Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

azalka22
16. mar 2010

ahojte, tak z lucok-no da sa. nie je to luxus, procedury su fajn, len ten zvysok dna je potom velmi velmi dlhy a nudny. niet tu kam ist, hory tu sice fajn, ale hlboke a nie pre sameho cloveka. esteze chodieva mm casto za mnou...tak drzte palce, nech to rychlo prejde. uz sa tesim domov...

hviezdickamaria
16. mar 2010

no opat ahojte dievcata 🙂 odteraz tu budem asi castejsie ako doteraz 😎 pretoze som opaaaat "IN" 😅 je to sice iba zaciatok vsetkeho, ale verim, ze sa konecne na tretikrat dopracujeme k zdravemu a zivemu babatku, po ktorom uz tak dlho tuzime 😵 oddnes som na PN, tak tu snad budem chodit castejsie 😎 dufam, ze ste ma uz nezavrhli, pre moju nepritomnost 😢
prajem aj vam taky krasny slnecny dnik 🙂

pcolka
16. mar 2010

a máme tu ďalší "zázrak"..... 😵 😵 😵
hviezdička mária-samozrejme že sme ťa nezavrhli !!!
blahoželám vám a prajem aby to už teraz vyšlo a bolo všetko v poriadku! teším sa! 🙂 🙂 🙂 to je super!
naozaj mám radosť - keby ste ma teraz videli-sedím, píšem a usmievam sa!!!! 🙂 🙂 🙂 šéf nechápe asi 😲 ale nevadí 😎 😎

pcolka
16. mar 2010

ahoj, azalka-nejako to tam už vydrž! to máš dobre, že aspoň manžel chodí za tebou! 😵
možno tam nájdeš aj nejakú kamošku! ja som bola na liečení pred 12 rokmi a doteraz mám najlapešiu kamošku práve tú čo som si tam našla, napriek tomu, že je z opačného konca republiky 🙂

muska30
16. mar 2010

hviezdickamaria,
blahozelam k tehu a prajem vela sil, aby ste to zvladli az do uspesnho porodu a tesili sa zo zdraveho babenka 😵

azalka,
kupele Ti urcite pomozu, tak este vydrz a za chvilku si doma 😉

lenka,
prva Vasa choroba 😒 lieky urcite pomozu a za par dni ste v poriadku 😉

pcolka,
no rastu nam tu same paradnice, tie nase dievky, budeme musiet napadnikov odhanat 😀
a k tomu ockovaniu, ja som nedala zaockovat deti ani proti obycajnej chripke, myslim si, ze aj tak maju dost ockovani. Ale ak Vy ste rizikovi a lekarka Vam to odporuca, tak aspon manzel nech sa da 😉

muska30
16. mar 2010

aj ja mam jednu temu do debaty 😕
hlavne teraz pred Velkou nocou rozmyslam, ze preco si Boh na zradenie Jezisa vybral Judasa. Preco ho nechal, aby donho vosiel zly duch pri poslednej veceri, a aby si to potom ten chudak uvedomil, ze sparvil zle a zabil sa. Vsade sa to berie ako fakt, ze Judas bol zly, ale v podstate bol chudak, ked tak skoncil. Takze nase filozofky, aky mate na toto nazor?

carmenuska
16. mar 2010

kaki myslim na teba!!
ja som dnes tiez bola po doktoroch, nohy ma bolia ako kona

riska
16. mar 2010

ahojte, aj ja dnes veelmi myslim na kaki 😵
bola som v poradni a na 1. tehu cvičeni a ešte ideme aj na navštevu, tak som vas len došla pozdraviť 😵 😵 😵

pcolka
16. mar 2010

baby, dnes máme deň dobrých správ

práve som volala s kamoškou, ktorá bola dva krát na UO a raz sa vydarilo. ale bábätko zomrelo tesne pred pôrodom a druhýkrát nevyšlo. a žaidosť na adopciu mali už asi 1,5 roka, a ešte na začiatku roka boli asi 15. v poradí, a dnes mi povedala, že majú chlapčeka -3,5 mesačného, a čakajú už len na súd!!! 😵 😵 😵 😵 😵

veľmi sa z toho teším....ej to super! úžasné!!! až mi zimomiravky behajú po chrbte! 🙂 🙂 🙂

violoncielka
16. mar 2010

Ahojte babenky
Kaki drz sa!!! 😵

Margi nadherne fotky a komentare su uplne super (ako vzdy 😵 )

