Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
21. jún 2009

lenka ty to s tou kondickou myslis naozaj vazne 😉
skorki riska ahojte 🙂
no dajte rozpis...ja sa tiez potesim obmene a intenzivnejsiemu modleniu 🙂

riska
21. jún 2009

smejka, ahoooj 🙂 zasa si slúžila, že si sa tu tak dlhšie neukázala? 😉 zajtra velmi držime palce, nech radšej porodiš trošku skor, ako by si mala prenašať 😀

lenka, ty sa nezdaš, športovec telom a duchom 😵

skorki, len si vyber tie správne noviny, lebo v každých píšu inak 😝

lenkove
21. jún 2009

skorki
super napad s ruzencom 🙂 podelime sa? podelis to? ja sa pridam 😀 ale kazdy den 😀 to bude aj take vhodne za nase mamicky nastavajuce, ako nam ich pripomenula min, tyzden (ci predminuly?) Riska ;)
dakujem za potechu o badmintone 😀 my ho hravame obcas,ale len tak lazo-plazo mm kolegovia nam dali zabrat 😀

Inak SKorki, ako dopadla oslava??? 🙂

ideme pozerat film, musim sa venovat mm, ziarli na vas, viete??? 😉

smejka
autor
21. jún 2009

riska ja mam pocit ze som furt v robote 😝 ...asi uz finisujem pred MD...teda kiezby to tak bolo 😔

riska
21. jún 2009

ja som tiež za radostný 🙂
smejka, viem, o čom hovoríš... dočkame sa, neboj 😉

skorki
21. jún 2009

1. Ktoreho si, Panna, z Ducha svateho pocala - Skorki
2. Ktoreho si, Panna, pri navstiveni Alzbety v zivote nosila. - Lenka
3. Ktoreho si, Panna, v Betleheme porodila. - Smejka
4. Ktoreho si, Panna, v chrame obetovala. - ???
5. Ktoreho si, Panna, v chrame nasla. - ???

Este su "dve volne" miesta. 😀 Prida sa niekto?

skorki
21. jún 2009

Dievcata, suhlasite s rozpisom? Riska, moze byt 4.?

smejka
autor
21. jún 2009

skorki suhlasim....i s tym vedenim Ducha 🙂 ....ten desiatok mi sedi 😉

riska
21. jún 2009

suhlasim, suhlasím 🙂 😉 som No.4 😀

bettynka222
21. jún 2009

lenuska dakujem, som rada,z e to celkom fajn zvladam. len teraz neviem, ci je predo mnou pozitivne obdobie, alebo zase nieco pride...ale nerozmyslam nad tym casto, len ma to obcas napadne.... 😝

risulka zajtra na teba myslim, ja idem pre zmenu za mojim gyn. na druhu prehliadku po potratoch. ale v utorok pre zmenu caka navsteva hematka mna. ach dufam ze na tej antolskej buidu dorbi. uvidis, urcite ta poriesia...este sa tam nejako musim prebojovat aj ja, lebo ta moja mi najnovsie tvrdi, ze ja trombo nemam...a profi fotografka nie som, ale studovala som masmedialku, takze som pracovala vo foto programoch, strizniach atd....

smejka uz neujdem. uz mam za sebou najhorsie obdobie, tak tu mozem s vami komunikovat aj o inych veciach (nie ako predtym...stale dokola to iste 😝). to s tym prenasanim, to je nieco s adopciou? este malu domka nemate?

ak chcete ja mozem byt cislo 5. ja osm si ho aj vybrala este predtym, ako som zistila, ze je pridelene riske uz c.4..teda ak ste ho uz niekomu neslubili.. a kedy sa to modli...teda o kolkej?

bettynka222
21. jún 2009

margi zabudla som, co som chcela tebe pisat...som ja ale trubka 😀 no ja som tiez byvala casto chora, potom zistili,z e mam oslabenu imunitu, nasadili mi imunostimulatory (aj teraz ich beriem, preto ten zakaz otehotniet)...ale ja som bola chora vkuse. aj tri mesiace som sa dostavala z jednej chripky. tie lieky sice pomohli, ale s hlasivkami som stale mavala problemy. a tak ma raz dr. z ORL poslala za logopedickou a ta ma naucila take zvuky na posilnenie hlasiviek...a veeeelmi mi to pomaha 😎

