Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lalia123
20. mar 2010

Riska, cvicim jogu. A velmi sa mi paci. Trva to az hodinu a pol. Na konci je relaxacia zhruba 15-20 min /tu cvicim najradsej 😀 /. Cvicitelka nam vzdy hovori: "Zavrite oci a skuste uplne vypnut...Nemyslite na nic. " A ja hned, ako zavriem oci, tak riesim - 1. fazulu som namocila, 2. pradlo som zabudla vybrat z pracky, 3. musim kupit olej a nevolala som mame...a cvicitelka, akoby citala myslienky, opat povie - "Prosim, na nic nemyslite, neplanujte a nerieste minulost... iba vypnite". A ja zistujem, ze to normalne neviem...
A co mi mimoriadne imponuje, je nas tam len 5 cviciacich.
No, uz vela pisem. Idem si spravit kavu a pozriet Harryho. Pa.

lenkove
20. mar 2010

ahojte moje pekne
tak ja som tu, po narocnych casoch bez MK a po navstevach s malickou u svokrovcov.. Brdo, mat dieta je strasne narocne 😀 ale take supeeer 😵 😵 s mm sme stihli aj spoved, a krasne som sa za vas pri kocikovani pomodlila, musim priznat, ze pred spovedou som uz mala s modlenim problemy 🤐 🤐 a to som bola na spolocnej spovedi, ta moja trvala, hm.. neviem.. no kratko 😵 😵 tak sa tu teraz s mm vyvalujeme, Ivi spinka (ma novy zuuuub) a zdravime vas 😵 😵

lenkove
20. mar 2010

Inak, mne sa tiez najviac paci pridaj k oblubenym, tam vas mam a je to super 😀 😀 😵 😵 😵

lenkove
20. mar 2010

a este, moja svagrinka mala vcera termin, ale este je doma, malicky, hadam Tomasko ? 😵 si dava nacas 🙂 tak ak mozete v myslienkach za Lucku a babatko 😵 😵

carmenuska
21. mar 2010

Ahojte, zas po dlhsej dobe sa hlasim...Leni my kym sa stretnem tak Ivka bude aj chodit 😀 No este chvilu a aj akzuzs sa tu ukaze a potom to dohodneme uz isto!!!!
Ja sa tu neviem zorientovat, vsak sa naucim, ked bude trosku casu. Baby dik za tie modlitby za byvanie, vec s pozemkom vyriesena, novy byt vo vyhlade uz len cakame ci nam schvalia hypoteku a pravnicka pracuje na zmluve, no co vam budem hovorit, sila modlitby....Este sme to nevyhrali, ale je to na dobrej cete, tak vam pisem pre povzbudenie. Margi, vy sa budete stahovat po nas. Som rada, ze tu pribudla nova tehula- hviezdickamaria a onedlho Kaki 🙂 sa mi o tom snivalo a hadam do noveho bytu si aj my nieco prinesieme, ked uz saskujem po veceroch s tymi injekciami, Uz mi to ide, nemam uz modriny 😉
Vsetkym prajem krasnu nedelu, my idmee trochen oslavovat 50tku o 20 rokov skor 😀 , ako povedal mm. Ma narodky a hambi sa vyslovit 30 😀 😀 😀 papapa

azalka22
21. mar 2010

pozdravujem z lucok, myslim na vas vsetky, specialne na kaki, cakam na spravicky,,,
a tiez gratulujem hviezdicke.
prajem choruckym skore uzdravenie a vsetkym dobru naladu, ved jar je tu.
o chvilku pride mm za mnou, tak sa tesiiiim 🙂

violoncielka
21. mar 2010

ahoooooooooj

lalia123
21. mar 2010

Ahojte, Carm, som rada, ze sa to poriesilo s byvanim 🙂 . A ake injekcie beries, ak sa smiem spytat?
Azalka, ako dlho este budes v kupeloch?
My mame dnes vecer kulturu, tak sa tesim. Ideme po dlhom case do divadla 🙂 . Krasnu nedelu vsetkym!

margarita
21. mar 2010

ahoj vsetky,
carmen, juj, to sa tesiiiim. ze ten deviatnik tak rychlo zafungoval 😀
Akurat som vam tiez sla napisat, ze sme vcera boli na prechadzke v tej casti, kde sa dokoncuju tie pozemky, o ktore mame aj my zaujem, videli sme tam pobehovat kopec Igracikov v helmach 🙂 a stavebnych strojov, a mm videl, ze tam uz montuju elektroskrine a tak. Cize sme boli celkom prijemne poteseni, ze to vyzera do konca toho maja s tou ich nekonecnou posuvajucou sa kolaudaciou vcelku realne.
Tak podobne ako vy, mame pocit, ze je to na dobrej ceste.