Riska prve tehu cvicenie....wau!!!!!Dychanie? ci nieco na chrbat? ked budem tehu ja tak sa tesim na plavanie pre mamicky 😵

Ahoj Muska...ano tiez si myslim, ze predsa niekto to musel spravit.....bez Judasovej zrady by sa nenaplnil Bozi plan. Aj mne je ho luto, mozno bol fakt presvedceny o svojej pravde a ked nakoniec zistil, ze vlastne zradil Jezisa tak to nezniesol.....Ked velmi zacnem o tom spekulovat , tak sa ocitam na rozhrani: naozaj aj ja to co robim, robim pre Boha...nezradzam ho vlastne? A mohol sa vlastne Judas rozhodnut aj inak?
Boh je pre mna dost casto nepochopitelny, fakt je velmi dolezite a tazke rozoznat pravdu od klamu.
V podstate ma moje myslienky vzdy tak zamotaju , ze dospejem k zaveru: Judas zradil...a hotovo.
Mozno by som sa mala poucit od Judasa aspon tomu, ze nesmiem byt taka pysna aby som nedokazala uverit Bohu, ze mi odpusti aj nieco take ako zradu.
Asi to je Judasova najvacsia chyba, nevedel si odpustit- cize Boh sa nad nim zmiloval, ale samotny Judas nie.

Leni, tak uz aj vy marodite? ☹ . Tak skore vyzdravenie Ivanke 😵

Tak baby navrhujem aby sme sa modlili za Hviezdicku.
Hviezdicka gratulujeeeem a drzim silnoooo palce.

lenkove
16. mar 2010

my mame len zvysenu teplotku, aj bez lieciku. 😵
a k Judasovi, ano, musel to spravit.. u mna je jeho hriech nie v zrade, ved aj Peter ho zradil, vsetci ucenici opustili.. ale v tom, ze nevyhladal Bozie milosrdenstvo, ze namiesto toho, aby "horko zaplakal" vypocul Zleho nasepkavanie a vzal si zivot.. ale nevieme aka bola jeho posledna myslienka, mozno sa obratil k Panovi a vsetko je inak ako sa my nazdavame.. Lebo nas Pan je nesmierne milosrdny.. ved kolkokrat sme ho my zradili a ON nas stale miluje a dava nam to najavo.. 😵 😵

francis
16. mar 2010

ahojte 🙂
kaki držím silno palčeky nech to zvládneš a zajtra si domka 😎
hviezdička super správa tak ti želám veľa zdravíčka aj babuľke v brušku nech ste ok 😅
teším sa konečne nová tehuľka a aj ado dieťatko super,vďaka ti Pane.......
azalka vydrž určite ti to padne na úžitok,oddychuj..........
k tým našim manželom napíšem toľko,že môj tiež keď ma tu vidí povie"čo ty snažilka tak takto to mimi nebude keď tu sedíš" 😵
všetky vás zdravím VS,VT,VM a VD želám pekný dník a už konečne aj slnečnýýýýýýýýýý

francis
16. mar 2010

chorým detičkám želám skoré uzdravenie a ich maminkám veľa síl 🙂

carmenuska
16. mar 2010

Konecne dobre spravy. Juj, hadam ta ado pojde aj u nas...A 3,5 mesacny chlapcek, no krasa 🙂 a Hviezdick amaria- konecne nova tehula, lebo uz to tu bolo na hanbu ze dve 😒 A dufam, ze coskoro pribudnu dalsie a dalsie a dalsie. Kaki to uz ma za sebou, juj nezavidim jej to prebudzanei z narkozy a bolesti....Ale isto to zvladla, presne si na to pamatam ☹
Idem sa zacat modlit 3.kolo Marty, nechce niekto so mnou? Ja som si na tie utorky normlane zvykla a pride mi to ako bezne pomodlit sa k nej romanticky pri sviecke vzdy v utorok 🙂

