Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

suzzika
11. júl 2009

Margi kuk čo ty tu tak sama na stránke? 🙂

Ja som konečne zbalila veci do práce, už len ich mm v pondelok odnesie, aj ma trochu taká nostalgia prepadla 😅
Nič ale totálne nič sa mi nechce...toto sa mi nestáva...no ešte, že to môžem zvaliť na ten 38tt 😀
Ozaj dnes od rána myslím na pesničku už len 22 dní.... 😕

Všetkým krásny víkend 😵

margarita
11. júl 2009

ahoj suzzika, a na co mam zvalit ja, ked sa mi tiez nic, ale vobec nic nechce? 😀
Len u mna to asi o 2 tyzdne neprejde 😉

no, uz aby sa baby vratili z tych dovoleniek, lebo sme tu kazdy prispevok sam ako kol v plote 😒

smejka
autor
11. júl 2009

ahojte 🙂
veru pusto tu je 😒 ...no co uz...cas oddychu je tu 🙂
margaritka mne sa snivalo ze som nasla plnu postel moli 😕 ....hm...bolo to teda fest neprijemne...a tie lenky...lienky...dobre 🙂 ....nasa prezidentka uz nejak dlho volnuje nemyslite? 😕
suzzika tak si to zabalila a hor sa do zmysluplnej prace 😉 .....uz aby ste boli stastne styria 😵
pekny vecer este zelam 🙂

monika0001
11. júl 2009

Tak a teraz mi povedze čomu mám veriť keď tri testy mi ukážu po folikulometrii // a zrazu dostanem krámy...?
čomu mám veriť? už ničomu....
sorry....

margarita
12. júl 2009

smejka, to s tou postelou sa Ti snivalo o nas 😒 lebo presne tam v matraci pod mojimi nohami mali zakladnu 😀 no fuj, snad sa aj po tomto odhaleni este budete niekedy chciet so mnou stretnut, vsak? mm uz zahajil boj na vsetkych frontoch, odpudzovace a vrazdice moli mame v celom byte...snad sa ich tym konecne zbavime...esteze mame tie poklady, co mol a hrdza nezeru 🙂

no veru prezidentka sa len ozvala, ze Petunia a potom kamen do vody 😎 tak zeby uz aj hned rodila? 😀

Monika - a comu/komu si verila? ak chces, napis nieco blizsie o sebe...ten pocit je hrozny, mam tu cest ho poznat 2x...najdes // a potom zrazu tehu nie si...chce to len vela vela sily a nadeje, ze raz to mozno vyjde...a nie je to vobec lahke 😖

riska
12. júl 2009

ciao, ciao, ciao 🙂

hlasim šťastný príchod domov 😉 už som si vas aj trocha dočítala (darmo, zavislosť nepusti) 😀. musim sa teraz trocha aklimatizovať a čakam maminu, ideme trocha pooslavovať, lebo dnes mam 29 😎
takže ked vybavím všetky rodinné zaležitosti, napíšem vam podrobnosti 🙂
zatial peknu nedelu všetkým VS (ach, cuketka, ty nevieš, čo znamemá VS? 😀 🙂 😉 )

lenkove
12. júl 2009

Riskaaaaaaa
vsetko najlepsie k narodeninam!!! pekne oslav a do novych rokov vela stastia, zdravia, lasky, pokoja a babatko 😵 😵

ja som sa bala,ze po navrate vas nedocitam a vy ste tak malo popisali 🙂 toto precitam hravo! 🙂

lenkove
12. júl 2009

tak som vas pocitala na jeden dych, ale mylila som si sipky, sla som systemom jeden dozadu, dva dopredu a cudovala som sa, co Violka dvakrat prisla na SK 😀
som rada, ze sa mate dobre, aj ked ma niektore prispevky nahnevali, najma babka u Suziky a aj ta, co predbehla Margi.. 😠 ja sa niekedy viem ozvat, niekedy viem aj pochopit, ale vacsinou sa v mojom vnutri nieco stiahne ja cela zdreveniem (fakt doslova) a chce sa mi len plakat.. to ze ma nemusia mat vsetci radi pre mna nie je sice novinka 😀 😀 uz som to parkrat musela prijat a priznam sa, aj si orevat 😀 kebyze som bola ucitelka, tak asi revem v kuse 😀 vsetky ucitelky vas krasne pozdravujem a zelam krasnu dovolenku.. najprv par tyzdnov tuto letnu a hned na to par rokov tu matersku 😵 😵 😵