margarita
21. jún 2009

no teda, kym sem ja pridem, vsetky desiatky su rozchytane 😀
betty - Ty si mi ten posledny tesne tesne uchmatla - ale odpustam Ti 😎 😀
tak ja sa budem s mm modlit ako vzdy nas desiatok "univerzalny", budem akoze "zolik", mozem? 😉

skorki, nestras alergiou, to je jedna z mala diagnoz, ktoru mi este nezistili. No ja som od vybratia mandli v r.2007 chora vobec ale vobec nebola, ani v tehu ani len nadcha nic - az teraz po porode som uz 2.krat. Ale podla mna je to uz ta "prasacia chripka" alebo co. A imunostimulatory som bettynka brala tiez, skoro cely rok po svadbe - a tiez sme nemohli otehu pre to, potom dva potraty a zase nic...no, nebolo to lahke vydrzat veru 😵
Ale teraz nam to Kristinka vynahradza statocne.

leni - Ty mas tolko peknych aktivit az Ti ich zacinam zavidiet 😉 a nech Tvoj mm neziarli, povedz mu, ze na nas sa nemusi, my ho nijako neohrozujeme, prave naopak - sa modlime aj za neho. no neviem, ci ho tento argument potesi 🙂

smejka - a keby si aj prenasala trosku, furt lepsie ako vobec nerodit, ci nie? vela trpezlivosti a mile tety na socialke Ti zelaaaam

marione74
21. jún 2009

ahojte 🙂
Tak bettynka ma cislo 5 a na mna sa uz neuslo 😕
Tak ak by sa otvaralo druhe kolo, tak ja si beriem Ktoreho si Panna v Betleheme porodila, modlim sa prave tento desiatok casto, ma tak upokojuje, ze hadam vsetko dobre dopadne a dopracujem sa k porodu 😅

Inak sa mam dobre, bola som v praci a po tolkych tyzdnoch to bol zaberak ten jeden den co som sa ukazala v office. Uvidim ako to pojde tento tyzden, vacsinu tyzdna mozem pracovat s domu, ak to nepojde a nebudem sa citim fit, tak sa vratim na pn-ku.

Vcera som mala zase nejaku depku, lebo v piatok som pocula zase o jednej babe co potratila vo 4 mesici, aj dnes ma chytil panicky strach, ze co ak mi to predsa nevyjde... Ja viem, ze sa nemozem dat zdepkovat, ale ked to na mna dojde, tak ma chyti strasny rev a strach, ze preboha nech sa nic nestane, lebo sa zblaznim ☹
ach jo

Inak uz konecne citim brusko, teda ludia okolo este nic nevidia, co som aj rada, ale ked si lahnem nabok, tak mam uz taky sudocek pred sebou, tak sa aj s mm z toho vytesujeme 😉

Skorki, Behunova je vraj celkom fajn, len je taka naladova, alebo posobi smutna niekedy. A pockate do toho augusta, alebo pojdete niekam inde na tu laparku?
Riska, kedy ides na hemato? vidim ze aj betynka, aj ja idem v utorok... no prosim, veriace snazilky zaplavuju hematologiu 😉
Lucett, tesim sa z Vasho noveho domika, to su super pocity, ked konecne clovek spi vo svojom.. 😉
Margi, myslim na Vas, aby uz aj vy ste co najskor vsetci traja mali svoju vlastnu striesku nad hlavou, a uzdrav sa, nech sa vo stvrtok mozeme stretnut 😉

lenkove a vy ako pokracujete s adopciou? v akom je to teraz statuse?
kaki, kde si, uz si spat?
ahoj smejka, drzim palce s dievcatko 🙂
danka, krasne brusko 🙂

marione74
21. jún 2009

margi, tak zacnime druhy ruzenec, ved sa este rozchyta 🙂 ak nenastojis na Tvojom univerzalnom desiatku 😀 ..a ak ti neva, ze som si uz uchmatla treti 🙂
daj kiki pusku na celo od tety marione 🙂

bettynka222
21. jún 2009

ale nieeee, ja som nechcela vytlacit dlhodobejsie prispievatelky...ale ved sa mozme viacere modlit ten isty, nie? a o kolkej sa to teda modli, ci je to jedno? 😕
veru tak, zeplavime hematologiu... 😀

violoncielka
22. jún 2009

Ahoj Babule

po vcerajsej "ceresnicke" na torte (mama mi vcera povedala,ze brat caka dvojicky-uz maju 2 deti,ale este to je tajne nik to z rodiny nevie, zlata mama ma aspon pripravila ved mi to chceli povedat ked pridem na SK...by som to nepredychala) uzatvaram toto pre mna nepriaznive obdobie a otvaram nove,snad pozitivnejsie.... 😒
Lenkovie,jeeeej ty takto splavujes? to je parada.....Super. Som na teba hrda ako si zvladla soferovanie 😵