lenkove
16. mar 2010

hviezdicka, blahozelam 😵 😵

aj pcolkinej kamoske 🙂 🙂

margarita
16. mar 2010

hviezdicka supeeeeer, zatial velmi opatrne ale silno sa tesiiiiime s Tebou!!! 😉
Skvele, nova tehulka - nova nadej, ze neostane v teme sama a niekto dalsi sa prida, aby sme mali taky dalsi tandem/aj viac tandemov ako risku s betty 😎 😎

betty - mne v tehu vlasy strasne skvalitnili, a skoro ziaden mi nevypadol - no mozno zopar - a po porode padaju jedna radost, ale asi aj preto, ze este stale kojim. Tak len aby si chudatku anemii nepripisovala, za co ona (asi) nemoze. Lebo aj ja som bola anemicka ako svina🙂 a vlasy boli ok.
Ako vsetko v zivote - asi aj toto je indi-vindi. 😵
A ta Tvoja zaludna sokujuca otazka stale nikde...som v napati, toto mi nerob!!! 😔 😔 😎
uz ani nespavam pomaly, stale cakam, co sa ma to ta nasa bettynka take zvlastne chce opytat, kolko mam prstov na nohach, ako sa volal moj prvy frajer, alebo kolkokrat denne si smrkam nos...ja fakt neviem. 😕

lakrimosa - s muzom a chodenim na MK mas podobny problem ako tu mnohe dievcata. Rybka ma pravdu, je to skratka "iny zivocisny druh". 😀
Neviem,no skus mu napr. racionalne vysvetlit, ze by si mohla svoje starosti a problemy riesit aj drahsie napr.: chodit sa opijat po nociach do baru,kazdy den ist ku kadernicke, kupit si zo zialu kozuch alebo diamanty (kozuchy teraz v lete pojdu dolu, diamanty neviem 😅 ...).
ad rybka - to je fajn, ze som vtedy na to stretko k vam nemohla, a Tvoj mm ma nevidel, takze spoznal len tie"slusne, sympaticke a velmi inteligentne dievcata a nie nejake hysterky"

pcolka, k tomu ockovaniu by Ti najlepsie poradil nejaky farmaceut alebo lekar, ale ja by som na Tvojom mieste rovnako vahala, predsa len sa o tom popisalo a povravelo vselico, a ked to nie je povinne ockovanie, asi to az take zufalo nutne nie je, myslim, ze keby slo fakt do tuheho, zaockuju cely narod.

azalka - to Ti verim, ze sa tam nudis, skoda, ze su tie lesy take nebezpecne,mohla by si mat aspon ozonoterapiu v lese. a esteze Tvoj mm Ta nezanedbava...a kolko tam este budes?

lenkove - vela sil a nech je Ivanka coskoro zase vo forme. A ako sa Ti osvedcil kocik zatial a cim novym ste naposledy "vymalovali" kuchynu? potrebujem nejaku inspiraciu, vies - v poslednej dobe vysavam len omrvinky a ryzu sem-tam 😀

muska - ja sa k Judasovi zatial neviem vyjadrit, ale paci sa mi, co napisala nasa prezidentka Lenka a vcielka, a myslim, ze maju obe pravdu. Mozno aj mne nieco napadne neskor, az by ma podpichla nasa "hlavna teologicka" - rybka s jej stastnou vinou🙂

rybka - posli mi pls pokyny k nasmu stretku, suradnice ze kde a kedy, nech vas nehladam na dne jazera 😉

carmen - a co doktori na Teba? dali Ti nejaku novu liecbu?

francis ahoj,pekne Ta Tvoj mm podpichuje, kiezby stacilo sa len zdvihnut od PC a hotovo, co? myslime na vas, nech sa pohnete dalej. nieco nove?

riska - pekne, ze tehu cvicenie...a to chodis niekam do porodky uz, ci kam?

vcielka ciao ciao - a co ten Pariz, ze sa nepochvalis?

kaki - sice teraz lezis niekde na posteli sterilnej, ale dufam, ze sa mas dobre a nieco pekne sa Ti snivalo🙂

lalia - ahoj 🙂 ako sa mas?