carm - a Ty zvladas pichat si sama, to si sikulka, mne musel mm, inak by tu Kitty nebola 🙂

pekny zbytok vikendu vsetkym zelam
😵

mimuska77
21. mar 2010

Caute babuľky už som tu dávno nebola,ale aj kôň sa zmenila nejako sa mi nepáči 😒 Musím si naň zvyknúť 😅

Carm to ma nesmierne teší s tým bývaníčkom a teraz na čom fičíme?Modlíme sa za niekoho?Ja sa modlím všetko,čo sme sa doteraz aj za snažilky aj za tehule aj za bývaníčko,všetko do kopy 😉

Inak nemám nové nič som v očakávaní mršky... akurát som už jak muska30 poumývala všetky okná,tak sa teším jar môže prísť,už len po troške poupratujem každú izbičku a som na čas za vodou 😵
Všetky vás pozdravujem a teším sa v silu modlitby 😵 😵 😵
A tiežsa teším novej tehulke hviezdičke a aj všetkým pozitívnym správičkám 😵 😵 😵

lenkove
21. mar 2010

a mne sa veru veru novy kon pozdava, uz len tie fotocky anonymov su uzasne, skvele je, ze fotoblog mozete dat tajny a poslat iba ludom, ktorym chcete (co ja mozno aj vyuzijem a preriedim stavy na FB 😉 😉 aby som nemusela chodit aj tu aj tam 😀 😀 a budem mat na vas viac casu)

dievcata, ja mam s modlitbou jednu velku prosbu.. Mam kamarata, skveleho chalana, fakt uzasneho, este som nevidela muza ktory by sa tak uprimne snazi kracat s Panom a zaroven je normalnym chalanom so vsetkym co k tomu patri, (co mu ostalo do "nasho veku") pred par dnami som sa dozvedela, ze mal porazku.. a po nej mu prisli na nador na mozgu 😔 mali ho operovat v piatok, pre nedostatok personalu prelozil na pondelok, na zajtra, a kazda minuta je draha... Prosim, modlitbu za neho.. Je to vazne, velmi vazne 😔 😔 a on je uzasny chalan, fakt skvely.. MOja viera v Boha by nebola tam kde je bez neho, a to nie pre jeho reci, ale pre jeho zivot, na neho sa staci pozriet a ta laska k Panovi sa z neho leje vsade naokolo 😔 Nech sa operacia podari a Bogdan vyzdravie, aby sa mohol venovat svojej milovanej profesii, medicine.. alebo nech sa stane Bozia vola.. 😔

riska
21. mar 2010

carm, tak to je fakt super, že sa to vyriešilo 🙂 🙂 🙂 a u margi to tiež vyzera nadejne 🙂 a hviezdička je nova tehulka 🙂
proste super, dufam, že vytrvame 😵 pride kaki a rozdeli nove modlenie 😉

teda baby, zasa začinate s tými oknami? 😲 však sa na vianoce umývali, nie? 😝

az, kolko ešte budeš v kupeloch?

leni, to je fakt strašne 😔 😔

no ja už noveho kona nejdem ohovorat, som proste stara konzerva a na všetko nove si zvykam dlho 😀 😀 ale fakt je, že mi staršne pripomina facebook 😝

všetkým prajem úspešný týžden 😵 😵

violoncielka
21. mar 2010

Leni to je velmi smutne....☹ budem na neho mysliet.

Nie Riska teraz sa umyvaju okna...aj ja sa chystam 🙂)))). Kde su smejkovia???????

Baby tak sa tesim za nove byvanie.....fakt normalne zacinam verit v silu modlitby......(. Co?!"AZ teraz VIOLA ?!?!" )

Stary kon bol viac domackejsi......tomuto chyba ta nedokonalost a tarbavost toho stareho- preto som ho mala rada 🙂))

Majte sa krasne a pekne snicky

muska30
22. mar 2010

ahojte,
ako ste vikendovali?
my sme boli u babky a dedka, deti sa vyhrali a vytesili, tak bola spokojnost na oboch stranach 😵

mimuska,
aj Ty mas rada vsetko cistucke? ja tiez pokracujem v jarnom upratovani 🙂

lenka, smutne 😔

lalia,
ake bolo predstavenie? ja som v divadle nebola ani nepamatam 😒

carm, margi, tak modlitby pomohli, vzdy treba verit na zazraky 😵

lenkove
22. mar 2010

ahojte baby,
baby, nesmutte, je to hrozne, ale... Pan je najvacsi a nad tym vsetkym.. Modlime sa k nemu spolocne 😔 a verme a prijimajme jeho volu.. 😔

pcolka
22. mar 2010

ahojte, tak aj sa zas hlásim po dlhšom čase a po víkedne...a tu ma čakajú aj dobré správy 🙂 ale aj zlé ako čítam ☹

