Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
8. dec 2009

Kaki, povedz, tie tvoje pocity, nevies o nejakej tajnej tehuli u nas v teme? 🙂 😉 😀 teda takej tajnej, co je tehu a zatajuje 😉 uz by sa tu taka hodila 🙂 😎

kaki
8. dec 2009

darla27 😀 Ty si ma pobavila 🙂
Aj ja sa zberám do kostola 🙂

janula.k
8. dec 2009

aj ja to myslim vazne 😨 😕

kaki
8. dec 2009

Ja o takej neviem 🙂 Ale On možno hej 🙂

kaki
8. dec 2009

Aj ja to myslím Vážne. Dokonca verím že ich bude viac ako 7 🙂
Ale Darla to musela trochu "nadlahčiť".

lenkove
8. dec 2009

Kaki,
😀 🙂

kaki
8. dec 2009

Lenkove,
ale 100% viem o takej, čo to prehnala s pojedaním Mikulášskych sladkostí a zakvitla jak púčik ružový 😀

lenkove
8. dec 2009

Kaki,
ja viem o takych dvoch.. tu druhu teraz boli brucho a neospravedlnuje ju ani to,ze polovicu sladkosti nechavala manzelovi.. teda mensiu polovicu 🤐 🤐 ale vedeli ste aka je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer karamelova Milka? 😀

kaki
8. dec 2009

Lenkove vedeli 😵 ale aj tá dezertná mala včera svoj šmrnc.
A nehovorím o BOUNTY, HORALKE, LION, KITKAT.
Všetko som včera vyskúšala 😀

lenkove
8. dec 2009

Matu si mala? 😀
a pralinky z bielej cokolady 😀 😀
inak, kupili sme aj Kaki 😀 😀 😀 je to nejake ovocie a je to hnus.. jedli ste to? osupali sme ju, ale zjavne sme niekde urobili chybu.. kde asi, soudruzi z DDR?

violoncielka
8. dec 2009

Rybka takze dievcatko? 😵 . Gratulujeeeeeem. Tak uz to mate za sebou. To je parada. Tak teraz oddychujte. Velmi sa tesim na foto 😵 😵 😵

lenkove
8. dec 2009

teda kaki s malym k, samozrejme 😉

janula.k
8. dec 2009

teda vy maskrtnice, ale na mna sa nechytate 😀 Ja som zozrala na posedenie Tatianu, potom Linu a Milu a oriesky v cokolade 🤐

lenkove
8. dec 2009

Violka, ty si tu raz pisala, ze chlapceka Lukaska a ja som si aj preto bola ista, ze chlapcek, ze ty to musis vediet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
8. dec 2009

Janulka,
ale vy ste stolovali dvaja 😀 ze zrali 😀 pekne ste stolovali 😉

kaki
8. dec 2009

😀 Lenkove ja mám hurmi-kaki rada 🙂 😀 Len musia byť zrelé 🙂
Biele pralinky som nemala, ale mala som aj Kinder čokoládky a lentilky (všetky farby) a bonpari 🙂 a bombastické boli aj mandle v horkej ćokoláde.
MM mal aj milu a matu 😀

Zle mi nebolo, ani nebude. Ale ten xicht 😅

lenkove
8. dec 2009

bonpariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tak nasa bola asi nezrela, fuj, trpla z nej pusa ako z bananovej supky... 😝

janula.k
8. dec 2009

ja ked mam viac ks sladkosti, ja si vzdy myslim, ze to musim zozrat naraz...
ahoj violka 🙂

lenkove
8. dec 2009

Janulka
zozrat 😀 ehm, zostolovat? 😀 😀 😀 to znie ako zosrotovat 😀 tak teda skonzumovat 😀 😀 😀 😀 😀

kaki
8. dec 2009

Janulka aj moj manžel 😀
Ja zväčša nie, ale včera ma prepadla taká sladkožravka že dovi dopo 😀

Som sa chvíľu hanbila včera a dnes celý deň 🙂 😀

kaki
8. dec 2009

idem 🙂 Ahojte 🙂

janula.k
8. dec 2009

Leni ale ja nie som bezny konzument sladkosti..viac sa na mna hodi to prve slovo, ehm 😀
a ako ste na tom so slanym? ja napr. take chipsy a tycinky nemusim mat jak je rok dlhy 😕

lenkove
8. dec 2009

Kaki, no teda, ked si napisala "som sa hanbila" som si predstavila psika so sklopenymi uskami 😀

dnes ako tu je milo 🙂 🙂 ja idem naspat k mojej praci 🙂 mam vas rada, drahe a este raz blahozelam mamickam 😵

janula.k
8. dec 2009

ahoj kaki dovi dopo 🙂

lenkove
8. dec 2009

Janulka, slane nemusim, ale mam pred ms, takze ak by sa tu objavil balicek chipsov, asi by dlho neprezil 😀

lenkove
8. dec 2009

idem napisat manzelovi, nech kupi chipsy, super napad, Jani 😀 😀 😀

janula.k
8. dec 2009

ako pekne si zacala, ze slane nemusim...a skoncila super napad, Jani 😀 😀

violoncielka
8. dec 2009

Ahojte babulky..... 😵
V italy nechodi Mikulas...ved som aj vravela mm, ze nemal by zabudat na co som zvyknuta a mal by mi kupit nejake dobrotky---ale som rada ze to neurobil 😀 . Ved ja mam Mikulasa skoro kazdy den 😀

Leni aj ja som bola na 100% presvedcena, ze to bude chalanisko....Ale uz by som sa mohla poucit z minulosti. Ja ked tusim nieco na 100 % percent tak to tak nikdy nevyjde 😀 . A zase ked nieco strelim do vetra tak to sa splni...

Kaki my sme si doniesli od svokrovcov celu bednicku kaki (cacchi)...zrelucke a sladucke..mnam. Ale pozor ak ich zjes viac tak nemusis zopar dni vidiet WC 😀 😀
Dnes je (teda bol ) prikazany sviatok? V Italy sa nepracovalo (preto sme mali predlzeny vikend(4 dni) u svokrovcov.
Ale aj ked som si myslela ze je prikazany...bola som leniva ist do kostola 😒 a vyhovaram sa na sychrave hnusne pocasie 😵 a dufam, ze mi odpoviete, ze to nebol prikazany 😵
Neberte si zo mna priklad...pls 😖
Inac som v poho a tesiiim sa z mm (je to take male dieta)..a dnes sa susedovcom nad nami narodila dcerka. Tiez dlho cakali...tesim sa urcite bude nadherna (mix cinanky a taliana)

maria1610
8. dec 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeej Rybka, tak uz je Emka pri Tebe - gratulujem a tesim, tesim. Ja som tipovala dievcatko koli kvietkovanej autosedacke 😵

A samozrejme aj maminke Indes ku Veronike a Natalke. Riska nemozes hodit link na FB, nech malinke mozme vidiet?

Pozdravujem Vas vsetky 🙂

lenkove
8. dec 2009

Violka, ja som tiez nebola v kostole.. moja vyhovorka, som chora 🤐 🤐