dufam, ze som na ziadnu z prispievajucich nezabudla,
ale myslim aj na tie, co tu uz dlhsie neboli, ako napr. suzzika a akzuss (co sa postia od MK) alebo smejka, alebo lucettka nasa
a ine anonymne babulky

darla27
16. mar 2010

Ahoj Margi, zabudla, ale uz si zvykam . 😀
Babule, zajtra mam asi poslednu kontrolu, ked vas mozem poprosit, spomente si na mna a drzte palce,
aby to bolo lepsie nez na minulej kontrole.
Hviezdicka blahozelam ! 😵
K tomu Judasovi: je prezentovany ako taka kontroverzna osoba, priatel ktory zradil pre peniaze, ale povedzme si ze na svete sa aj teraz takmer vsetko toci okolo nich, tak sa nedivme ze aj jemu zasvietili oci.
Myslim ze za svoju zradu zaplatil cenu najvyssiu - zivotom a stratenym rajom, takze mne je ho v podstate luto,
lebo povedzme si, kto niekedy niekoho nezradil / vacsinou najblizsich /?
V kazdom bliznom mame vidiet Jezisa, takze.. 😒 ..sme na tom podobne, cest vynimkam. 😉
Pcolka tak ten pribeh kamosky je sila! K tomu mi chyba este happyend - vlastne babo.
Ked tak citam tie pribehy tu na MK, tak mam pocit, ze sa okolo deju same zazraky. 🙂
Takze prosme, kedy inokedy, ked nie na Velku Noc, na nas najvacsi sviatok? 😔

margarita
16. mar 2010

darla, no sorry 😉 ale ja som tymi "prispievajucimi" myslela akoze vsetky tie, co prispeli od mojho posledneho prispevku predvcerom, lebo odtial som to citala a reagovala, vies?

jasne, ze sa modlim aj za Teba, danku, janulku, mimusku,mariu atd atd atd.len tieto odvtedy nenapisali
a vobec sa nevyhovaram, aby bolo jasne 🙂

darla27
16. mar 2010

Margi dakujeeem za modlitbicku, ja to teraz velmi potrebujem, ukludnuje ma len to, ze vsetko dopadne tak,
ako to ma nas Pan v plane, takze som "skoro kludna" 🙂
Ja som zase strasne zvedava, komu sa vyriesi ako prvej problem s byvanim, potom sa nezabudnite pochvalit,
aby sme vedeli, ze to funguje. 😉
Pre Betty: s tym prednison je to sranda, ma mat ucinok znizujucu imunitu ale paradoxne, ked ho beriem, nikdy niesom chora, aj teraz som to akosi "rozchodila". Ja som exot. 😀
A s tym padanim vlasov: vascina tehuliek alebo mamiciek po porode co poznam malo tiez tento problem s vlasmi,
skus nabehnut do lekarne nech ti poradia, ale myslim si, ze je to nasledok hormonalnych zmien
a upravi sa to neskor same. 😉

margarita
16. mar 2010

darla, nemas za co, ved ja beztak na tej materskej nemam do coho pichnut cele dni 😀 tak sa aspon modlim, najma vonku, ked Kitty zaspi, co dnes bolo celu 1,5hodinu...koooolko desiatkov som stihla ! ani nepocitam 🙂
mas to tazke, to "skoro" kludna celkom chapem 😉

ja sa urcite pochvalim, u nas by sa malo vyjasnit v priebehu maja, takze este si pockame, ci sa to konecne vyriesi, alebo sa zase preorientujeme na inu nadejnu lokalitu...

presne mas pravdu s tymi vlasmi: zase na rovinu si povedzme, lepsie ked padaju vlasy, ktorych je celkom dost, nez by zacali padat napr. zuby 😉 bo to ja uz by som nosila protezu davno.

margarita
16. mar 2010

inak baby, co ste na FB, davajte si bacha:
v Sme pisu:

Agenti Federálneho úradu pre vyšetrovanie (FBI) nasledovali zvyšok internetového sveta na populárne internetové portály sociálnych sietí, kde prostredníctvom falošných profilov komunikujú s podozrivými a získavajú súkromné informácie. Vyplýva zo z interného dokumentu ministerstva spravodlivosti USA, ktorý ponúka provokatívny prehľad otázok spojených so súkromím a bojom proti zločinu.