Skorki...no manzel sa ma, ved ho rozmaznavas tolkymi darmi 😵 .Inac ja jazdim len s navigatorom, je pravda,ze casto ma naviguje na take cesty,ze dovidenia......je to iba stroj, clovek sa nesmie uplne 100 % spolahnut, musis skratka sledovat aj znacky a riadit sa sebou, on si to potom uz nejako najde. Mna uz tolkp krat zachranil a hlavne v noci ked som sa neskoro vracala z koncertov a nemala som ani potuchu kde sa nachadzam.....

Margi chudatko, uz sa citis lepsie? Inac aj my sme si od mm tety doviezli mole ☹ zbadali sme to az na svatbe pred 3 tyzdnami,ked urobili (sice malinku) dieru na mm najlepsom obleku do kelu!!! A to mam v kazdej skrini levandulu!! Akurat som v stadiu ked idem vsetko vypratat,vyvetrat vydezinfikovat skrine a dat do kazdeho vrecka canforu.Poradila mi to svagrina, tu v italy to dostat kupit aj v cinskych obchodoch a je vyborna(vonia ako mentol). Naftalin neznasam a levandula nejak nefunguje......

violoncielka
22. jún 2009

Marione tak sa tesim z tvojho bruska, velmi sa ale nenamahaj dobre? A pridavam sa aj ja bude to taky zdvojnasobeny ruzenec ,ja si berem prvy 😉 .Inac puska na celo....najskor som si to zle precitala, ze koho to xces zastreli? 😀
Smejka drzim vam palce......

violoncielka
22. jún 2009

Inac vcera som sa tak hnevala na Boha, ze my musime ist na IVF (ved uz som sa tesila na trojicky) a on tie sice dvojicky poslal na inu adresu ☹ , svagrina je na konci 3 mesiaca,takze presne to obdobie ked som do seba pichala ten hnus......Ale moja prva reakcia bola, ze som sa smiala nad absurditou situacie...Ved ono je to smiesne....
Asi naozaj plati kto ma bude mu pridane a kto nema bude mu odobrate aj to co nema......
Nuz co nezblaznim sa, ani smutna sa mi neoplati byt...je to taka ludska bezmocnost a jedine co mozem robit je vstat a kracat dalej....

kaki
22. jún 2009

Ahojte všetky,
no dnes ráno o 5:30 som mojho manžela vyprevadila na týždňovú školskú exkurziu... 😀
Bude mi chýbať ale aj sa teśím že išiel... už cítim že sa blíži MS a som "úžasne naladená" takže sa vyhneme hádkam 🙂
Margaritka... dávaj si pozor na zdravie... Asi Ti niečo konkrétne vadí (rozdiel teplôt) keď sa Ti choroba tak skoro vrátila... Veď ty nie si žiadna padavka.... Dávaj si pozor na seba...
Riska na "záhadu so školníkom" som aj ja zvedavá 🙂 Ale konec školského rokoa je už čo by kameňom dohodil... Len ho nehádz po žiakoch, lebo by sa do začiatku školského roka asi aj uzdravili 😀
Violončielka... viem že je ťažké počuť o iných tehotentvách... Okolo mňa sa tiež otehotnieva aj neplánovane a rodí jak na bežiacom páse... Ale verím že toto naše trápenie má svoj zmysel.... ☹
Lenkove... Ty schudneš že Ti bude všetko oblečko veľké... Keď to s Tvojou aktivitou bude takto pokračovať
😀 Máš môj obdiv... Chcela by som sa aj ja trochu začať hýbať.... Ale donútiť sa?
Smejka... dúfam že dievčatko bude skoro u Vás aj za to sa modlievam...
marione... Ak sa dobre cítiš ked z domu pracuješ... Pracuj. A prajem Ti aby si našla dosť sili aj na to aby si prestala ak to bude potrebné. Myslím na Teba aj na Vaše bábo a vo štvrtok Ti budeme všetky očumovať bruško 😀 Taká som zvedavá 🙂
Skorki... skúšky sú svine.... A najhoršie je, že moj manžel si myslí že ak nespraví skúšku je to jeho trápenie... Ale ja sa trápim s ním... keď aj niekedy nie pre skúšky samotné, ale na to že nemá čas na nás.... Ale supiš že vás čaká dovča a trochu si vyvetráte hlavy...
Inak aj ja som bola u Dr. Behúňovej. Musím aj ja uznať že jej prístup bol profesionálny, vysvetlila všetko dopodrobna, ale napriek tomu mne osobne tam chýbalo niečo - nejaký individuálny prístup, alebo ja nevim proste "niečo". mne celý GF pripadá že ideme na bežiacom páse jeden prípad za druhým... ☹