Napiste chytro, co nove ma Kaki so zahonmi (ved ja viem,ze su balkonove,ale ja si ten tvoj balkon predstavujem ako taku dzunglu, kde nemozes ani dvere otvorit, lebo sa ti vsetky rastlinky nastahuju do obyvacky 😀 😀 ) ako sa mala Riska na dovolenke, Violka doma, co maju nove nase tehulky a mamicky 🙂 🙂

velmi sa tesim,ze som opat s vami.. ja som akasi mrzuta 😒 a k tomu tucna, no co vam budem hovorit 😝 😀 hadam sa pri vas dam do poriadku!!! 😎

Inak, kto sa zaujimal o moju svagrinku, dozvedela som sa viac o jej zdravotnom stave: ma hematom, preto krvaca.. je stale v nemocnici.. nechaju si ju tam este blizsie nespecifikovany cas, a ked pride dalsi blizsie nespecifikovany cas, tak ju zasiju.. ze sa stale otvara 😔
ich mala je u nas na prazdninach a je zlata 😵 hrozne zlata 😵 ja viem,ze ja ako propagator adopcie hovorim teraz sama proti sebe, ale my dve si fakt rozumieme a nie nadarmo sme rodina, ozaj je to vidno 😀 geny sa nezapru 🙂
moja babi sa tiez nema najlepsie, bolo to neuveritelne smutne chodit za nou do nemocnice.. nechce jest, ma horucky, prelezaniny.. 😔 uz je prestali davat lieky proti horucke, ze berie vela antibiotik a musi si s tym poradit telo same.. alebo aj neporadit .. ale ked som dnes volala domov, tak vraveli, ze uz nemala horucku - prvykrat od operacie 😵tak verim,ze sa to bude zlepsovat 🙂

skorki
12. júl 2009

Helou, helou, aj ja hlasim stastny navrat domov. Pozdravujem si Vas a idem docitat. Pa a este penu nedelu. 🙂

lenkove
12. júl 2009

Skorki
ahoj a vitaj! 🙂

inak, zmenila som si foto, je ma vidno viac, vsak? 😀

monika0001
12. júl 2009

margita - chcela si niečo viac o mne.... Minulý rok v januári sme sa po 8 rokoch chodenia rohodli pre bábetko a svadbu... tak som vysadila HAK a vo februári začalo snaženie... to skončilo pomerne skoro.. i keď každý esiac som plakala keď som dostala krámy, ale netrvalo to dlho a moje príznaky boli jasnejšie a jasnejšie.. Jedného krásneho dňa som povedala mojej polovicke, že : Zajtra tie krámy nedostanem! (mala som ich dostat v piatok a vo štvrtok som to povedala). A on, že ako viem.. no moje príznaky boli také silné, že to bolo viac ako jasné... ale aj tak sme šli hneď do lekárne a kúpili sme si test Modrú správu... a poviem Ti bola to tá najkrajšia správa akú sme keby počuli... Súce nám to až po 20 minútach ukázalo // a slabé, ale boli tam.. aj keby neboli mne to bolo jedno lebo som vedela, že som tehotná....
Keďže svadba bola naplánovaná tak sme sa už len tešili.. vybrala som si šaty také, do ktorých som si mohla dovoliť aj pribrať (lebo sme pred sebou mali ešte 3 mesiace) a čakali sme na náš deň...
Ten mal byť 08.08.08 a 01.08.08 sme po prvý raz spolu šli a ultrazvuk... a tam nás čakalo niečo strašne.. niečo čo neprajem zažiť ani svojmu najväčšiemu nepriateľovi.... a ešte k tomu aj neľudský prístup pána primára.. hm... bolo to boľavé aj bez jeho slov, ktoré uštedril môjmu skoro manželovi...
Tak naša svadba bola... viete si predstaviť aká.. no určite nie najkrajší deň v živote.....
Ten sme začili potom znova v októbri keď som prišla od dokiho s tým, že asi sme tehu a test nám to krásne potvrdil... no len na týždeň..... potom zasa rana do srdiečka...
No a od vtedy len čakáme na zázrak... medzi tým sme zistili príčinu potratov a múžme byž radi, že to dopadlo tak ako to dopadlo.. Od vtedy sa preto netrápim preto, že sme to stratili, ale trápim sa preto, že ešte nie sme tehotný zasa...
V mesiaci jún sme po dr. slovách, že sme konečne plne pripravený na tehotenstvo podstúpili folikulometriu a vyzeralo to dosť nádejne.. Aj doki niečo videl aj tri testy ukázali // a včera som to dostala....
Takže to len tak v "skratke" o mne....
😉
Ale aj keď som bola včera nahnevaná, aj tak neprestávam veriť tomu, že tento rok si na teste objavím // krásne silné červené.... a hlavne, tento krát to dobre dopadne..