Dokument, získaný v súdnom procese ohľadne Zákona o slobodnom prístupe k informáciám, jasne ukázal, že agenti sa pod falošnými identitami prihlasujú na portály, kde komunikujú s podozrivými, identifikujú ich príbuzných, priateľov a prezerajú si súkromné informácie ako záznamy na profile, fotografie a videoklipy.

Vyšetrovatelia si môžu okrem iného overiť alibi podozrivého porovnaním toho, čo povedal polícii, so správami zaslanými v tom období cez portál Twitter o tom, kde sa nachádzal. Fotografie z podozrivo veľkých nákupov - ľudia pózujúci so šperkmi, zbraňami či drahými automobilmi, môžu spojiť podozrivého či jeho priateľov s krádežami a lúpežami.

Čítajte viac: http://pocitace.sme.sk/c/5288478/agenti-fbi-su-...

esteze ja tam nie som, lebo mozno by ma uz aj zavreli 😀
len ci aj na VS nepridu nejaki agenti v utajeni.
Darla, nie si nahodou agent? 😀
aj keby si bola, nepriznas sa, ze? 🙂

no nic, uz mi hrabe, kedze dieta spi ako zarezane, a mm sa este len vracia zo sluzobky, tak ho cakam, hoci uz by som daaaavno sla spat tiez.

lalia123
16. mar 2010

Ahojte,

Hviezdickamaria - gratulujem. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Taketo pozitivne spravicky potrebujeme ako sol
Aj ja som dnes myslela na Kaki, dufam, ze sa nam skoro ozve.

Pa a krasny vecer vsetkym!

darla27
16. mar 2010

😀 To je fakt, bez zubov by sme vyzerali horsie, ked vypadne par vlasov, je to neprijemne, je z toho bordel v kupelni /v mojom pripade vo vsetkych izbach/ ale clovek vyzera stale normalne /relativne 😀 /.
Margi ty si idealna maminka ked to beries takto s humorom: vacsina mamiciek je alergickych ked im niekto povie ze su na materskej dovolenke, ze kto tomu dal taky nazov ked je to celodenna sichta. 😀
Skoro vstavam, takze idem umyt zubky, nachystat sa na zajtra a do hajan. Dobruuuuuuu 🙂 😉

Inak s tym FB: jasne ze sa pozriem, ved na to sluzia socialne siete: na ziskavanie informacii. 😎 Ze FBI 😀
Ale nechapem niektorych ludi, ktory si tam davaju take hluposti ze clovek o nich vie s prepacenim kedy si ulavil, bol na pive a niektory aj horsie. Taky FB je nebezpecna vec, zvlast ked musis v noci vstavat a krmit rybicky. 😀

Ale uz vazne idem , paaaaaaaaaaa

margarita
16. mar 2010

darla, tak diky za kompliment, ja to beriem s humorom preto, ze inak by ma z toho rachlo 😀 a zase pravda je, ze po tomto som cely zivot a posledne roky zufalo tuzila tak si teraz nemam pravo stazovat na celodennu sichtu a obcasne prebdene noci 🙂 no kedze idealne matky maju potom idealne deti 😀
tak fakt je to v pohode.
A medzi nami dievcatami - ked vas stat plati za to, ze sa cely den prechadzate,varite (ved aj vy musite nieco jest) a hrate, co viac chciet?
PS.: keby tak este mm prispel, co hovorim, ked mam fakt nervy, to by bolo zaujimave citanie 😎

dobru noc vsetkym 😵

rybka13
16. mar 2010

margi, darla, tak som Vas missla 🙂 som sa dobre pobavila, sranda s tymto FB, presne kamos hovoril, ze mu zena vecer vesia na krk dieta, lebo musi ist nakrmit rybicky, zachranovat korytnacky a neviem co este 😀 ja nehram Farnwille ci ako sa to vola, takze pre mna je to mimo pochop, ale keby som to robila ja, tak ma asi mm rovno posle medzi ryby 😀