leni-kamarátovi držím palce-a nech sa stane ako chce Boh! 😔

carm a margi - teším sa že modlitby pomáhajú, a rieši sa to s vašim bývaním.....keď tak čítam vaše problémy s tým, tak si uvedomujem, akí sme my s mm "bohatí" - máme vlastný domček a okrem toho obidvaja prácu a zdravie, a dve krásne zdravé deti...a my to berieme ako samozrejmosť....ach, akí sme my ľudia nevďační 😖 ...vďaka ti Bože za to všetko 😵

hviezdička 😵 😵 😵 😵

že umývať okná???? a to je čo???? - ale nie, aj som niečo stihla v sobotu, takže aj u nás je trochu "vidnejšie" 🙂 🙂

ja mám zas na striedačku chorú druhú malú....staršia išla do školy...a s mladšou som bola včera ráno na pohotovosti - zapálený močový mechúr....chúďa moja, tak plače keď ide na wc.....vo štvrtok už boli na pieskovisku, takže predpokladám, že pri ňom nestála 😠 😖 😖 .....má aj antibiotiká, a vraj má ležať...no to určite!!!!

tak vám prajem pekný deň a aj celý týždeň.... 🙂

hviezdickamaria
22. mar 2010

ajajaaaj ta to novoty 😀 budem sa tu musiet trocha zorientoavat, ale paci sa mi, zatial 😅 ja zatial len tolko, bo idem daco plnohodnotnejsie robit, napr. na nakup, kym mam vychadzky, bo sa chysta razia, tak presov nech sedi doma 😵 prajem vsetkym kraaasny slnecny jarny den 😉

francis
22. mar 2010

ahojte 🙂 margi to by bolo super keby to tak bolo ako píšeš s tým snažením 🙂
ja sa tu tiež troška snažím zorientovať,ale páči sa mi,že sú tie obľúbené témy a tak vás nemusím dlho hľadať 😅
lenkove to mi je ľúto s tým kamarátom,ale verím,že všetko dobre dopadne a Pán sa postará.........
super správičky o bývaní teším sa s vami 🙂 chvála Ti Pane
my máme domček ale chýba nám ešte veľa v ňom čo nás až tak netrápi ale ten detský smiech nám už veľmi preveľmi chýba 😔
zdravím váš všetky a už sa teším na ďaľšie modlenie 🙂

kaki
22. mar 2010

Ahojte,
ja sa hlásim, aj keď zatiaĺ veľmi stručne 😉

V prvom rade veľmi, veľmi ďakujem za modlitby od Vás za mňa. Za veľkú podporu Vám ĎAKUJEM. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Som už OK. Zdravá skoro ako repa 😀 S miernymi obmedzeniami 😉 (zatiaľ nič nevládzem a ani sa nesnažím zdvíhať)
Som vlastne úplne OK.
Po laparke som ani nekrvácala, lebo to čo bolo v bruchu iba vypaľovali a žiadna cista sa v mojom bruchu nenachádzla 😵
Vajcovody priechodné a všetky ženské veci mám úplne OK. Tak aby už skoro prišlo bábo 😵

Je mi ľúto že neviem čo máte nové Vy ale časom to doženiem. Žiaľ neide to teraz. ☹

Ešte Vám chcem povedať, že verím že náš deviatnik za bývanie bol úspešný.
Fakt to cítim ako veľkú silu - ale nebude stačiť jeden. Ešte pridáme čoskoro, že? 😵

Teraz sa niečo špeci modlíme? Ak náhodou nie, tak navrhujem aby sme skúsili poprosiť sv. Jozefa o orodovanie za všetky deti a všetky potreby našich najužších rodín. Ste za? Dáme ďalších 9 dní nepretržite? 😵

Mám Vás rada, vďaka Vám som dostala veľa 😵

francis
22. mar 2010

ahoj kaki 🙂
super správy tak sa teším s tebou,že si ok a to mimi určite čoskoro zavíta 😅
napíš presne čo sa modliť k sv. Jozefovi rada sa pridám 😅

violoncielka
22. mar 2010

Ahojte babulky

Kaki tak sa tesim, ze si OK. No vidis, aspon vies na com si a mozete teraz "zarezavat".
Ano kaki cakame na dalsie pokyny.
Zdravim aj ostatne babenky.....tak nova verzia nie je zla. Sa mi pacia aj sukromne temy....ale povedzte mi kde su smejkovia????ja ich tu neviem najst ☹ ..... toto je len dvojbodka, ciarka a zatvorka..

muska30
22. mar 2010

kaki,
tesim sa s Tebou, ze si v poriadku a teraz sa uz babo podari 😵
nasla som Deviatnik ku sv. Jozefovi a su tam k tomu aj Litanie
http://vitaz.rimkat.sk/index.php?a=article-vita...
tak sa mozme zacat od zajtra modlit?