riska
12. júl 2009

tak už som tu 🙂

jeej, skorki, sme sa naraz vratili, tak sa pochvaaal, ako bolo? 😉

no my sme sa mali naozaj supiš, ako som spomenula aspon v kratkej sms margi 😉 počasie sice nebolo úplne letné, dokonca nam každý den aj popršalo, ale vôbec nam to nevadilo, namiesto celodenného vylihovania na pláži sme mali aspon viac prechádzok a spoznavania mesta 😉
violku som (asi) nestretla, cele jesolo bolo na moje prekvapenie dost velke, predstavovala som si ho ovela menšie 😎
takže okrem kúpania sme boli jeden den v benatkach, ktoré nas celkom očarili, dokonca ani nesmrdeli... boli sice preplnene turistami, suvenirmi a premrštenými cenami, ale mali svoju atmosferu a historiu a to sa nam pačilo 😉
dalej sme od hotela dostali 2 lístky do aqualandie v hodnote 50€ (milá pozornosť), tak sme sa fajne vyšantili, vyšmýkali a vypišťali na atrakciách... bolo to super, väčšinou sme išli na také vo dvojici, no ako malé deti 😀
a potom sme ešte videli fantastickú výstavu sôch z piesku na tému peklo od dante aligieriho, no úžasné to bolo, len nam sánky padali 🙂
a na záver nemôžem nespomenúť fantastické jedlo - pizza, cestoviny, zzmrzlina, tiramisu, ryby.... proste mnam 🙂 našťastie nam odišli baterky na vahe, lebo by som asi nebola potešená 🙂 a ved prinajhoršom to tie nohavice na gumičke istia 😀
jedine, čo mi brutálne chýbalo, boli klasické paradajky 😝
no asi skončim, lebo si pripadám akoby som písala slohovú prácu na tému zážitok z prázdnin 😀

riska
12. júl 2009

no a inak som vas dočitala, našťastie tu naozaj panoval letný režim 🙂

lenka, tešííím sa velmi, že petunia sa umúdrila 🙂 snad sa to teraz pohne... ozaj a ty si bola tiež na dovolenke, ked si sa neozývala? 🙂 a vdaka za blahoželanie 😉

suzzika, stale 2v1 🙂 😉 teraz to začína byť napínavé 😵

smejka, ako prazdninujete? matuško nechodi do školky? a ty už sa dufam chystaš na MD 😀

janulka, marione, danka - krasne vam tie číselka pribudaju 😉

betty- peknu dovolenku

darla - nevzdavaj to 😉

margi - už sa teším, že teraz budem mať viacej času na moje krstniatko a striovcov😀

kaki - už mam červené paradajky 😀

lucettka - dufam, že tvoj manžel sa rýchlo zotaví... a teším sa na party 🙂 a ty mas tiež dovču či si v práci?

monika - to mi je luto 😔 a aká je pričina potratov? 😒

uff, dufam, že som na nikoho nezabudla, ak ano, nech sa ozve 😉

monika0001
12. júl 2009

riska - vraj som prekonala mononukleozu, nejaku infekciu a moje telo si ešte k tomu proti tehu vytvaralo protilatky.. ale teraz je to podla krvych testov vsetko O.K.
Teraz len čakám na zázrak kedy budem opet przivat to krasne stastie... 😉

lenkove
13. júl 2009

Riska
pekne si to zhrnula, najviac sa mi paci ako kazda priberate, aspon v tom nie som sama 😀

a ano, bola som na dovolenke, co si zabudla? doma na slovensku 😉 mali sme ist aj na splav, ale najprv nam z pozicovne povedali,ze musime na raftoch (co sme sa celkom tesili) potom ze na raftoch a triezvy, co sme sa stale este tesili a nakoniec ze sa nejde, lebo je to nebezpecne.. takze sme zobrali kamosky,co mali ist s nami na dva dni k nam..
no a Petunia sa umudrila, dokonca tak sa umudrila,ze ju uz nikdy nemusim vidiet 😀 ked budeme v poradovniku, nielenze cakam na dietatko,ale mozem si mojho Anjelika aj sama hladat 😉