A aj ja sa chcem pridať k modleniuu druhého ruženca... namiesto toho každodenného k Duchu sv.
Takže druhý ruženec rozdelíme takoto?
1. Ktoreho si, Panna, z Ducha svateho pocala - Margarita (Ak príjme namiesto žolíkovania 🙂 )
2. Ktoreho si, Panna, pri navstiveni Alzbety v zivote nosila. - Kaki
3. Ktoreho si, Panna, v Betleheme porodila. - Marione 74 (tento si chcela 😉 )
4. Ktoreho si, Panna, v chrame obetovala. - ???
5. Ktoreho si, Panna, v chrame nasla. - ???
Kto sa k nám pridá 🙂?

violoncielka
22. jún 2009

dobre tak ja som 4

kaki
22. jún 2009

Violončielka super... Som rada a ďakujem že si sa pridala 🙂

lienocka235
22. jún 2009

ja sa mozem pridat na 5 ku.. a tiez vas prosim o modlitbu za jedno dievcatko a za jedno rozhodnutie 😉

ake su pravidla.. inak.. je presen vyhradeny cas kedy sa budeme modlit ci hocikedy pocas dneskneho dna?

riska
22. jún 2009

babulky - a špecialne moja stria 😉 takže hemato je v poriadku, aj homocystein, aj tie kardiolipidy 😉
ale vraj nechce riskovať ohladom tej info z genetiky, tak mam brať nejake materské vitaminy, anopyrin 50mg a nafasovala som aj recept na fraxik, tak ked budem stimulovať, budem si ho pichať... tak som spokojná 😉
majte sa, ideme sa radiť 😕

suzzika
22. jún 2009

Ahojte 😵
už som opäť pripojená, aj keď nie celkom "v obraze" 😎 Bohužiaľ ma privítala smutná IP o Matyskovi 😔 ...ale inak čítam, že na zopár nepodarených skúšok, neočakávaných správ a vrátených chorôb sa máte celkom fajn- tak som rada 🙂 Nám ten týždeň na vidieku úžasne prospel-hlavne malej a keďže sa počasie totálne pokazilo prišli sme domov už v sobotu. Teraz dobieham zameškané, neviem, či sa mi pri tom všetkom prádle a práci, čo sa mi nahromadila vás podarí komplet dočítať, ale verím, že vy ma usmerníte, keby som bola úplne mimo... 😀

Tretí radostný desiatok by sa už neuživil? 😉 A pochopila som to dobre, že k Duchu sa už nemodlíme? Škoda, tak som dúfala, že tá múdrosť, o ktorú som každým desiatkom prosila dorazí.... 😎

suzzika
22. jún 2009

Veď to skúsim...ale chcem z tretieho tretí /tak symbolicky a aj preto, že druhý sa modlím v pondelky 😵/

1. Ktoreho si, Panna, z Ducha svateho pocala - Skorki, Margi,
2. Ktoreho si, Panna, pri navstiveni Alzbety v zivote nosila. - Lenka, Kaki,
3. Ktoreho si, Panna, v Betleheme porodila. - Smejka, Marione, Suzika
4. Ktoreho si, Panna, v chrame obetovala. - Riska, Violoncielka
5. Ktoreho si, Panna, v chrame nasla. - Bettynka, Lienocka

Takže kto má ešte záujem o 1.2.4. a 5. desiatok tak nech sa pripíše...