violka, ved smajliky su tam, kde aj boli, presne nad tym ramcekom, ako pises 😉 😵 😉

pcolka, chuda dcerka, musi ju to riadne boliet, ja som tiez mavala opakovane zapal mechura. Ale antibiotika a urologicky caj urcite pomozu 😉

a suhlasim s Vami, ze by sme mali byt viac vdacni Bohu za to, co mame 😔 vdaka Ti Boze nas 😔

violoncielka
22. mar 2010

Muska...ja ich nikde nevidim ☹(( Bude to talianskou klavesnicou? Tak ja budem pouzivat len 2 tipy...Skoda ☹((

horalka777
22. mar 2010

Ahojte babulky, zdravime vas zo spriaznenej temy Viera, Nadej, Laska... 😵
a mame pre vas takuto ponuku:
https://www.modrykonik.sk/forum/stretnime-sa/dalsie-duchaplne-stretko-pre-velky-uspech-1-rocnika-2/

velmi sa potesime, ak sa niekto chcete a mozete pridat, mrknite na detajly a napiste priamo do stretkovej temy, alebo IP mne, eveen, magimary.... Vdaka a zelam vsetkym krasnu slnecnu jar a pozehnanu Velku Noc 🙂 a myslime na vas vsetky v modlitbach 😔 😵

horalka777
22. mar 2010

P.S. nemusite luskat vsetko, stacia posledne 2 strany 😎

carmenuska
22. mar 2010

margi. juj to sa tesim...Vy chcete stavat dom? Ty brdo, my sme to vzdali po tych tahaniciach s pozemkom. Ale my mame kde byvat, len proste chceme svoje, byvame v mestskom byte, novostavbe, ale bude nas uz len o 28 rokov 😲 .A to bohvie,ci dovtedy bude stat, lebo je to otrasne postavene, preto stale spekulujeme. No ale po svadbe kym sme sa zariadili to bolo pre nas najlepsie riesenie, aby sme nemuseli brat hypoteku. Ale tesim sa ze si ho urobime podla svojich predstav. A ano, picham si sama. MM to nezvladol, triasli sa mu ruky tak som zatla zuby, zavrela oci, bodla a bolo, stipe ma to jak hovado. Aj teba to stipalo? Myslela sm si , ze to preto, lebo to tam rychlo davam, ale aj ked tlacim pomaly tak to stipe.

Leni- viem o com pises, moj naj kamos taky ako opisujes mal havarku pred 2 tyzdnami a v aute ktore soferoval zomrela jeho kolegyna, stale na to myslim, on je chudak uplne zruteny....

Kaki- takto sa tesim 🙂 🙂 🙂 z teba ze si to zvladla. A co ti vypalovali?? Endometriozu? Jas om polaparke krvacaal asi 3 dni , potom den nic a hned na to som dostala ms
Ja som umyla okna na polovici bytu a vymenila zaclonky, oslava mm dopadla ok a uz sa tesim na Veku Noc, mam rada tieto sviatky, pasie a tak...vzdy si pozrieme aj Umucenei Krista....

carmenuska
22. mar 2010

Lalia - beriem fragmin na trombofiliu

lenkove
22. mar 2010

ahojte
vitam Kaki a osm rada, ze dopadla dobre operacia. 🙂 tesim sa!

Carmenuska, len sa pekne liec, aby si bola cim skor tehulka 🙂 🙂

ja poslusne hlasim, ze som konecne stretla Akzus 🙂 zlate to ziena, najma maly Majko, ktory velkodusne dal Ivanke svoj rozok (potom co Ivi hystericky kricala daaaaa daaaaaaaaaaa) 😀 je chorucky, tak sa hadam skoro vylieci!!!

o Bogdanovi este nic neviem, nenapisali mi 😔

este cosi som chcela: aha, Duchaplne stretko, nepridate sa teda? 🙂 🙂

lakrimosa
22. mar 2010

Ahojte, baby! Som celkom zmätená z týchto novôt 😵 . Ani neviem, čo som vlastne chcela napísať, musím sa trochu zorientovať. Zatiaľ som si vás aspoň prečítala. Pozdravujem !!!

lenkove
22. mar 2010

a ja som objavila dalsie pozitivum MK, konecne zmizli tie hrozne tvary snazilka a tehulka 😝 😝 😝 teraz mame pekne spisovne snazi sa a caka babatko, krasa 😵 😵 😵 😵 bodaj by ste cim skor vsetky mali pri mene (1 (prip, 2-3) dieta) 😀

a ak by vam tema Viera Nadej Laska nic nehovorila, tak vedzte ze je to stara CO pre vas znamena viera...