkou tej najlepsej dcerke pod slnkom 😀 😀 Na snazilkovanie ale nerezignujem, aj ked my sme uplne zufaly pripad 🙄 😀 Vy mate problem iba v tm? Ako zly spermiogram ma? 😕 Neodporucali vam vitaminove doplnky alebo take nieco?

@magimary ahoj 😉

eleonora100
13. jan 2012

Ahoj Lenkove, to je krasne , ze ste si osvojili babatko.No ja som v poriadku iba manzel ma 5 mil.sp.a ani druhykrat sa mu nepolepsilo.Vtedy bral profertil, ale veru ziadna zmena. Teraz uz bere pravidelne macu, vitaminy a caje:Je naozaj skvely, ked to zobral takto, kedz vela chlapov to odmieta a nechce brat ziadne vitaminy. No uvidime, tento mesiac som si akurat kupila aj ovulacne testy, tak to skusime.Doktor nam povedal,ze treba iba skusat, tak skusame a snazilkujeme. Snazim sa verit a doverovat BOhu,ale niekedy to je velmi tazke, ale zatiatl to znasam dobre, az na par chvilok.Tak uvidime....a vasa tema mi dodava velku silu a este vacsiu vieru, lebo takto aspon viem ,ze nie som sama...

smejka
autor
13. jan 2012

jej 🙂
toto tu este existuje 😵
dievcata sup i sem....hlavne nove tvare 🙂

smejka
autor
13. jan 2012

veru je tu vymodlenych deti....nevydavajte sa dievcata 😔 🙂

lenkove
13. jan 2012

@eleonora100 Super, ze ste pridali Macu a caje... Ja uz si celkom nepamatam, co je v profertile ale selen, zinok a Cecko vo zvysenej miere je dobre na spermie 😉 A tak ti poviem, spermie ma, morfologiu hadam dobru /ked nespominas, ze by bola zla!/ jejda! Ja to vidim na skoru dalsiu tehulku 😵 😵 😵
A neskusala si STM na urcenie ovulacie? Ovulacne testy sa niekedy seknu o den-dva.. O tak dolezity den, dva 😉 😉

lenkove
13. jan 2012

@smejka nevydavajte sa? Ja som vydata 🤐 😀 ci nevzdavajte sa 😀 😀 Smejiiiii 😀 😀 😀 😀

smejka
autor
13. jan 2012

jej lenka....diky 🙂 ...som po skuske zmorcena....to asi pre to 🙂
jasne ze NEVZDAVAJTE SA!

smejka
autor
13. jan 2012

a vidis aka malinka zamena a aky zmysel 🙂 ...joj veriace musia predsa byt vydate 😉

lenkove
13. jan 2012

@smejka tak veru. A nesmu sa vzdavat! 😀 😀

smejka
autor
13. jan 2012

@lenkove...tak tak 🙂

smejka
autor
13. jan 2012

@magimary ides sa i ty pridat k nam? myslim k snazilkam 😉 co tak dievcatko? 🙂

magimary
13. jan 2012

@smejka zatiaľ som z Tadyka tak unavená, že častokrát neviem, ani čia som..
ale vlastne nielen ja, ale aj všetci u nás doma...
ale ja verím, že naše dievčatko nás už niekde čaká a príde v správnu chvíľu... 😉
ale bude vyrastať v brušku inej mamy 🙂 😉

/mne už lekári neodporúčajú ani zuby trhať, nieto ešte rodiť 😔 /

smejka
autor
13. jan 2012

@magimary chapem 😔
vela sil s Tadynkom 😔
veru tie dievcata nas akosi obchadzaju 😕 ....asi sme urcene len pre chlapcov 🙂

eleonora100
13. jan 2012

Lenka dakujem za povzbudenie verim,že to bude pravda....MM papa selen, zinok, B a E, takze to by mohlo stacit a ak sa mozem spytat co to znamena STM?PA

lenkove
13. jan 2012

@magimary Mary si unavena, lebo vela davas 😵 A to rozdiel oproti inym maminkam (napr. obcas aj mne 😕 ), co sme unavene,aby rec nestala.. Joj, nech vas ma Pan v merku stale... Aj s dievcatkom 😵 😵 Takym krasnym ako je Macuska 😵 😵