smejka
autor
13. júl 2009

ahojte 🙂
srdecne vitam skorki risku a lenkove 🙂 ...chybali ste nam tu 😉
lenka a idete cakat ci hor sa do hladania?
riska na vahu sa odvaz az po takom tyzdni 🙂
ja od dnes som si povedala ze uz musim cosi so sebou poriesit...citim sa ako tank 😝
skorki ty uz od dnes pracujes? 😕 ...mna to caka od zajtra a uz teraz sa mi nechce 😝
monika vela sily 😔 ...a odvahy
my sme vcera prezili krasnu oravsku nedelu 😵 .....

margarita
13. júl 2009

monika-tak super, ze to zistili...tieto choroby su fakt zakerne, oslabuju imunitu a fakt je, ze ak je telo slabe, babetko to radsej vzda skor, ako zacne bojovat ☹ ale snad uz do tretice budes naozaj tehu,nevzdavaj sa 😎

riska, skorki, leni - no konecne !!! ze ste spat.uz tu bolo nejako "polomrtvo"...
strii mojej dodatocne blahozelam, mozeme ist tie Tvoje narodky niekam zapit (Vineou 😀 ), ked uz mas teraz tolko volna...my s Kiki sa budeme len a len na to tesit 😉

smejka - pekny posledny nepracovny den zelam...a s tym tankom to prehanas, videla si uz niekedy nazivo tank? 😀 to by muselo byt aspon tak 8-10smejok... 😉

inak lenkove, ked som videla Tvoj novy pas, na chvilocku som si myslela, ze to si kaki dala tie svoje zahony rovno do pasu 😀 ale iba chvilku, lebo potom som Ta hned spoznala podla toho materskeho znamienka na lavom lici, vies? 😉 😀

no ja musim v najblizsich dnoch k nam do prace zase podpisat nejake papiere (pripadam si ako generalny riaditel, ze uz chodim len papiere podpisovat 😎 ), tak prave hutam, ci ist dnes, ked ma byt len 27 alebo zajtra pri 32stupnoch, ono je to asi jedno, ked po ceste tam nie je ziadny, ale vobec ziadny tien...ani len naznak.
NO uvidim, ako sa mi K. zobudi, keby som sa dlho neozyvala, tak vyslite risku, nech ma ide zoskrabat z asfaltu 😀 niekde okolo Chorvatskeho ramena, ok?

skorki
13. júl 2009

Dobre ranko,

No my sa este statocne rozmaznavame a do prace ideme az v stredu. 😎 Dnes a zajtra este "regenerujeme" po dovolenke. /citaj - periem tie hory pradla, nakupujeme, davame do opravy auto a aklimatizujeme sa v ramci Bratislavy 😀 /
Dovca sa nam vydarila - asi to bola vobec najkrajsia dovolenka, aku sme spolu prezili. Naozaj som prekvapena, na ake sluzby sme narazili na Slovensku - vsetko bolo vyborne. Dievcata - pochvalim sa, zdolala som Rysy, Slavkovsky stit aj Velku a Malu svistovku. Asi na 5 metrov od seba som videla ozajstneho tatranskeho kamzika, ktory sa len tak vynoril z hmly a vobec sa nas nezlakol. Pocas pobytu v Tatrach sme navstivili aj Spissky hrad -/bola som z neho ohromena, nikdy som tam pred tym nebola/, Lubovniansky hrad a Levocu. Sprievodcov robili vsade mladi ludia, ktori boli prijemni a vzdelani. Druha cast uz nebola taka akcna - len sme lebedili v hoteli, ale zato sme si riadne oddychli. 😉
Suzzi - videla som Vase nove fotky, ste tam so Zuzankou krasne 🙂 Takze uz pomalicky ides do finale, no budeme cakat na spravicky kazdy den, aj ked este mate par dni cas 😉 .
Danka - takze Klarka? To je krasne meno! /Ja som si ho vybrala ako svoje birmovne/ Tyzdne Ti krasne nabiehavaju, tak sa len drzkajte.
Riska, som rada, ze sa aj Vam dovolenka vydarila. Aj ja raz dufam, ze sa dostaneme do Benatok. A blahozelam k narodkam!!!
Smejka ahoj - co ste robili na Orave? Kde ste boli, napis viac.
Leni, to som rada, ze sa to s Petuniou riesi. Min. tyzden sme stretli znamych z Ciech, ktori maju adoptovane dievcatko - Misku. Uz som o tom asi hovorila. Bola zlata, rozprava ako mala rapotacka. Som rada, ze babka je bez horucky, no snad to uz budu len lepsie spravy.
Marione - takze si vytiahla tehulkovske oblecko? To je krasne. Inak, kde si nakupovala tehu kusky? A v robote uz vedia? A ake mena sa u Vas v hre? Na Tvoje bambuko este tipovacka nebola, alebo sa mylim?
Margi, Violka a Kristinka - pozdravujem... 😉 Tak Vy sa uz poznate osobne.
Lucetka, cez prazdniny Ta asi neuvidim u nas v robote, ale snad v septembri u nas budes opat.
Kaki, Darla, Janulka, Carmenuska - ahoooj 😉
Monika vitaj u nas!
A krasny pondelok vsetkyyym.