Lienocka ak som dobre pochopila tak je jedno o koľkej, ale každý deň...Opravte ma autority ak sa mýlim 😉

elizka
22. jún 2009

ahojte, nestíham písať, len čítam 😀 ...pripájam sa k 1.......u nás zatial žiadna zmena 😖 ......rozhodujem sa nad laparkou......už končím pre dnešok aj v práci huráááááá.......pozdravujem všetky snažilky ale hlavne tehuľky.....držkajte sa

janula.k
22. jún 2009

ahojte 🙂 krasny uprsany den prajem 😵 suzika, ja som dnes na teba myslela, ze som ta tu dlho nevidela, som rada, ze ste si uzili na vidieku 😉
ja sa tiez mozem pridat do ruzencoveho modlitboveho spolocenstva 😉 mne je jedno, ktore mi date, to sa budem.
Inak zajtra prosim prosim na nas mysliete, mame NT screening v Ba, takisto moja kolegynka ma zajtra operaciu krcka maternice... 😔 a moja druha kolegynka ma zajtra cisarsky, takze sa im narodi dcerka. Takze zajtra mame taky tazsi den, ale verim, ze pre vsetky to dobre dopadne.
violka, chapem tvoju bolest, nad takou radostnou novinou...viem presne, ako to tam vnutri zaboli...no skus sa z toho tesit a nehnevat sa za tu "nespravodlivost" na Pana. On vie preco tvoj brat ano a ty teraz nie...
Riska, super, ze vysledky su v poriadku, len nechapem potom tu genetiku... 😕
Marione nedepkuj 😉 vsak uz zacnes 17tt!! hlavne to neprehanaj s pracou a oddychuj ked sa da. A ozaj, uz ste o tom niekomu povedali? My zatial nie. Ja by som to najradsej drzala v tajnosti co najdlsie, ale nebude sa to dat uz prilist dlho tajit, lebo sme mali naplanovany vylet do terchovej s nasimi kamaratmi a oni si stale myslia, ze urcite ideme, takze asi budeme musiet s pravdou von...
a zdravim vsetky ostatne, skorki, smejku, lenku, kaki, betinku, margi.. 😵 😵 😵

lenkove
22. jún 2009

ahojte!
aj ja vas vsetky zdravim a pridam par info pre tych co nevedia ako sa modlievame:
tento radostny je kazdodenny desiatok... modlime sa ho kedykolvek pocas dna.. za nas vsetky co to potrebujeme, specialne za tehulienky a ich babatka a porod.. Pripominam, ze najskor to ma Suzzika, uz o 6 tyzdnov a my sme stale este netipovali mena!!! teda tipovali ale len dva razy, to sa nerata 😀 😀
okrem toho, ak sa nemylim, mame aj pondelnajsi desiatok.. ten sa tiez modlieva kedykolvek pocas dna, tam to mame na skoro na vsetky tajomstva ruzencov.. Okrem toho sa specialne a snazime spolu 😉 modlievat o 22 hod v pondelok (aj ked to asi presunieme na skor, lebo nase tehule nam odpadavaju) opat za nas a vsetky co to potrebuju 😉

vitam Suzziku, uz mi chybala, dobre ze je spat 😵

ahoj Elizka, dlho si tu nebola!! ahoooj! 🙂

lenkove
22. jún 2009

a ja zdravim Janulku, ze ma krasny 12 tt 😵 😵

margarita
22. jún 2009

leni asi si nas slabo docitavala...suzzikine mena pre deticky su uz uhadnute 😀

vcielka, tesi ma, ze vasi zase cakaju, ale je to blbe kvoli vam - chapem, ze Ta to vzalo, mna by asi porazilo 😢 a ze to este nikto z rodiny nevie...hmmm, uz ano 😀 teda ak sme Ti rodina 😉

stria moja, esteze tak 😉 lepsie anopyrin ako vobec nic. a aj ten fraxik je pozitivna sprava. tesim sa, ze mas to ostatne v norme, supeeeer.

kaki, netrvam na zolikovom a rada sa budem modlit spolu so skorki ten prvy, aj ked si myslim, ze toto tajomstvo by sa viac hodilo napr. nasej indzes 😉 ktora co je tehu sa tu ukazala raz 😔 ale ved modlime sa aj za nu, nie? 😵

no s mojim zdravim vselijako, snad sa do stvrtka zlepsi, len ak bude takto liat cely den ako dnes, tak priplavame po Dunaji...na nafucke 😀 😀