A akurat viem, ze cez FB smiruju sefovia svojich podriadenych, napr. sa niekto vyhovori ze aky je chory a vezme si 'sick day' a sef sa na FB docita, ze je po poriadnej opici, lebo pili do piatej rano 😀 alebo ze potrebuje volno, lebo si chce skocit do Rakuska na nakupy 🙂

no bez mucenia priznavam, ze vzdy ked dieta zaspi, tak ficim skoro hodku na socialnych sietach, presnejsie na modrom konovi a FB 😒 a to nehovorim kolko krat denne este nakuknem 😒

rybka13
16. mar 2010

margi inak klobuk dolu ze valis tolko desiatkov na prechadzke, ja sa zmozem akurat tak na jeden denne, pripadne niekolko zdravasov navyse menovite za vas co to potrebujete najviac... a niekedy sa nezmozem na nic 😅

suradnice nasho stretnutia na jazere posielam do IP 🙂 jedine ze niektora byvate v petrzke a chcete sa pripojit?

margi a tu stastnu vinu si mi vytrhla z ust 😀 to je prve co ma napadlo, keby nebola stastna vina, tak chudak judas by neskoncil v pekle 😨 no a nehnevaj sa potom na prarodicov, na diabla a hm.... ok pravdupovediac aj na Boha ze to dovolil 🙄 ojj nechcem sa ruhat, ale tak mi to pride... nemal dopustit tu stastnu vinu .. ach jo nemal.. alebo mal? co tu ja riesim, sak Boh vie co robi 😉
Ale viol, leni, pacili sa mi vase komentare, velmi povzbudive 🙂 dakujem za ne...

hviezdicka, blahozelam, tesim sa, posielam za teba konkretny zdravas do neba 😉 verim,ze sa o chvilu pridaju dalsie tehule 😉

azal, tiez dufam, ze si tam najdes nejaku particku, alebo ze ti to aspon rychlo ujde...
pcolka muska, takze mate paradnice? ja myslim ze mat dievca je zabavnejsie, akoze nie som cica, ze ju budem nejak paradit, ale obcas obliect satocky, alebo urobit copiky je zabavnejsie 🙂
muska ako sa ma drobcek s ockom? 😕

v

rybka13
16. mar 2010

este by som sa vykecavala, ale idem radsej spat... kaki, uz sa nemozem dockat ked sa ozves...
darlus, myslim na Teba

inak nasa eminka ma uz 6 kiliek a 62 cm, dnes sme boli v poradni 🙂 a sopliky ma uz len rano, tak dufam, ze to uz prejde, ved zajtra ma byt uz teplo..

betty, dnes som bola u chyropraktika, mi napraval chrbticu, mi to cele popukalo ufff, ale piska stale 😢 aj ked tak inak nejak..

janul, tak uz aj mne padaju vlasy, dnes som nechapala ked som si umyvala hlavu, dobra haluz, a frajerka som bola, ze mne nie... 😖 takze predsa len budem aj bezzuba aj holohlava 😒
ale snazim sa vsugerovat ze to je tou jarou, na jar a na jesen padaju viac..

rybka13
16. mar 2010

no ... idem teda...aby som sa zmohla na nejaky ten zdravas este 😉 dobru noc vam vsetkym..

violoncielka
17. mar 2010

Dobre ranko kocky

V Parizi bolo uzasne, ale strasne ma bolia nohy...auuuu. MM skratka chcel vidiet vsetko 😀 , ja som bola uz v Parizi viac krat, ale aj tak kazdy krat sa da objavit nieco nove a na Eifelku ma to nikdy nelakalo ani nelaka (pre mna je to kus zeleza- radsej si vyjdem na nejaku skalu 😀 ). Nastastie aj pocasie bolo fajn- neprsalo ani nesnezilo (taka bola predpoved)

Rybka tak Emuska pekne rastie, inac to som pocula aj ja o tych vlasoch, ze pocas tehu su krasne a potom pocas kojenia zacnu padat.

Darla myslim na teba 🙂 , potom napis , mozes aj IP 😵
Tak Kaki to ma uz za sebou- som zvedava na vysledok 😵

Pozdravujem aj ostatne a idem, za chvilu pride student na hodinu vcl.
Pekny den 😵

muska30
17. mar 2010

ahojte,
konecne som Vas precitala 😉
vdaka za reakcie 😉 skutocne to lenka a violka pekne napisali 😉 mozno to ten chudak Judas v poslednej chvili olutoval a Boh bol k nemu milosrdny 🙂 Judas bol slaby, ako my vsetci, a nechal sa ovplyvnit diablom, ale mozno sa nad nim Boh zlutoval 😔