skorki
13. júl 2009

Marione - to "bambuko" malo byt bambulko...ale ved urcite si pochopila.

monika0001
13. júl 2009

shorki - ahoj a dakujem 😉

Margitka - no bola som u dokiho a tentokrat nic nevidel, ale pre istotu mi nasadil duphaston a vzal krv. po obede okolo 15-tej budú výsledky či tam nie nejaké HCG. Uvidíme.... Keby si bol istý, že tam nič nie nedal by mi asi ten duphaston, nie? Sakra... bojím sa!

lenkove
13. júl 2009

Monika
ahoj a pokoj.. neboj, skoro vsetko dozvies a mozno budes naaaramne prekvapena 😵

Skorki

no parada, ze ste mali taku uzasnu dovolenku! inak, aj ja podovolenkovo lebedim, citaj upratujem a periem kopy pradla 😀

Margi,
aspon vidis, ako si ta v praci vazia! inak, ja som dostala z mojej starej prace 150 eur a neviem za co 😀 ale vratit ich nepojdem! 😀
Myslela som si,ze tato fotka bude mat lepsi uspech ako ta predtym, predsalen je ma na nej vidno viac! pravdou ale je, ze teraz nemam ziadne fotky, lebo sa nerada fotim,kedze ja vyzeram ako obrneny transporter 😀 doma som sa uplne spustila,jedla som vsetko co nezjedlo mna, teraz musim opat nastupit na rezim 🙄

Smejka
dakujem 🙂 vy ako s Dievcatkom? uz to bude? 🙂 my si trosku pockame, podla toho ako dlho budeme v zahranici.. Nasho Anjelika zacneme riesit az na Slovensku, tak sme sa dohodli.. takze rok, rok a pol, dva.. ale uvidime,co nam zivot prinesie 🙂

monika0001
13. júl 2009

viete čo je ale sranda? že až teraz som tomu začala veriť... veriť tomu, že tam niečo je... i keď sme nič nevideli...
pýtal sa ma doki akej farbu mám špinenie.. či červené alebo hnedé... keď som mu povedala, že hnedé tak sa divno zatváril... neviem čo to znamená...

lenkove
13. júl 2009

Moni,
neboj... a ozvi sa potom co lekar...

riska
13. júl 2009

bre ránko 😵

skorki, tak to ste mali super dovolenku 😵 mas pravdu, aj u nas je vela krásnych miest na pozeranie 🙂 a nepridáš nejaké foto? inak dnes máme skoro spoločný program - prať, prať, prať a nakupovať 😉

lenka, no zabudla som na tvoju dovču, ja hlava deravá 😕 dúfam, že mi je odpustené 😉

smejka, ale zatial paradna dovolenka, nie? 😉

monika, držííím palce, potom sa hned ozvi 😉

margi, teraz je celkom pod mrakom, tak snad ta nešlahne 😝 keby niečo, tak krič 😵

danka24
13. júl 2009

ahojte dovolenkarky a vsetky babulky a babatka 😵 😵
tak sme sa aj my vratili vcera vecer z dovolenky boli sme u sestry v trencianskych tepliciach pohrala som sa s detmi chodila na prechadzky ...mm pohal svagrovi ukladat parkety ale zvladli do za 3dni a v piatok sme sa vybrali na dalsi vylet do BA samozrejme aj do ikei .. bolo super u braska pohrali sme sa trosku s malou a v nedelu sme spolu detmi aj segrou cestovali domov do SB a od dnes zarezavam v praci .. je to fuska ..
dakujem ze na mna myslite aj ja na vas myslim a casto..
inac margi si pred tyzdnom bola v tv v prispevku o katarinke ake dlhe vlasy si tam mala 😀 ako sa ma mala kiki?
skorki dakujem 😉
riska ved pekne ze si vsetko popisala ved takto ma byt 😉
vsetky ostatneee pozdravujeeeemmmm a mysliime na vaaaaaaaaaaaassssssss 😵 😵 😵

margarita
13. júl 2009

no stria, tak len per a per a nakupuj, uz som stastne asi 2 hodiny doma...nakoniec to vdaka mrakom nebolo az take drsne, zvladla som cestu tam aj spat. Normalne som v soku, ze kolko mam zvysnej dovolenky, teraz budem normalne cerpat "dovolenku" (ani matersku ani rodicovsku, ale klasicku riadnu 😀 )) az do polky septembra...sa mi zije, co? az si ju sama zavidim....

skorki - to je prima, ze ste sa mali tak super, a ze aj sluzby na SVK su prijatelne, to je zazrak 😉

no smejka s lenkou ste nejako bojovne naladene - jedna je za tank, druha za obrneny transporter 😀
darmo, caka vas tazky boj o dietatka, tak uz chapem, ze ste sa tak militantne pripravili...verime vam, ze ho hravo vyhrate 😉

monika - drzime paste, nech je to ok

danka - pekna dovca, len sa v praci setri, ved si si sama sefka, tak si obcas dovol aj prestavky, nie? 😀
btw, ten prispevok je cca 4roky stary, ale holt STV uz nema co vysielat, tak je im uz aj margi dobra, inak aj margaritiak sa tam vyjadroval, toho si nevidela? 😕 🙄
Dakujem za opytanie, Kiki sa ma skvele, cele dni len keca a smeje sa, a kedze sa posledny tyzden naucila obracat na brusko, tak to neustale cvici a zrychluje...takze sa pekne a najradsej hra sama so sebou 😀

lenkove
13. júl 2009

Danka
dobre ze si sa prisla ukazat. ja som uz dumala, ze kde si nam 🙂 mali ste teda peknu dovolenku a Margi ma pravdu, trosku sa setri 🙂

Margi
tak dovolenkuj a hlavne, nic nerob a Kiki povedz, nech sa o seba postara uz sama 🙂 podla mna by to zvladla, ked sa uz vie obracat, a v akej rychlosti!! je veeelmi sikovna 🙂

inak sa ako mate? ja neviem, ci sa mam priznat, ale ja mam trosku blbe obdobie.. snazim sa, ale.. asi na mna niekto zly utoci.. radsej ani nepisem 😔

margarita
13. júl 2009

leni, ved napis, mozno ked to zverejnis, tak jeho to prejde 😝
on sa najviac zvykne aktivizovat, ked sa snazis, aby Ti to prekazil a vzdala si sa...poznam tie jeho finty
😔ale tiez mu vzdy naletim, krava
😠 😎
ja mam poslednu dobu take divne zachvaty nervov, vacsinou si to odskace mm 😢 napr. vcera ked mi daval zase kondicnu jazdu, tak som normalne zabrzdila a vystupila z auta, sadla si na obruvnik a ze uz dalej nejdem ani meter 😀 ale potom neskot som sla, no mala som vcera zly den a pocit, ze ja v BA uz v zivote soferovat nebudem - taka som padavka ☹

margarita
13. júl 2009

neskuuuuuuuoooor, nie neskot 🙂

lenkove
13. júl 2009

Margi
normalne si vystupila z auta??? 😀 ja som doteraz iba zastavila, na vystupenie som sa neodhodlala 😀
ale maju tie ich jazdy jednu vyhodu, ja fakt celkom dobre soferujem. MM dokonca prizna, ze lepsie ako moj brat.. ale to mu nebrani stale ma kritizovat a radit mi.. Raz darmo, chce ma mat perfektnu 🙂 esteze len soferku ;)

a ani neviem co mi je.. zacina na mna prisli doliehat adoptovanie, pripravovanie na dieta a neviem co.. som nahnevana, ze nemame vlastne deti a tak.. no normalne snazilkovske problemy..